Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

I jaka jest wartość tego projektu? Czy naprawdę chodzi w nim o pomoc ludziom, skoro tych ludzi traktuje się jak bydło? A ja powiem tak... rzeczywiście jest bydlem patentowanym, ale on nie jeden tu się wypowida. Zastanawiające to jest... Bardzo! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, długo starałam się grzecznie tłumaczyć o co w tym chodzi własnie tobie, ale ty nie przyjmujesz faktów i chcesz najwyrazniej jedynie nam dokopac, trzesąc sie o własny tyłek- konkurencja w twoim mniemaniu ! Bluzgi jakimi obrzucano tu moich przyjaciół zmusiły mnie ,zeby do was przemówić waszym językiem, na waszym poziomie, bo wtedy jest nadzieja, ze taki język zrozumiecie. Trudno sie przyglądac , jak coś co jest twoją pasją, jest szkalowane , obśmiewane a uczestnicy wyzywani z taką zajadłościa, ze aż piana nz pysków tych wyzywających musiała kapac...., choć to własnie oni korzystają z rozumu i myślą samodzielnie, w przeciwieństwie do was . Masz rację, ze z moich ostatnich postów miłośc do ludzi nie przebija, ale to co nas tu spotkalo, pokazalo ,że tu nie mamy do czynienia z "ludzmi".Inaczej pojmuje człowieczeństwo. Rozumiem, ze nowe, niezrozumiale i inne musi miec ciężko, ale bez jaj. Jak nie kumasz o co chodzi to idzże swoją droga a nie obszczekuj po forach z taką agresją , jakby od tego zależało twoje życie. Tu nawet sie dowiedziałam ,ze okultyzm uprawiamy, a gej- Khawa, złodziej nicka, którego nie zrozumial zarzucił mi brak wiedzy o okultyżmie. No sorry, jak sie na Natanku szkolił , to pewnie jestem okultystką i wielu naszych uczestników również, często mam czarne albo czerwone jak piekło paznokcie i żel na włosach tez się zdarza... ;-) Wiedza starożytna i fizyka kwantowa to niestety, nie okultyzm, ale on wie lepiej...ma wieeeedze....ja zerową ;-) Widzisz, uczestnicy tego programu sobie pomagają i nie tylko sobie. Jezeli komus przydarzy sie coś złego, np. koleżanka własnie zostala okradziona, organizujemy dla niej pomoc, zrzucamy sie na osoby, które sa w naprawdę życiowych tarapatach, ale też robiimy zrzutki na zewnątrz programu, ostatnio na Towarzystwo Charytatywne Ojca Pio, które karmi bezdomnych w Warszawie,więc sam sobie odpowiedz czy to program pomocowy. Wg mnie, jak najbardziej. Istniejemy praktycznie od miesiąca ale już widac jakie w grupie mamy możliwosci. Wy o tym nie macie zielonego pojęcia, więc najlepiej zajmijcie się własnymi sprawami a od nas sie odp... raz na zawsze, bo to przekracza wasze zdolności pojmowania. Jezeli sądzisz, ze na swiecie mają prawo istniec tylko biznesy i musi być w nich produkt, to jesteś głupcem, Dziś ta planeta jest już tak zasypana syfem przez konsumpcjonizm, ze nie wiem czy dozyjemy starości. Przyszłym pokoleniom odebraliśmy już praktycznie prawo do zycia i albo sie ockniemy, albo sami skażemy sie na zagładę, ale to nie temat dla was- wyższa szkoła jazdy.... Żegnam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" długo starałam się grzecznie tłumaczyć o co w tym chodzi własnie tobie, ale ty nie przyjmujesz faktów" Przepraszam, a czy wolno mi zapytać - co nazywasz faktami? Bo wg mnie fakty to równania arytmetyczne, które jednoznacznie pokazują, że by zapewnić obiecane przez założycieli tej całej apolandii minimalne darowizny wszystkim uczestnikom, należy zaangażować dosłownie całą ludność planety Ziemia. Łącznie z tubylcami Australii, Amazonii i rejonów rosyjskiej skrajnej Północy! TO SĄ FAKTU!!! Faktem też jest, że nikt, łącznie z założycielką, nie potrafi bądź nie chce wyjaśnić - skąd wezmą się środki na zapowiedzianą pomoc wszystkim potrzebującym, skoro firma apolandia nic nie produkuje, nie świadczy żadnych usług, ani nic nie sprzedaje? Prawo wartości dodanej jeszcze nikt nie odwołał!!! TO SĄ FAKTY!!! A jakie fakty ty masz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bluzgi jakimi obrzucano tu moich przyjaciół zmusiły mnie ,zeby do was przemówić waszym językiem" A to może pokaż, gdzie ja bez prowokacji twoich przyjaciół kogokolwiek z was ubrzuciłem bluzgami? Poproszę o zacytowanie takiego postu z forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trudno sie przyglądac , jak coś co jest twoją pasją, jest szkalowane , obśmiewane a uczestnicy wyzywani z taką zajadłościa, ze aż piana nz pysków tych wyzywających musiała kapac" To dokładnie tak samo, jak wy mówicie o biznesie MLM, który też jest czyjąć pasją. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak nie kumasz o co chodzi to idzże swoją droga a nie obszczekuj po forach z taką agresją , jakby od tego zależało twoje życie. " Czemu więc w stosunku do biznesie MLM nie stosujecie tej reguły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzisz, uczestnicy tego programu sobie pomagają i nie tylko sobie. Jezeli komus przydarzy sie coś złego, np. koleżanka własnie zostala okradziona, organizujemy dla niej pomoc, zrzucamy sie na osoby, które sa w naprawdę życiowych tarapatach, ale też robiimy zrzutki na zewnątrz programu, ostatnio na Towarzystwo Charytatywne Ojca Pio, które karmi bezdomnych w Warszawie" MOŻE JAKIEŚ DOWODY? Bo napisać, że misie pandy żyją wyłącznie mojej pomocy każdy dureń może, ale jak to sie ma do rzeczywistości? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jezeli sądzisz, ze na swiecie mają prawo istniec tylko biznesy i musi być w nich produkt, to jesteś głupcem" To wasza bogini Rene Pierdene teraz przywłaszczyła sobie prawo osądzać innych czy to twoja własna inicjatywa? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przyszłym pokoleniom odebraliśmy już praktycznie prawo do zycia i albo sie ockniemy, albo sami skażemy sie na zagładę, ale to nie temat dla was- wyższa szkoła jazdy" CZYŻBY MIAŁAŚ NA IMIĘ JEZUS CHRYSTUS??????!!!!!! Bo najwyraźniej zabrałaś się za ratowanie świata! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sapient, nie chce mi sie obijać gruchy. Przeczytaj strone ze zrozumieniem, skoro 2000 osob ją samodzielnie było w stanie zrozumiec, jest nadzieja ,ze tobie tez sie uda, jak nie , to ani przykład na "marchewce" ci nie pomoze. W jakim niby celu mam ci to tłumaczyc, takich ludzi jak towarzystwo z tego forum w tym programie nie chcemy. Poprostu idzcie swoją drogą , żyjcie swoim życiem ale nie plujcie jadem na coś ,czego nie jesteście w stanie ogarnąć. Nie zamierzam podawac nazwisk uczestników, nie zamierzam wam niczego udowadniac ani sie tłumaczyć jakie są moje motywy dzialania w tym programie, bo niby kim jesteście ,zebym miala to czynic? Ani ja, ani Pani Rene was nie osądza, to wy to czynicie nie wiadomo jakim prawem. Pamiętaj jedno, w necie nikt anonimowy nie jest, to złudzenie a jakie jest prawo masz w opiniach. Postawiłam sprawę jasno? To nie nasi uczestnicy cie prowokowali, a podszywacze, tez nie załapałes. Miłego dnia mimo wszystko ci życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODSUMUJMY... 1. Wszystko wskazuje na to, że mam absolutną rację i w przypadku darczyńców-dupczyńców mamy do czynienia z, nawet nie najlepiej zakamuflowaną, finansową piramidą. 2. Uczestnicy tego haniebnego precederu nie grzeszą inteligencją i rozgarnięciem, gdyż nie potrafią dostrzec i właściwie ocenić nawet najprostsze schematy oszukiwania ludzi zawarte w nim. 3. Wbrew twierdzeniom uczestników tego "byznesu", nie jest on ustawiony na pomoc ludziom, tylko na ich wykorzystanie. Wynika to choćby z tego, jak są traktowani ci, kto jest dociekliwy i stara się głębiej zrozumieć ten system. Na sam koniec luźna uwaga... Słoma pęczkami wychodzi z butów zwolenników tej apo-srapolandii! Ich zachowanie na tym forum jest tak prostackie jak pierdzenie w kościele i godne jest jedynie politowania! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w necie nikt anonimowy nie jest, to złudzenie a jakie jest prawo masz w opiniach. Postawiłam sprawę jasno?" Jakoś te twoje groźby mnie nie ruszają... :-D Powiem więcej. Twierdzę z całą pewnością i zdecydowaniemi: ta wasza pani Rene-srene jest oszutką, złodziejką i naciągaczką!!! Jest jedynie kwestią czasu, kiedy to stanie się oczywiste nawet dla takich gamoni jak wy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najeżdzam na MLM? Pogięlo cie? Pokazałam ci tylko, jak zakłamany jesteś i jakie to irytujące, jak byle przychlast najeżdza na to co w co wierzysz. Ale coś mało bystry jesteś,nie czytasz między wierszami, więc daruje sobie dalszą dyskusje,bo nie ma z kim... Co będzie dalej to czas pokaze a tobie guzik do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Nie trzeba być wróżką aby wiedzieć co czas pokaże. Niemniej przerażające jest to co prezentują tu wyznawcy tej oszustki. Albo przerażający stan niedorozwoju umysłowego, opętanie jakimiś niezrozumiałymi siłami, albo niewyobrażalna podłość robienia z siebie takiej hieny za te nędzne grosze ! Sodoma i Gomora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537x
Och!!! Słynni przeciwnicy darczyńców wzięli się teraz za swoje własne łby! Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta! Darczyncy gorą ! I cała naprzód !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_sonic
my tu gadu-gadu, a darczyncy.eu w rankingu alexa.com na 1780 miejscu! :D Jupi!! niedawno było na 1500. Spada z każdym dniem, coraz mniej ludzi się interesuje tym głupim programikiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAPIENTI SAT - tak czytam te twoje wymysły i jest mi przykro, że wywołałem jakiegoś "demona z przeszłości". Czy ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem?. Tyle razy dokładnie było na tym forum powiedziane, co to za program - Darczyńcy, a ty ciągle bezmyślnie znów pytasz o co chodzi. Twoje obecne postępowanie tak ma się do pierwszej wypowiedzi jak pięść do oka. Mam tylko nadzieję, że naprawdę to nie Twoje wypowiedzi tylko tego "człowieka"- niskiego poziomu umysłu i chorej z nienawiści osobowości, podszywającego się pod wiele linków. Zniżyłeś się niestety do jego poziomu choć ja i wielu forumowiczów oczekiwało życzliwej, może czasem i trudnej dyskusji. Myślę, że nikt nic nie ma przeciwko MLM jeśli sprzedajesz dobry, potrzebny produkt. Rozwijaj więc swój dobry MLM, zarabiaj i ciesz się życiem. Zachowaj poziom - nie ubliżaj bliźniemu -a szczególnie publicznie, bo to okazuje nędzę ducha i charakteru. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny " a ja powiem tak". Na koniec wypada zapytać : czy mamusia ci nie powiedziała, że należy szanować wolność drugiego człowieka i zachowywać się przyzwoicie publicznie. Nie słyszałeś słowa - faryzeusz. Jakie świadectwo wychowania rodzicielskiego prezentujesz. Dzielnie wystawiasz własną pierś "ku obronie", a kto cię o to prosił. Nie możesz uwierzyć w POTĘGĘ LUDZKIEGO UMYSŁU i mądrość wyboru każdego człowieka. Kto uzna program Darczyńców za doby to za nim pójdzie, kto uzna za zły to ominie i pójdzie swoja drogą. Na co tyyyyyyyyyyyyy tu komu jesteś potrzebny. Czy nie masz nic lepszego do roboty niż podszywać się pod cudze linki - bo to bezpiecznie /komfortowo/ ślizgać się na cudzych plecach - gdyby nie to, pewnie właścicielka pozwała by cie do sądu za naruszanie dóbr osobistych. Ale nieeeeee ty jesteś bezpieczny - hulaj dusza piekła nie ma. Skoro jesteś taki "ODWAŻNY' to przedstaw się z imienia i nazwiska - bohaterze za dychę. Tylko mi nie mów, że ja mam się przedstawić - to tyyyyyyy jesteś "bohaterem ?????????????. Biedny "człowieku" o małej duszy, niskich instynktach, przestań wreszcie.! Coś tam ludzkiego masz pewnie w duszy. Opamiętaj się - CZŁOWIEK TO BRZMI DUMNIE. Jednak..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do a ja powiem tak... Słuchaj, albo utworzysz tu swoje konto i będziesz mógł wypowiadać się w temacie, albo znikaj stąd bo po każdym twoim wpisie zostaje smród. Jeśli się do tego nie zastosujesz, usunie cię redakcja kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zachowaj poziom - nie ubliżaj bliźniemu " Tylko że to nie ja ubliżałem, lecz twoi koledzy. To jeden z nich zaczął mnie wyzywać, kiedy nie było ku temu żadnego powodu. Wobec tego, może najpierw ich przywołaj do porządku, a dopiero potem czepiaj się mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepeer
darczyncy.eu ulokowana jest na 166,369 pozycji na świecie. Szacunkowa wartość strony wynosi 39,000.00 $ a dziennie może zarobić około 65.00 $ z każdym dniem wartość strony wyraźnie wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSamiii
nie patrzyć na ranking polski? jeszcze niedawno uczestnik tego programu mówił zupełnie coś innego, bo szło w górę. Czemu nie patrzyć na ranking polski? Zarówno w polskim, jak i globalnym spada z każdym dniem! :) Sugerujesz jakby było inaczej. Skoro spada w każdym rankingu, a głównie ludzie z Polski wchodzą (97.6% ruchu jest z Polski), to już masz koronny dowód, że program traci na popularności. Zresztą nic dziwnego, idioci już zdążyli się zapisać i ciężko o kolejnych :). Natomiast strony wyceniające wartość stron są nic niewarte. Każdy, kto się na tym zna, to Ci powie. Nie rób z ludzi idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj mośku
Cubestat wylicza wartość strony w oparciu o ranking Alexa.I na Cubestat widzisz mośku jak wół że wartość strony rośnie a wartość gazetki niedorobionego redaktora z 3 wyrokami spada na łeb na szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można ukraść komuś nick , zastanów się Bluzgoto z pianą na ustach , napisałaś : ,, Jeżeli o kradziez nicka chodzi, to wg mnie Pan Khawa jest kosmicznym idiotą, twierdzi ,ze nie pedal a przejmuje nick kobiety. Khawa to nic innego jak EWA w orginale, pierwsza kobieta hybryda, stworzona przez Bogów z człowieka cro -magnon i bogów własnie. To jak, "Ewa" czy chłopczyk jesteś, pajacu? Pewnie ochrzczony i wybierzmowany, więc w okultyżmie tkwi po uszy ,ale za głupi ,zeby sobie zdawac sprawę. Chyba nie mój poziom mentalny, mam wrazenie ,ze na tym forum zagnieżdziło sie stado debili, Ty podróbo nr 2 faktycznie piszesz z Tworek , naprawdę. Moja odpowiedź: Jestem wierzący , ochrzczony i na dodatek bierzmowany , jak Ty zresztą , tylko ja nie szukam bogów w kosmosie , u pana człowieka zwanego Buddą , ani u innych magików. Jestem stały , wierzący , nie religijny , więc nie trudź się z aluzjami. Natanek natomiast to człowiek , który się pogubił zagalopował się i .... jak Ty zresztą i jedyne co mogę o Natanku powiedzieć to to , że czasem modlę sie o jego opamiętanie. Twój filmik na youtube to naprawdę wybacz , ale oglądałem te filmy z 10 lat temu , internet mam od roku 1998 [ ile miałas wtedy latek ? ] i .... muszę żyć dalej , nie będę się ciął tępym nożem z rozpaczy , że światem rządzą siły mi wrogie. nie mam już nawet ochoty tutaj się wypowiadać , bo ty mi zarzucasz kradzież czegoś , co nie było twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o niby kradzieży , kilka lat temu , jesienią 2005 roku wykupiłem sobie domenę z moim nazwiskiem plus pl. typu : kowalski.pl [ nazwisko zmienione ] i do dzisiaj dostaję maile od jednych z propozycją odkupienia , od Matołów z wyzwiskami , że ukradłem im domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można ukraść komuś nick , zastanów się Bluzgoto z pianą na ustach , napisałaś : ,, Jeżeli o kradziez nicka chodzi, to wg mnie Pan Khawa jest kosmicznym idiotą, twierdzi ,ze nie pedal a przejmuje nick kobiety. Khawa to nic innego jak EWA w orginale, pierwsza kobieta hybryda, stworzona przez Bogów z człowieka cro -magnon i bogów własnie. To jak, "Ewa" czy chłopczyk jesteś, pajacu? Pewnie ochrzczony i wybierzmowany, więc w okultyżmie tkwi po uszy ,ale za głupi ,zeby sobie zdawac sprawę. Chyba nie mój poziom mentalny, mam wrazenie ,ze na tym forum zagnieżdziło sie stado debili, Ty podróbo nr 2 faktycznie piszesz z Tworek , naprawdę. Moja odpowiedź: Jestem wierzący , ochrzczony i na dodatek bierzmowany , jak Ty zresztą , tylko ja nie szukam bogów w kosmosie , u pana człowieka zwanego Buddą , ani u innych magików. Jestem stały , wierzący , nie religijny , więc nie trudź się z aluzjami. Natanek natomiast to człowiek , który się pogubił zagalopował się i .... jak Ty zresztą i jedyne co mogę o Natanku powiedzieć to to , że czasem modlę sie o jego opamiętanie. Twój filmik na youtube to naprawdę wybacz , ale oglądałem te filmy z 10 lat temu , internet mam od roku 1998 [ ile miałas wtedy latek ? ] i .... muszę żyć dalej , nie będę się ciął tępym nożem z rozpaczy , że światem rządzą siły mi wrogie. nie mam już nawet ochoty tutaj się wypowiadać , bo ty mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×