Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość Khawa
"Są uczciwe i baaaaardzo skuteczne sposoby na zarobienie i pomnoźenie pieniędzy". Jeszcze ci ę poprosze, zdradz te sposoby swoim rodakom, nie musieliby jezdzic podcierac tyłki Niemcom ani na zmywak do Anglii, ani na kontach ponad 4 milionów nie wisiałby komornik. No nieee bądz żyyyyła, powiedz jak to robisz, bo wygląda na to ,ze ten naród to same debile ( jak twierdzi Kurski i Lis, ale oni Polakami nie są) i oni nie potrafią...nawet po studiach, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiampasywnie.e-mlm.pl
nie wiem po co tyle nerwów, inicjatywa jest bardzo fajna, ludzie jak wszędzie, jedni tylko myślą o kasie inni o czymś więcej, ja mam nadzieję że program rozszerzy się na sferę realną, to głównie zależy od pomysłodawczyni i chciałbym żeby tego nie popsuła, pozdrawiam wszystkich darczyńców i jeszcze jedno wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
"No nieee bądz żyyyyła, powiedz jak to robisz, bo wygląda na to ,ze ten naród to same debile" Z UBOLEWANIEM I CIĘŻKIM SERCEM STWIERDZAM, ŻE...NIESTETY TAK. No jak kvrwa debilu jeden z drugim szukając debila który tobie wpłaci i tak dalej ktokolwiek ma się wzbogacić ? I jeszcze skvrwysyny pyerdolicie o pomocy zakłamane bydlaki ! JAK DURNIE ? Czy wy żeście już kompletnie ogłupieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoglam komuśmm,
Pomoglam komuś z netu ,uwierzylam w zła sytuacje.wyslalam paczkę,i nawet dziękuje mi ta osoba nie napisała.chcialam jeszcze włożyć pieniądze,dobrze,ze tego nie zrobiłam.zrazilam sie do pomagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
A ja powiem tak- jestes duren bydlak i debil. Ty skonczyłes w ogóle jakąś szkołę? Bo mam ogromne wątpliwości. Jesli nie odpowiada ci temat darczyńców to przenies się na taki ktory ci bardziej odpowiada i przestan tu sypać wulgaryzmami. Ale bujasz dziecko - po informacje na twoje pytania zapraszam na stronę www.darczyncy.eu . Jak przeczytasz i zrozumiesz to możesz zabierać głos w sprawie. Jak nie zrozumiesz to do widzenia. Łopatą ci do głowy nie nałożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Do "A ja powiem tak"- Z bydłem sie nie polemizuje, a w twoim ostatnim poscie właśnie bydle z ciebie wypełzło. Ten program jest dla ludzi nie dla bydła, dlatego nie dziwie sie ,ze nie rozumiesz ani kszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Do Ale bujasz - tak chłopcze spławiam Cię bo Ty nie możesz byc darczyńcą. To jasne jak słońce. Chociaż każdy może się zmienić ale tylko wtedy jak chce a Ty uparcie trwasz przy swoim mimo tyle wpisow kierowanych do Ciebie. Nie chcesz się nawet pofatygowac na stronę darczyńców żeby zrozumieć temat więc ja Ci nie będę robic wykładów szkoda mojej fatygi. Nie wiem gdzie się nabawiłes takiego anty do darczyńców. Czas się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Niestety nie Iwona. Cos Ci się biznesy pomyliły. A na stronie darczyńców jest napisane skąd się biorą pieniądze dla każdego i dokąd idą. Jesli nie rozumiesz co tam pisze to widocznie choćbym Ci wyłożyła z polskiego na nasze to i tak nie zrozumiesz. Może masz dysleksję tzn. nie rozumiesz przeczytanego tekstu. Istnieją poradnie ktore zajmują się taką dolegliwoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz Optymistko. Ten "Ale bujasz, dziecko!" chce się zaliczać do ludzi. A przecież człowiekowi wystarczy raz powiedzieć - nie przeklinaj publicznie i nie ubliżaj innym nawet gdybyś miał rację i wtedy człowiek powinien "zapaść się pod ziemię ze wstydu". Ale to nie dotyczy "Ale bujasz, dziecko", to nie ta klasa. Nie mówiąc już o tym, że mu się nie chce /a może nie umie czytać za dobrze po którejś klasie podstawówki/ i bezsensownie domaga się wyjaśniania rzeczy oczywistych. Biedny, sfrustrowany "Ale bujasz, dziecko" - wysil się choć trochę i poczytaj program Apolandii, bo tam jest - jak wół, napisane wszystko. I nie będziesz musiał zadawać nam ciągle tych kompromitujących Cię pytań. Przestań wreszcie - na litość Boską. I uśmiechnij się - idzie wiosna. Pomóż innym bezinteresownie a może w Twoim życiu też zaświeci słońce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Chyba musisz wyobraznie uruchomic. Wspominalam wyzej ,ze to tylko jeden malutki systemik z wielu, dla garstki ludzi na takich zasadach, którzy jednak będą mogli wejść powtórnie. Cała reszta będzie wchodziła do systemu abonamentowego , z którego mniej i w dłuzszym okresie rózwniez będzie dostawala darowizny i nie będzie ostatnich ogniw, co wam tak spędza sen z oczu. Są jeszcze w planach inne możliwosci z zewnątrz , moze nawet dotacje unijne. Wszystko będzie stopniowo uruchamiane, więc przestańcie już błyszczeć swoją ignorancją , bo nie macie pojęcia o czym bredzicie a kłapanie dla samego kłapania sensu nie ma. Chamstwem też niewiedzy nie pokryjecie ,jak " a ja powiem tak" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Wyłudza ZUS pod przymusem, tu ludzie wchodzą z własnej , nieprzymuszonej woli, widzisz róznice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
No zobacz Andrus51 - Bujasz dziecko znow będzie liczył narody. Czy ten człowiek nie ma nic innego do roboty? Może jakies zadanie matematyczne mu tu napisac - niech liczy. Może się uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Optymistko, chyba trochę przesadziłem w stosunku do "Ale bujasz, dziecko" jeśli chodzi o przekleństwa. Przez chwilę pomyślałem, że te dwa wpisy to jedna i ta sama osoba, a moja opinia odnosiła się oczywiście do "a ja powiem tak". Muszę więc w tym względzie przeprosić "Ale bujasz, dziecko" - więc przepraszam- źle zrozumiałem. Przykro mi. Co nie zmienia jednak meritum sprawy. Widzimy, że trochę poczytałeś, ale niestety chyba wg. powiedzenia - wiem że dzwonią ale nie wiem w którym kościele. "Ale bujasz, dziecko", zostaw tę matematykę w spokoju. Posłuchaj co tłumaczy twórczyni - to nie jest typowy biznes /pomimo opłaty rejestracyjnej 35 zł/. Tu się nie zarabia, tu się otrzymuje i daje darowizny. Choć mogą być duże pieniądze, to nie jest inwestycja i wszelkie Twoje wyliczanki są bez sensu. Nie ma aparatu przymusu, nie żadnych umów o pracę, To ujęty w pewne ramy ruch społeczny a jednocześnie umożliwiający - i tylko umożliwiający wpływy finansowe, stawiający na uczciwość, lojalność przyzwoitość. Nie dla wszystkich. Komu nie mieści się w głowie, że można okazać bezinteresowność, niech stoi z daleka, jak najdalej. Tu nikt nie gwarantuje, że dostaniesz 4.900 zł ani kiedy - możesz otrzymać i tyle. I każdy, a nie twórczyni jest na czubku swojej - no "piramidki". Ale jest ich wiele. Tu nikt nikogo nie naciąga, nie obiecuje miesięcznych wypłat - chcesz to proszę a nie to idź swoją drogą. I tyle. Czy tak trudno to pojąć. To tylko możliwość, szansa. Na koniec przypominam - uśmiechnijmy się do siebie - idzie wiosna i słońce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jeszcze słówko, bo zapomniałem. . Każdy darczyńca, wysyła pierwsze 30 zł od siebie, dla tylko jednego podopiecznego trzy kręgi wyżej. i tylko dla tego jednego przesyła część napływających darowizn i tylko po otrzymaniu wpływu i tylko do wysokości 4900 zł. Nikt nie nachapie się więc natychmiast milionów kosztem innych. A darowizny można też otrzymać tylko np z jednej linii no np. 300zł i to w ciągu miesiąca, roku a nawet do pięciu lat. To długa droga, wymagająca sporej pracy informacyjnej ale nawet chyba ciekawej. Myślę, że nie przeszkodzą nam przystrojeni w piórka obrońców krzykacze i ich wyzwiska od naciągaczy i ciemnych, głupich darczyńców. Choć zaglądających innym do kieszeni, nigdy niestety nie zabraknie - bo to łatwiej niż wysilić się samemu. Mam też nadzieję, że organizatorka nie zmarnuję tej idei i nie zawiedzie naszych nadziei. Tak myślę. Zawsze można o to Ją zapytać - u źródła. Oj, już późno. Do usłyszenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Pięć powyższych wpisów jest karygodne. " Każdy kto otrzymuje maila z numerami konta, może zgłosić oszustwo" - z darczyńców nikt nie wysyła swojego numeru konta komuś żeby mu wpłacic darowizny. Dostałeś taki email? to zgłoś, po co tylko gadasz. Natomiast obrażanie na forum, publicznie założycielki programu JEST karygodne. To MOZNA zgłosić i pójdziesz sie tłumaczyć dlaczego obrażasz publicznie tak zacną osobę, która utworzyła taki wspaniały program ku pomocy ludziom w biedzie. Powiedziałbys jej to w 4 oczy? miałbyś odwagę? czy tylko tu sobie pozwalasz? Ty masz za wąską mózgownicę, nie potrafisz nic mądrego wymyśleć a już na pewno nie potrafisz wymyśleć czegoś dla dobra ludzi. Darczyńcy nie znikną, bedą się rozwijać a Ty stój z boku i sie patrz i klep biedę. Biedny z własnego wyboru :( - nie chciał dać sobie pomóc :( oj, oj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Do Ale bujasz dziecko : w tym wszystkim nie doczytałeś jednego - ciągle liczysz darowizny w kwotach 30 zł i rachunki nie wychodzą. Tylko pierwsze darowizny sa po 30 zł, drugie po 60 zł, trzecie po 120 zł itd z pieniędzy otrzymanych od swoich darczyńców. Ty docelowo wpłacasz 4900 przydzielonej wg systemu osobie , a otrzymujesz od kazdej z 216 osób docelowo po 4900. Chyba z tego miliona bedzie Cię stać, zeby obdarować jedną osobe w kwocie 4900 zł. Swojemu podopiecznemu wpłacasz darowizny dopiero wtedy, kiedy bedziesz je miał od innych darczyńców. To proste. Jak jeszcze nie rozumiesz, to inaczej wytłumaczyć się nie da. Przykro mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Do Znowu 10 osób pisze : Chciałam zapytać co uważasz za normalne tematy? Te wyzwiska, wulgaryzmy pod adresem dobrych ludzi? Jesteś w takim razie złym człowiekiem mającym innych za gorszych od siebie, bo Ci się nie podoba np. czyjeś nazwisko. Takie Twoje złe cechy trzeba by wybić - jak piszesz - pałą z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Do Ale bujasz dziecko: I znów piszesz :"Ja się grzecznie zapytałem - jakim cudem, wkładając po 30 zł..." Znów liczysz po 30 zł... Znów nie rozumiesz? To nie pojmiesz tego nigdy i daj już sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Do Ale bujasz dziecko: Z tego co wczesniej pisałes to rozmawiałes z p. Ireną a nie Jolą. Więc śmiem wątpić, czy rozmawiałeś z właściwą osobą, a jeśli tak, to widocznie widziała, że ma do czynienia z tobą - osobą która i tak nie stara się zrozumieć co się do niej mówi, że ma do czynienia z osobą, która ma wąskie horyzonty myslenia, że ma do czynienia z osobą upartą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
"nie wiesz jakie mam zdolności poznawcze" - och! czyżbys chciał powiedzieć, że masz jednak jakąś zaletę, nie tylko wady? "Mogę nawet stwierdzić, że o wiele większe niż ty, bo od lat prowadzę biznes w oparciu o sieć dystrybutorską i doskonale wiem jak one funcjonują." - No, własnie. Twoje zdolności poznawcze ukierunkowane są na BIZNES , a nie na pomaganie ludziom, wiec przełącz sie na tematy biznesowe, tam pewnie pójdzie Ci troche lepiej. lICZYSZ PIENIĄDZE TYLKO DLA SIEBIE NIE MYŚLAC O INNYCH. EGOISTA - to Twoja zaleta? "Naprawdę głupota darczyńców poraża : przecież Wy z pani Rene Makowsky robicie jakiegoś Boga " - tyle sławnych ludzi juz przezylismy, tyle jest sławnych w dzisiejszych czasach, że Pani Rene moze też do nich dołaczyć. Każdy z nich miał swoich zwolenników i przeciwników. Też chcesz być sławny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Do A ja powiem tak : według was Polska powinna byc krajem ludzi wulgarnych, rozpychajacych się łokciami egoistów, bezczelnych, nieczułych na krzywdę innych, chamskich. Wtedy byście sie dobrze czuli. Tak by Wam odpowiadało. To ja sie wyprowadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Ale bujasz dziecko, ale bujasz drogie dziecko! Masz mylne pojecie o całym programie darczyńców. Program ma swoich prawników, jest zarejestrowany w CEiDG, WIEC JESLI POLSKIE PRAWO DOPUSCIŁO TAKA DZIAŁALNOŚĆ, to co Tobie do tego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Aaaaachaaaa! Troska o własny biznes. No własnie. To sie ma też w drugą stronę. Przez te Wasze biznesy ludzie byli nie raz oszukani, bo wchodzili w biznes który obiecywał wiele i nic z tego nie wychodziło. Darczyńcy to inna postawa. Tu nie ma poszkodowanych, tu ludzie sobie pomagaja nawzajem. Ale Tobie jest to ciezko zrozumieć, bo ukierunkowałeś sie - TYLKO BRAĆ . " Ja pracuję w uczciwym biznesie i nie chcę non stop tłumaczyć się z tego, że gdzieś, ktoś, jakoś oskubał kogoś z kasy!" Ja nie wiem co Ty masz za biznes, nie wiem czy nie skubiesz kogos z kasy skoro tak walczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Zobacz wcześniejsze wpisy, moze zrozumiesz na czym to polega. Ja sie juz tu nie bedę produkować, bo już na ten temat pisałam a po drugie ja pracuje i nie mam czasu na to, żeby sie tu z Wami przekomarzać. Czasem tu wpadne, to coś napiszę owszem, bo jakoś nie moge przejść obojetnie obok niektórych Waszych wypowiedzi. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
No widzisz Smetnie ograniczony człowieku, sam piszesz "Od tego są inne instytucję , np. Policja , która dostała polecenie okraść kierowców na 15 mld złotych , a w wolnych chwilach maja sie zająć bandytami." Hi, Hi :D . Zapewniam, że DARCZYŃCY nie wykonują takiej złej roboty. DARCZYŃCY zajmują się DOBREM a nie złem. Poza tym program został sprawdzony dokładnie przez wiele innych instytucji, co mozesz doczytać na stronie darczyńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Choćbys z nimi rozmawiał to i tak nic nie zrozumiesz, bo Ty mało rozumiesz w ogóle. Wyszukaj sobie w google te biznesy, znajdź kontakt i pogadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
wiesz? Ja własnie otrzymuję darowizny w tym programie i oczywiście obdarowuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Przecież ten cały webinar to nic nie wnoszący i niczego nie wyjaśniający bełkot dla kompletnych kretynów taki sam jak wasze tu pisanie. I dlaczego nie wolno tego nagrywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
""nie, nie muszę, tyle ile trzeba" Aha, czyli postępujesz egoistycznie i zostawiasz coś dla siecie? Wobec tego, czy masz prawo mnie osądzać za chęć zwiększenia moich dochodów?" W darczyńcach nie można dać więcej niż trzeba. Ja mam komus dać 4900 dobrowolnie, natomiast otrzymam 4900x216 dobrowolnie. Wiec kazdy poprawi swoja sytuacje materialna. To nie egoizm. Może egoizm byłby wtedy, gdybym wszystko co mam dać zostawiła dla siebie. Ale wtedy nie byłabym juz w programie, moje miejsce zająby już ktoś inny, ktoś kto potrafi sie dzielić tym co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
"Wiec kazdy poprawi swoja sytuacje materialna." I znowu wracamy do punktu wejścia. Powiedz mi proszę, jak wg ciebie KAŻDY poprawi swoją sytuację, kiedy ktoś musi tylko dać i nic nie dostać w zamian?" Wiesz, nawet moje dziecko mówi, że jesteś po prostu TĘPY. Przecież pisałam, że daję, ale dostaję w zamian wiecej niz daję. Nie rozumiesz? Naprawdę ? To moze w innym jezyku, co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×