Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

można, tylko w warunkach biwakowych ograniczone jest gotowanie, bo butla mała, a mięso długo się przyrządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam ,sama sobie przeszkody wymyślasz :D to do następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:D No to fajnie,że masz takie zapowiedzi.Jeszcze nie wiem ,co ciekawego wymyślę i czy w ogóle coś wymyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tylko przy ładnej pogodzie się dotleniasz??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio przy tej szarówce, to mnie depresja dopadła, ale teraz jak zobaczyłam słońce, to mi przeszło. Tryskam energią i zamierzam w ten weekend ją uwolnić na powietrzu :) Dotleniam się codziennie, chodząc na piechotę do pracy ( jakieś 40 minut drogi pieszo) i to jest niezależne od pogody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no to czapki z głów :) a depresja do lamusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie depresję odrzucam w ten weekend :D Najgorzej się idzie jak deszcze pada i jest zimno, wtedy nie raz mnie kusi aby wsiąść w tramwaj, ale zawsze udaje mi się do zwalczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na ten weekend??????:o Lubisz ten stan aż tak bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to może być trudne ale zakładam ,że tobie się uda i wspomożesz innych wyspiarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie nie palę ale czego się nie robi dla ustanowienia dobrych stosunków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D dobra ogółu :D:D:D hasło jak z minionej epoki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w takim razie z epoki kamienia nawet niełupanego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, przypłyną statkiem z Castoramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Nie słuchaj tych debili, bo źle ci radzą. Posłuchaj starego surwiwalowca. Otóż zamiast namiotu, to kup sobie plandekę budowalną w kolorze zielonym, dużo lepsza niż namiot, łatwo ją rozstawić za pomocą linki i w każdym terenie możesz ją rozstawić, jest lekka i zajmuje mało miejsca, do tego spiwór, karimata i heja, ewentualnie zamiast karimaty to hamak a nad nim plandeka, osobiście plandeki stosuję tylko jak pada deszcz, hamak też dobry, ale moim zdaniem karmiata lepsza . W namiotach śpią jedynie kurwy i lewacy. Co do jedzenia, to najlepsza świeża rybka, znasz się na rybach, wiec nie ma problemu. Najlepsze konserwy to sa konserwy wojskowe, ale domowe też są dobre. Ale nie opłaca się dużo kupować, lepiej mniej kupić, a jak będziesz przepływać przez jakieś miasteczko, to tam zaopatrz się w prowiant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Widać że jesteś pedałem i w wojsku nie byłeś, jak byś był, to byś umiał rozstawić pałatki, aby zrobić z nich namiot, ale takie cioty jak ty, to do wojska nie biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilu, jak nie odróżniasz wojskowego namiotu od takiego zwykłego, to chyba byłeś w armii czeskiej, bo ona wszystkich się boi. Nie każdy głąbie chce spać na trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie dziwię fog, że nie chce ci dać swojej fotki, intuicja jej pewnie podpowiada żeś ciota. Mnie pokazała fotę nawet wtedy, jak ją usunęła i specjalnie dla mnie ją wkleiła, a ciebie olała, boś ty zwykła ciota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×