Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sejm_wiejska

Z którym polskim politykiem chciałybyście się znaleźć w łóżku?

Polecane posty

Gość rthyjuiop
TUSK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwannaj
Z Arłukowiczem ale tym przed 12 lat za czasów "Agenta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pragnęła kutocha
Oleksego:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z płemiełem
Z Rudym :) Premierem co prawda jest choojowym, ale akurat w te klocki to może być dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wątekkk
Z Niesiołowskim, w krzakach, w poszkuwaniu głośnego ostatnimi czasy SZCZAWIU :D A tak na serio, to ci co wyglądają fajnie są choojowi jako politycy oraz na odwrót, więc ciężka sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta,23
Olejniczak jest ćwokiem ,rolnikiem,prostakiem i wystaje mu sloma z butów... W moim typie jest Arlukowicz i Sikorski.........mnmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotaowca
Też uważam że Olejniczak jest "za bardzo" I jak go widzę to cały czas mam przed oczami tylko to jego "ŁELKAM EWRYBADY" ;) Podobne typy mam, Arłukowicz, Sikorski, jeszcze Nowak, Nitras. Grzesiu Napieralski ujdzie też. I jeszcze jest Poncyliusz moim zdaniem całkiem niczego sobie. Poglądy polityczne to inna sprawa, nie o to tutaj chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno nie byłam na ero
Sikorski odpada,te jego usteczka w ciup są śmieszne.Olejniczak wygląda jak wieśniak,jak na siłę ubrany w garnitur cep. Gdybym miala wybierać ...może Nitras,Hoffman,Napieralski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Grodzka )
a ja się nikomu nie podobam ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aniu aniu aniu
Aniu przeca tyś kobita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququaa
Hoffman tylko gdyby nie ten PiS ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta,23
kobietki...ale NIE oceniajcie tylko po wygladzie...prezncji....czy pogladach politycznych....:) Z wygladu to zaden nie jest przystojny.(napewno nie kartofel-sztywny HOfman,ble) moim zdaniem najbardziej liczy sie charaterek i temperament...a nie defekt "waskie usteczka" :D Sikorski- za ten charatker,twardą rekę,nieustepliowsc,rygor....zdecydowanie,opanowanie i stanowczosc :D Napewno jest dominatorem w lozku . Arłukowicz za charyzmę ,inteligencję (jest lekarzem),usmiech i łądne oczy ;D NO i trochę Grześ Napieralski...za co...hmmmm,za te ślamazarne ,zalotne rozbiegane oczka,zaangazowanie...wydaje sie ze w lozku napewno jest czuly i delikatny,i kreeatywny. No i tak napocieszenie ze wylecial z szefostwa...no co tzreba pocieszyc bulbaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emjakem
Najprawdziwsza prawda Marta23, też patrząc na Sikorskiego, nie wyobrażam sobie go w innej roli niż jako ten dominujący. Wydaje się być rzeczywiście charakterny i z charyzmą, to widać wyraźnie. No i lubię uśmiechniętych ;) Arłukowicz spodobał mi się już w tvnowskim "Agencie", owszem ma ładne oczy i ogólnie nieźle się prezentuje ;) Napieralski to dla mnie właśnie taki Grzęś, ma minę zbitego psa ostatnimi czasy jeszcze większą i te oczka biedne ;) Olejniczak natomiast też jest przystojny wg mnie ale to nie wszystko, w nim nie widzę tej charyzmy i charakteru, odpada. Trochę Was wspominało też Poncyliusza, muszę przyznać że też jest niezły, męski, sexy ;) Ogólnie to się powtarzam i powtarzam po moich poprzedniczkach ale ciągle tych kilku wymieniamy, a więcej chyba innych nie uświadczy? Zapomniałam o kimś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozebozenkooo
A ja mówię Sławomir Nowak- wg mnie bardzo przystojny i męski, brunet w dodatku :) I jeszcze Sławomir Nitras- też przystojniacha, u tego z kolei podobają mi się oczy i głos :) Hofman i Błaszczak są błeee ;/ Stąd tylko krok by powiedzieć Ziobro i Kaczyński :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta,23
Grzęs ma to cos...choc lubię stanowczych i madrych jak Radek....ale Grzęs jest takim slamazarnym ,rozkosznym pieszczoszkiem...takim troszkę przetraszonym ,zająknietym misiaczkiem:D delikatnym i czulym... Arlukowic tez wpadł mi w oko w AGENCIE!:DDDDD PAMIETCIE to poswiecenie jak przebijal se nos?:) aaa moze tak wizualnie trochę ten ken od transportu,choc ma salate zamisat mozgu:) Przerobilam całą liste Pisowców/PJN....hmm....same niemeskie cioty-Ziobro,Hofman,Kurski....SLD-Miller za stary,Kalisz oblesny,Palikot -niesmaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozebozenkooo
To prawda, z Pisu zdecydowanie nikt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghrf
Ja Z tuskiem - ale tylko po to by my bolesnie i krwawo odgryzc jaja, a wczesniej zrobic mu sado maso, przywiazac sznur po jaja i ciagac. Auuuł by wolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarekpolskezbaw
Jarek to ty ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarekpolskezbaw
A może to Antek M. pisał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław K
jestem :) brałem psychotropy ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarekpolskezbaw
Śledzisz temat i szukasz swojego nazwiska w nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protestujemyyy
23 marca- protest przeciw Tuskowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauriii8717
Jeśli musiałabym wybrać to Radosława Sikorskiego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Minister Skarbu?
Budzanowski, podoba się wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozebozenkooo
Nie, Budzanowski jak dla mnie odpada :) Widzę że prowadzi Radek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onsam
Co wy tak z tym Sikorskim? Naprawdę aż tak was kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noczyjawiem
Tak, Sikorski zdecydowanie ma to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdziebronek
Sikorski??? Really???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj4531413
tylko Sikorski :D. Ale Palikotem też bym nie pogardziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mudżyny
Drogie Panie, naprawdę uważacie Sikorskiego za takiego charakternego, temperamentnego, zdecydowanego, stanowczego? Bo widzę że w tym rankingu zdecydowanie prowadzi i większość z Was właśnie tak argumentuje ten wybór. Aż tak Was on kręci, na czym polega ten jego fenomen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×