Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

Kafe - reaktywacja :-)

Polecane posty

sorki mialo byc aniutka - ale pisze jedna reka , bo druga miziam mlodego do snu :) aaa dzis odbieram go z przedszkola a mlody patrze podrapany na buzi , wiec pytam co i jak . pobili sie z kolego na odworku o zabawke - masakra maly zboj mi rosnie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za samo sprawdzenie 300 chyba, ale nie przepadło takze oki, wkońcu 2 lata juz mieszkamy sami, bo początki były cieżkie na pokojach hehe ja mieszkam w Surrey. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! jakiego ja zbója mam! Ile razy byłam już "na dywaniku" w przedszkolu, to wstyd się przyznać. A takie to niby niebieskookie i delikatne...:P Chyba coś kojarzę odnośnie maila. A wiecie, że właśnie wsuwam lody brzoskwiniowe? Tak mnie naszło, zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia czyli to taki diabełek w skórze aniołka hehe ohhh lody...ja dziśbym mogła zjeść konia z kopytami nie wiem czemu, cały czas podjadam hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniuś będzie miał ponad 4 latka, bo pamiętam, że jakieś pół roku różnicy między moim:) Olawd, popraw mnie, jeśli się mylę. Styczeń mi się kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wrzucam pucharek lodów:P Teraz mi po nich zimno i pod kołderkę weszłam:D Ale człowiek głupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło że dołączyły nowe staraczki, wiosna idzie czas na bociany na forum :D no dziewczyny do której pierwszej bocian przyleci ? ❤️ ja przerażona bo nie wiem jak sobie dam rade z dwójką maluchów... yhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Efqa! Dasz radę! Sam będziesz zdziwiona jak dasz:P A jak przebiega ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka - 30 stycznia skonczyl 4 latka zboj jeden :P ja jestem z bristolu pamietam nasze poczatki z pokojami , mieszkaniami itd - dopiero teraz mielismy przez agencje (wziela jakies 350f) ale musimy sie wyprowadzic bo wlasciciel traci prace czy cos tam i chce chate spowrotem . a ta co bierzemy jest niby tez 2 sypialnie ale ma duzy ogrod i duze sypialnie wiec jest super (no i agencja bierze 211f) ale i tak jak przyjdzie mi na raz wywalic za agencje , za miesiac z gory , za depozyt , na dzien dobry za wode to buuu....az mnie ciarki przechodza monia - a ty mnie nie denerwuj lodami bo mam straszna ochote ale znow jestem chora :( a twoj maly to swietny maluch - wazne ze sobie radzi i nie da sobie w kasze dmuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia masz racje - dobra pamiec efqa - na kiedy masz termin? dasz sobie rade , sama bym bardzo chciala drugie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło sobie popisać wkońcu z wami:) nie wiem czemu wcześniej nie napisałam;/ EfQa dasz rade kochana, będzie podwójna pociecha i radości co nie miara:D A ten bocian to niech wkońcu i nad moim domkiem przeleci i zostawi niespodzianke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po ślubie 1,5 roku, a jestesmy ze sobą już 8 lat heh jakiś medal dla mnie za wytrwałość:D Olawd mi też sie marzy dom z ogrodem ehh narazie mamy flat ale jest bardzo przyjemnie i uwielbiam tu mieszkac. Bristol...no kawałek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze miec dom z ogrodem bo maly plus duzy pies . a po drugiej stronie ulicy mamy duzy park wiec jest gdzie z Pyska wyjsc i maly ma gdzie pobiegac za pilka . jedyna wada ze dom jest na rogu nieduzego skrzyzowana , ale na szczescie nie jest to jakas ulica glowna i w domu nie slychac tak ruchu . patrzylam na mapie - no fakt troche jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też całkiem niedawno anginę ropną przepędziłam, dlatego tak ostrożnie jem... Aniutka- przeleci na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zostawiłam moją psine w polsce niestety bo tu nie moge mieć, a z tego co wiem masz czarnego labladora tak? moja jest biszkoptowa:) ja mieszkam tez blisko ulicy i powiem ci ze tez nie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myśle bo jak do tej pory to chyba zawraca i nie moze trafić bociek do mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie mam labradora - moja niunia to bullmastiff . tu z psem nie latwo znalesc chate . przez miesiac wydzwanialam na setki ogloszen i wszedzie bylo - NO PETS a tu niespodzianka !! super ze sie zgodzili - nie wyobrazam sobie ze musialabym ja zostawic w pl - to taki miziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to przepraszam coś mi się pomyliło. Ja musiałam ale z moja mamusia ma dobrze także to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki -slodkich snow - ja zmykam do wyra bo mnie telepie , musze jakies leki wziasc (kurna nienawidze byc przeziebiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- grzej się kochana, nie daj chorobie! To ja też się żegnam, miłej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dziś się witam z kawusią z samego rana :) U mnie leje,a tak juz pięknie bylo.. O 8 ruszam.. :( Dzis od samego rana dostaje tylko smsy... ;) Miłego dzionka wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego Babeczki Kochane!!!!! Samych cudowności, słodkosci i spełnienia tych najpiękniejszych marzeń!!! Ściskam Wszystkie i Każdą z Osobna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×