Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Czarny Rycerz- czyli masz powyżej 190 cm i 100 kg wagi? W klacie masz chociaż 115 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX wszędzie może stać się coś złego taka prawda. Czarny i myślisz, że jak masz taką posturę to będę się czuła bezpieczna jak Cię wezmę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak kobiety to kurwy. Oleńka też mi biadoliła, że musi mieć faceta wysokiego, chociaż sama miała 170 cm. Teraz poznałem dziewczynę co ma też koło tego i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Ty masz raczej kogucią posturę :D... Widać żeś polak, bo jesteś kurdupel niedożywiony :D Jak wyście chcieli tą wojnę z Niemcami wygrać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah no tak, dlatego, że nie chcę z Tobą jechać samotnie pod namiot, to jestem panią lekkich obyczajów :P Ja myślałam, że tak się określa kobiety innego pokroju, ale ok, skoro taką masz definicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Moim zdaniem jest to bardzo proste, wskakujesz na wisłę w Krakowie i fru na Warszawę albo jeszcze dalej. Dobrze że jesteś dobrą pływaczką, bo w sumie nawet kapoka nie potrzebujesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem być tylko ochroniarzem, a nie miziać się ze starą babą w namiocie. A jeśli chodzi o wzrost to zauważyłem tendecje kobiety, że szukają kosmicznie wysokiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX skąd wiesz, że dobrze pływam ? Zaraz zacznę rozglądać się na ulicy, bo czuje się obserwowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny no widzisz, zaoszczędziłam Ci ochraniania starej baby. Zresztą masz rację takiej starej babie jak ja to pewnie nawet nikt nie będzie chciał zrobić krzywdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Skoro ona jest dla ciebie stara, to znaczy że musisz być młodym nastolatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX, uwierz mi, że gdyby teraz wybuchła wojna z Niemcami, byłbym pierwszym ochotnikiem na front.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest starą babą i do tego brzydką, bo wstydzi się zdjęcia swojego. Moje tam krąży po kafeterii i nie płaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX może zdradzisz a jakiej jesteś niepokonanej nacji bo co i raz tu wyjeżdżasz że Polacy to tacy albo tacy. No pochwal się. Poza tym postura nie załatwia wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Bo wiem o tobie dość dużo. Fajna dziewczyna jesteś, przynajmniej tak się kreujesz na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Pamiętaj że nie sztuką jest zginać za ojczyznę, sztuką jest aby to wróg zginął za swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny - nie każdego korci żeby swoją twarz pokazywać w sieci i tracić anonimowość. Masa jest kretynów w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Hmm gdybym się wstydziła swojego zdjęcia, to połowa kafe by go nie widziała :D VICTORINOX Kurcze ale nie pamiętam abym pisała, że dobrze pływam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie pokazałaś! Ostatnio moje wrzucili tutaj i jakoś nie płakałem i nie straszyłem policją. A ty płakałaś bo penisa miałaś na skrzynce. No cóż, stare dziewice może tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny ja nie płakałam o zdjęcie przyrodzenia męskiego, jak nie rozumiesz, o co chodzi, to nie komentuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×