Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Gość modernbarossa
czesc dziewczyny jak u Was ? Pogoda coraz ladneijsza , ale strasznie to sloneczko grzeje : D Caluti weekend znaczy niedziele i pol soboty spedzilam wlozku strasznie zle sie czulam , slonce mnie tak strasznie meczy ze czasem to sie nie da :D Ale na cale szczescie dzisiaj juz lepiej i zaraz biore sie za porzadi i obiadek jais :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
cześć dziewczyny jestem tu nowa :) ja staram się od 10 miesięcy i nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
10 miesiecy to jeszcze nie tragedia . A robiliscie sobie jaies badania juz czy tylko starania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
nie jeszcze nie cały czas myślimy że może akurat się uda , mam zamiar niedługo iść do lekarza ale musze wrócic do pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
A w jaim kraju mieszkasz obecnie ? Nie jestes tam ubezpieczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Przeciez tam tak samo mozesz isc do lekarza i tak dalej . Przeciez to nie jest tez jais kraj zacofany . Napewno sa jacys polscy lekarze , poszuaj w necie . Ja tez nie miezskam w Polsce a ciaze prowadze w Austrii i to u polskiego lekarza nie ma to znaczenia jak tu zyje przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
ale to chyba jeszcze za wczesnie żeby iśc do lekarza poczekam jeszcze kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
przebadac zawsze sie warto , lekarz moze ci przepisac jakies leki , moze jest jakis czynnik ktory wam w tym przeszkadza , albo za duzo o tym myslisz tak bylo wlasnie u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
na pewno o tym dużo myślę ale inaczej nie umiem . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
tez tak myslalam , ale z czasem pojawia sie jaies sprawy ktore beda dla was wazniejsze . my sie staralismy ponad 3 lata , zawzse marzylismy o dziecku , oboje uwielbiamy dzieci i chyba mielismy dosc bycia wujami i ciociami a chcielismy rodzicami i to pragienie bylo w nas gleboko tkwilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
też jestem ciocią u mojego męża siostra już ma córkę , mam zawsze jakąś nadzieje że zostanę mamą ale już mi się kończy cierpliwość i nadzieja :( dziś dostałam @ i jestem załamana ryczeć mi się chce , mam już dość prawie rok się staramy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosiaa8
Hej dziewczyny! Mi weekend upłynął bardzo miło, kolacja była wspaniała, a nocka bardzo namiętna :-D:-D Modernbarossa, kochana, bardzo Ci współczuję złego samopoczucia, strasznie się umęczysz w wakacje, jak będzie gorąco :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosiaa8
Carolinen witaj wśród nas :-) przykro mi, że tak bardzo cierpisz, ale Modernbarossa ma rację, musisz trochę wyluzować i przestać tyle myśleć, a napewno się uda :-) wynajduj sobie różne zajęcia, sprawiaj sobie przyjemności, wtedy będziesz miała lepsze samopoczucie i nastawienie, a to bardzo ważne... No i oczywiście pisz do nas, będziemy się wspólnie wspierać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Antosia wiesz oczywiscie ciesze sie niezmiernie o zaczynam czuc coraz bardziej ze jest to malenstwo ze mna ale nie moge sie doczeac pierwszych ruchow , narazie nie czuje kopniakow tylo takie musniecia jakby motylka , w koncu to juz 15 tydzien . Ale zyje nadzieja ze lato nie bedzie upalne , choc sadzac po temperaturach jaie teraz sa to moze byc calkiem na odwrot : ) Ale no coz trzeba bedzie wymyslic jakis inny sposob zeby nie zwariowac , bo na te letnie miesiace mi przypadaja koncowe miesiace ciazy i moze byc ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff..... w końcu chwilka dla siebie i w końcu mogę parę słów naskrobać :) carolinen - witaj wśród Nas, raźniej jest razem :) Antosia - super że kolacja udana, troszkę zazdroszczę Ci tej namiętnej nocy :):) Brava - co u Ciebie? Pytanie z "innej beczki" macie jakieś szybkie przepisy na obiad, pomysły mi się kończą i co gotowanie to myślenie co zrobić. Jadłam kiedyś fajnego "chińczyka" w sosie, może macie jakiś fajny sprawdzony przepis. Ja weekend spędziłam na wsi u barta męża, oczywiście trochę musiałam popracować, ale w niedzielę przed obiadkiem poszłam z dziećmi na dłuuuugi spacer. Ostatnio źle się czuję, troszkę boję się że coś jest nie tak, mam spore skurcze i pobolewają mnie dość jajniki, mam uczucie kłucia, czasami aż się "skrzywię", tak mocne jest kłucie. Może złapałam jakieś zapalenie albo organizm broni się w taki sposób. Jeśli w kolejnym cyklu też tak będę miała to pójdę do lekarza, może jakaś cysta się robi.... muszę kończyć bo gotuję obiad na jutro, robię schabowe w sosie chrzanowo- musztardowym pozdrawiam Was wszystkie i jedną Naszą Fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Ale Nadzieja chodzi ci oi jakies miesne szybie obiadki czy raczej bezmiesne ? Polecam sie w tej sprawie bo kocham gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa - i z mięskiem i bez mięska, ja też lubię gotować i piec, tylko trochę mało czasu na kombinowanie Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :) JAk tam u Was ? Nadzieja wiec polecam roznego rodzaju zapiekanki, z miesami , z warzywkami , ziemniakami ,lub z makaronem wiele wariantow :) A szybkie to jest i smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bardzo bolą mnie jajniki i całe podbrzusze, jestem naprawdę zaniepokojona tak bolą, okres mam dostać w sobotę, coś naprawdę jest nie tak, jeszcze takich bóli i kłucia nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Nadzieja , nie ma co sei zamartwiac , ale jesli do soboty no najpozniej niedzieli nie przyjdzie nic w poniedziale idz do lekarza . Moze to nie byc nic powaznego a moze byc grozne ,nie ma co czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa - masz rację trzeba poczekać, na razie została mi nospa na ten ból i kłucie. Zła jestem tylko na to że zawsze coś się musi dziać niedobrego. Jestem tym zmęczona, mam zły dzień a w zasadzie cały tydzień, w sobotę 27 kwietnia będzie data wyznaczonego porodu mojej drugiej ciąży. Jestem strasznie rozdrażniona i wszystkim zmęczona, najchętniej zaszyłabym się w jakiejś dziurze i nie wychodziła z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Nadzieja, ja termin @ mam na niedzielę i też mnie brzuch zaczyna boleć no i piersi :-(:-( ale Ty jak masz takie silne bóle to rzeczywiście coś może być nie tak... Może masz zapalenie pęcherza, albo jajników?? Jak nie dostaniesz @ to nie zwlekaj tylko idź do lekarza. Ja mam ostatnio dużo pracy na działce i nie mam na nic siły. Chcemy się z mężem budować i załatwiamy wszystkie dokumenty, po żniwach ruszamy z budową domku :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc obieti :) jak tam smaopoczucia ? Pogoda dopisuej i oby tak pozostalo ebz zmian nie chce myslec nawet ze moze byc znowu zimno choc odrobinke ochlodzenia by sie przydalo bo wysiadam przy takich upalach totalnie :) Koncze 15 tydzien i rzeczywiscie to jest prawda ze II trymestr jest latwiejszy :) Wiecej energii i az sie chce zyc ale nie moge doczeac sie kopniakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Antosia - praca na działce jest bardzo fajna, oczywiście fizycznie wyczerpująca ale masz kontakt z naturą i jesteś na powietrzu a nie przy kompie .. brrr, super że się budujecie, za jakiś czas będziesz sama sobie wszystko dobierała do Waszego domku :) urządzanie własnego gniazdka na pewno baaaaardzo cieszyć cię będzie :) modernabrossa- już 15 tydzień, ale ten czas szybko zleciał, dobrze że już lepiej się czujesz i masz energie. co do upałów - to dopiero początek - jeszcze się namęczysz niestety a ja mam dalej takie silne bóle, może rzeczywiście jakieś zapalenie jajników, bo pęcherza to nie, nic mnie tam nie szczypie, nie ma podrażnień. Od paru dni sprawdzam temperaturę mam 36,90, utrzymuje się ona. Wiadomo, że przed @ jest podwyższona i dopiero w dniu bądź ciut wcześniej spada, zobaczymy jak jutro i w sobotę będzie. W weekend jadę na działkę, mam sporo pracy ogródkowej Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny : ) co tu tak cicho ? jak sie czujecie ? NAdzieja przeszedl ci ten bol troche ? Antosia co u Ciebie ? Pogoda piekna naprawde zyc nie umierac choc meczaca strasznie jest al na to juz nic nie pooradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie też piękna pogoda, właśnie wróciłam z zakupów i przyszła do mnie sąsiadka, którą średnio lubię... Za chwilkę biorę się za obiad, w sumie dzień jak codzień... Piersi mnie bardzo bolą, ale to pewnie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) ja na szczęście pracuje dzisiaj w domu, czuję się masakrycznie, nie mam na nic siły, nawet teściowa zauważyła że coś jest nie tak bo tak źle wyglądam. Nawet nie mam siły iść do sklepu, który jest parę metrów od bloku. Trochę mi nie dobrze, ciągnie mnie i mam dziwny posmak, jutro termin @ na razie tylko pobolewania wskazują, nawet nie mam brązowych plamień co zawsze przed @ mam. Jutro rano robię test akurat w dzień daty wyznaczonego porodu drugiego dziecka. Co będzie to będzie, i tak na wiele spraw nie mamy wpływu, temperatura utrzymuje się nie spada. Nawet nie mam siły pisać...może to psychika, albo przemęczenie bo strasznie dużo pracuję albo dwie kreseczki. Jutro przekonam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
NAdzieja trzymam kciuki za Ciebie , trzeba zawsze byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja- powodzenia :-) ja właśnie wybieram się na spacer ;-) a co słychać u reszty dziewczyn??? Rzadko się odzywacie Kobietki :-(:-( ciekawe jak tam naukowasowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×