Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

najgorsze jest jedzenie z nudów,wiem coś o tym...a ja po 13 zjadłam te kanapki z bułką fitness i później nic. Po 18 w domu coś zjem,może naleśnika ze szpinakiem albo jakiś owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wyczytałam w necie,że te bułki fitness mają w sobie ok 50% mąki pszennej a tylko jakiś tam niewielki % żytniej. Czyli wcale nie są takie fitness hehe ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze.może jakby był u nas niedobry to też bym nie jadła :P uciekam Halinka,będę myła kubki itp i powoli do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87kg
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma gdzie. odcięłam się od ludzi prawie że, także wychodzę naprawdę rzadko. ale zdążyłam się przyzwyczaić, chociaż czasem dostaję świra. głodna jestem trochę. a tu trzeba się powstrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87kg
A dobrze :) nie narzekam. Ja głodna nie jestem bo o 18 zjadłam ostatnie danie mojego dnia czyli 2 pomidorki z serkiem wiejskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, a poza tym jak tam dzień minął? Halinka, ojejku dziękuję Ci bardzo kochana. Ja nie lubię oglądać filmów. Chociaż są wyjątki. Oglądałaś 'Wczorajsze dzieci'? Piękny film, a nigdzie go nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Jenny Cole prowadzi intensywne życie. Niedawno założyła z mężem własną firmę, syn Kevin wkrótce pójdzie do college'u, więc Jenny może zająć się pracą, ale właśnie wtedy - w wieku 42 lat - zachodzi w ciążę. Nie czuje się z tym dobrze. Zaczynają ją prześladować nocne koszmary, w których pojawia się pewna irlandzka rodzina. Taki sam sen prześladował Jenny w dzieciństwie.'' I ona za wszelką cenę próbowała ich odnaleźć. Itd. cudowny film, naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka - przyznaję się bez bicia - będę piła dziś piwo ! schudłam (patrząc na dzisiejsze ważenie) 12,5 kg więc kurde no czemu miałabym sobie nie pozwolić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jednak uaktualniłam stopkę, zważyłam się po powrocie do domu czyli po jedzeniu piciu itp i wiadomo że parę deko więcej niż rano, ale gorzej by było gdybym zobaczyła na liczniku znowu 59... hehe więc poranna waga to jednak nie sen ! MILEGO WIECZORU 👄 odezwę się jutro laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena - jeszcze raz gratuluje spadku :) ja dzis jeszcze maly banan, pomarancza i 2 chrupkie z lososiem. Troszkę chyba za duzo, ale nie moglam sie powstrzymać :o Halinka, ciekawą prace masz :D tak oczywiscie moim zdaniem bo ja pracuje w przedszkolu :) a o zarobkach nie wspomne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'przekonanie, że po którymś ciosie się nie wstanie' - może nie jest to optymistyczne, ale szczera prawda w moim przypadku. i nie chodzi mi tu o wyłącznie dietę. chodzi o całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczyny, ide sie polozyc bo cos mnie smutek znow dopadl i jakos tak na nic nie mam ochoty. Do jutra papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja wczoraj padłam na twarz po tym sprzataniu, a i tak nie zrobiłam wszystkiego :/ więc dziś powtórka z rozrywki... ale po 12 na zakupy się wybieram chce sobie kupić kalosze - chyba kupie takie czarne w decathlonie, zobaczymy :) no i dziś siłownia w końcu :D miłego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiążę Twoje problemy nieskutecznego odchudzania. Skoro wiosna w tym roku zaskoczyła Cię to i Ty zaskocz wiosnę, -> Schudnij ZDROWO I TRWALE do lata ! Kontakt: Wyzwanie_na_odchudzanie@wp.pl lub pod nr telefonu 505 964 635 Czekam na tych którym znudziły się męczące diety i frustracja przy kolejnym efekcie jojo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę się dzisiaj za sprzątanie { a bynajmniej mam taki plan }. ha! nie uwierzycie! kolejne 0,5 w dół. czyli waga wskazała 50kg. (: jest cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny , ale piękny słoneczny dzień, ale na termometrze -8 . Dopiero przed 11 zwlekliśmy się z Moim z łóżka i śniadanko zaliczone - kanapki ze zdrowym żytnim chlebkiem + wędlina ogórek pomidor szczypiorek. Wczoraj jak pisałam tak też zrobiłam - wypiłam piwo :D i wstałam to odrazu na wagę wskoczyłam haha jakbym się bała że po jednym piwku będzie + 3 kg ! ale spoko,waga taka jak wczorajsza :D Magda - a co się wczoraj stało że smutno było????? Dziś już lepszy humor?? Jesteś przedszkolanką czy coś innego robisz w tym przedszkolu? miłego dnia dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjacie:)) Koncze prace za jakies 45 min juz nei moge sie doczekac . Pseduonim dzieci musza Cie uwielbiac to musibyc ciezkie zajecie . Wszystkie piszecie o sprzataniu moze sama sie wezme , musze dzis uderzyc na silke , cos przypakowac hahaha. Angel jestes moim idolem masz strasznei silna wole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×