Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...umre...

tesknie za kochankiem..

Polecane posty

Gość wieje nudą paniusiu
"Nasza bohaterka" coś ucichła po schadzce z kochasiem - sąsiadem o maślanych oczach :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczekające
dzielnie podtrzymują temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieje nudą paniusiu
Przede wszystkim rządzą tu zdradzające, czyli "moralne inaczej" ha ha ha :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prawda jest prosta.Z milosci sie nie zdradza i juz ! KObiety zdradzaja to zawsze znajda usprawiedliwienie.Mezczyzna zdradza,to wredny cham.Przekonalam sie tu na forum nie jeden raz.Nawet kobiety nie mialy litosci dla faceta ktorego zona zaszla z innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
do tej monimonimoni35 - facet, a dlaczego uważasz że ta którą, jak to piszesz, zamierzasz zdobyć jest warta zachodu? Bo robi fajne swetry na drutach? A może sprawnie pierze skarpetki? Czy parzy herbatę jak gejsza? Nie. Ty masz przekonanie graniczące z pewnością że pięknie i z gracją pracuje pod kutasem. I musisz to sprawdzić. Więc, facet - jak ci to zostało wykazane powyżej - ty nie jesteś żaden esteta i pięknoduch. Ty jesteś ruchacz pospolity prosty. W dodatku łajdacki - bo żonaty. Tyle z rana ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twałpon a ty
posiadasz jakieś uczucia wyższe? wiesz co to jest? w każdym poście dosadnie sprowadzasz wszystko do fizyczności. xxx "wyprać skarpety, zrobić na drutach sweter może jeszcze beretka by ci się przydała bo z ostatniej przepierki niewiele zostało no i oczywiście dobrze pracować pod kutasem" Tobie już nie chce pracować stąd tyle złośliwości w tobie. Jesteś stary ramol i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjkl
Tia za to ty pelna/pelny wyzszych uczuc .Zwlaszcza w popieraniu , tlumaczeniu zdrad ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmm
JAK TO MÓWIĄ: kurwa kurwie łba nie urwie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
Czy naprawdę uważasz że aby zerżnąć komuś żonę, albo wleźć pod żonatego, angażowane są uczucia wyższe??? Umiejętność robienia na drutach oraz pranie skarpetek (ogólnie praca) jest jednym z największych przejawów człowieczeństwa. I wartość człowieka to właśnie określa, co i jak potrafi wykonać. A zerżnąć owce z obcego stada to byle baran potrafi. A. I jeszcze beretka. Jest wporzo - nawet włoski ma jakby dłuższe i bardziej puszyste. I antenka stoi ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talib
zgadzam się z "twałpon a ty" z tym, że TWAŁPON to nie stary ramol tylko młody gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
To znaczy z czym sie zgadzasz? Z tym że mi potrzebna nowa beretka? Już wyjaśniłem że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same
inaczej moralne .I racja kurwa kurwie łba nie urwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmm
Ja jestem w porządku, bo nie zdradzam, więc napisałam jak wyżej i zdania nie zmienię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
Ładne mi "źdźbło", które ma ze 20 cm. A może i dwadzieścia trzy .... umre! jak sie czujesz? Wątroby ci nie porysował? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same
twałpon- ales ty durne człowieczątko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
Ty natomiast błyszczysz mądrością - bo uważasz że zdrada męża z żonatym sąsiadem to "źdźbło". A ja uważam że to ZBRODNIA na żywych organizmach dwóch rodzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpis dla wszystkich udzielających się na ty forum, i nie mogących spać , bo jak nie odpiszę, to topik umrze, przyjedzie zraz po mnie mój brat i idziemy na dyskotekę, specjalnie dla was ubrałam białe sandałki, bo takie mam, białych kozaczków nie miałam:P. Oj jak ja jestem na dyskotece z moim bratem, to cała dyskoteka nasza:P Zapewniam, że otworzymy dyskotekę:P I cały parkiet nasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę śmiało wyginała swoje ciało w białych sandałkach, bo specjalnie dla tego topiku je założyłam, bo białych kozaczków niestety nie miałam ale dla was je kupie specjalnie. Cała dyskoteka nasza:P, bo na pewno ja z moim bratem otworzymy dyskotekę i będziemy wielkimi gwiazdami. Pozdrawiam mohery, bo bez tego wpisu umrze topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry dziewczynko
Kobieta nazwac ciebie nie mozna .Lapiesz zycie garsciami .Dzieciom ,rodzinie tlumaczysz ,ze tak nalezy ,bo zycie krotkie jest.Wybacz ale nie uczysz dzieci odpowiedzialnosci .Uczysz dzieci konformizmu .Gdzie lepiej ,bez wzgledu na uczucia tam my .Wycyckac do konca .Liczymy sie tylko my a nie drugi czlowiek .Tego ich uczysz .Nie zdziw sie ,ze jak sandalki spadna z nog ,powiedza ci .Matka radz se sama ,my jestesmy najwazniejsi .I tu nie chodzi o wychowywanie dla siebie ,ze ta przyslowiowa lyzka wody .Dzieci nie beda dla ciebie mialy nic poza stwierdzeniem ,musimy zyc ,bawic sie ,to nasz czas .I nic nas nie obchodzisz ,ze wymagasz wyjscia do lekarz a. A wyjdz sobie . My czasu nie mamy bawimy sie Co wkladasz to wyjmujesz .I uwierz tak to dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry dziewczynko ale co nas
nie zabije jaj sobie robi a Ty wyskakujesz z umoralnianiem jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry dziewczynko ale co nas
nawet tampon nie napisał komentarza do tego tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry dziewczynko ale co nas
nie zabije jaja sobie robi a Ty wyskakujesz z umoralnianiem jak to działa. Nawet tampon nie napisał komentarza do tego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trans belzebuba
A robisz loda na sms? I za ile? Moge sie wprowadzić w trans belzebuba o północy. Całuje i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem ainteresowany propozycją jeśli chcesz się spotkać napisz lub zadzon satysfakcja gwarantowana:) tel: 693-976-858 e-mail: tygrysek.1987@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMPON
Niniejszym ogłaszam wątek za zdechły. - .hmm.. ma podrapaną wątrobe i chyba .umrze.. - co nas nie zabije to wzmocni - tańcowała w białych sandałkach z białymi podkolanówkami. Zrobiła szpagat i sie przyssała. - a talib próbuje sie ukamienować za popieranie qrestwa - rzuca kamieniami w lustro ;):) I teraz tu żerują tarocistki, belzebuby i tygrysy co chcą loda. Jak to na ścierwie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklmnjki
:).:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talib
TAMPON tak dla wyjaśnienia nie popieram qrestwa, nie wiem skąd taka twoja dedukcja, ale jest to ci prawie wybaczone, rozumiem,że pisać i czytać umiesz, z tym, że czytasz bez zrozumienia, litery składasz i nic po za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talib
aha jeszcze jedno TAMPON, co? do tarocistek tez masz jakieś ale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×