Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Edytor się asekuruje żeby nie było, że to on przeklina;) To dzisiaj jakiś dzień dobroci chyba jest - Ty o ch.o.j.n.o.ś.c.i. mojej natury a i rodzona siostra strzeliła mi tekst, że ładnie wyglądam. Zmówiliście się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra to całkowita moja odwrotność :) Odpisuję@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technologia zawiodła więc napisałam jeszcze raz. Odczytaj@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie dzisiaj posiedziałam na kafe. Rano będę chodzić na rzęsach, bezapelacyjnie:) Dobranoc cukierek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło w ten rześki poranek :) ...zimno ale jasno i słonecznie :) ...widzę że nocka tu się niektórym nie dłużyła :) ciekawe czy chodzenie na rzęsach nie zaburzy głębi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, na wiosnę chyba jeszcze poczekamy, w każdym razie według prognozy, dzisiejszej nocy znów ma nas zawalić śnieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 becz ile wlezie ;) Jak sie zleca tlumy bedzie fajnie, nawet jak tylko gawedziarze :P Tez milego wszystkim. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Chodzenie na rzęsach to nie lada sztuka ale dałam radę;) głębia nadal jest w kolorze blue:) U mnie słonecznie chociaż lekko wietrznie, trzymam kciuki za Panią Wiosnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
Tragedia ! Niektórzy po 40 + to tylko o pogodzie mogą pogadać bo o niczym innym nie potrafią.Smutny temat,ale cóż ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Juvia Ale mi się spało ,że hej :)Jakby nadgodziny płacili za pobyt na kafe to bym na koncie bankowym miał jedno zero więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cukierek:) Ja spałam krótko ale intensywnie:) Jedno zero mniej czy więcej i tak lubisz te zera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet z za miedzy Rzuć ciekawe hasło tematyczne i konwersujemy:) a umiesz konstruktywnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
haha Juvia zachęca do konwersacji.... tylko czy jest tu jakiś konstruktor ??? skoro ma to być konstruktywne... ;) facet zza miedzy czy jesteś konstruktorem konstruktywnych myśli nadających się do obróbki filozoficznej przez tutejszych bywalców ?? :) 007 zgłoś się ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunday man Teorię można dorobić do wszystkiego, nawet do konstruktywnej konstrukcji:) zawsze najgorszy jest pierwszy krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
pierwszy krok to zazwyczaj fundament ;) fakt musi byś "nośny" (znośny :) ) by móc coś na nim zbudować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nośniki to nie moja domena ale znośność czy też nie to już zdecydowanie wypływa z racji kobiecej nacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac 72
a ja mysle ze sa tacy goscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek "mac" autorka i kilka pan udzielajacych sie w temacie maja pewnosc, ze sa tutaj tacy panowie. Jedni bardziej systematycznie inni tylko z doskoku ;) Jesli 72 w nicku to nie przypadek to sie zalapujesz. I nie czaj sie tylko podrzuc temat do ciekawej dyskusji :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mac 72 Jacy goście? Tacy, którzy umieją konstruktywnie i porozmawiać i poflirtować? Ależ są, są:) Nie zaprzeczam :) Różnica polega tylko na tym, iż jedni wolą zacisze priv a inni publiczne forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzna wchodzi wieczorem do baru, zamawia wodke, wypija. Rozglada sie, zauwaza kobiete, ktora mu sie podoba. Podchodzi do niej i zagaduje: "te mala, podobasz mi sie.....nie spierdol tego!" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×