Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cytrynkax3

Czy warto wrócić do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Racja, napiszcie mu jaki jest swietny i jak w PL jest super, to sie wtedy poczuje dowartosciowany i przestanie pluc jadem na ludziom, ktorym sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
założę się, że wszędzie tak ślepakami strzelasz jak w moim przypadku - nie, nie chodzimy do kościoła, znaczy nie wadzi nam - na uroczystościach rodzinnych bywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę głosował na PiS a do kościoła nie chodzę ty ograniczona parówo :) co twoja tepacka główka nie może pomieśćić że ktoś kto głosuje na PiS ma w tyle kościół ? co porabiasz w tej swoje zasranej anglii ? czytasz jakieś gazety analfabeto? uczysz się gdzieś? rozwijasz ten swój tepy ograniczony umysł ? czy wegetujesz dla pracy srania i spania ? śmieszne pacholęce bydło bez zasad i grama honoru ...wstyd za was ! sprzedajne patologiczne mendy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angole, to wyjatkowo wyrachowana nacja, Niemcy, to czyste s*******nstwo, Francuzi, to lewackie pedaly a Polacy w UK - to tanie k*****y bezwstydne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
to na co wysyłasz to 'wszystko' - na paypal może być? czy robiłeś sobie z gęby cholewę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
exdebill_rzuca okiem dziś założę się, że wszędzie tak ślepakami strzelasz jak w moim przypadku - nie, nie chodzimy do kościoła, znaczy nie wadzi nam - na uroczystościach rodzinnych bywamy xxx pytałam tego od dzifffek i kureffff nie zajażyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
nie i nie zamierzam się zagłębiać, - jeśli nie potraficie sobie nika wpisać to wszyscy lądujecie dla mnie w jednym worze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś będę głosował na PiS a do kościoła nie chodzę ty ograniczona parówo xxx no tak - to wiele wyjaśnia z osobami, które identyfikują się z poglądami Kaczyńskiego, Kempy i Pawłowicz nie ma dyskusji - jest tylko darcie papy i wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja glosuje na PO i widzicie kurfy, ze mimo roznic wśród Polaków to nienawiść do takich padlin jak wy jest u nas ponad podziałami. Szmaty pie/r/d/o/l/o/ne aby się kiedy nazrec, wysrac i wyspać. Pieprzone tepaki bez honoru i wstydu. Jeszcze trochę a wasze paskudne lby angole w komorach będą gazować bo jesteście jak szarańcza. Gdzie tylko troszkę lepiej to juz was tam pelno. Zapominacie o pochodzeniu, swoim kraju, swojej historii. Kiedy śmiecie i gnidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego robi sie juz niezla komedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze ścierwa to polacy na emigracji w UK najgorsze pomiotła zera i patologia nawet Cameron chce się tego syfu pozbyć bo widzi jakie dno przyjął do swego kraju nie dziwie się jemu bo my polacy nie chcemy tej patologi z powrotem u nas ,pozbyliśmy się dziadostwa najgorszego plugawego badziewia. XXXXXXXXXXX hahahaha :D dobre ! piąteczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja glosuje na PO i widzicie kurfy, ze mimo roznic wśród Polaków to nienawiść do takich padlin jak wy jest u nas ponad podziałami. Szmaty pie/r/d/o/l/o/ne aby się kiedy nazrec, wysrac i wyspać. Pieprzone tepaki bez honoru i wstydu. XXXXXXXXXXXXXXX piąteczka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tylko jedna rzecz wśród ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. ta rzeczą jest honor. nawet kurfy nie wiecie o czym jest ten cytat. chcecie upodlic polske, jej dobre imie tylko dlatego, ze gdzies na swiecie mozecie wiecej zarobic. jednak pamietajcie polskojezyczne smiecie "nie damy polski miana zgniesc" kurfiszony p/i/e/r/d/o/l/o/n/e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
sam upadlasz obraz Polaków lepiej niż niejeden emigrant wypisując te bzdury, nie masz pojęcia co to honor, bo żeby go miec trzeba coś sobą reprezentować, a tu nie ma nic prócz kompleksów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ludźmi, którzy reprezentują sobą jakieś wartości rozmawiam na poziomie a z szmatami takim jak wy trzeba rozmawiać tak jak rozmawia się z plebsem. Zero szacunku do takich scier i kuref. ZERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRST TO FIGHT
A ja z innej beczki spytam. Co czujecie słysząc Mazurka Dąbrowskiego. Co czujecie gdy słyszycie takie nazwiska jak Kopernik, Kosciuszko, Szopen, Skłodowska, Jan Paweł II? Pamiętajcie, ze plujac na Polskę, na jej kulturę, historie, zwyczaje i mentalność jej obywateli plujecie także na tych ludzi, których wymieniłem. Oni pochodzą z czasów gdy Polska była o wiele biedniejsza niż dzisiaj bądź nie było jej w ogóle. Mimo to kochali ja ponad wszystko. Pamiętajcie jedno. Wszystko można Wam zabrać. Można pozbawić Was pracy, pieniędzy, życia a nawet zabić Wasza cala rodzine. Trzech rzeczy Wam nie można odebrać. Wspomnień, wiary w Boga i Polskości. Pamiętajcie o tym gdy kolejny raz powiecie, ze Polska to bagno, syf i katolicki zasciankek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sama twoja mowa o bogu swiadczy o tym, ze Polska to katolicki grajdol i zascianek... Taka odmiana muslinow- katolickie taliby.... Losie jak sie ciesze, ze juz tam nie mieszkam... Teraz jeszcze kierunek na Tokio i bede wolna o tych religinych przyglupow roznej masci, czy to katolickiej czy muzulmanskiej. To samo gowno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Nikt nie pluje na ludzi, którzy coś osiągnęli, wniesli do kultury, nauki, przysłużyli się społeczeństwu inaczej, krytykowanie Polski to nie krytykowanie ich - wychodzisz z błędnych założeń, Szopen pisał piękną muzykę, jak i paru innych klasyków, których lubię, Skłodowska odkryła dwa pierwiastki, są jeszcze inni naukowcy, którzy odkryli inne, Jan Paweł II trochę dał ciała w temacie pedofilii wśród przedstwicieli kościoła... więc jak widac nikt święty nie jest. Człowiek bez kompleksów i nawet bez osiągnieć nie musi się podbudowywać tym, co osiagnęli inni Polacy - jakbys poczytał jednego z faktycznie wielkich Polaków - czyli Gombrowicza to bys mooooooooooże coś zrozumiał. Co do wspomnień - Alzheimer i czas radzą sobie z nimi skutecznie, z tymi złymi tez na szczęscie;) wiare w Boga odbieraja ludzie, a i Polskośc dałoby się wymazać, gdyby ktoś się bardzo postarał;) Sloganami tu strasznymi walisz, ale łatwymi do obalenia. Bo to co zostaje z człowieka po przejściu tragedii to niestety samotność i on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powodzenia w w/p/i/e/r/d/a/l/a/n/i/u ryżu, sushi, krabów i ośmiornic szmato. Szykuj też swoje obsrane d/u/p/s/k/o bo chłopaki z Jacuza chętnie porochaja taka polskojezyczna szmate w kolejarza. Kolejna polskojezyczna kurfa. Po c***j siedzisz na tym forum szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRST TO FIGHT
No i zobacz co Ty sobą reprezentujesz. Do jakiego grona Polaków należysz. Nikt na świecie nie oczernia Jana Pawła II tak jak Polacy. Co ma papież pedofilami w sutannach? To są dwie odrębne sprawy. Poza tym czy Ty rozumiesz co się do Ciebie pisze? Pisałem Ci, ze tych trzech rzeczy nikt nie może Ci zabrać a nie, ze nie możesz ich się wyrzec. Widać masz bardzo kognitywny problem z czytaniem ze zrozumieniem. Widzisz o UK Anglicy tacy jak Ty też wypowiadają się w podobny sposób. Ze to brudny, deszczowy kraj z brzydkimi kobietami i fatalnym jedzeniem. Wszędzie można znaleźć plusy i minusy aspektów, które poddaje się weryfikacji. Do tej od Tokio. Ty naprawde masz siano w głowie zamiast mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna polskojezyczna kurfa. Po c***j siedzisz na tym forum szmato xxx a na jakim forum ma siedzieć złamasie??? TO JEST FORUM DLA TYCH CO MIESZKAJĄ POZA POLSKĄ A NIE DLA CHORYCH Z NIENAWIŚCI PISOWCZYKÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Co z tego, że ty mi wypisujesz trzy rzeczy, których nie można zabrać? Masz na to jakieś dowody, badania? Nikt mi nie musiał wymordować rodziny, żebym straciła wiarę w boga, wystarczyło troche się rozejrzeć i pomyśleć, wspomnienia nikną z czasem, a Polskość to kwestia tożsamości - to jest też czynnik zmienny w czasie i zalezny od wielu czynników, ważniejsze jest człowieczeństwo, a nie polskość. Oczywiście - papiez nie ma nic wspólnego z pedofilią w insytucji, którą zarządzał, za to jak się pluje na Polskę to i od razu na Chopina... zdecyduj się może nad ciągiem przyczynowo skutkowym, bo stosujesz go niekonsekwentnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum szmato w której porzadna Polka cieszy się, ze wraca do ojczyzny a takie sprzedajne róchawice jak ty sciero chcą jej to obrzydzić. Ja jestem tutaj po to by cię kurfiszonie zniszczyć. Nieźle musisz być rochana na tej emigracji, ze tak ja zachwalasz suko. Ciekawe czy tatuś wie o tym jak córeczka obciaga na lewo i prawo czarne fiuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
ojj jakies argumenty, czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRST TO FIGT
Koncze z Toba dyskusje bo moim zdaniem jesteś ograniczona intelektualnie. Twój paliatywny sposób rozumowania oraz postrzegania rzeczywistosci jest po prostu niesamowity. Ty nawet nie wiesz co ja do Ciebie pisze. Nie mam czasu i ochoty tłumaczyć Ci słowo po słowie jakie treści chce Ci przekazać. Mimo wszystko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Wiem doskonale co piszesz - teorie, których nawet nie potrafisz obronić - można je obalić bez wysiłku, co właśnie robię:) Twój system wartości nie jest systemem wartości kogoś innego, nie możesz mu go narzucić samą autoratywnością - powinieneś to czymś podeprzeć, ale tego już nie potrafisz. Pogódź się, że są rózni ludzie na świecie, mają rożne doświadczenia i inne spojrzenie na świat - nie jest to powód, żeby ich wyzywac, czy uważać za głupków. Z tego co piszesz jestes jeszcze bardzo młody, zatem powodzenia w rozwijaniu się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tutaj po to by cię kurfiszonie zniszczyć. Nieźle musisz być rochana na tej emigracji, ze tak ja zachwalasz suko. Ciekawe czy tatuś wie o tym jak córeczka obciaga na lewo i prawo czarne fiuty. xxx widzę, że z minuty na minutę coraz gorzej z tobą brałeś leki? koniecznie trzeba zwiększyć dawkę! współczuję ci, biedny chory człowieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do exdebill_rzuca okiem daj mu już spokój - nie widzisz, że z godziny na godzinę jest z nim coraz gorzej? przecież jak tak dalej pójdzie to on nie dożyje rana - już ma ciśnienie 220/150 i mokry monitor - odwodni się! jak wykituje z tej złości to mogą oskarżyć się o nieumyślne zabójstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×