Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

"jest wielu, którzy chętnie by pomagali innym ale nie mają z czego, tu zyskują możliwość." Na miłośc boską!!!! Z czego oni niby zyskują?????? I nie mów proszę że od innych kogo znajdą, bo następne moje pytanie będzie - a tamci z czego? Z kolejnych? Za chwile ci kolejni się skończą i co wtedy??? Błagam cię, zastanów się i daj jakąś popartą faktami odpowiedź!!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie można pomóc biednym, będąc jednym z nich" - Abraham Lincoln Nikt nie staje sie bogaty, jeśli nie wzbogaca innych." To ty nie możesz zrozumieć prostej rzeczy!!!! Skup się!!! W jaki sposób w dupczyńcach, ktoś, kto jest biedny ma się wzbogacić żeby móc pomagać innym? Na czym zarabia? Czy coś produkuje, sprzedaje, świadczy jakieś usługi za pieniądze???? Czy takie trudne - odpowiedzieć wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wytłumacze? Tłumaczyłam już nawet na "marchewce" dla idiotów wybitnych, więc wróc do tego , bo już nic ci nie zamierzam tłumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakram4000
Podsumowujac- UOKiK według oszołomów z tego forum nie reaguje nie dlatego że firma nie jest piramidą finansową tylko dlatego że za mało osób sie zapisało:D Tak przy okazji,słyszałem redaktor Maciej ma problemy z potencją,tak mówią dziewczyny które brały udział w szkoleniach.Może nad tym problemem by sie pocylił a nie nad donosami na firmy które piramidami nie są?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczająco sporo syfu zrobiliśmy na tej planecie ,zeby robić go nadal. Jezeli bedziemy zmuszeni coś sprzedawać ,czy produkowac żeby przetrwac ,będziemy działac przeciwko sobie, przemyśl. Banki też nic nie wytwarzaja, nie produkują a mają sie najlepiej w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakram4000
"W jaki sposób w dupczyńcach, ktoś, kto jest biedny ma się wzbogacić żeby móc pomagać innym? Na czym zarabia? Czy coś produkuje, sprzedaje, świadczy jakieś usługi za pieniądze???? Czy takie trudne - odpowiedzieć wprost?" No przecież odpowiadają ci wszyscy głąbie:D System jest tak skonstruowany że otrzymujesz coraz wyższe darowizny na swoje konto bankowe.A jak masz więcej pieniędzy to możesz pomóc innym:D Co za głąb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W darczyńcach ktoś kto jest biedny poprostu dostanie na przetrwanie, tak poprostu z serca , bez szkodzenia planecie ;-) Przerasta cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to między innymi idzie to 10% , czyli wszyscy jesteśmy jakby zmuszeni do pomocy, nawet gdy weszlismy do programy z innych pobudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacytuje jeszcze tekst 26 letniego gówniarza, który zwalił mnie z nóg mądrością życiową i zrozumieniem : Żeby wyrwać się ze zbrodniczych okoliczności, które dotykają nasz kraj naturalnym jest, że trzeba zadbać przede wszystkim o mądre finansowe regulacje i odcięcie się od systemu finansowego w takiej formie, jaka jest obecnie, ale odbudowanie w ludziach odpowiedniej mentalności człowieczeństwa wiążącego się z empatią i rozumem - jest niemniej istotne. To dzieciak jeszcze, a gdzie wam do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież odpowiadają ci wszyscy głąbie System jest tak skonstruowany że otrzymujesz coraz wyższe darowizny na swoje konto bankowe." Po pierwsze głąbie, nie ciebie pytałem. A po drugie, jak już otworzyłeś mordę, to napisz mi w jaki sposób zrzutka 2000 osób po 30 złotych ma spowodować, że 2000 osób otrzyma darowizn w wysokosci 4900 zł każdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W darczyńcach ktoś kto jest biedny poprostu dostanie na przetrwanie, tak poprostu z serca , bez szkodzenia planecie Przerasta cie to?" Nie przerasta! Tylko że wy oszukujecie, że WSZYSCY tu wzbogacą się, miliony otrzymają itd. Muszą jedynie zapłacić joli 35 zł i 30 - osobie, przez nią wskazaną. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodni800
Wszyscy zyskają tyle samo w miarę rozwoju programu,tak skonstruowany jest system.Ale dla poradzieckich głąbów jest on za trudny do zrozumienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudą wieje stąd kurde
ale przynudzacie,chce wam sie tak?Darczyncy i Globalpublicash nie upadną od marudzenia tych którzy w ogóle nie rozumieją o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Nie ważne skąd się te miliony wezmą. Od myślenia jest Jola. Reszta od płacenia jej 35 złotych i szukania kolejnych frajerów. Jak Jola powiedziała, że miliony będą, TO BĘDĄ job waszu mać ! Prawda ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale dla poradzieckich głąbów jest on za trudny do zrozumienia" Dla postradzieckich głąbów jest trudne nawet zrozumienie podstawowych praw natury! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perspektywy to perspektywy, tam jest mowa o tym ,ze JEST MOZLIWE otrzymanie w programie nawet miliona zl- i wedlug mnie jak najbardziej jest możliwe. Matematyka mi to mówi. Uczstnicy wiedzą też ,ze wspólnie bedziemy sie starali ,zeby jak najwięcej osób otrzymalo JAK NAJWIĘKSZE pieniądze, ale gdzie ty wyczytałeś ,ze wszyscy po milionie dostaną? Na tym idiotycznym forum??? czy sam sobie dośpiewałes? Kto to komu obiecuje i gdzie? Kiedy dotzre do ciebie ,ze narazie uruchomiona jest częśc projektu, reszta -abonamentowa dopiero ruszy. I tak braknie ci wyobrazni ,więc poczekaj aż zobaczysz. Czy nie sądzisz ,ze obrazliwe słowo, "dupczyńcy" nie pokryje twojej głupoty, to godne przedszkolaka. Tam sie tak bawlismy , ale jak widac , niektórzy całe zycie przezyją na tym etapie. Nie jesteś tu incoguto Sapient, z pewnością wielu twoich znajomych już weszlo albo wejdzie do tego programu. Jak sądzisz, jak ty będziesz postrzegany przez nich, skoro takie popisy intelektu tu dajesz? Zechcą z tobą nadal współpracować? Zastanów się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne serwisy ABONAMENTOWE- sprzedaż usługi, zysk idzie na darowizny- "marchewka", myślenie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z pewnością wielu twoich znajomych już weszlo albo wejdzie do tego programu. Jak sądzisz, jak ty będziesz postrzegany przez nich, skoro takie popisy intelektu tu dajesz? Zechcą z tobą nadal współpracować?" Moi znajomi to ludzie inteligentni i, dzięki Bogu, nie nabiorą się na te wasze hasełka. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Jak Jola powiedziała, że będzie marchewkę sprzedawała, to tak będzie ! I nie dyskutować tu głupio !!! W kolejce po marchewkę już zapisanych jest 5 milionów głodnych z całego świata. Ruzumita ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kolejne serwisy ABONAMENTOWE- sprzedaż usługi" Będą ... albo i nie będą... A jola sobie każe wpłacać już! Nieźle to sobie wykombinowała! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Yyyy a co to jest "odczuwalna korzyść" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
"Tak przewidziany rozwój "Darczyńców" spowoduje najpierw pobudzenie wyrównującego przepływu środków w poszczególnych krajach, a następnie zasilający przypływ środków z zewnątrz... To zapewne nie zlikwiduje kryzysu na świecie, ale może go znacząco osłabić, gdyż da ludziom realny i bezpieczny sposób na zdobycie pieniędzy i pomocy, a tym samym lepsze samopoczucie, stabilniejsze warunki życia i rozwoju, " PROSZĘ WYBACZYĆ ALE POWYŻSZY TEKST PISAŁA OSOBA NIESPEŁNA ROZUMU, BĄDŹ TEŻ DO TAKICH ODBIORCÓW GO ADRESUJĄC. Jeżeli ktos bierze to poważnie i jeszcze stara się bronić, to jakakolwiek dyskusja z taką osobą nie wchodzi w rachubę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tobą to wogóle dyskusja w gre nie wchodzi, z bydlem sie nie dyskutuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataminka
Tak! Pozbyłam się 65 zł ale przybyło mi już ponad 2000 zł więc chyba jestem na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eDEK bOROVSKY
Świstak siedzi i zawija a program sie rozwija.Ja jestem na plusie 600zł,darowizna 30zł od 20 osób z mojego trzeciego kręgu.I niech świstak zawija a poradziecki MLM-iec spamuje,kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×