Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

Hej, dzieczynki :) jestem bardzo szczęsliwa!! dziś staję na wagę a tu wyświetla się 98,7!!!!! 2 kg mniej od zeszłego czwarteczku :) jestem zadowolona, moja waga ruszyła w dół......... chce mi się skakać ze szczęscia :) pierwszy sukces!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj u mnie dietetycznie średnio, okres w trakcie. Stając dzisiaj na wadze było 96kg,ale okres wiec przymykam na to oko:) Mam nadzieje,ze u Was chociaz z pogoda troche lepiej,bo u mnie zimno jak cholera. Dziecko z mezem spia wiec mam chwile spokoju:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia1234567
Hej dziewczyny! no Ewela gratulacje!! 2 kilo to bardzo duzo!! Wirka u Ciebie tez dobrze! A ja leniuchuje, dostałam okres boli mnie brzuch i sobie daruje wszystko. Jeszcze mała mi dała popalic dzisiaj więc jestem szczęśliwa ze mogę usiąść i nic nie robić. Na obiad zjadłam rybę z warzywami (ukradlam pomysł od taryrary) i na kolacje zielona herbata, bo zjadłam rano troszkę słodkiego więc muszę zrezygnować z reszty jedzenia. Ewela, zwarzylam moja córkę i ma w pizamce i pampku 8,6 kg. I ma 7,5 mc. Powiem Ci, ze nie wyglada jakoś grubo raczej normalnie, ale może ja ją tak tylko widzę. To nie topik o dzieciach i nie chce za duzo tutaj pisać żeby nie zasmiecac:) ona zaczyna dopiero co raczkowac a gdzieś 3 tygodnie temu dopiero sie przywracać na boki może jak sie zacznie wiecej ruszać to zgubi troszkę na wadze ;) maąz jest chudy, aż za a ja dopiero w ciazy i po przytylam duzo plus niedoczynnosc tarczycy i dlatego teraz sie zmagań z moimi kilogramami ale mała mam nadzieje nie przejmie figurki po mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta87kg
Marysia to ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia1234567
Aneta, ja ważę 70 kg, ale na początku tamtego tygodnia wazylam juz 68,5 i porażka bo znowu przytylam. Ale to tak jak Ziutka sugerowała to może być przez okres ( albo jednak przez podjadanie) A czachorową ja serdecznie witam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ewela gratuluje :) Ja zaraz tez zaraz zaczynam cwiczyc. Nie moze byc ze inni chudna a ja nie!!! :P Czocharowaa jasne, ze tak. Jaka jest twoja waga startowa? Dzisiaj u mnie bylo malo dzietetycznie, na obiad zjadlam miseczke makaronu :/ aaa i jeszcze kawaleczek drozdzowki z makiem:( buuu wiem wiem. Ale nawet nie myslalam o tym, ze nie moge. Tak jakos z przyzwyczajenia chyba. Byla, to wzielamn i zjadlam. Ale powiem Wam, ze przez ostatnie dni lezal u mnie pyszniutkki zapewne serniczek, ale sie nie skusialam:) Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutka dziekuje ;) moja waga jest coś około 72kg.. jutro z rana się zważe i podam ;) wzrost 168cm, a waga jaka bym chciala to 57-58 max.. weszłam na kafe i nagle się obudziłam! Czas się za siebie brac.. od jutra systematycznie dieta, nic po 18, masaz bankami, balsam ujedrniajacy, rower, czerwona herbata i woda! niby to nic takiego a jednak trzeba się pilnowac z tym. Liczę na Wasze wsparcie dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity :) u mnie dziś marnie z jedzeniem...brak apetytu.. rano kanapka z chleba Dukana( czyli na otrębach chleb) z twarożkiem o%tł, w południe to samo co na sniadanko, obiad 1 pierś pojedyncza z piekarnika i finito! Niemam w ogóle apetytu dziś.. Wypiłam dwie kawy ze słodzikiem i zieloną herbate oraz wode mineralną z 1,5L. Widzę ze mamy nowe koleżanki- fajnie , cieszę się! Duży krąg wsparcia :) Miłej nocki wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Ja wczoraj znowu 65 minutek, ale o dziwo dzisiaj mnie nic nie boli. Po jednej rundce mam jeszcze tyle sily ze moglabym drugie 65 minut biegac, ale nie chce sie przeforsować. Postanowilam cwiczyc narazie co drugi dzien. Moze od nastepnego tygodnia zaczne codziennie i dopiero pozniej 2 serie:) Dzisiaj na sniadanie zjadlam kanapki (niestety biale pieczywo) z serkiem bialym. I ja herbatkę zielona kiedys pilam, bardzo mi smakowala. Pozniej znowu dokupilam, byla, ale z innej firmy. Bleee jaka ona byla ochydna. Jak bede w sklepie bede musiala sie rozejrzeć za jakas. A ta czerwona to jaka to jest? Owocowa jakas? czy taka jak zielona tylko ze czerwona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja pije, nie wiem czy dobra, ale zmuszam się bo sie naczytałam ze na diecie to dobrze pic czerwona herbate ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Ja dziś piekłam mazurka rodzince ( ojjj kusiło mnie aby łyżeczkę liznąc-ale dałam rady! nie zrobiłam tego! w piatek planuje upiec sernik na swieta dla siebie (oczywiscie dukana) Jest dobrze , trzymam się diety- nie grzeszę już 6 dzien. Prawie 3 kg mniej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dziś kolejny dzien bez pokus. trzymam się diety-puki co jest ok. właśnie zajadam się kolacja a dzis chleb Dukan i szynka drobiowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja dzisiaj na obiadek mialam ciap.kaspuste i kotlecika.. zjadlam :/ wczoraj wolne bylo wiec dzisiaj znow bede jezdzila. Troche mnie brzuch po tym obiedzie boli... Na dodatek chyba zbliza mi sie okres:( Ta pogoda w te swieta mnie rozbraja... w wililie bylo u nas 20kilka stopni w poludnie a w te bedzie chyba snieg lezec (jak nie stopnieje) Ide, bo nawet nie mam ochoty na kompie siedziec. Trzymajcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Ziuteczko , kotletem z kapuchą to Ty się raczej nie odchudzisz heheh :) ja kg w dół! waga spada a ja happy! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochanr:-) czy mozna dolaczyc ja rowniez na dietce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj Pola. w koncu ktos na mojej diecie. ja dukam od tygodnia dopiero i puki co 3 kg mniej. powiedz jak sie czujesz na dukanie??? Jaka byla twoja waga startowa i wzrost?? Nie moge dzis spac-ale to z powodu mojego meza chyba :) jutro tzn dziś wraca na święta z delegacji i bardzo się cieszę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dietowo srednino,ale nie martwie sie jakos zbyt mocno:) Powiedzcie Ci mi jak wygladala ta dieta dukana? Pamietam,ze dni gdzie tylko nabial a pozniej troche warzyw. Na nabiale serki,piersi z kurczaka, makrela? moze i bym sie na nia skusila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela282828 ja na Dukanie prawie dwa miesiace i muns 10kg . nie tak duzo w porownaniu z innymi ale ja mam strasznie zwolniony metabolizm.. ale dobre i to wahga poczakowa 102.2 i wzrost 172. wiwc do 75 musze zejsc, tyyle ze po mnie az tak tego nie widac..:-) to milych swiat w mezem:-) wirka87 najlepiej jak przeczytaasz chociaz jedna ksiaazke :-) no polega to na bialku pozniej warzywach ale nie wszystkie. polecam dukaane bo nie chodze glodna:-) a mozna zjesc wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Oby zdrówko dopisało, by jajeczko smakowało, by babeczka nie tuczyła (!!!!!) :P :D atmosfera miła była, by zajączek uśmiechnięty przyniósł radość w ten dzień święty!! No i oczywiscie mokrego dyngusa! chociaz w tym roku, przy tej pogodzie... brrrrr :P Ewela, no ja wiem, ze ten kotlecik nie pomoze, ale wczoraj sie zważyłam i mam KG mniej!!!! Mimo, ze nie dietowalam tak, jak powinnam:P To chyba przez te cwiczenia:) Ale od dzisiaj zaczne sie starac, bo widze, ze to naprawde przynosi efekty! :* Dzisiaj zaczął mi sie @ wiec nie wiem jak to bedzie. Oficjalnie zważę sie dopiero za tydzien. Wesołego Alleluja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×