Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaoliwka***

Od 13 marca zaczynamy- z piękną figurą lato powitamy!

Polecane posty

Cześc dziewczyny.. Wczoraj sie nie odzywałam bo miałam dużo zajęć takie jak wybieranie sukni ślubnej nie wiem czy sie wam już chwaliłam ale w sierpniu ślub bierzemy. U mnie waga spadła w ciągu ostatnich paru dni o 60 dag a dziś na śniadanko zjem owsiankę;) Ciekawe jak nam pójdzie w weekend majowy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal na diecie i do tego codziennie biegam, ciekawa jestem efektu, ale do niedzieli wytrzymam. Siedzę i odpoczywam a na grilla przygotowałam pierś indyka w marynacie z ziół prowansalskich. Odpoczynku Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj cały dzień w pracy i nie był to mój dobry dzień. Dzisiaj wolne więc pospałam a teraz piję kawę z mlekiem. Wczoraj nie biegałam, ale dzisiaj będę mimo, że poda deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato juz blisko - a ty ile juz wazysz?:) trzymam kciuki za ciebie :) tez mialam biegac ale jakos mi sie nie chce i chyba nie zaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety waga stoi, więc z biegania przechodzę na rower. Ustawiłam przerzutki na największy opór i mam zamiar jeździć codziennie do pracy i 10 kilometrów po pracy wieczorem. Może będą efekty. Co dziwne w centymetrach mam mniej, ale wagowo nie?! Trudno, jakoś musi się ruszyć. W dół oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny moja dieta na ten weekend padła ale od dzisiaj zaczynam ja od nowa Lato już blisko--- Waga stoi i cm masz mniej ponieważ wyrobiłas sobie mięśnie i spaliłaś tłuszczyk a wiadomo mięśnie ważą więcej;D Powodzenia i oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam u was slychac?:) u mnie waga sie trzymala teraz troszke jest wiecej ale to przez okres. A jak u was?:):) Lato juz blisko- jak tam twoja waga dalo cos jezdzenie rowerem do pracy czy moze jednak zrezygnowalas z tego? Ja sie dlugo nie odzywalam bo mialam podejrzenia ciazy wiec troche odpuscilam z dieta ale okazalo sie ze nie jestem w ciazy i dalej moge odchudzac sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×