Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość frum darczyńców 2
Trudno cos poradzic na waszą głupotę. Chyba nie ma lekarstwa. Złość was rzuca na podłogę to gorzej niż zle z wami. Nie rozumiemy się. Jesteście inną kategorią ludzi. Nie chcę nazywać tego po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
Ciekawe. Było 6 webinarów tygodniowo, a teraz są tylko 3. O połowę musieli zmniejszyć, bo jest coraz mniejsze zainteresowanie. Na webinary głównie przychodzą świry, które już się zapisały :). Po co? Żeby dziesiąty raz wysłuchać tej samej gadki? :D To naprawdę są idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
Nawet nie widzą, jacy są żałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solejuk przawdę ci powie
"do programu weszły największe niedorajdy i największe życiowe niemoty osoby żyjące marzeniami które dziesiątki tysięcy już wtopiły w : ACN PFK PPI iWooWe netrona Just Been Paid i dziesiątki innych" Niestety nie największe!!! Bo taki A ja powiem tak... nie wszedł. A to przecież on jest największym życiowym przegrańcem nie tylko tego forum ale całej Polski! Buahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
No widzisz Kafe. Są webinary dla zainteresowanych- wystarczy trzy razy w tygodniu, na ścisłośc są cztery jakbyś nie wiedział i są webinary techniczne tylko dla darczyńców. Więc nie zabieraj głosu jakes mało wiedzący. Podaj rękę A ja powiem tak i Khawa w jednej osobie. Jesteście tacy sami . Ludzie bez kultury ktorzy nieustannie obrzucają darczyńców wyzwiskami. Bardzo brzydko. Nie jesteście zainteresowani tematem to wypad stąd. Ciągle się powtarzacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
Rzekomy Khawa - byłeś działaczem w firmie Zepter, tak? To wciskałes ludziom gary za ciężkie pieniądze. Ile na tych ludziach wpadało do twojej kieszeni co? U mnie też taki jeden się pojawił - mam nadzieję że to nie byłeś ty ale dobrze mu z oczu nie patrzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jegomościa frum darczyńców 2 posłuchaj charytatywny dobrodzieju : 1. wskaż mi jedno miejsce gdzie obrzucam kogoś wyzwiskami 2. jak umiesz czytać ze zrozumieniem , napisałem 15 lat temu ty byłeś jeszcze w kołysce , lata 1997-1998 wtedy leciała w TV reklama , ludzie byli bogatsi , i po te garnki ustawiały się kolejki , próżność ludzka to powodowała , sąsiad ma , ja też ! 3. z pewnościa jesteśmy inną kategorią ludzi , słusznie zauważyłeś ja nie obrażam i nie złoszczę się jak ty , skoro złość powoduje , że rzucasz się po ziemi , nie imputuj tego innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ma odrobine rozumu, odrózni moje posty od ciebie popaprany podszywaczu, złodzieju nickowy. Weny ci braklo ,zeby wymyślić swój własny nick ?, nawet pewnie nie wiesz co on oznacza...niemoto. Gdzie obrażasz?, spójrz wyżej, chyba ,ze to komplementy w twoim wydaniu. Żyłki w d...wam z tej zawiści popękają i niech popękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko się podszywasz pod nick ale nawet moje zwroty kradniesz niemota to moje określenie dla takich Gamoniów jak Ty. - wskaż mi gdzie kogoś obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka Czarodziejka p. Jola de Rene Srene czuwa nad przebiegiemkasy a Matoły i życiowe Nieudaczniki pieją z zachwytu , niczym kastrat w chórze paryskim To komplementy w twoim wydaniu, złodzieju ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko Drogie , opamiętaj się , i w tej chwili kończę , odezwę się po 16-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , to są bardzo delikatne określenia , typowo męskie , ale delikatne , nie jestem Pedałem , żeby bawić sie w konwenanse damskie , znam kilkanaście osób , i o nich napisałem , teraz są w Darczyńcy.eu , szukają cudów u wróżki p. Rene o okultyzmie kiedy indziej bo wiedzę masz praktycznie zerową jeśli ten film ma stanowić pomoc dla mnie.... to wybacz ale się nia rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okraść? Tobie Sapient sie na mózg coś rzuciło? Znasz kogoś w darczyńcach, kto czuje się okradziony, albo oszukany? Przeciez ty strony ze zrozumieniem przeczytac nie potrafisz, więc o czym mozemy rozmawiac? Powielasz brednie wyczytane na forum i wciskasz ,ze to my je głosimy, puknij sie w czerep tempy człowieczku. Jeżeli o kradziez nicka chodzi, to wg mnie Pan Khawa jest kosmicznym idiotą, twierdzi ,ze nie pedal a przejmuje nick kobiety. Khawa to nic innego jak EWA w orginale, pierwsza kobieta hybryda, stworzona przez Bogów z człowieka cro -magnon i bogów własnie. To jak, "Ewa" czy chłopczyk jesteś, pajacu? Pewnie ochrzczony i wybierzmowany, więc w okultyżmie tkwi po uszy ,ale za głupi ,zeby sobie zdawac sprawę. Chyba nie mój poziom mentalny, mam wrazenie ,ze na tym forum zagnieżdziło sie stado debili,i jeszcze brak wiedzy innym zarzuca.. ... Żenua :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tobie Sapient sie na mózg coś rzuciło? Znasz kogoś w darczyńcach, kto czuje się okradziony, albo oszukany? Przeciez ty strony ze zrozumieniem przeczytac nie potrafisz, więc o czym mozemy rozmawiac? Powielasz brednie wyczytane na forum i wciskasz ,ze to my je głosimy, puknij sie w czerep tempy człowieczku." I ty piszesz, że nikogo nie obrażasz??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie... Do tej pory się starałam nie obrażac, ale ty jesteś na tyle głupi,ze nie odrózniasz bluzg podszywaczy od orginalu , więc ściągnęliście mnie do swego poziomu a bluzgac też potrafię. O ile na początku mialam do ciebie szacunek, tak teraz śmiem twierdzic, ze jesteś takim samym durniem niekumatrym ,jak cała reszta tych co sie tu zlecieli. Twoje intencje są żałosne, strach przed utratą klientów , bo kto zechce do ciebie dołączyć i wciskac towar ludziom , którzy go tak naprawdę nie potrzebują??? Sam to napisałes ! Chcesz o tym pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O ile na początku mialam do ciebie szacunek, tak teraz śmiem twierdzic, ze jesteś takim samym durniem niekumatrym ,jak cała reszta tych co sie tu zlecieli." BO ZADAJĘ KONKRETNE, NIEWYGODNE DLA WAS PYTANIA??? :-D W zasadzie wisi mi twoja opinia, ale nie mogę dopuścić żeby przez takich jak wy ludzie o uczciwych biznesach myśleli jak o oszustwach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twoje intencje są żałosne, strach przed utratą klientów , bo kto zechce do ciebie dołączyć i wciskac towar ludziom , którzy go tak naprawdę nie potrzebują??? Sam to napisałes !" Chcę! Ale najpierw napisz, gdzie ja napisałem, że wciskam ludziom coś, co nie potrzebują. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na oszczerstwach i bluzganiu ma polegac twoja walka z konkurencją? Nie sądzisz ,ze to dość żałosne???" Po pierwsze - bluzgać zaczęli twoi przyjaciele. I to bez żadnego powodu z mojej strony. Po drugie - moja walka polega na pokazaniu PRAWDY, a nie na oszczerstwach. Bo podaję baaaardzo szczegółowe i precyzyjne wyliczenia! I nie mogę doprosić się o jakieś sensowne komentarze do tych wyliczeń! I co ty na to? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż w nich niewygodnego? Twój problem to fakt, ze nie rozumiesz moich wyjasnien, i dalej tkwisz w głupocie i w swoich wyobrazeniach. Nie przyjmujesz do wiadomości,ze to nie dziala w nieskonczoność a zmieniają sie zasady, ile razy mozna to tłumaczyc? Tłumok i tak nie pojmie. Licz sobie dalej ludzi w nieskończoność ,jak za głupi jesteś. Na stronie to jest wyjasnione, trzeba tylko umiec czytac ze zrozumieniem ! Ale to akurat nie mój problem... Miło się w takim tonie rozmawia ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie potrzebują świeżego powietrza, czystego jedzenia, czystej wody, drugiej , wspierającej ich osoby u boku i schronienia. Ty z pewnością im tego nie dostarczasz. W sklepach jest nadmiar wszystkiego ,więc musisz sie nagimnastykowac,zeby wcisnąć im kit ,ze to co oferujesz jest lepsze niz to co oferują inni, czyż nie? Po to robią ci pranie mózgu na szkoleniach, w których z pewnością bierzesz udział... Chcesz w to brnąć dalej? Napewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotek klotek
Naiwniakiem trzeba być aby wierzyć że da się cokolwiek zarobić w MLM, ale kim trzeba być aby wierzyć i jeszcze proponować innym łańcuszek szczęścia ? Naiwność ludzka jest niepojeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w MLMie znam ludzi, którzy zarabiają więcej, niz tobie się moze przyśnic. Nie mam nic przeciwko MLM ,choc ci sie tak pewnie wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirio
Chce wam sie prowadzić tą dyskusje?Program jak działał tak nadal działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotek klotek
jeszcze chwilę podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefirio, szczerze? Zdecydowanie wole dyskusje z ludzmi na jakimkolwiek poziomie od jałowych dyskusji z bydłem forumowym, ale mam zamiar temu bydłu udowodnić ,ze jest zakłamanym bydłem, a jako bydło ma prawo ryczeć wyłącznie w oborze.Trudno się przyglądac ,jak to prymitywne bydło szkaluje Ludzi przez duże L, bo za głupie ,zeby pojąc o co w tym chodzi. Takie czasy, ze to mądry głupiemu musi udowodnic swoje racje, co począć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki szlachetny projekt! Jacy cudowni uczestnicy!!! Jak oni kochają ludzi!!!!! A jak ktoś z tych ludzi zadaje proste, ale takie, trochę niewygodne pytania, to zaraz bydło. Wyłazi słoma z butów. Oj, wyłazi!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×