Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cytrynkax3

Czy warto wrócić do Polski?

Polecane posty

Gość gość
haha nie to przeciez jakis idiota jest :D nie obrazajac idiotow ;) zerem byles zerem umrzesz szanowany ...ciekawe przez kogo chyba odbicie w lustrze gdybys sie podpisal z imienia i nazwiska pod wszystkim co piszesz od jutra pracowalbys w cyrku tam gdzie twoje miejsce :D ty pseudopatriotyczny pomiocie obciagajacy angielskie futy tylko po to zeby sobiekupic jakies starego gruchota :Didiota jeszcze siepryznal do tego :)wyjechac do kraju ktorego sie nienawidzi zeby zarobic na auto no typowa dzifka po prostu haha :) szczekaj kundelku dalej i pamietaj zmywak w londynie juz na ciebie czeka bedziesz mogl zarobic na nowe meble do przedpokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki ty nawet na to nie zarobisz szmato. Tak sobie mów przewodzie pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjechac do kraju ktorego sie nienawidzi zeby zarobic na auto no typowa dzifka po prostu dokładnie! ja tu mieszkam bo lubię ten kraj i dobrze się tu czuję - ale żeby siedzieć w kraju, którego się nie znosi żeby zarobić na głupie auto to dopiero trzeba być zdesperowaną szmatą! taki inteligentny, taki wykształcony, taki mądry i w Polsce na grata nie mógł zarobić - co za pawian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kurfy napisalem, ze nienawidze tego kraju. Szmaty uwazam tylko, ze nie jest ten kraj w niczym lepszy od Polski a nawet w niektorych aspektach gorszy. Jest bogatszy to fakt ale nie dlatego, ze jego rzad jest jakis wybitny a spoleczenstwo bardziej cywilizowane. Jest bogatszy bo kradli i mordowali przez wieki i maja zloza ropy, ktorych Polska nie ma. Szmaty wy nawet kurfy nie potraficie odroznic Anglii, Szkocji i GB. Juz na wikipedii pewnie teraz siedzicie i szukacie odpowiedzi. Szmaciury, suki i kurfy rochane przez wszystkich brudasow na tej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym szmaty nie przyjechalem zarobic na grata tylko na miezkanie. Po 4 latach juz mam akt notarialny. Co wy kurfy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedlugo wszyscy ci, ktorzy pobieraja Housing Benefit, WTC I CTC, beda wracali do domu. Bo ich nie dostana, a jak nie beda mogli sie bez nich utrzymac, to beda sie pakowac I niewazne czy maja dzieci na utrzymaniu czy nie. Juz Home Office pracuje nad tym, zeby uniemozliwic pobieranie tych benefitom obywatelom z UE I spoza UE. W PL wskoczy wam bezrobocie do 80%... To prawda Tusk was sprzedal Cameronowi za slotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Tusk. Tepic polskojezyczne szmaty bo tylko dobre imie Polski psuja. Po polskim mostem jest ich miejsce a nie w G B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy wtedy jacy to zaradni i przedsiebiorczy sa? Bez POLSKI i bez mozliwosci, ktore daje im paszport z Orlem Bialym, te szmaciury sa nikim. Jestescie nikim szmaciury. Rozumiecie. Nikim. Nikt w GB nie bedzie po was plakal a w Polsce tylko mosty na was czekaja bo tutaj gary kazdy Polak sam sobie myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy jaka wtedy ta wasza PL bedzie wspaniala, jak zamiast 100 na wasze miejsce pracy bedzie chetnych 2000 :D jak zjada wszyscy ci, ktorym Revenue odmowi dostepu doplat do wynagrodzen I czynszu (czytaj benefity) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to mozliwosci daje passport z orlem bialym? Bo nie wiem?... AAAA nieograniczony obowiazek podatkowy do 10 pokolen wprzod :D czyli nawet wasze prawnuki (nieurodzone w PL)zatrzymane przez przypadek na granicy polskiej beda przesladowane za to, ze wy urodziliscie sie w PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego kurfo jedna z druga nie wyjechaliscie do np Kanady? Tam Polacy także mogą pracować. Wiecie dlaczego szmaty? Bo najpierw trzeba znaleźć tam pracodawcę, który was by zatrudnił. Żeby to zrobić to najpierw trzeba coś w życiu potrafić bo tam do zmywania garów ludzi nie potrzebują. Co do waszego powrotu to nie lękajcie się. To wy wyjechaliscie bo roboty znaleźć nie mogliście z racji swojej nieudolności. Tym razem też tak będzie. Polacy w Polsce bija was na głowę dlatego zebrzecie u Angoli szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cameron tez jest po stronie muzulmanow, jest oplacany przez Arabie Saudyjska, a jego braciszek przeszedl na islam, tak samo jak szwagierka Tonego Blaira. Cameron w jednym ze swych przemowien powiedzial takie cos "Panstwo islamskie to nie islam"... Wiec co to jest? Jak Cameron wygra w UK bedzie coraz wiecej muzulmanow I coraz wiecej beda sie panoszyc... takiego kogos chcielibyscie za premiera?... May 2015 tylko UKIP uratuje UK I cala Europe, bo po tym jak UK wyjdzie z UE, UE sie rozpadnie I skonczy sie panowanie tego biurokratycznego molocha, ktory przez nikogo nie wybrany doprowadza ludzi do coraz wiekszej biedy I panoszenia sie USA w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja cieciu mieszkam w Kanadzie, znalazlam pracodawce, ktory mnie zatrudnil, bo o******* mu tak, jak zadna inna d****** Ja nie chce pracowac na zmywaku, lubie polykac sperme bogatym hoojom I rozkladac nogi przed nimi, a ty mozesz tylko zazdroscic I walic sobie konia :D Wiesz jak potrafi dobrze wylizac penisa? Tobie sie to nawet nie snilo :D Po co mi po kims garki myc czy zasuwac w fabryce, jak tylko rozloze swoja c**eczke I juz mam na granat na ktorego ty musisz robic 4 lata :D A moja c**eczka jest slodziutka, cieplutka. A jak lubia ja lizac te bogate jalopy, no nie wierzylbys :D Ja po 2 latach wypinania dyleczka I lzizywania spermy z k***sikow juz mam wlasny dom w Kanadzie I dom wakacyjny w Hiszpanii. Juz sie mokra zrobilam, jak sobie pomysle, ze pojade tam na karnawal:D tylu tam bogatych hoojow, co mi beda stawiac za free, a ja ich przyjme w moja wilgotna c**eczke, a oni beda sie tak ruszac szybciutko, w przod I w tyl, w przod I w tyl, szarpiac mnie za wlosy. A ty dalej haruj na zmywaku, dawajac d***la ciapakom, bo ci sie ten grat za niedlugo rozpadnie I bedziesz musial pracowac nastepne 4 lata, zeby kupic sobie nowy :D Oh jak ja lubie ssac bogatych hoojkow :D wrecz znowu sie robie mokra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehahahahhaaha czyz to nie są kurfa idioci hahahahhahaahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie, ze sa, wszysyc mezczyzni to idioci. Wystarczy im tylko d**eczke wypiac I juz im staje I nie mysla wieksza glowa. Dzieki temu ja mam to co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sobie nie zwaliles konia, jak czytales moj wpis?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej wypnieszmi swoja c**eczke? Dam Ci nowego Iphona 6 bo to twój szczyt marzeń i życiowy cel. Jak dasz mi się pyknac w dopke to na wycieczkę do Egiptu pojedziemy. Co ty na to suczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się pawian zapienił! aż 10 postów wysrał z bluzgami jak mu uświadomili jaką szmatą i paroową sam jest! cztery lata ssałeś angielskie k***sy żeby sobie norę w Polsce kupić??? a co twoi starzy robili przez całe życie, że nie masz gdzie mieszkać i za cwela w UK robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzina suko była prześladowana przez reżim bo pradziadek Moskali lał bagnetem. Poza tym ja nie potrzebuje by mi rodzice coś dawali smieciu. Nore to ty masz ale miedzy nogami dlatego obcokrajowcy się tylko tam spuszczają bo żaden Polak nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź już spać pawianie bo się spóźnisz na jutro do fabryki na ssanie fiutów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh widzisz spozniles sie, iPhona 6 juz mi kupil moj bogaty hoojek. Idz p******* za darmoszke jakas kurewke na ulicy, bo dziad jestes :D Roznica miedzy name k*****i (toba I mna) jest taka, ze ty dajesz d***la jakiemus ciapakowi na zmywaku za drobniaki, a ja d******pala bogatym hoojkom za gruba kase I na grata nie musze robic 4 lata I gratem nie jezdze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wroca do PL I zgodza sie pracowac za 2 zl na godzine to wszyscy z pracy poleca :D ale sie bedzie dzialo. Obys zyl w ciekawych czasach, mowi chinskie przyslowie, oznaczajac klatwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wroca do PL I zgodza sie pracowac za 2 zl na godzine to wszyscy z pracy poleca :D ale sie bedzie dzialo. Obys zyl w ciekawych czasach, mowi chinskie przyslowie, oznaczajac klatwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wroca do PL I zgodza sie pracowac za 2 zl na godzine to wszyscy z pracy poleca :D ale sie bedzie dzialo. Obys zyl w ciekawych czasach, mowi chinskie przyslowie, oznaczajac klatwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahhhahahahahahaha nie p/i/e/r/d/o/l chciałabyś bym cię zahaczył moim zaganiaczem suko hahahhaha ja pie/r/d/o/l/e idioci hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz się pawian rozmarzy i będzie walił pod kołdrą cała noc - do roboty się nie wyśpi - dałaś mu do myślenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie ja mam polskojezyczna dzifke obok.siebie ale taka jak wy szmaty nad szmaty chętnie bym rochnal. Może udało by się w dopaka was pyknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? twoja ci nie daje czy musisz extra za anal dopłacać? i co c ciebie za mężczyzna - dziewuchę ma w łóżku, leży obok niej i cały czas smaruje bzdury i wyzywa ludzi - no cóż - impotencję trudno wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie ja mam polskojezyczna dzifke obok. xxx gumową, z polskojęzycznego pudełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×