Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Kiedyś dawno,dawno temu :D tylko z namiotem podróżowałem,a teraz jak odwiedzam stare miejsca ,to widzę ,że kiedyś te campingi jakoś bardziej były zadbane.Może się mylę ,bo z namiotem już nie podróżuję (bom zdziadział :D ) z uwagi na wygodnictwo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do dziś jeżdżę pod namiot, kiedyś rozbijałam się na dziko, bo można było. Więc było dużo lepiej, tylko były ograniczenia, co do odległości od lasu itp. Natomiast teraz tez głównie na pola namiotowe niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie ma jak na swojej wyspie,gdzie żadnych ograniczeń nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks Dokładnie u mnie na wyspach każdy ma się czuć wolny :) U mnie właśnie słońce wyszło. Będę musiała przemyśleć co z jedzeniem na tej mojej wyprawie kajakiem. Bo jak się rozbijałam w miejscu, to brałam butlę i coś tam sobie zawsze podgrzałam na ciepło. Jak będę w drodze, to będzie kolejny bagaż. plus wałówka. Czarny A co wyślesz mi zdjęcie swojego przyrodzenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pytam co oznacza dla Ciebie, że będzie źle :P Chciałabym znać konsekwencje niewysłania przeze mnie swojego zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież teraz wałówki wozić ze sobą nie musisz,a sklepy i w niedzielę otwarte :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo sobie wyobrażam łazić z tym wszystkim. Specjalnie chcę wybrać takie tereny aby być z dala od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki problem?? Zostawiasz namiot i idziesz do najbliższego sklepu ,jeśli wałówka się skończy. Kiedyś też nie woziłem ze sobą wałówki na cały okres wędrówki tylko robiłem jak wyzej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty rozsyłasz zdjęcia kobiet innym. I do tego co chwilę mnie obrażasz, chyba wystarczy tyle powodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mów ,że mogą cię wtedy okraść ,bo i zabić też mogą jeżeli sama będziesz :classic_cool: więc zostawiając namiot mniej ryzykujesz niż w nim przebywając :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks, to chyba tak będę musiała zrobić. Przyzwyczajona jestem, że zawsze sobie np. mięso peklowałam do podgrzania pod namiotem, czasem chce się zjeść coś pożywniejszego, niż zupka chińska ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przestań :D:D:D czy tylko zupki chińskie teraz są w sklepie??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak powyżej napisałe mogą cię też zabić,zgwałcić lub zaserwować inne urozmaicenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety te wszystkie słoiki typu fasolki czy bigos itp. jak dla mnie są wstrętne i nie jestem tego w stanie zjeść. No nic coś wymyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm inne urozmaicenia....ciekawe :D I nie gadaj o tym zabijaniu itp. bo będę musiała wziąć ochroniarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z tym ,jak tu widzę , nie miałabyś żadnego problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mięsa nie w słoiku w sklepie kupić nie można??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×