Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cytrynkax3

Czy warto wrócić do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Siedzicie w kilku po 23 ? Czyli tak jak pisalem wczesniej. Zyjecie po pokojach w kilkoro w domu i dlatego na polskich forach skamlacie hahahhaaha Banda poy****ych garkotlukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak podaje pewna znana angielska gazeta 17stu Polaków zgineło tragicznie łóżko piętrowe się zawaliło hhhhaaaaaaahahahhahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kilku (czyli w trzech) wynajmujemy dom - póki co jesteśmy kawalerami w wieku 24-26 lat - po co każdy z nas ma wynajmować osobny dom? przyjdzie czas (i odpowiednia kobieta) będzie i dom z gródkiem, na razie odkładamy kasę a ty pewnie za tą wypłatę w fabryce wynajmujesz apartament z pięcioma sypialniami, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ciołku mam dawno już dom w PL :) nie muszę się nigdzie szwendać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom? dopiero co pisałeś szmato, że mieszkanie pojutrze pewnie bedziesz pisał że kupiłeś kamienicę w centrum miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie ciołku mam dawno już dom w PL usmiech.gif nie muszę się nigdzie szwendać xxx nie kłam - przyszwendałeś się do UK ssać angielskie fiuty w Oxford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co to takie pomiotła jak wy tutaj ssiecie i liżecie buty angolskie :) siedzieć tam pomiotła i nie wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska intelygencja, kultura buraczano -cebulowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taaa Polska Polska polaczku buraczku :) cebulaczku angielski ścieraczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś póki co to takie pomiotła jak wy tutaj ssiecie i liżecie buty angolskie usmiech.gif siedzieć tam pomiotła i nie wracać xxx rozumiem, że ty też nie wracasz, tak? a może tobie wolno wracać a nam nie, co? bo ty tak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam sciery też wolno wracać bo Polska to otwarty kraj. Turyści są tutaj mile widziani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym oswieccie mnie o ekonomii skoro uważacie, ze nic nie wiem. Co byście doradzili polskiemu rzadowi by poprawic z dnia na dzien sytuacje gospodarczą Polski gamonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z czym do ludzi gluty. Jak miałem 24 lata to studiowałem w Polsce, mieszkałem na stancji, pracowałem w sklepie, trenowałem piłkę nozna 3 liga i cieszyłem się młodością. Wy natomiast najlepsze lata swojego życia marnujecie w pogoni za funtem. Juz wiem co z was za ludzie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz co robisz - nie pochwalisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam 36 lat, mieszkanie w Polsce i czekam na wiosnę by wrócić na stale. Nie musiałem wcale wyjeżdżać cymbale by w wieku 24 lat prowadzić kawalerskie życie. Zobaczymy jak przyjdzie Ci w UK dom na kredyt spłacać i dwójkę dzieci kształcić. Wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boszszse! prawie cztery dychy na karku i mieszkanka się raptem dorobił - no klękajcie narody!!! toż to Rockefeler!!! ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia pisdo skończyłem też studia i grałem w piłkę nozna na trzecioligowym poziomie. Poza tym szmato niczego się nie dorabialem tylko żyłem w własnym kraju. W UK w ciągu 4 lat osiągnąłem tyle co Ty nie osiągniesz przez cale życie sciero. Zawsze będziesz polskojezycznym pomiotem z fabryki a ja panem nauczycielem i trenerem suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ty masz szmato osiągnięcia w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mam pisać? i tak nie uwierzysz masz 36 lat??? myślałam, że tu się produkuje jakiś gnojek a to stary dziad kawaler co rodzicom rzęcha kupił i kawalerkę w D***ejewie Górnym - nie masz żony, nie masz dzieci, nie masz rodziny poza starymi rodzicami - już się nie dziwię dlaczego jesteś taki zgorzkniały i tak wszystkich wyzywasz - ty po prostu jesteś starym, żałosnym fiutem, który biega pod dyskotekę zapłacić małolacie za seks, bo cię nikt nie chciał no, a teraz dawaj! następna porcja wyzwisk - i tak nie masz nic innego do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Jeszcze byś suko chciała o******** takiego starego fiuta. Niestety jego może ciągnąć tylko moja zona. Co do dzieci to szmato wracamy miedzy innym z powodu tego, że nie chcemy by nasza córka zaczęła naukę w tym dziwnym kraju gdzie na lekcjach zamiast matematyki uczą jak nakładać condoma na fujare. Pal gumy suko bo możesz co najwyżej to o/p/ie/r/d/o/l/ic mi kapelusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będziesz polskojezycznym pomiotem z fabryki a ja panem nauczycielem i trenerem suko. xxx jak na razie to ty pracujesz w fabryce i piszesz jak widzę po polsku a ja (muszę cię zmartwić) pracuję przy biureczku w letting agency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Jeszcze byś suko chciała o******** takiego starego fiuta. Niestety jego może ciągnąć tylko moja zona. Co do dzieci to szmato wracamy miedzy innym z powodu tego, że nie chcemy by nasza córka zaczęła naukę w tym dziwnym kraju gdzie na lekcjach zamiast matematyki uczą jak nakładać condoma na fujare. Pal gumy suko bo możesz co najwyżej to o/p/ie/r/d/o/l/ic mi kapelusza xxx no to się w końcu zdecyduj - mogę czy nie mogę? raz piszesz tak a raz inaczej - i od kiedy to jesteś żonaty? chyba od pięciu minut - bo cały czas wcześniej pisałeś że szukasz ^worów na spermę^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet olej ciepłym moczem tę ścierkę do wycierania angielskich buciorów :) Jesteś spoko gość ! Ta ściera żeby nie wiem co robiła zostanie tanią denną suką sprzedajną jak dzifffka z uilicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam do siebie piszesz? - faktycznie ci odbija - powinieneś wrócić do mamusi jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Leje na was sciery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologiczne emigracyjne paroowy zamknijcie IIzdy. Jestescie dnem i zostaniecie nim do konca waszych dni na wygnaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, ze są jeszcze porządki Polacy, którzy za funciaki nie sprzedali swojej polskości. Serce się raduje, ze dzięki takim ludziom jest nadzieja, ze ten kraj i naród będzie trwał nadal. POZDRO ZIOM z Ciebie też jest spoko facet. Nigdy nie sprzedam Polski za 2 tys. funtow. Oni po pokojach w trzech żyją i są z tego dumni a inne kurfy swoje dzieci ma Brytyjczykow wychowuja. Szlag by ich trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×