Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Maja, ja nie stosowałam testów owulacyjnych, ale przytulanie było codziennie, od razu po skończeniu @ czyli od 10 lutego do wczoraj :-D dziś 4 dzień jak nie mam okresu, tylko to wczorajsze lekkie plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
MartO mój m te nie tkatuje sprawy chyba tak poważnie jak ja on chce się kochać wtedy kiedy jest ochota a nie kiedy trzeba na komende i się trochę wkurza czasami a dla mnie jak nie kochamy się w dni płodne to cykl stracony a tak mnie wzięło na dzidzię że nie chce czekać nie wiadomo ile. J też jestem po trzydziestce ale to nie ma znaczenia jak jest zdrowie znam kobiety co rodziły około czterdziestki, o moja szefowa urodziła w wieku 43 lat ale to było jej drugie bo pierwszy syn już dorosły. Ja dziś nie wytrzymałam i poleciałam po test ale nic nie wyszło tzn wyszło negatywnie, jednak jeszcze jestem przed terminem@ to troche poczekam i nie będze tracic nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka mój mąż też tak zawsze reagował, więc teraz mu nic nie mówię, tylko zachęcam go do kochania się codziennie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
No u nas codziennie nie da rady, norma to 2x w tyg, czasem częściej czasem rzadziej zależy od nastroju, i dlatego zawsze zależy mi na dniach płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywalę to testy i zdam się na naturę. Antosia - to na pewno ciąża!!! Kiedy masz wizytę u gin? Co do przytulania to mnie gin zalecił co drugi dzień ale nie mówił że jak ktoś ma ochotę to może nawet codziennie po kilka razy dziennie ;P Tylko żeby "chłopy chciały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! widzę, że topik się rozwija :) witam serdecznie nowe dziewczyny i pozdrawiam serdecznie :) ja nie dawno wróciłam z uczelni i jem kolacje... jestem dzis strasznie padnięta... od 9 na uczelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja wczoraj padłam o 22.30 i wstałam o 6.00 i wzięłam się za naukę. Korzystajcie dziewczyny z niedzielnego lenistwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wybieram do Kościoła :-) wczoraj się uśmiałam na imieninach, wróciliśmy przed 1h w nocy, a wstaliśmy o 10h. Naukowasowa nie ucz się tyle, odpocznij sobie trochę Kochana :-) dobrze, ze ja mam już studia za sobą :-D A okresu nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiaaa8 ja już też mam dawno studia za sobą, teraz to ja skończyłam aplikację adwokacką i za tydzień mam egzamin adwokacki, jak go zdam będę Panią adwokat,a jak nie to kolejna szansa za rok, dlatego tak mi na tym zależy, a będzie ciężko bo ten egzamin trwa 4 dni po 8 godz. dzienne. Muszę jakoś to przetrwać,a jestem bliska załamania nerwowowo-naukowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej, to bardzo Ci współczuję. Wiedziałam, ze taki egzamin jest trudny, ale nie że aż tak bardzo :-( będę trzymać za Ciebie kciuki, wierzę że Ci się uda :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpomniałam nicka
home, sweet home :) w końcu w domu :) a co tak dzis spokojnie i cicho na forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny . ja wlasnie wrocilam z ploteczek od przyjaciolki . A jutro wizyta u ginekologa normalnie nie moglam az w nocy spac przez to : ) Martwie sie troche co to bedzie , bo jesli to nie ciaza to ja sie zalamie . Antosia jak sie czujesz ? Probowalas robic jeszcze raz test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , ja wlasnie wrocilam do domku , no narseszcie , a jutro wizyta u lekarza az sie normalnie boje i nie moglam spac przez tpo wszytsko w nocy . Boje sie troche ze test mogl sie pomylic i to nie ciaza , zalamie sie wtedy : c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialabym sie ponownie starac o dzidzie ale moj partner zmienil zdanie. jestem po poronieniu (ciaza nie byla planowana ale mnie pojawienie sie jej bardzo ucieszylo). on jednak stal sie teraz ostrozny i chce zebysmy kilka lat po0czekami i dopiero pozniej ponownie sie starali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Daga sprobuj z nim po prostu porozmawiac na spokojnie . Wytlumacz mu jakie ty masz pragnienia , ze po prostu bardzo bys chciala tego dziecka , ze jestes kobieta i to normalne . Nie jest powiedziane ze za pierwszym razem Wam sie uda . Wiele par stara sie latami zanim im sie uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostaje na glowe juz...a on nie chce teraz slyszec o dziecku. mowie, ze to dla mnie wazne (mialam 19 lat jak dostalam diagnoze w PL ze nie bede miala dzieci). po 7 latach jednak zaszlam w ciaze i ja starcilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
wiec moja rada jest taka daj spokoj sobie na chwilke z rozmowa z nim nie ma to jak widzisz kompletnie sensu , daj mu po prostu cwilke czasu i za kilka dni czy tygodni ponow temat . moze skruszeje : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
ja wraz z moim partnerem staralismy sie o dziecko ponad 3 lata . Juz myslelismy ze nic z tego nie bedzie , choc nie pogodzilam sie zy tym przestalam po prostu myslec . Zaczelam pracowac i pojawialo sie wiele problemow i tak naprawde seks i fizycznosc ze tak to ujme zeszla na dalszy plan bo najzwyczajniej nie bylo na to sily i czasu . I bach dwie kreseczki na tescie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisalam nie planowalam tej ciazy wiec dla mnie to byl szok, dla niego tez. ale pozniej dotarlo i zaczelam sie cieszyc. wybralam nawet imiona dla dzieci. ale niestety. z tej sytuacji tylko jego matka jest zadowolona bo nienawidzi mnie a ja jej nic nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki co słychać ? jak mija niedzielny wieczór ? ja czekam na Must Be The Music bo przepis na życie już oglądałam na komputerze więc dziś w telewizji nie oglądam :) poza tym odliczam do @ i po nim wreszcie jak lekarz stwierdzi że jest dobrze zaczynam starania i w końcu będę starać się już razem z wami :) razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
witaj wiolka, napisz cos o sobie, jak staranka u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc:) jestem wiolka mam 24 lata z mężem staramy się od grudnia o dzidziusia.w listopadzie odstąpiła tabletki anty,w zeszłym cyklu miałam dziwne plamienie i beta wskazywała ciążę a po tyg spadła więc to mogło być samoistnie poroninie i teraz też nic .okres mialam3 marca przez4 dni a od dzisiaj boli mnie podbrzusze i jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wiolka 24 :) życzę szybkiego zafasolkowania aha co do tego co napisałaś to też mi się wydaję że było to poronienie samoistne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Wiolka to chyba wkraczasz w dni podne, skoro masz ból na tym etapie, do dziea...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może ale chyba za wcześnie na dni plodnego chociaż wczoraj wieczorem i dziś rano staraliśmy się z mężem i jutro powtórzmy:) aha cykle mam regularne co28 dni chodź ostatnio dzień wcześniej zaczęło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Wiola dziś wypada 7 dzień cyklu przy cyklach 28 dniowych może być już początek płodnych ja mam cykle od 26 do 28 dni i zazwyczaj płodne zaczynają mi się w 8 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×