Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Gość wiolka23
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka23
aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka23
czaroffnica ile dni przed terminem miesiaczki robilas test pierwszy jak wyszedl ci pozytywny?ja mam jeszcze tydzien do terminu ,dzis jeszcze nie zrobilam poczekam moze do poniedzialku wtrzymam.wspolczuje ci tych wymiotow a poza tym boli cie brzuch lub jajnik czy zadnych boli nie odczuwasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) testowałam przed chwilką i tak jak byłam pewna jena kreska :( zaczynam poważnie martwić się nad swoim zdrowiem :( może ten gin do którego teraz pójdę okaże się lepszy i bardziej przejmie się moją sytuacją... Miłego dnia Wam życzę :) i wracam do pakowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dla pewności zrobię w niedziele test sikaniec . tamten hi hi wyszedł mi negatywny za to mój M jest w ciąży !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka, mialam robiona histeroskopie. z tego co wiem nie ma innego sposobu sprawdzenia droznosci. nie ma taz zadnych objawow. Daj znac czy potrzebujesz wicej info na ten temat. xxxxxxxxxxxxxxxx Carofffnica, widze ze humorek Ci dopisuje jak na glodna osobe. ;))))) Polecam zolka. Niestety nie wiem jakie, tu mozesz sprawdzic http://zioladobrenawszystko.pl/ziola-na/ziola-na-poranne-nudnosci-w-ciazy.html Co do testow to jest to calkiem dobry sposob by w domu kontrolowac przyrost hormonow. Ta druga kreseczka powinna byc coraz ciemniejsza. Sikaj wiec do woli. ;) xxxxxxxxxxxxxxxx Janadal czekam na @. nie jestem pewna kiedy sie pojawi i czy sie pojawi.... Niby jeszcze 3-4 dni ale przez moje poronienie nie jestem pewna kiedy ostatnia sie tak naprawde zaczela. Niby mialam owulke (testy....) wiec powinnam juz miec jakies objawy przed a tu nic. xxxxxxx Wisiolek, testowalam. Dziala!!!! ;))) Daj znac jak wyszedl test. Powodzenia. xxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia bo taka gin co byłam u niej ponieważ musiałam iść że spadkiem bety stwierdziła że mogę mieć nierówność jajowod tylko że na jakiej podstawie .nawet na usg nic nie było i czysto wszędzie było dlatego męczy mnie to co mi powiedziala ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem. Jajowod ma srednice 2-3 mm. jest niewidoczny podczas usg. nawet jesli jajowody sa nierowne to w ciazy nie ma to zadnego znaczenia. Nigdy o czyms takim nie slyszalam... A co z beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia mi też się wydaje że tego na usg nie widać a bete mialam4.9 a za 4 dni miałam norme2 i w tym czasie miałam krwawienie a lekarz mi nawet nie wytłumaczył nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak Wam minął dzionek? Mi pracowicie- myłam okna i zmieniałam firanki :-) teraz siedzę z mężem, jemy budyn i oglądamy mecz :-D miłego wieczorku Kochane :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka tak niska beta może oznaczać ze nie doszło do impantacji zarodka. Nie martw się tylko staraj się w tym cyklu. Robiłam sobie hormony? Jak Twój progesteron? Ja biorę Duphaston dwa razy dziennie po owulacji. Lekarz zalecił tak na wszelki wypadek. Powodzenia! Antosia, ja miałam bardzo spokojny dzień. Po powrocie z pracy zrobiłam kilka ozdób frywolitkowych na jajka. Całkiem dobry relaks. Miłych snów dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart0
z tymi jajowodami to mi powiedziano, ze można je sprawdzić podczas laparoskopii a nie histeroskopii. Teraz się zastanawiam, bo mam mieć histeroskopię aby usunąć polipa i laparo włśnie na jajowody :/ Ja zaczynam od dzisiaj kolejny cykl starań. Mam 10 dzień cyklu, nafaszerowana jestem siemieniem lnianym, kwasem foliowym i będziemy próbować co 2 dni ( bo to podobno lepiej niż codziennie ze względu na dojrzałość plemników). Jak się nie uda to wymięknę :( Miłeo dnia, Kraków dzis taki słoneczy,ale zimny jak cholera...siedzę w domu pod kocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
MartO widze że jesteśmy na podobnym etapie u mnie dziś 11 dzień cyklu i też staranka intensywne, przytulanko podobnie jak ty co drugi dzień. Na razie pobolewa mnie lewy jajnik to na owu, nie wiem czy jest czy będzie bo nie robiłas sobie dziś testu, właściwie śluz płodny mam od 2 dni, a cykle mam 27 czasem 28 dni ale zdarzają się też 26 dni zazwyczaj owulka mi wychodzi między 12-14 dniem więc możliwe że będzie jutro. Łykam witaminki i co drugi dzień kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart0
tak o prawdopodobienstwie zmniejszenia rezerwy jajnikowej, po usunieciu laparoskopowo torbieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak Wam minęła niedziela? Mi bardzo miło, od rana Kościół, a potem obiadek u teściów :-) od wczoraj umieram na ból piersi :-( życzę dobrej nocki :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka23
aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka23
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka23
hej dziewczyny cos mi sie dzieje z kafe:/ u mnie niedziela zleciala szybko.zaraz ide pranie nastawiac i moze okna umyje jak sie ociepli.czytalam art ktory zuzia wstawila.ja mialam raz tylko wypalana nadzerke lekiem i zabiegow nie mialam.czekam2 tyg do wizyty i zobacze co gin powie mi.a teraz w czwartek lub piatek mam miec@ zobaczymy jak to bedzie chociaz watpie zeby sie udalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Cześć koleżanki. Czy u was też tak biało i tak strasznie zimno? Marzyłam o wiośnie i wspaniałej pogodzie na święta, a chyba święcić jajka pójdziemy w tym roku w kozakach i kożuszku. Odebrałam wczoraj wynik bety -700. Mam dziś 28 dzień cyklu czyli jutro teoretycznie mógłby przyjść okres, ale ze cykle mam 35 dniowe to do pewności ze wszystko jest ok muszę jeszcze czekać około tygodnia. Mimo wszystko już się cieszę, poinformowaliśmy rodzinę no i reakcje zupełnie inne niż te początkowe. Raczej śmiech, żarty, stres mojej mamy bo ona ciągle się stresuje na zapas mimo ze nie ma powodów :) Także optymistycznie, ale jakoś czułam ze tak będzie. Jak na razie wiedzą tylko najbliżsi, a reszta dowie się dopiero jak lekarz potwierdzi. Nie mam pojęcia kiedy iść do lekarza bo niby beta wysoka ale według terminu miesiączki to nawet 4 tydzień się nie skończył więc może nie być jeszcze nic widać na USG. Antosiu ból piersi to dobry objaw. Mnie już aż tak nie bolą jak na początku i mdłości też osłabły natomiast węch mam niczym pies myśliwski. Wszystko pachnie intensywnie i niestety paskudnie. Pozdrowienia dla Was i życze miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim kobietkom! Ja dziś wybieram się do fryzjera, ciekawe, co z tego wyjdzie, bo chce zmienić kolor... A co u Was? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Witajcie Kobietki :) weekend był u mnie pracowity, mycie okien, kuchni, odwiedziny w szpitalu teściowej i kuzynki, zakupy i lepienie pierogów :) w weekend jednak źle się czułam, pobolewa mnie brzuch, jajniki, ciut mam mdłości, zawroty głowy i parę razy musiałam się położyć na 10 minut. Mąż żartuje że mu to coś przypomina :) ale próbuje się nie nastawiać, nie tym razem to innym, tak sobie wmawiam żeby nie zwariować. Boję się że jeśli to nie to co przypuszczam to druga opcja to moje sprawy neurologiczne a wtedy to dość niedobrze..... Dzisiaj też pobolewa mnie podbrzusze i mam dziwny posmak w buzi, w czwartek mam dostać @. Co ma być to będzie, grunt żeby się nie załamać jak nic z tego .... proszę pomóżcie mi być w tym przekonaniu... xxx miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
mi dziś wyszedł test owu pozytywny, więc jak mąż wróci z pracy bierzemy się do roboty, może zaskocze taką mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, przepraszam ze dlugo nie pislalam ale mialam urwanie glowy. moja córcia sie pochorowala i niestety byly zarwane noce i dnie. ale juz jest lepiej. za to mnie teraz rozklada.... Czaroffnica -gratulacje wielkie- bardzo szybko wyszedl ci pozytwyny test przy cyklach 35 dniowych... ja przy pierwszej ciazy robilam tez 1 dzien przed @ i wyszla baaaardzo blada kreseczka. taka byla blada ze maz mowil ze sobie wmawiam ciaze. a jednak byla :) ile dni przed terminem @ robilas ten test? ja mam dostac @ w srode/czwartek wiec w czwartek rano tescik jesli sie nie jawi ta okropna jedza @. ale nie mam zbyt dobrych mysli. mysle ze w tym cyklu sie nie udalo. objawy mam typowo przedmiesiaczkowe, wlacznie ze zlym humorem :/ Antosia- widze ze tobie humor dopisuje i z twoich postow bije pozytwyne nastawienie. kiedy masz wizyte u gin?? Dziewuszki ktora z Was tesuje w najblizszym czasie!!! naukowsowa- jak po egz?? mam nadzieje ze dzidzia nie przeszkadzala mamnie zbytnio :) modernarossa co u Ciebie?? Zycze milego dnia dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja- czyli masz termin @ wtedy co i ja!!! :) Bedziesz testowac?? Ja po owu przez okolo tydzien mialam nietypiwe bóle podbrzusza ale juz przeszly teraz tylko ble piersi i zly humor-czyli typowe objawy przedokresowe... Nadzieja nie zalamuj sie , bedzie dobrze, mysle o tobie i o wszystkich dziewczynach tez... Tak to juz jest ze kazda ma swoje przezycia i problemy ale jakos razem razniej. mimo ze to tylko nasze wirtualne spotkania tutaj na kafe to jest razniej bo mozna sie wyzalic i wygadac!!! Trzymajmy za siebie nawzajem kciuki i wspierajmy sie nawzajem a bedzie nam latwiej w trudnych chwilach ale tez bedziemy sie wspólnie cieszyc gdy nadejda dobre wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja- czyli masz termin @ wtedy co i ja!!! :) Bedziesz testowac?? Ja po owu przez okolo tydzien mialam nietypiwe bóle podbrzusza ale juz przeszly teraz tylko ble piersi i zly humor-czyli typowe objawy przedokresowe... Nadzieja nie zalamuj sie , bedzie dobrze, mysle o tobie i o wszystkich dziewczynach tez... Tak to juz jest ze kazda ma swoje przezycia i problemy ale jakos razem razniej. mimo ze to tylko nasze wirtualne spotkania tutaj na kafe to jest razniej bo mozna sie wyzalic i wygadac!!! Trzymajmy za siebie nawzajem kciuki i wspierajmy sie nawzajem a bedzie nam latwiej w trudnych chwilach ale tez bedziemy sie wspólnie cieszyc gdy nadejda dobre wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja- czyli masz termin @ wtedy co i ja!!! :) Bedziesz testowac?? Ja po owu przez okolo tydzien mialam nietypiwe bóle podbrzusza ale juz przeszly teraz tylko ble piersi i zly humor-czyli typowe objawy przedokresowe... Nadzieja nie zalamuj sie , bedzie dobrze, mysle o tobie i o wszystkich dziewczynach tez... Tak to juz jest ze kazda ma swoje przezycia i problemy ale jakos razem razniej. mimo ze to tylko nasze wirtualne spotkania tutaj na kafe to jest razniej bo mozna sie wyzalic i wygadac!!! Trzymajmy za siebie nawzajem kciuki i wspierajmy sie nawzajem a bedzie nam latwiej w trudnych chwilach ale tez bedziemy sie wspólnie cieszyc gdy nadejda dobre wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech sorka dziewczyny kafe szwankuje- sorka za potrójny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Brava - dziękuje za dobre słowo, @ mamy mieć w tym samym dniu, myślę że testować będę jutro albo w środę, ginekolog ostatnio mi mówił że od razu jak tylko będą dwie kreseczki to mam brać leki na podtrzymanie, mówił tak samo coś o zastrzykach i o leżeniu. Więc ważne jest żeby szybko zainterweniować w razie gdyby było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×