Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

pola spokojnie:) może na rozruszanie zrób jakieś ćwiczenia? Cisza no ja rzucam razem z mężem i on jest największą motywacją:) kurcze wszystkie mają rowerki a ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się ja tez rowerka nie mam.... ale czekam jak moj męzuś dziś wroci i jutro oraz w niedziele ruszam w trase hehe marsz 30 min jak zaleca Dukan :) potem tydzien muszę przebiedować bez ruchu i od kolejnego weekendu bede systematycznie maszerować bo męzuś juz zjeżdza puki co do pracy na miejscu :) u mnie waga spada co 2 dzien, boje się ze jak przestanie co strace motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam diet, ani głodówek. Można jeść normalnie (co znaczy to co się chcę ograniczając tłuszcz i słodycze zastępując je bardziej warzywami). Proponuję po prostu ćwiczenia, np. z Mel B. Daje dużo motywacji i ja osobiście jestem uśmiechnięta po treningu z nią. Jem normalnie, zawsze gdy czuję głód. Poza tym proponuje pozbyć się wagi i zaopatrzyć się w "centymetr krawiecki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz do Was wracam :) Ja sie staram chociaz ten 1 kg na tydzien zrzucac. Zobaczymy co jutro waga pokaże. Slyszalam, ze jak ktos ma 5 kg nadwagi czy 30 to powinno sie tracic mniej wiecej 1 kg tyg ( nie liczac poczatkow: pozbywanie sie wody z organizmu). Oczywiscie sa wyjatki. Ten caly Dukan np. to dietka wysokobialkowa wiec nie ma co sie martwic o skore bo po diecie powinna pozostac jedrna :) Ja to smaruje sie normalnym kremem NIVEA tym niebieskim. Moze zaopatrzę sie w jakis konkretniejszy, ale teraz po tych swietach nie chce mi sie po sklepach lazic. Na sniadanko zjadlam kanapki z twarożkiem a na obiad zjem talerz kapusniaczku:) Moze teraz pojde pocwiczyc... Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela w domku przecież możesz ćwiczyć:) chociaż ciut ciut:) nie stanie waga w miejscu!!! co Wy tak się nakręcacie!!! czekoladowo, co do głodówek się zgadzam , natomiast dieta diecie nie równa.Ćwiczenia same w sobie super działają bo wydzielają się endorfinki:) Ja również jestem zwolenniczką centymetra:) Ziutka i dobrze:) no tak ten kilogram to według dietetyków taka optymalna utrata, chociaż może być mniej.Ja bez względu na dietę boję się o skórę a najbardziej o czyczki...Ja używam duuużo balsamu, ale ja jestem powierzchniowo duża, więc potrzebuję dużo:)w biedronie teraz jest promocja żeli pod prysznic i ogólnie kosmetyków:) Ja właśnie jem obiad: sałatka jarzynowa, bułka z dynią z salami, potem jabłko i jogurt z wiśnią:) potem kawa:) wiem wiem dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje i tak sa okropne, ale po co mialyby byc jeszcze gorsze... Dobrze jest kiupic taka.. ja na to mowie myjka (pilingujaca) i podczas prysznicu masuje sie calutka hahha, brzusio tez:P Gabka jak dla mnie jest za ostra:P A i ciepla i zimna woda na zmiane, to stary sposob ( ja nie korzystam bo to dla mnie zbyt drastyczne:P no i zanim nastawie znow na ciepla to troche czasu minie)No i samo tez ze smarujesz czymkolwiek jest ok, bo przy tym tez masujesz cialo to pobudza kolagen. No Wy macie mężulków to oni Was chetnie wymasuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem straszna przytulanka....nie wiecie czy w tesco mozna kupić aromat do ciast bez oleju roslinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.herk.pl/programy/zapotrzebowanie-kalorie.php dziewczyny ja się zakochałam:) Ziutka no mój śpi jak ja się katuję:P wolę jak mnie już ogląda wymasowaną itd:P no tak, jakbym Go do pracy zagoniła ,to by nagrody jeszcze jakiejś chciał:p a sio:P Ewela ja nawet nie wiem ,że coś takiego istnieje:P a jaki aromat?? nie lepiej zrobić z laski wanilii samej? Mój mąż jutro na mecz jedzie... a ja w pracy do 18:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza.... no można:) no ja tez jem mniej niż pokazuje:) jeden feler tam to jest taki ,że nie jest wyjaśnione ile trening trwa, tzn ja robię codziennie weidera i coś tam, ale nie zaznaczyłam tak,bo nie wiem czy to o taki trening chodzi. Skąd taki nick , mów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiii
fghfghfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie. tez jestem bez rowerka. ale czekam az bd lepsza pogoda by ruszyc z kijami. mam nadzieje ze zacznie spadac.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexii uczy się pisać na klawiaturze??? no to ja wiem dziewczynki ze mozna przyjemnie spalać kalorie z męzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA JA TEŻ CZEKAM NA TĄ POGODĘ CHOLERNĄ!!! CHOCIAŻ JUTRO I W NIEDZIELE IDĘ MASZEROWAĆ!!! CHOĆBY Z POŁ GODZINKI! ALE IDĘ!! MĄŻ ZOSTANIE Z DZIECIAKAMI A JA SIĘ TROSZKĘ PORUSZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj pol godz spacerowalam droga u mnie to masakra .. ale jutro bede lazic caly dziec zeby chociaz 0,1kg odeszlo.. strasznie neatywnie sie czuje dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutka18
Heeej ;* Właśnie robię porządki .. Dzisiaj zamiast czegos słodkiego wcinam ten chlebek razowy , ogólnie jakoś idzie. Polatam trochę z szmata pózniej ćwiczenia. O właśnie, zapomniałem się zważyć ... Jutro rano znam wam relacje.. Chociaż nie wiem jak to będzie po tych świętach. Nie przytylam , no ale waga w miejscu będzie .. Czuje to na 100% . Od dzisiaj ćwiczenia codziennie! Po nich i tak czuje się o wiele lepiej. A dzisiaj to czuje sie tak jak określiła to pola: nieaktywnie. No trzymajcie się kochane ;* Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza no......teksty mają miodzio:) Pola to nie jestem sama:) i główka do góry:) będzie dobrze , zobaczysz:) Ewelka Brawo!!! twarda Babeczka:) Ziutka a ja w pracy...do 18tej:( właśnie wcinam obiad:) duży trochę:) dwie kajzerki jedna z nutellą, druga z wędliną i serem żółtym, do tego serek president z rzodkiewką cały, pomarańczka i jabłko:) a i do serka trochę otrębów:) zaraz policzę ile mnie to będzie kosztować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczynki?? ja po obiadku, dziś mielone drobiowe- popijam kawke i zaraz spadam na marsz! Ziutka i co z tymi twoimi kg?? już drugi tydzien diety (dobrego odżywiania u Ciebie) ile kg mniej??? Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrcilam po 1.5 godz z kijami:-) a na obiadek nie wiem co wymysle:-) udanej sobotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja tez już po obiadku, teraz się topię w zielonej herbacie:) dostałam premie:P 35 złoty:) Pola super:) ja dziś mam mały spacer po sklepach w planie:) walizkę córce muszę kupić na kolonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela nie takiej dobrej. Jutro sie zwaze bo dzisiaj zapomniałam z rana. Ćwiczenia przede mną . Obiadokolacje zjadłem. Nic już chyba nie rusze. Jak już to chrupiacy chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej jak bylo z waga bez zmian :P co dobrego dzis gotujecie? ja chyba makaron z twarogiem na obiad a na sniadanko jak zawsze kawka plus owsianka :P udanej niedzieli ;) fajnie ze sloneczko sie pojawilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:) ja po śniadanku, ćwiczenia wczoraj planowo zrobiłam:) plus oczywiście kilka dodatkowych wygibusków:) U mnie troszkę słoneczka widać!!! w końcu:) ja na obiad dziś makaron pełnoziarnisty, pierś z kurczaka,szpinak i sos z serków topionych:) czyszczę lodówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×