Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniakosob

kto sie masturbje zaciskając uda?

Polecane posty

dziewczyny piszcie, czy czesto to robicie?;p ja sie boje, ze to zle wpływa na zdrowie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo masturbując się, nasze serce szybciej pracuje od tego ponoć powiększa się miesień sercowy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
a to tak sie da??? przeciez to nic nie daje... ale masturbacja jest zdrowa, jak sport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że się da! polecam, orgazm pewny i do tego jeszcze jaaaki:D coś wspaniałego i silnie uzależnia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania -> poucz się trochę o własnym ciele aby potem nie było głupich pytań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy od zaciskania ud orgazm :D a może ja o czymś nie wiem? ja tam wole mocniejsze doznania a nie jakieś mizianie udami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lateksova uwierz mi to jest bardzo dobry sposób na osiągniecie orgazmu, zaciskając uda stymulujesz łechtaczkę, krzyżujesz nogi i pracujesz mięśniami ud, pocierając je o siebie hmm nie wiem jak to opisać ale spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zdziwiona ale ciekawa
jakas dziwna technika z tymi udami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takasuka póki co dobrze widzę, nie narzekam na wzrok;p a praktykuję to juz dobrych pare latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to ;)
to nie mizianie, ale zaciskanie miesni (miesnie kegla sa po tym naprawde mocne) Ja tez tak robilam-wiele lat ( wczesnie zaczynalam) kiedy nie mialam faceta, odkad mam On zapewnia mi wszystkie orgazmy i juz sie sama nie bawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leteksova bym musiała Ci pokazać jak to się robi:p heheh cięzko jest to opisać, ale gwarantuje wspaniały orgazm i to kilka na raz w zaleznosci jak długo chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
Oj dziewczyny to my faceci jesteśmy od dawania Wam najlepszej rozkoszy !! Takze zaniechajcie tych samogwaltow szybko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia91
Mogłabyś zademonstrować tą technikę na skype? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzen zboczeńcu i tak ci żadna nie da :D poza tym mało który facet potrafi zaspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
zaciskam jak glupi ai nic, absolutnie nic nie czuje... moze ty masz jakas wystajaca lechtaczke ze ja udami smyrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zdziwiona ale ciekawa
eh to nic nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam normalną łechtaczkę, hmm to jest odruch musisz napinac mięśnie kegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa i jest zajebiste, a na dodatek mozna to robić w miejscach publicznych, dyskretnie oczywiście;p jadąc np. autobusem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to ;)
No dokladnie, tak w miekscach publicznyc h i nei tylkko ( tylko lekkie pobudzenie, bez orgazmow) stosuje czesto :P Dla wiekszych bodzcow (lechtaczka) polecam wlozyc cos miedzy nogi- ja uzywalam kawalka koldry. Bez tego bardziej wlasnei m. kegla dzialaja niz lechtaczka moim zdaniem. Pozdr i znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, większe doznania mam przy zaciskaniu mięśni pochwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonia91 wybacz ale nie pokaże Ci bo się wstydze hehe;p poproś kogoś innego, napewno sa tu panie które wiedzą jak to się robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz będe bacznie obserwować w autobusach kto pociera nogami. Jak kogoś zauważe to na głos krzykne że ma się przestać masturbować przy ludziach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
lateksowa : zgadza się ,nie kazda moze poczuć mojego prącia w sobie ,poniewaz ,nie jest tego warta ,tak jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×