Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość irlandia27
ja biore rutinacee max i ani razu nie bylam chora , malemu daje tran do picia i tez nawet kataru nie mial a turlal sie po sniegu ;) na nas dzialaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem, śledzę forum cały czas, tylko brakuje mi czasu na pisanie, dopiero wróciłam do domu i padam z nóg :) Patka ty się tym okresem nie przejmuj ja też tak miałam że się spóźnił, myślę że ten mk tak działa. Poza tym u mnie bez zmian, apetyt mam, ale nie tyje :) chociaż tyle dobrze i czuję się w miare lekko :) pozdrawiam Was i sama się zastanawiam co z Ewą? może wyjechała na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej niki milo cie widziec ! ;) no to chyba ten mk bo raczej wszystkie na raz w ciazy nie jestesmy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
tak dla pewnosci rano nie wziełam mk i pobiegłam po test i sie okazało,ze nie jestem w ciazy :) wiec luzik bede czekac na spokojnie na okres a zawsze lepiej sprawdzic jak biore mk 3 to sie dobrze czuje nie mam apetytu cwiecze i zauwazyłam ze bardziej i szybciej sie poce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
miało byc mk 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no ja biore 4 mk i jest oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
w zwiazku z tym ze waga stoi to wlasnie gotuje zupe kapusciana na 7 dni mowe to ja ruszy;) pewnie jak juz to sama woda bedzie ale dobre i to bedzie latwiej do tluszczu sie dobrac !!! tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
ja po kopenhaskiej ugotowałam zupe kapusciana ale dałam rade tylko dwa dni ja pic :D masakra zygac sie chciało jak ja piłam :D ale powodzenia juz wole diete 5 dniowa amerykanską i tez 3-4 kg leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
mam nadzieje ze dam rade no przeciez lubie kapuste hmm ale tydzien jesc no nie wiem sprobuje;) tyle ze jak patrzylam to bardzo ostra jest bo mi sie pieprzu syplo niechcacy haha i bede zionac ogniem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
a tak a propo to czy ktos tez bierze 4 mk czy tylko ja sie pospieszylam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
hej, ja dziś zaczełam mk3 więc jestem jakieś 10 dni za tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja żyje tylko dopiero wczoraj wróciłam .Jeszcze kilka dni mnie nie będzie bo muszę wszystko ogarnąc firme i jeszcze moja córeczka egzaminy pisze bo konczy gimnajum wiec się troszke nazbierało jesli chodzi o wage to się boje ale jutro sie zwaze . Jak sie ogarne to poczytam co mnie tutaj ominęło jutro zaczynam 4 dawke . Irlandia u ciebie waga będzie mniej leciała bo dużo ciwczysz przez co budujesz mase miesniową a tłuszcz jest lżejszy ,ale efekty u ciebie będą lepsze w centymetrach a o to chodzi ...:)i tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ewa no wkoncu jestes, milo cie widziec bo juz sie martwilysmy!!! ;) no co do tych centymetrow to troche mniej na boczkach jest ;) dzisiaj to nie mialam czasu picwiczyc no chyba ze bieganie od rana za malym po parku sie zalicza ;) normalnie to dzisiaj diabel jakis w niego wstapil caly czas uciekal a ludzi tyle ze musialam za nim latac zeby sie smerfik nie zgubil i troche zmeczona jestem a mam troche do nadrobienia w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
i wlasie trace to co juz schudlam :( pochlaniam ser zolty i parowki i pije piwi :( mam totalnego dola:( i musze sie pocieszyc. jutro picwicze moze nie bedzie tak zle a dzisiaj z nerwoe i ze smutko to bym najchetnirj do szyflady sie wcisnela :( niestety nue da rady bo za gruba jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no juz mi lepiejj ;) dzisiaj zaczynam te kapuste jesc a waga stoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
Oj Irlandia to przed kapustą te grzeszki nie pójdą Ci w boczki, kapusta wszystko wymiecie:) Ale piwko? Nie boisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Dziewczyny jutro zaczynam 3 dawki MK a waga stoi ;( to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
stoi z stoi swinia jedna :) zjadlam te kapudte i dalej zla jestem .moj facet to jakis przyglup jest powaznie, jak bylo oki tak mu palma odbila:( pisac nie moge bo mam czjawke potworna a mamb dotykowa klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
dziewczyny ja liczyłam na jakieś rezultaty ale nic, apetyt mi nie spada, teraz miałam atak głodu na słodkie i obżarłam się do mdłości dosłownie. Może mam jakąś podróbę, dziś 3 dzień MK3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
Marikajka widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
No a dzisiaj to mam już doła jak..... 3 dawka MK do tego 2 razy w tygodniu siłownia, dodatkowo bardzo mocny spalacz tłuszczu, sporo ruchu i prac fizycznych (wiosnę poczułam), nie objadam się i nic. Wyglądam jak prosiak i chce mi się wyć ;( aaaaaaaaaaa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz i ja;-)
Cześć dziewczynki,jeśli pozwolicie to do Was chętnie dołącze :-) Od jakiegoś czasu śledzę Wasze postępy i jest za co chwalić i gratulować..:) Jeśli chodzi o mnie to zamierzam spróbować z M.K ale najpierw muszę porobić ogólne badania bo wydaje mi się że moje tycie spowodowane jest problemem z tarczycą...Jeśli wszystko okaże się ok to czy mogę liczyć na to że podacie mi sprawdzony namiar na sprzedawcę?Ogólnie to próbowałam już chyba wszystkich możliwych tabsów i suplementów i oczywiście kasa poszła ku chwale ojczyzny..:-/ Jeśli chodzi o diety to powiem Wam szczerze-ja się do tego nie nadaję,bo zwyczajnie...kocham jeść.Oki za bardzo się rozpisuję,jeśli możecie to podajcie namiar na K.M. Z góry wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz i ja;-)
Aaa no i żeby nie było..dziś zaczęłam biegać,ale kondycją to już się raczej nie chcę chwalić..:-/ Pozdrawki Agulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
STAŁO SIĘ 0,5 KG MNIEJ :D W CIAGU TRZECH DNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej dziewczyny ;) patka gratuluje!! u mnie niestety klops :( troche mnie nie bylo bo goscie sie zjechali no i co?? no i 1,5 kg przybylo :( kurde jego mac !!! pozwolilam sobie i znowu trzeba sie podwujnie brac a moja kapusta hmmm w lodowce siedziala. Agulca tez witam ;) i sie od jutra ostro biore a juz mialam taki ladny brzuszek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka i jak dostalas okres? ja mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz i ja;-)
No cześć babeczki,aż Wam zazdroszczę..:)Kurcze ostatnio tyle naczytałam się o moroźniku że troszkę strach się bać normalnie:)Ale tak sobie myślę że skoro po takich cudach jak adipex czy zelixa nie wyciągnęłam nóg to co mi taki moroźnik może zaszkodzić..?Bardzo Was proszę podajcie gdzie to kupujecie,bo w necie są w różnych cenach i boję się że jak kupię najtaniej to jakąś herbatkę mi prześlą albo inne badziewie..;-/ Trzymajcie się pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
tak tak dostałam okres w niedziele prawie dwa tygodnie po czasie na szczescie juz sie skonczył bo masakra tak mnie brzuch bolal :( a to nie jadłas kapuchy irlandia 27?? ja wam powiem tak jem o 12 czasami pozniej zalezy czy mam czas potem obiad koło 15-16 i albo kolacje albo juz nic raczej juz kolacji nie jem a tez czasem w ciagu dnia cos słodkiego nie zawsze i chudne nie ma co sie katowac bo jak nic nie bedziecie jesc a nagle cos to automatycznie waga wzrosnie ja staram sie jesc normalnie a mniej :) i kg ubywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
a miałam pytac jak robicie mk bo teraz tak czytam ze powinno sie robic wieczorem a rano pic a ja robie rano i rano pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka no wlasnie nie jadlam, gosci mialam to sie jadlo wrecz tuczace rzeczy:( wczoraj zaczelam powoli male wiosenne porzadki i lekki spacer i dzisiaj o dziwo jest 0,9 kg mniej ;) wiec bedzie oki szybko spada moj grzech:) a co do mk to juz byly linki wczesniej.... ja robie mk wieczorem ale to z lenistwa bo wstaje o 6 teraz hmmm coraz wczesniej i pije i siup do lozka spowrotem ;) no jutro zaczynam znowu cwiczyc bo sie rozleniwilam a tu czas goni :( dzisiaj nie mialam czasu i siniaki zeszly to i pohulam sobie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×