Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

Gość halinkacvn72
to niedobrze bo kumpel ma na niego zly wplyw pewnie lubia razem imprezowac itd , to tak bylo z moim ex non stop imprezy picie i na kacu do pracy ... porazka starszy ode mnie 4 lata a nie byl wogole odpowiedzialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy oni nie szlajają się po imprezach, w domu zazwyczaj - chociaż odkąd wróciliśmy do siebie to nie mieli zbyt wielu wspólnych piwkowych weekendów, ostatnio im się zdarzyło jak ja wyszłam z koleżankami. ale teraz myślę jak to będzie jak tamten się rozstał z dziewczyną... Ale to nic, zostawmy to na razie, będę się przyglądać jak to dalej będzie. http://moda.allegro.pl/spodniczka-mini-z-latexu-latex-na-impreze-roz-m-i3008291292.html marzy mi się taka czarna spódniczka :) i żebym fajnie w niej wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
bardzo sexi to chyba taka rozciagliwa do tego szpile i rzadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
patrzylam ostatnio po sklepach po przecenach ale nic nie znalazlam moze w ten weekend sie uda cos upolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
kuzynka kupila mi ten pilling co polecalas to jak przyjade to zaczne stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wczoraj kupiłam spódnicę w reserved i koleżanka była u mnie i mówi że świetnie w niej wyglądam. Oczywiście jeszcze lepiej by było gdyby było parę kg mniej ale nie ma co narzekać, i tak duży postęp.Ale do takiej lateksowej to trzeba już porządnie schudnąć...ale mam nadzieję, że kiedyś ją sobie kupię :) Piling jest super, przynajmniej wg mnie jest rewelacyjny. A ja właśnie wyszłam spod prysznica i użyłam tego ktory kupiłam ostatnio z lirene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
ja mam to eveline jakis krem odchudzjacy smaruje jak sobie przypomne moze odchudzilo to cos poza moim portfelem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedyś z avonu coś ekstra,dostałam jak byłam konsultantką. Też się smarowałam jak sobie przypomniałam, aż się wkońcu kremik przeterminował :D hehe.. dobra ja uciekam już spać piszcie dziewczyny co u Wass :) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
spij dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny z samego rana i życzę miłego dietkowego dnia... Ja już po kawie i po ciemnym pieczywku z twarożkiem, ogórkiem, papryką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
.....Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️ ja dziś mam jakieś problemy z brzuchem :( a jadłam dziś danonka, jajko na miękko, jablko i malutki kawalek lososia. dziewczyny a tak w temacie facetów to ja po rozstaniu z tym moim co bylam wiele wiele lat, to cięzko mi było się przelamać do innych. Tym bardziej, ze naprawde fajni faceci to chyba juz wygineli. Jeden do mnie napisał na fb, a znalam go juz wczesniej. No i tam jakiś bajer, ale ogolnie dziwny był. Poprosil mnie o nr tel a ja zeby go lekko splawic to pisze mu zeby on podał mi swoj nr to sie odezwe jak bede miała czas a on - ze mam jechać pod jego dom i spisac sobie nr. :o wiecej sie do niego juz nie odezwałam a on po kilku dniach napisał czy spisałam sobie jego nr bo on czeka na sms :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj pochodziłam troszkę po sklepach, popatrzylam sobie na te piękne ciuszki - spodniczki, bluzeczki i jeszcze bardziej mnie to zmotywowało. Marze zeby latem wystąpic w ekstra mini i sexy bluzeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pseudonim! a co się dzieje z brzuchem? Ja na obiad zjadlam 2 naleśniki ze szpinakiem i właśnie przed chwilą jabłko:) o właśnie mi się przypomniało,że zieloną herbatke sobie zrobiłam...idę ją pić! hehe a tak ogólnie to ja jeszcze w pracy jestem do 18.. Zobaczysz latem wystąpimy w sexi spódniczkach :D A mój mi wczoraj powiedział żebym sobie wybiła z glowy miniowki bo nie chce zebym robiła apetyt jakimś zboczeńcom.HAHA :D No i dobra,niech będzie troche zazdrosny, ja nabieram coraz więcej odwagi. A w sobotę idziemy na rodzinną imprezę do jego siostry i mam zamiar nałożyć tą super spódnicę którą kupiłam w niedzielę:) pijecie dużo wody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Angel :) a coś mnie dzis boli :o Angel hehe to miłe, ze Twój zazdrosny a co dopiero bedzie jak jeszcze Ci spadnie waga i wyskoczysz w sexi mini z piękną figurką :D oszaleje :P ja pije duzo duzo wody, herbatek, soki tez warzywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyższa pora żeby był zazdrosny i żeby w końcu bał się że może mnie stracić! Także to odchudzanie ma dwa cele hihi.. Ja też piję wodę,zieloną herbatę. Wcześniej piłam duzo odchudzających,ale coś ostatnio nie kupuję.Muszę to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firmy BIG ACTIVE na spalanie i odchudzanie. to mieszanka czerwonej, yerba mate i coś tam jeszcze. W rossmanie kupowałam zazwyczaj,ale widziałam też w tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki ! ;) U mnie dieta super, mam mega motywację , wypijam dużo zielonej + mineralna . Odżywiam się jogurcikami , owocami i chlebkiem wasa , mam pytanie czy picie kawy latte z mlekiem 0,5 % zaszkodzi diecie? oczywiście bez cukru. Właśnie byłam na solarium , obiecałam sobie że teraz wezmę się za swoje ciało , tak bym w maju nie obudziła się z ręką w nociku ! Ćwiczę także 30 min na twisterze i robię długie spacery . Czekam na efekty , ale narazie nie będę się ważyć żeby się nie zrazić :D Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka ja piję kawę codziennie, z mlekiem 0,5% - jedną, czasem dwie. Myślę, że jest ok:) A ja zjadłam jeszcze grahamkę z serem i kiełkami i activię. A ok 20 wybieram się na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
Witam dziewczyny ja jestem padnieta nie moglam spac , dzis znow bez slodyczy sie udalo jeszcze zakupy za niedlugo i silka. W weekend planuje cos sobie kupic mam nadzieje ze beda jakies promocje i cos fajnego wyszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis jeszcze jogurt 0% i rybkę. I na dzis koniec. Troszkę pocwiczylam w domu. Tez musze zakupić jakaś herbatkę wspomagajaca odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
slyszalam ze czerwona jest dobra, ja musze wreszcie kupic wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
lece do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wreszcie krem z avonu tez nowy z kofeiną i mam nadzieje, ze coś pomoze. kupilam tez taki przyrzad z wypustkami do masazu i chce codziennie masować pupe i uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam - poćwiczone. Pseudonim ile zapłaciłaś?? Może i ja sobie sprawię coś takiego. A co do herbatek odchudzających to te z big active mają na prawdę dobry smak - jest chyba brzoskwinia z ananasem i grejpfrut. Mi smakują przynajmniej. Halinka daj znać co tam kupiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za przyrząd 12 zł i za krem 9 zl (w rodzinie mam konsultantke i sprzedaje mi po cenie zakupu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja byłam konsultantką kiedyś i teraz jakbym pojechała do COKu to też bym kupiła w jakiejś dobrej cenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no ja nia tez kiedys bylam, ale zrezygnowałam bo juz przestalo mi sie oplacać. Mieszkam w malym miasteczku a tam wiele ich się narobilo (konsltantek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×