Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość irlandia27
marika a co ty za spalacz tluszczu bierzesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Irlandia od około 2 tygodni biorę Ripped Freak ale chyba nie polecam. Powera ma się po nim wielkiego ale ze spalaniem cinko.... teraz przymiarki robię do USP Labs OxyElite Pro oxy elite. Podobno fajnie wyciąga wodę z organizmu a wydaje mi się,że u mnie po ciąży jeszcze jest jej sporo :/....albo tak sobie tłumaczę mój tłuszcz. Tak czy inaczej Kochane MASAKRA. Waga jak stała tak stoi ;( a MK z każdym dniem smakuje gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
marika glowa do gory bedzie oki! :) u mnie dzis na wadze 82,4 czyli spadlo :-P wiem znowu wazenie ale po tym juz co tydzien sprawdzanko wlasnie ja bym chciala cos na te wode a to hydrominum co reklamuja ciekawe czy nie lipa ? marika a ty te swoje to gdzie kupujesz? i czy drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
marika a patrzylas na centymetry? moze tutaj ci cos zeszlo? a u was niki i ewa jak z waga? od jakuegos tyg. moja kolezanka tez pije mk i jak na razie to mowi ze ma mniejszy apetyt ;) patka a ty pijesz ta 4 mk ? czy jeszcze nie ??? aga a u ciebie jak ? pytam bo wszystkie jakos narzekamy a przeciesz to musi dzialac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Irlandia suplementy kupuję od ludzi prowadzących siłownię. Koszt to około 100-150zł. Kiedyś była Meridia a teraz trzeba eksperymentować :( w cm też nic :( chyba mocno przereklamowany ten MK :/ od poniedziałku wyciągam orbitreka i biorę się do roboty. Musi wreszcie coś ruszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej tak pije m4 zaczełam wtedy kiedy ty IRLANDIA 27 wiec jeszcze chwile i czas zaczać mk5 a ja tam jestem zadowolona pije rano do 12 wytrzymuje a potem to juz sie jesc nie chce i zauwazyłam ze mam mniej cm w pasie i na nogach zreszta ostatnio wyszłam na miasto spotkałam kolezanke i sie pytała co sie stało ze tak wyszczuplałam wiec mk napewno działa :) a nic tak nie poprawia humoru jak ktos sie pyta co rozbiłas ze wyszczuplałas :D a ty udajesz zaskoczona i mowisz nic nic wiesz dziecko :D cierpliowosci kochane mi do wymazonej wagi pozostało niewiele w piatek zamowiłam mk bo juz mi sie konczy wiec bede miała jeszcze na 2 miesiace i mysle ze jak skoncze brac bede u swojego celu zreszta dziewczyny wieczorem sie waze i rano i ZAWSZE rano mam 0,400 g mniej czyli działa :) NIE REZYGNUJCIE PRZEZCIEZ NIE ODRAZU RZYM ZBUDOWANO POTRZEBA CZASU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
Marikajka a ty wogole nic nie schudłas ile stosujesz mk jaka dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Patka jestem na 3 dawce. Czyli stosuje około miesiąca i nic. Ja,dziewczyny nie polecam niejedzenia. Jestem dowodem na to,że brak jedzenia tylko i wyłącznie spowalnia metabolizm co skutkuje odkładaniem się wszystkiego co zjecie. Nie lubię jeść, nigdy nie jadłam regularnie ale całe życie się odchudzam. Jem bardzo mało. Kiedyś dietetyk kazał mi zapisywać co jem i o jakich porach i był w szoku,że przy takiej ilości kalorii nie chudnę. To właśnie najczęściej popełniane błędy :( Trzeba jeść, żeby organizm regularnie spalał. Ale z głową. Ja od lat nie jem białego pieczywa, ziemniaki sporadycznie, nie piję gazowanego itp. A pomimo to waga stoi. Mój organizm przyzwyczaił się do tego,że musi chomikować to co dostaje, bo dostaje za rzadko:( nie mam nawyku jedzenia a uwierzcie mi,że to podstawa. Często ale mało i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
mam podobne zdanie do ciebie :) tez uwazam ze nie ma co sie katowac nie jedzeniem ja pije mk i jem normalnie no jem jak jestem głodna ale mniejsze porcje to znaczy zrezygnowałam z ziemniakow białego chlebka :) gazowanych napoi a mimo to chudne bo nie ograniczam sie co do produktów jem i czasem słodycze wiec organizm dostaje to co potrzebuje na co mam ochote bo gdybym nic nie jadła przez jakis czas to potem byle ciastko to siup waga do góry automatycznie wiec myśle,że robie dobrze :) a waga spada ostatnio nawet zjadłam kawałek pizzy i piwo piłam i jakos organizm nie szalał nawet brzucha mi nie wywaliło i waga tez nie wzrosła trzeba sie odchudzac z głowa a nie tylko nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
No ale tak czy inaczej waga u mnie stoi :( cm też :( miesiąc temu odstawiłam synka od piersi. Może to jest powód....może hormony jeszcze szaleją.... zobaczymy jak będzie dalej. Tak czy inaczej muszę pozbyć się 10kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
a spróbuj sobie zdrobic diete kopenhaska ja na niej schudłam 7 kg w 13 dni jestem zadowolona zaraz po kopenhaskiej zaczełam pic mk i jakos kg leca w dół moze poprostu masz zastój i jak zacznie u ciebie spadac waga to ostro w dól :) moze byc i tak a jak odstawiłas niedawno synka od piersi to moze faktycznie hormony szaleja nie martw sie grunt nie poddawac sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja po swiątecznym szalenstwie przytyłam 2 kg ,ale na takie obżarstwo to bardzo mało mi przybyło uważam że tutaj to mk zadziałał ,ale juz jest ok nawet 1kg mniej niż przed wyjazdem .Ja jem bardzo mało ,ale co 2 godziny przyzwyczaiłam sie do amerykańskiej ale nie stosuje się rygorystycznie czasami ciacho podjadam i jest ok 2kg czasami 1kg tygodniowo to uwazam że nie jest żle ogólnie jestem zadowolona miałam zastój wagi przez 2 tygodnie teraz pewnie będzie następny ale wtedy najczęściej idą centymetry więc się nie martwie.miłego wieczorku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Na Kopenhaskiej jestem regularnie raz do roku :) uwierzcie mi,że jestem fanatyczką odchudzania ;) teraz też już ją stosowałam i szału nie było, minus 2 więc coś jest nie tak ;( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
moze nie masz z czego chudnac :) i dlatego juz nie chudniesz nie wiem albo za duzo diet miałas i organizm sie nie daje nie wiem sama juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
ja np, w zyciu sie nie odchudzałam bo nie musialam ale jak zaszłam w ciaze to przybyło mi 15 kg wiec sprobowałam tedy kopenhaskiej a po diecie zaczełam pic mk i nie zapeszajac kg ubywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Patka oj mam z czego :) obecnie ważę 67 kg przy wzroście 164cm. Mój cel to 57 a minimum 55kg. Tak jak pisałam wcześniej, ja mam problem ze spowolnionym metabolizmem :(...pożyjemy, zobaczymy. Robię co mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej dziewczyny! marika ty sie nie martw skoro mk dziala na nas to i na ciebie wkoncu podziala ale nie rezygnuj. ja dzisiaj troche pocwiczylam troche pokrecilam , posprzatalam i juz mam lenia a jeszcze zakupy i obiad mnie czekaja hmmm kawke chyba sobie zrobie i bedzie oki ;) i powiem wam ze ja sie coraz lepiej czuje na wage wejde dopiero za tydzien ale jakos tak mi lekko i co najwazniejsze o kolejna dziurka w pasku mniej do zapiecia !!!!! wiec mk napewno dziala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
jak minol dzisiejszy dzien dziewczyny ? ja juz padnieta jestem troszeczke.... niestety znowu mam ochote na slodkie :( i pojadlam ciasteczek ze zbozami, a to przez to ze zapomnialam o tym grejfrucie jak go pilam to nie jadlam slodkiego wiec dzis grejfrut przed spaniem i z rana tez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
cześć, ja zrezygnowałam z brania moroznika. Nic na mnie nie działał. Żadnego efektu, apetyt dopisywał i nie biorę już od prawie tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej Aga dziwne z na ciebie nie dziala a moze potrzebowal wiecej czasu? kompletnie nic nie schudlas na nim? i ile ty dokladnie go bralas ? moja kolezanka bierze dzin 12 dzien i mowi ze jej apetyt spadl, no u mnie to roznie bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
i tak sobie mysle ze na razie zostane przy 4 mk skoro na razie dziala zobaczymy pod koniec miesiaca jaki bedzie wynik czy zwieksze czy nie. a wy jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Ja od jutra zaczynam 4MK. Zobaczymy. Do tej pory bez efektu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
marika ty nie rezygnoj !!!! zobacz ze nawet te z apteki suplementy to naprawde dzialaja po 3 miesiacach ! to jest minimum jakie trzeba stosowac zeby preparat wszedl w reakcje z organizmem , wiem bo mieszkam nad apteka wiec sie dooytalam sasiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
w życiu nie zrezygnuję :) mam jeszcze ponad 2 opakowania i wezmę wszystko :) może wreszcie mnie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
swieta prawda marika :) , ja tez mam jeszcze 2 pudelka i wypije jak bedzie oki to zamowie jeszcze jak na razie to szczeze wam powiem ze jestem zadowolona bo wlasciwue bez wiekszych wyzeczen waga spadla a jak bym trzymala naprawde diete to bybylo napewno lepiej ;) Aga szkoda ze tak szybko sie poddalas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Irlandia a Ty ile czasu bierzesz i przy której jesteś dawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej dziewczyny a wasz mk jakiej jej postaci bo ze w proszku to normalne ale chciałam zapytać was bo... zamowilam kolejne podełko mk i pierwsze kupowałam u kogoś innego i teraz tez kupiłam u innego kolesia i pierwszy moj mk był taki jak jest pieprz mielony czyli drobniusienki proszek a teraz tak patrze na pudełko i otworzyłam i ten mk jest taki jakby mniej zmielony znaczy grubszy proszek wiecie o co mi chodzi dajcie znac jakie wasze sa proszki mocno zmielone czy takie jak by z fafroclami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
No poddałam się, bo nie widziałam zmian, nic, ani w postaci zmniejszenia apetytu, ani w postaci spadku kg, nic a nic. Nie wiem, może dokończę to opakowanie, ale wracać po tygodniowej przerwie? Od jakiej dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
marika ja biore od 10.03 i teraz jestem na 4 mk patka ja mam taki mniej zmielony znaczy jest troche proszku alw w wiekszosci to taki susz jakby. aga ja mysle ze po takiej przerwie to chyba od 1 mk ale nie wiem.... ja nie przerwyam i trwam ;) i kurde grypsko mnie jakies dopadlo :( , maly mial katarek od wiatru jemu przeszlo a ja nie przytomna :( wszystko mnie boli :( ewa a ty na wyjezdzie to bralas mk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
a od kiedy zaczęłaś chudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×