Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

No i ja się zbieram zaraz na piling i balsamowanie - już czuję ten chłód. Oj ja muszę wziąć się za moje zęby, ale ciągle albo kasy brak albo chęci. Ale najczęściej to kasy... Wszystkie są zdrowe ale przydałoby się i tak dużo rzeczy porobić:( moja koleżanka miała 8 wyrywaną jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak przezyla wyrywanie ? ja sie cholernie boje choc do dentysty chodzę. Ooo to super Milena, ze zobaczysz się z bratem. A jak dlugo sie nie widzieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzieliśmy się od listopada czyli już trochę czasu minęło.... A koleżanka mówi, że samo wyrywanie nie jest takie straszne - znieczulenie i te sprawy.A wcześniej głupia baba naoglądała się filmików na youtube i się tylko nakręciła że to takie okropne! a później jeść nie bardzo mogła, same jakieś zupki i serki - przez parę dni brała leki przeciwbólowe i tyle. Więc nie boj się kochana, nie będzie tak źle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie. napisałam na górze, że od listopada. No ale trochę się stresuję bo spotkamy się niestety w niefajnym miejscu i ja tam będę pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze sie w koncu zdecydować bo juz coraz bardziej mnie boli i meczy. Cięzka sprawa :/ Kochana uciekam juz do kapieli bo pozniej lazienka bedzie zajeta. Mieszkam z bratem i jego zoną wiec trzeba korzystać poki wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mieszkasz z bratem, jego żoną i Twoją mamą? Bratowa to ta taka "większa" o której pisałaś kiedyś? hehe to wesoło masz w domu. No korzystaj z tej łazienki :) spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no domyśl się - jest tam gdzie ludzie trafiają jak sobie narobią problemów. Niestety:/ Tak to jest jak się nie ma własnego zdania i się słucha kolegów żeby zaszpanować. ale już zmądrzał chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale mamy dom piętrowy i oni zajmują jedna czesc domu a ja z mama drugą czesc domu. Laczy nas tylko lazienka, ale tymczasowo bo zamierzaja swoją wykonczyć. Tak to jest wlasnie ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na szczęście idę z mamą bo nie wyobrażam sobie,że miałabym tam sama czekać w poczekalni z jakimś plebsem;/ ciężka sprawa i długa historia. a całe życie byliśmy nierozłączni jak bliźniaki :) zrobiłam już drugą zieloną herbatkę, wypiję i też zmykam do łazienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najwazniejsze, ze sie zobaczycie :) trzymam kciuki zeby wizyta była udana mimo tego miejsca. Ucieka juz, spokojnej nocy kochana 🌻 do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Ci, że masz domek. Ja niestety blok - 11 piętro, ale może kiedyś ... :) piękny dom i ogródek. Ale w mieście raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) ja niedawno z pracy wróciłam ufffff... co do peelingów - ja podczas kąpieli szoruję ciało szorstką gąbką lub rękawicą i to mi zastępuje peeling, te peelingi kosmetyczne to mi się wydają troszkę oszukane, bo tam jest kilka drobinek często i jak ma to niby całą powierzchnię skóry oczyścić z martwego naskórka?? co do zielonej herbaty - ostatnio nie pijam i nie pamiętam nawet jaka była dobra, ale żeby nie smakowała beee trzeba poczekać troche po zagotowaniu wody - nie zalewać wrzątkiem i nie parzyć zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie bylam na silce bo wracalam 2,5h do domu zamiast 20 min bo bylu naprawy objazdy i myslalam ze wyjde z siebie i stane obok.Ja mialam wyrywane 3 osemki naraz z jedna sie tak meczyli ze dentystka musiala zawolac drugiego dentyste bo nie mogla sobie poradzic zeby go wyrwac , caly zabieg nic nie boli mocne znieczulenie ale pozniej jest nie ciekawie opuchnieta geba i jedziesz na zupkach kisielku itd itd a najgorsze jest to ze jedzenie tam wchodzi w te niezagojone rany ,ale dasz rade przezyjesz i bedziesz zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka - współczuję... ja od siebie z pracy wracam autem góra 10 minut. ja jeszcze siedzę, a miałam iść spać, przeglądam stronki i coś o odchudzaniu sobie czytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no późno wracam, przynajmniej czasami :-) Miałam wsiadać w busa jak wydasz takie polecenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej tej drogi niż treningu :D chociaż może i nie, nie wiem nawet ile się jedzie do Puław.. ale nic straconego ja tu jestem w tym dziurawym LBN i się nigdzie nie wybieram i z siłowni też nie zamierzam rezygnować więc wpadaj na treningi hehe :) Uciekam dziewczyny spać, spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinka - ja nie biorę żadnych witamin ale patrzę czasem na siłowni, że piją te różne napoje uzupełniające te wszystko składniki..... ale ja nie lubię takich rzeczy pić:| a może faktycznie warto pomyśleć o czymś jeśli jest się na dietce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Halinka coś bierzesz? dobra uciekam już na prawdę i jutro może pomyślę o witaminkach pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D dla mnie temat rzeka :-D Ja biorę : -czosnek -probiotyk -chlorella ( algi ) -sok z aloesu -sok z pestek grejfruta -srebro koloidalne -wyciąg z oregano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZECH GRZECHEM GRZESZKIEM POGANIA, A DUPA ROŚNIE! CHYBA BĘDZIESZ MUSIAŁA ĆWICZYC 2X WIĘCEJ, ABY PANNA X { to oczywiście tyczy się jednej osoby z forum } SPALIŁA ZALICZONY WCZORAJ GRZESZEK. JA MAŁO JEM, ALE PRZYNAJMNIEJ CHUDNĘ I NIE GRZESZĘ. :) ŁATWO JEST OCENIAĆ KOGOŚ! A SAMEMU ... BEZ KOMENTARZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×