Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Witam z rana, ano nie zdążyłaś 42 wczoraj :) już wypadłem kiedy pisałaś. Dzień służby zdrowia chyba każdy rozumie kto próbował gdzieś cokolwiek w przychodni załatwić, przerąbane ... unikam ile się da a pewne rzeczy które muszę zrobić robię prywatnie bo nie mam zdrowia ani czasu na wystawanie w kolejkach ...już pomijam doła jakiego człowiek łapie słuchając mimo woli tego co ludziska w kolejkach gadają ... No nic, najważniejsze że robi się cieplej i faktycznie kobiety zaczynają bardziej przykuwać wzrok na ulicach :) i od razu się milej na świecie robi :)))) 42 a Ty się nie garb i nie żałuj sobie szpilek, nawet kurduplom podobają się wysokie kobiety i nie jeden nie spełniający Twoich kryteriów się za Tobą obejrzy a to wcale nie powinno psuć Ci nastroju ....a słyszałem że jest jakiś klub wysokich czy coś w tym stylu, nie rozglądałaś się za nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem...ale ja w malym miasteczku siedze...tu nie ma takich ekstrawagancji ;) do wielkiego miasta to w sobote pojade. Ale prosto do znajomych. Beda panowie, nawet jakis stanu wolnego (bo sie rozstal i teraz ponoc przezywa). Ale my akurat nigdy nie bylismy w swoim typie ;) Mam buciki (maaaaluuuutkie, tylko 42 rozmiar) na wysokim obcasie, ale...rzadko je nosze. Generalnie wole takie 2-3 cm obcasy. A jesli Matuzalem nie wie dlaczego moge Mu pozyczyc moje buciki (pewnie rozmiar odpowiedni bedzie), przejdzie sie z kuchni do pokoju i z powrotem i juz wszystko bedzie wiedzial ;) A tak powaznie - w szpilkach trzeba chodzic czesto, by robic to z gracja. Tylka nie wyginac szukajac punktu ciezkosci, nie ciagnac stop, tylko je z gracja stawiac ... Sporo widze na ulicy nastolatek nie potrafiacych chodzic w butach na wysokim obacasie... Nie chce byc tak pokraczna. Nie bede ryzykowac. Nie dosc, ze wielkolud ze mnie, to jeszcze siedmiomilowy??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze sluzba zdrowia trzeba twardo. Czasem w ten sposob mozna skierowanie wydebic :D ktore sie nalezy...ale...lekarzowi szkoda kasy, ktora wtedy "idzie" za pacjentem. Nooo... Moj tato na wypisie ze szpitala ma wyznaczona date kolejnego zabiegu. W szpitalu. Ale ze to nie jest juz zabieg planowy, a kontrolny zgodnie z procedura NFZ skierowanie musi dac lekarz rodzinny (wczesniej wystawial je lekarz prowadzacy z oddzialu). I tu sie zaczyna problem. Bo lekarz rodzinny mojego taty powiedzila, ze skierowania nie da!!!! No kur....mac! Wszystko ustalone, ale temu zal kasy?!!!! Jak to uslyszalam to mnie az w powietrze unioslo :o Ojciec zmiazdzycowany (poczatki demencji) na wszystko sie potulnie zgadza, co tamten mu powie. Ale ze do szpitala bez skierowania go nie przyjma, a odkrecanie calek sprawy zajmie tygodnie, to lekarza g...obchodzi??? Albo chce wymusic kase za wizyte prywatna (tak tez juz bylo), zeby sie mu "wrocilo" wystawienie skierowania..? :o Na koncu zapytalam ojca kiedy sie przepisze do innego lekarza? Miasteczko male, ale lekarzy mamy tu spora grupe. Ten ojca ma jak najgorsza opinie. Ale on sie go trzyma, bo boi sie chyba "podpasc" zmiana..? Ech, moglabym lac! I tate, i lekarza ... Nie wiem, ktorego bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 - rozmiar akurat mój, ale wierze na słowo i przymierzać nie będę, mam już problem z przepuklinami międzykręgowymi, więzadłami w jednym kolanie, na cholerę mi jeszcze skręcone kostki ...póki co wystarczy dolegliwości :) Co do starszych ludzi nie lubią zmian, wręcz się ich boja więc się ojcu nie dziwię, że trudno mu zmienić lekarza, jeszcze jak się nasłucha o służbie zdrowia to mu obojętnie który konował będzie w pierwszym kontakcie skoro wszyscy z kasy podchodzą jak podchodzą :) .... Nie wiem w jakiej miejscowości mieszkasz ja tez do roboty do miasta jeżdżę 40 codziennie w obie strony to już prawie setka dziennie :) bo u nas już teraz nic nie ma od kiedy wojsko wyprowadzili :) ...jutro rocznica ...nie wiem kto z jakiej opcji ale może nikt mnie nie wdepcze w ziemię :) : http://www.youtube.com/watch?v=h4j_PhyKH9g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się już zmywam i dobrej reszty dnia życzę :) i może treningu w szpilkach, do kompletu przydały by sie pończochy :) niekoniecznie ze szwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) czterdziestka dwojka; Nie pozostaje Ci nic innego jak zamówić pończoszki przez internet, tam jest wszystko:) i dodaj do tego gorset jeśli lubisz takie fatałaszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) ...u nas na te podkolanówki pończochowe mówi się antygwałtki :) a swoja drogą większość zakupów poza żywnościowymi robię w necie :) nie nalata się człowiek a wszystko w zasięgu ręki, ciuchy i obuwie wolę w sklepie ale wcześniej i tak w necie znajduje co mi mniej więcej potrzeba i potem szukam tego w konwencjonalnym shopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zaliczylam dzis juz ponaglanie klienta o...brak przelewu. Hm i to kolejny taki dzien (a telefon doo tej samej firmy). Dawniej cierpliwie czekalam, ale teraz juz nie. Wszedzie braki, a oni licza, ze...zapomne? :P taaaaaaa....porcje asertywnosci na ten tydzien zaliczylam :D teraz bede juz mila :D Matuzlem, nie lubie przez neta kupowac... Ja to musze dotknac, przymierzyc ;) Moze z czasem sie przekonam, gdy przyslana bluzka bedzie wygladac jak na zdjeciu z katalogu, a nie roznic sie stopniem wyplowienia i rodzajem uzytego materialu... Parokrotnie odsylalam paczki i tylko sie wkurzalam, bo napalilam sie na cos ladnego, a tylko...koszt przesylki musialam poniesc. Moze z czasem mi to przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a myślałem że tylko ja lubię dotykać :P choć może niekoniecznie rzeczy kupowane :) Masz rację często towar w przesyłce daleko odbiega od tego co w katalogu. Dlatego ciuchy i obuwie jak zaznaczyłem wyszukuję w necie ale etap kupowania już w normalnym sklepie. Nie dotyczy to takich rzeczy jak bielizna czy skarpetki - tu wystarczającą rękojmią jest chyba marka zamawianego towaru :) Podobnie z artykułami domowego użytku - np. świetnej jakości obieraczki do ziemniaków victorinoxa nie muszę sprawdzać "organoleptycznie" w sklepie i zamawiam w ciemno, podobnie jak potrzebny dysk twardy czy inne akcesoria komputerowe czy sprzęt AGD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam dzisiaj dzien :D dopiero usiadlam... Uf, zaraz wlacze oglupiajace tv, trzeba przeciez jakos odpoczac ;) Musze jednak najpierw zostawic calusy dla panow kolo 40-tki, a zwlaszcza dla Matuzalema, ktory tu zawsze straz od rana trzyma, kiedy ja jeszcze slodko spie ;) 👄 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 - uzależniasz się od porannych wizyt na kafe :) a gospodyni brakuje do waszego dialogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ano widzę, widzę, znaczy nie widzę Cie tutaj więc nic innego tylko latawica :) ale co tam, dzisiaj piękny poranek, słonko od rana nieśmiałe, ciepło i w dodatku to piątek czego więcej trzeba aby mieć fajny nastrój :) Witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja też się dzisiaj ledwie z wyrka zwlokłem, nic mi się nie chce chyba zaczyna mnie dopadać przesilenie wiosenne :) na szczęście tutaj nie chlapie nawet ciut ciut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to taka mzawka, a nawet mniej :) ale chodniki mokre i niebo szare. Za to roslinki w doniczkach i kwietnikach zaczynaja wystawiac lebki :) jesli bedzie cieplo, to za tydzien w koncu powinno sie zrobic kwieciscie :) dalej dalej, przyrodo! Nadganiamy, nadganiamy! Na moje urodziny zawsze bylo juz pieknie, no! Do roboty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha też wolę biologię od botaniki :P nawet jeśli chodzi tylko o popatrzenie :) hahahah dlatego wole zoo od ogrodu botanicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×