Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Nadzieja, ja szczawiową robię tak: przygotowuje wywar z mięsa i warzyw taki sam jak na rosół, a w między czasie osobno gotuje ziemniaki na prawie miękkie. Gdy wywar gotowy wyjmuje wszystkie warzywa i wkładam szczaw (jego ilość zależy od ilości wywaru i tego czy lubisz mniej lub bardziej kwaśny) trochę gotuje i zaprawiam śmietana, wkładam ziemniaki. Chwilę razem gotuje na wolnym ogniu i gotowe :-) Można też dodać pokrojne w ćwiartki ugotowane jajka, ale nie każdy lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ja najczęściej tu zaglądam :-) moi przyjaciele nie przyjechali, pada deszcz, siedzę sama i się nudzę :-( ogólnie średnio, ale mam w miarę dobry humor :-) jajnik już mnie nie boli, więc pewnie czeka mnie przyjemna nocka z mężusiem :-D a co u Was moje Kochane? Piszcie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Cześć Dziewczyny:) 01.13 poroniłam samoistnie w 10 tyg był to dla mnie okropnie ciężki czas :(.Od jakiegoś czasu zaglądam na to forum i dziś postanowiłam napisać, po przeczytaniu waszych wpisów w końcu zaczęłam myśleć pozytywnie:) Może nadszedł ten czas aby podjąć próbę ale przyznam się szczerze mam obawy czy tym razem będzie dobrze. Pozdrowienia dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) w końcu piątek, uff... x nowa11 - witaj wśród Nas :) ciesze się że napisałaś, razem zawsze jest raźniej :) bardzo dobrze rozumiem Twoje obawy, ja dwa razy straciłam swoje Maluszki i też jest wielki strach ale pragnienie posiadania dziecka jest silniejsze :) przykro mi że straciłaś swoje Maleństwo ale ktoś kiedyś napisał że takie Maleństwa nie umierają tylko przychodzą w innym czasie. Tak więc trzymam kciuki żeby jak najszybciej przyszedł ten czas :) więc do roboty :) x antosia - szkoda że przyjaciele nie dojechali ale na pewno spotkacie się innym razem. a co do przyjemnych nocek to już dawno nie miałam, dzisiaj zaatakuje męża :) x ze względu na to że lekarz przepisał mi bomergon, dzisiaj zrobiłam badanie prolaktyny, ktoś mi podpowiedział żebym to badanie jeszcze zrobiła, w poniedziałek będę miała wyniki. Wracam do pracy, miłego dnia :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nowa, napisz o sobie coś więcej :-) Nadzieja, moja nocka była baaardzo przyjemna ;-) pogoda się trochę poprawiła, ale popołudniu znów ma padać i będą burze :-( dziś może uda mi się sprzedać swój stary samochód, bo mąż da mi swój, a sobie kupi coś większego :-) za chwilkę idę na zakupy, a później robię obiad. Popołudniu wybieram się na przejażdżkę rowerową z synem sąsiadki- ma 9 lat i już dawno mu obiecałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , witam w weekend : ) Co u Was ? Antosia zycze milej wycieczki , sama z checia bym sie na taka wybrala ale jaas slaba jestem ostatnio mimo ze czuje sie neimal doskonale , rano zasem tylo lekkie mdlosci ale zdazylam sie przyzwyczaic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomału wychodzę z pracy, w końcu. W domu mam trochę roboty a mnie tak głowa boli i najchętniej położyłabym się i miała wszystko w nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witam wieczorkiem:) ja niestety sobota i niedziela w pracy:( mam do was pytanie czy zanim rozpoczęłyście staranie robiłyście jakieś badania :) My mamy Konflikt serologiczny czy któraś z was tez ma RH minus.Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa! :) ja robiła podstawowe badania czyli takie aby się upewnić, że jestem zdrowa i wszystko jest dobrze i możemy spokojnie starać się o dzidzi :) ja mam Rh+ :) Nowa długo się starcie już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak Wam mija sobota? Mi tak samo jak zawsze, czyli pranie, sprzątanie, gotowanie :-D niedługo będziemy mieli gości... Mój mąż wieczorkiem wychodzi z kolegami na piwko, więc czeka mnie samotny wieczór :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
witajcie:) zapomniałam nicka Ja dopiero planuje zacząć starania jak pisałam wcześniej poroniłam 01,03. oprócz tego że moja gin zaleciłam mi odczekanie 3 miesięcy to ja i tak nie byłam gotowa żeby zacząć staranie. Ciężko mi było zacząć myśleć pozytywnie i strach czy wszystko będzie dobrze był ogromny,ale udało mi się przezwyciężyć strach we wtorek umówiłam się na kontrolna wizytę u gin, żeby się przebadać dodam że innego niż za pierwszym razem po tym co się stało (poronienie) straciłam zaufanie do pani doktor. Pozdrawiam was wszystkie i życzę udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też póki co nie mogę trafić na dobrą gin... :O jak Wam kobitki minął dzień? Ja dziś prawie cały spędziłam na uczelni... od 9... godzinkę tamu wróciłam... padam juz dziś.. jeszcze pogoda się popsuła i zaczęło padać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Ja niestety byłam w pracy z reszta jutro też mnie to czeka:(a poza tym pranie sprzątanie no i wreszcie wieczór chwila odpoczynku:) pozdrowienia życzę wam jutro udanej i pogodnej!!!niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto i cicho? ja dziś posadziłam kwiatki i ogólnie porobiłam to co miałam porobić :) na dzis zostało mi tylko wyczyszczanie filtra w akwarium i słodkie leniuchowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Zapomniałam nicka, mam tak samo jak Ty, wszystko zrobione i teraz odpoczywam :-D pogoda okropna, zimno i deszcz pada :-( jutro mój mężulek ma urodziny, więc będziemy świętować :-) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) mnie w weekend rozłożyło, jestem na gripexie, beznadziejnie się czuję. Na dodatek pokłóciłam się z mężem. Musimy zrobić sobie tzw. oczyszczenie co komu leży na sercu. Na razie każdy w osobym pokoju:( pogoda jeszcze bardziej dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczny poranekkk
witajcie chętnie się dołącze , jestem mama 2 dzieci i bardzo chcielibyśmy jeszcze jedno, niestety na razie się nie udaje, jestem po 2 poronieniach w 6 tyg i w 8 tyg, od jakiegoś czasu czytam wasz wątek i jak mnie przyjmiecie chętnie tu z wami popiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
cześć dawno się nie odzywałam, nie było o czym pisać wciąż nie mam fasolki, staramy się dalej, teraz jestem po okresie jednak jeszcze faza niepłodna, mój mąż ostatnio bardzo chętny do zbliżeń śmiejemy się że chyba wiosna mu udeżyła po gaciach, to bardzo dobrze przynajmniej nie musze sprytem wymuszać w okres płodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Słoneczny Poranku :-) oczywiście, że miło nam że do nas dołączysz :-) Aguśka, fajnie, że wróciłaś do nas ;-) czasami się zastanawiam, co się dzieje z naukową sową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, przykro mi, że jesteś chora i że na dodatek pokłóciłaś się z mężem :-( będę trzymać za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że zły okres szybko minie :-) Brava, jak tam staranka? My z mężem codziennie "działamy" :-D dziewczyny, testuje któraś w najbliższym czasie? Modernbarossa, jak się czujesz Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) słoneczny poranekkk - miło że do nas dołączyłaś. Jesteś już mamą aż dwójeczki, na pewno nie możesz narzekać na nudę :) w jakim wieku są dzieci i jakiej płci? Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci a najlepiej drużynę piłkarską :) :) szkoda tylko że finanse i inne kwestie na to nie pozwalają. Od jakiego czasu starcie się o trzeci skarb? x aguska31 - dobrze że wróciłaś do Nas i że mąż jest śmielszy w swoich poczynaniach :). Oby i mojemu "uderzyło w gatkach" bo na razie to ja jestem tą bardziej atakującą, oprócz wczorajszych przeprosin mojego męża :) :) :) x Antosia - już zdążyliśmy się pogodzić z mężem :) ale nie zmienia to faktu że czasami bym go udusiła!!! Mąż jest starszy ode mnie o 7 lat a często czuje że mimo że jestem młodsza to ja mam więcej rozumu i ogłady. Czasami myślę że mam wyrośnięte dziecko :) x Brava - co o Ciebie, nie dajesz żadnego znaku, jak Twoja córcia? x zapomniałam nicka - może poszukaj jakiegoś dobrego lekarza przeglądając tzw. ranking lekarzy z Twojej okolicy x nowa11 co u Ciebie nowego :), w ciągu tygodnia też tak dużo pracujesz jak w weekend? x modernbarossa - jak się czujesz i Twój Maluszek, za niedługo masz wizytę u lekarza :) x miłego i spokojnego dzionka mimo paskudnej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero będę testowała 28/29 maja - więc jeszcze sporo czasu. Ale "specjalnie" w tym cyklu nie staramy się, ze względu na wyjazd nad morze z początkiem czerwca. Gdybym zafasolkowała to nici z wyjazdu, będę musiała niestety dużo leżeć. Więc na tym cyklu nie zależy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , mnie tez dawno nie bylo ale jaos tak szybko tylo wpadalam na forum , nie mialam jaos sily napisac . Czuje sie juz w miare oej tylko brzuch ta luje leo ale podobno to jest normalne , jutro wizyta u lekarza i troche sie boje jednak ale po badaniu ja bedzie wszytso okej bede spoojniejsza przynajmniej to jest jednak jakis plus . A ja u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny! U mnie ok. Zrobilam wczoraj test owulacyjny i wyszed pozytwyny wiec staramy sie intensywnie i przyjemnie :) Nigdy nie robilam tych testow, to byl pierwszy raz a kreska testowa wyszla o wiele ciemniejsza niz kontrolna- na ulotce pisalo ze owulacja wystepuje 24-36 godz po zrobieniu pozytwnego testu. Zobaczymy czy sie uda. Ja mierze tez temp i nadal jest dosc niska, zobaczymy kiedy nastapi skok Nadzieja- ja tez testuje okolo 28 maja- mysle ze bedziemy sie razem cieszyc pozytywnym wynikiem, chociaz pokrzyzowal by on twoje plany wyjazdu to mysle ze bylabys w siodmym niebie :) Moja córcia OK, daje czadu jak zwykle :D Fajnie ze pogodzilas ze z mezem, my dosc czesto mamy takie drobne klotnie i nieporozumienia ale tez szybko sie godzimy.zawsze w ten sam dzien bo ja nie potrafie isc spac albo np wyjsc do pracy gdy jestesmy pokloceni bo jakby sie cos stalo to bym sobie nie wybaczyla ze ostatni raz widzielimy sie i bylimsy zli na siebie! wiem troche to drastyczne ale jakos nie potrafie inaczej! Antosia- dzialajcie dzialajcie :) skoro masz plodne to pewnie tez bedziesz testowac pod koniec miesiaca ?? nowa i sloneczny poranek- fajnie ze sie dolaczylyscie- milo bedzie w troszke wiekszym gronie popisac. sloneczny poranek- przykro mi z powodu twoich strat... wazne ze sie nie poddajesz i walczysz! w jakim wieku sa twoje dzieciaki? ja mam 2,5 letnia córe :) Aguska-fajnie ze z nami jeste znowu :) modernbarossa- powodzenia jutro o lekarza, mam nadzieje ze maluszek zdrowo sie rozija i dowiesz sie plci :) czekamy jutro na wiesci :) zapomnialam nicka- co u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dziś cały dzień prze leniuchowałam... :) oglądałam flim ''kawałek nieba'' świetny - polecam :) jednak wcale to komedia nie jest tak jak piszą :) mąż wczoraj wyjechał w delegacje i będzie dopiero w piątek albo w sobotę... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziaj_81
Hej Dziewczyny :) Na to wychodzi że Antosia, Brava i ja będziemy testowały w jednym czasie :) mam nadzieje że któraś z Nas zafasolkuje :). Zapomniałam nicka, słoneczny poranek, nowa, aguska - kiedy testujecie?? modernbarossa- po wizycie u lekarza daj znać jak Maluszek i czy wiadomo już będzie czy to chłopak czy kobietka :) Brava - na pewno cieszyłabym się pozytywnym wynikiem mimo że pokrzyżowałoby to plany wakacyjne ale kiedy ta chwila nadejdzie to będzie większy strach niż radość. Jeśli kiedyś będą dwie kreseczki to będziecie miały mnie dosyć :), tak będę świrować ze strachu. Będę się bała przywiązać do fasolki, zresztą mój mąż też mi powiedział że będzie się bał i żebym nie miała mu za złe że nie będzie umiał się cieszyć. Bo nie chce żeby tak bardzo bolało jak by się coś znowu złego stało. Przepraszam że wprowadzam trochę smutku i tak z samego rana. Spokojnego i słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Na to wychodzi że Antosia, Brava i ja będziemy testowały w jednym czasie mam nadzieje że któraś z Nas zafasolkuje . Zapomniałam nicka, słoneczny poranek, nowa, aguska - kiedy testujecie?? modernbarossa- po wizycie u lekarza daj znać jak Maluszek i czy wiadomo już będzie czy to chłopak czy kobietka Brava - na pewno cieszyłabym się pozytywnym wynikiem mimo że pokrzyżowałoby to plany wakacyjne ale kiedy ta chwila nadejdzie to będzie większy strach niż radość. Jeśli kiedyś będą dwie kreseczki to będziecie miały mnie dosyć , tak będę świrować ze strachu. Będę się bała przywiązać do fasolki, zresztą mój mąż też mi powiedział że będzie się bał i żebym nie miała mu za złe że nie będzie umiał się cieszyć. Bo nie chce żeby tak bardzo bolało jak by się coś znowu złego stało. Przepraszam że wprowadzam trochę smutku i tak z samego rana. Spokojnego i słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - ja póki co testować nie będę bo tak jak pisałam wcześniej w tym miesiącu nie będziemy się starać żebym zobaczyła czy @ przyjdzie w czasie czy znowu jakieś komplikacje będą... mąż zaczął już swoje wyjazdy i będzie w domu tylko na weekendy więc pewnie starania zaczniemy na jesień, zobaczymy jeszcze jak to będzie :) Mam nadzieje, że następna ciąża przepłynie Ci prawidłowo i po 9 miesiącach będziesz mogła trzymać ślicznego, różowiutkiego bobaska :) nie życzę to tylko Tobie ale Wam wszystkim dziewczynki :) MIŁEGO DNIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×