Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

bravia ja nawet nie moge sie zalogowac na forum:/ ja tez w tym tyg mam dostac@ albo w czwartek albo w piatek,ale watpie zeby sie udalo.strasznie sie boje ze nie bede mogla miec dzieci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Nadzieje a bierzesz duphaston albo luteine w drugiej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ogłaszam swój powrót na forum, te 4 dni egzaminu po 8 godz. dziennie mnie zabiły, wyniki mam 26 kwietnia, więc muszę uzbroić się w cierpliwość. Przyznam szczerze, że mój żelek sprawował się dzielnie i wytrzymał mój stres, płacz i przemęczenie. Fakt, że w czwartek i piątek miałam krwotoki z nosa i ostatniego dnia na egzaminie zasłabłam, ale dałam radę. Teraz brzuch mnie pobolewa i przez cały weekend wracałam do żywych. Cieszę się, że jest już na tyle na forum, tym, którym się w ciągu tego tygodnia udało się i zobaczyły 2 kreski ogromnie gratuluję. Mam pytanie ile już przytyłyście? ja w środę zaczynam 11 tydzień,a z wagą jestem w dół niż w górę, mam nadzieję, że za szybko nie przytyję i powtórzę historię mojej mamy, która przytyła w 1 ciąży 8,a w drugiej 7 kg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowasowa, witaj z powrotem :-) cieszę się, ze egzaminy masz już za sobą. Teraz weź się za siebie, dbaj o żelka (uwielbiam to określenie, zawsze się uśmiecham jak to piszesz). Wynikami się nie martw, napewno zaliczyłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
aguska31 - nic nie biorę w drugiej fazie cyklu naukowasowa - dobrze że już po egzaminie, teraz duuużo odpoczywaj :) bo oboje jesteście zmęczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację kochane, pora zadbać o nas oboje, jakoś nie potrafię się przyzwyczaić tego tego, że teraz jest nas dwoje lub dwie ;) zobaczymy, ja za tydzień mam wizytę i mam mieć ustalony termin badań tych genetycznych z krwi i usg, strasznie się ich boję, ale mam nadzieję, że będą ok, wiem, że nie muszę ich robić, bo nie mam wskazań ani wiekowych ani innych, ale moja gin. powiedziała, że ona doradza wszystkim swoim pacjentką te badania dla spokoju. Zmykam na zakupy, zobaczyć co inny ludzie robią o tej porze, głupio się przyznać, ale przez tą naukę wypadłam z codziennego życia, na zakupach takich dużych nie było mnie ponad 2 miesiące,a łażenie po jakieś galerii i kupienie sobie jakiegoś ubrania to chyba w listopadzie hehe ciekawe czy będę potrafiła jeszcze coś kupić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ja tez mam zamiar czekac do czwartku no chyba ze mnie pokusi wczesniej... ale postaram sie wytrzymac!! Wiolka- skad takie mysli! Badz pozytywnie nastawiona, na pewno wkrótce sie uda!! naukowasowa- teraz jest czas na zasluzony odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Jak Wasze samopoczucie? U mnie calkiem dobrze, tylko piersi nadal bardzo mnie bolą :-( włosy wyszły okropnie, mam 2 kolory zamiast 1, tragedia... W piątek jadę na zakupy, trochę poszaleje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny wybaczcie ze mnie tak dlugo nie bylo ale strasznie zle sie czulam , ale stesknilam sie juz za Wami i jestem . U mnie w porzadku nawet w miare od czasu do czasu jajnii mnie pobolewaja i piersi i ciagle ta sennosc . Przytylam juz dobre 3 kilo mimo ze to dopiero prawie 10 tydzien . Czasem zwariowac mozna , te burze hormonow i wogole : p Ale czego sie nie robi dla malenstwa : 3 Nauowasowa a jak u Ciebie ? jak sie czujesz ? Antosia jak Ty sie czujesz ? Dbacie o siebie dziewczynsi i ileo dnia Wam zycze : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
niektorzy Ginekologowie wlasnie tacy sa sama trafilam juz na kilku takich ze nie powiedzieli mi nic konkretnego oprocz tego co juz sama wiedzialam ,wiec od takich to z dala i to zawsze bo moga zaszkodzic a nie pomoc . Na szczescie moj obecny lekarz mimo ze od niedawna do niego chodze jest jais w miasre w porzadku okaze sie pozniej jak to bedzie , zawsze moge go zmienic , choc u mnie to nie takie latwe nie mieszkam jak wiecie w Polsce a za granica znalezc dobrego mowiacego po Polsku lekarza jest cholernie trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wróciłam nie dawno od gin i powiem szczerze, że trafiła mi się teraz świetna babeczka :D jestem mega zadowolona :) mówiąc na prawdę po krótce mam teraz zażywać luteinę bo albo jestem chwilkę przed @ albo jestem we wczesnej ciąży... na przełomie 5 dni wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam nicka, to super, oby Ci się udało, będę trzymać kciuki :-) mnie brzuch bardzo boli i się martwię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj oczekująca, co tam u Ciebie? W ogóle jakoś cicho tutaj... Ja mam dziś cały dzień mdłości odrzuciło mnie nawet od rosołu, który bardzo lubię :-( no i ten okropny ból piersi, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antosiu wspolczuje ci.ja dzis mialam wizyte u ortopedy,niestety nie ma dobrych wiesci lekaraz karze isc na operacje kregoslupa a mam dopiero24lata :( ale powiedzialam ze narazie nie moge isc bo chce najpierw chociaz dziecko miec jedno bo pozniej moze byc jakis problem .ja czekam na @ ma przyjsc jutro lub w piatek lepiej zeby nie przyszla .teraz piersi mam takie wrazliwe i nie moge w staniku chodzic bo mi uraza i sa takie duze ze szok az maz mowil mi.mam nadzieje ze uda nam sie wszystkim zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
zapomniaam nika, a jeeli si okaże że nie ma ciąży to odstaisz luteine, oczywiści życze ci z całego serca żeby się okazało jednak że w ciąży jesteś, tylko pytam z ciekawości bo dziwi mnie że tak w przed terminem @ zaczynasz brać gdzie zazwyczaj każą odstawić, jeżeli oczywiście nie ma ciązy bo luteinę biorą kobietki od owu w drugim cyklu, dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska luteine mam brac 5 dni od jutra... chyba, że w czasie tych 5 dniu @ przyjdzie szybciej to mam odstawic... jesli podczas tych 5 dni @ nie przyjdzie to chyba 02.04 mam zrobić ponownie test... Mam brać teraz bo nie mam okresu od stycznia :( jakby się okazało, że ciązy nie ma mam znowu brać luteine od 16 dc przez 10 dni... Aby wspomóc jajeczkowanie :) mam jeszcze zrobić badania grupę krwi i morfologię:) moja gin zrobiła jeszcze cytologię :) 10.04 mam znów wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka, to bardzo mi przykro :-( to szok, jesteś taka młoda, a już masz problemy z kręgosłupem... Bardzo Ci współczuję. Trzymam kciuki, żeby ta znienawidzona @ nie przyszła do Ciebie. Byłby super prezent na święta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
ach rozumiem, bo ja swego czasu też brałam luteine i wiem żę @ przychodziła dopiero kilka dni po odstawieniu, u ciebie to jednak inna sytuacja, ok rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! dzis mija 27 dzien cyklu, 2 dni do spodziewanej miesiaczki! Tak bardzo pragne zeby nie nadeszla..Test robiony dzis wyszedl negatywny Nie wiem co o tym myslec, piersi bola,bardziej pieką, podbrzusze boli jak na miesiaczke i ten bol w jajnikach ?? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzxxxxx
Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzxxxxx
Ja nie jestem jakaś heiterka ale jak czytam ze niektóre z was chcą dziecko a partnerzy wasi nie to mnie to z lekka dziwi.Przeciez o tym powinni decydować oboje a nie tylko kobieta która usiłuje sie ,,wstrzelic na małe przytulanko''kłamiac ze nie ma dni plodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam nicka
milusia1221 jak to moja gin powiedziala duzo robi nasza podświadomość... Jesli masz regularne cykle to pewnie nie jestes w ciąży :( ale zycze Ci z calutkiego serca upragnionego dziudziusia i zeby @ nie przyszla :) aguska31 takie to wszystko u mnie pogmatwane... dlatego w przeciągu tygodnia dowiem się czy jestem w ciąży czy nie... nie dlugo mam urodziny wiec mam nadzieje, ze nie dostane @ w ten dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zzzxxxx nie nasz cyrk nie nasze małpy jak to się mówi :) to jest każdego indywidualna sprawa i robi w życiu po swojemu... Nikt nie ma prawa za nas decydować bo nikt za nas życia nie przeżyje :) :) takie jest moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
milusia, jeszcze za wcześnie na test, niektórym dziewczynom wychodzi dopiero po terminie, musisz poczekać, beta wychodzi wcześniej podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tu taka cisza?? Odzywać się, pisać co u Was :-D która testuje w najbliższym czasie? My w święta chcemy wszystkim powiedzieć o dzidziusiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×