Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Widzę nie tylko my kochamy Karpacz ;-) Jedziemy tam w środę na kilka dni. Morze mam na co dzień więc ciągnie mnie w góry, a Karkonosze kocham wybitnie!!! Jeździmy tam 3 razy w roku i ciągle mi mało!!! U nas pierwszy cykl starań i zobaczymy co będzie. Było 3 razy w dni płodne, a dzisiaj szykuję kolację przy winku i może będzie romantyczny wieczór :-) tym razem dla czystej przyjemności:-) Na zakupach byłam wczoraj z moją mamą. Nie miałam jednak szczęścia do wyprzedaży i kupiłam kilka rzeczy w regularnych cenach, ale taka była potrzeba. No i mężusiowy sprawiłam nową kurtkę na wypad ... miał już rzeczywiście wysłużoną więc bardzo się ucieszył z niespodzianki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie wolny dzis dzien. W pracy ciaglo sie niesamowicie, chyba jak kazdy poniedzialek. Rybka i Zmeczona26 - widze ze wam tez wypada @ na 17/18 Maja. To jest nas 3 :) Mnie akurat nie bedzie caly nastepny tydzien w domu bo mam pilny wyjazd z pracy ale biore test ze soba. Tak sobie pomyslalam jakby to bylo gdybym sie dowiedziala ze sie udalo, jakbym o tym powiedziala mezowi, czy przez telefon czy bym wytrzymala az do powrotu. Tak fajnie sobie choc pomarzyc na chwilke. Tymianku - mnie przewaznie okres zaczyna sie od plamienia. Nieraz 2-3 dni nawet mam lekkie plamienie zanim dostane powaznych boli podbrzusza i zaczne krwawic. Moze raz, dwa razy do roku zacznie mi sie okres tak bez ostrzezenia jak u Ciebie. Nie wiem od czego to zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczny. Ja dzisiaj mialam zabiegany dzien. Rano pojechalam na bete, potem do pracy z pracy po wyniki, na ktore musialam czekac ponad 2 godz. bo mieli straszne opoznienie. Wynik bety mam 250 mlU/ml. Z tego co mi pani powiedziala to pozytywny, ale ja sie kompletnie nie znam, a podane normy sa jakies dziwne. Do lekarza sie nie dostalam, nie ma go. Jutro bede go scigala. Moj maz juz mnie troche denerwuje, lazi za mna i co chwile sie pyta jak sie czuje i nie pozwala mi nic robic. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do poczatku @ to tez zawsze w pierwszym dniu mialam plamienie a potem mnie zalewalo, a liczylam jako pierwszy dzien ten z plamieniem. My tez uwielbiamy gory, co roku jezdzimy i wlasnie w zeszlym roku zaliczylismy Karpacz i Szklarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do poczatku @ to tez zawsze w pierwszym dniu mialam plamienie a potem mnie zalewalo, a liczylam jako pierwszy dzien ten z plamieniem. My tez uwielbiamy gory, co roku jezdzimy i wlasnie w zeszlym roku zaliczylismy Karpacz i Szklarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba na poważnie trzeba ci gratulować Słodka cytrynko :) Z tego co wyczytałam, to wynik powyżej 25mIU/ml jednoznacznie oznacza ciążę więc Twój jest już 10-krotniw wyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku mam taką nadzieję. Tyle czasu starań, ale tyle się naczytałam o poronieniach, wiec siedzę jak na szpilkach. Po pierwsze to moja pierwsza ciąża, a po drugie latka lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak może pamiętasz jesteśmy w tym samym wieku i też 1 ciąża, więc twoja obecna sytuacja jest dla mnie taką małą nadzieją :) w tabelce piszesz, że starania od dawna...można wiedzieć ile to jest dawno? jeśli oczywiście chcesz powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka cytrynko też myślę, że można gratulować, z tego co wyczytałam w necie to jakiś 3 tydzień... Na Twoim miejscu chyba bym nie wytrzymała i poszłabym do innego lekarza, żeby tylko spojrzał na wyniki... Zdrowo się odżywiaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam 10 dzień cyklu, idę na badania, znowu pobieranie krwi:/ W najbliższych dniach czeka mnie wizyta u lekarza, pewnie czegoś więcej się dowiem. Boję się strasznie. Po ostatniej wizycie całą drogę do domu płakałam... teraz troszkę nabrałam sił i jestem dobrej myśli ale mimo tego strach jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Klasyka, przez chwilę pomyślałam, żeby iść do innego, ale ten do którego chodzę pracuje w szpitalu, więc lepiej chyba poczekać i iść do niego. Co do pobierania krwi ja zawsze muszę odwrócić głowę, a jak spojrzę to mi się słabo robi. Brr nienawidzę. Klasyka trzymam kciuki za dobre wieści. makatka03 - starania ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxien21
NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ slodka cytryna100....32......dawna.............1 dziecko...........27.04 Klasyka. ......... . .26...nowego cyklu ....1 dziecko.......... 28.04 titi.......................... ..........1 cykl..........2 dziecko.......28/29.04 wystraszona27..........27...nowego cyklu.....1 dziecko.......ok.1.05 makatka03...............32.........9 cykl..........1 dziecko.......ok.15.05 RybkaPlum ..............28 .......1 cykl ......... 2 dziecko ..... 17/18.05 zmęczona26.............26........dawna..........1 dziecko......17/18.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko.........27.05 tymianek111............28.........2 cykl...........2 dziecko..........29.05 roxien21..........27.....1 cykl...1 dziecko.....15.05 Pozwoliłam siebie też dopisać. U mnie też na początku @ pojawia się plamienie, następny dzień to już męczarnia dosłownie. Zawsze liczę je jako pierwszy dzień. slodka cytryno-- gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytryna to na pewno ciąża! Ja jak byłam w ciąży to w 35 dc miałam betę 358 mIu/ml a obok norma że od 0 do 5 mIu/ml wynik negatywny ciąży nie wykazuje. Więc na bank jesteś gratulacje. U mnie zawsze okres zaczyna się takim ciemniejszym ale krwawieniem, w chwili gdy dostaję jest taki ciemny brąz a za chwile już krew po kilkunastu minutach. Klasyka oj znam ten ból pobierania krwi, ja nigdy nie patrzę a i tak słabo mi się robi i padam :( mnie też czeka jeszcze w czwartek kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina mara 28 ...
Hej moge sie dolaczyc?? Widze, ze Wy juz wszystkie w ciazy jestescie, a ja dopiero chce zaczac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ STARACZKI: slodka cytryna100....32......dawna.............1 dziecko...........27.04 Klasyka. ......... . .26...nowego cyklu ....1 dziecko.......... ......28.04 titi....................... ..........1 cykl..........2 dziecko........28/29.04 wystraszona27.........27...nowego cyklu.....1 dziecko............ok.1.05 makatka03..............32.........9 cykl..........1 dziecko.........ok.15.05 RybkaPlum .............28 .......1 cykl ......... 2 dziecko ......... 17/18.05 zmęczona26............26........dawna..........1 dziecko.........17/18.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl...........2 dziecko..........29.05 roxien21..................27........1 cykl.........1 dziecko..............15.05 ZAFASOLKOWANE :): NICK.......WIEK.....ZA KTÓRYM CYKLEM SIĘ UDAŁO......TERMIN PORODU może zmienimy tabelkę trochę żeby było większe rozeznanie którym się już udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bridgetjones28
Zabezpieczylam profil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marina mara 28 . pewnie że możesz się dołączyć :) nie wszystkie jeszcze ale mam nadzieje że każdej z nas się uda i już niebawem zobaczymy II kreseczki :) dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka cytryna - gratuluję raz jeszcze :) To ja chyba jako jedyna nie jeżdżę do Karpacza. W Górach Stołowych byłam, a do Karpacza nie dotarłam. Znacznie bliżej mam do Beskidu Śląskiego, Żywieckiego albo na Jurę Krakowsko-Częstochowską. A 2 lata temu byliśmy z synkiem (wtedy jeszcze był w wózku/chuście) w Pieninach, w okolicach Czorsztyna - zachwyciłam się tamtymi stronami :) słodka cytryna - gratuluję raz jeszcze :) Co do norm, to jest kilka, każda ma inne granice w tych początkowych tygodniach. Przykładowo wklejam coś takiego: tydzień ciąży (od ostatniej miesiączki) 3...............5 - 50 mlU/ml 4...............4 - 426 mlU/ml 5..............19 - 7,340 mlU/ml 6............1,080 - 56,500 mlU/ml 7-8.........7,650 - 229,000 mlU/ml 8-12.......25,700 - 288,000 mlU/ml 13-16......13,300 - 254,000 mlU/ml Czyli wg tej normy jest to 4-5 tydzień licząc od ostatniej @. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy ciąża rozwija się prawidłowo, to trzeba zrobić badanie 2 razy (drugi raz po 2-3 dobach od pierwszego) - beta powinna się mniej-więcej podwoić w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marina Mara 28 - witamy. Nie, nie wszystkie jesteśmy w ciąży ;). Znaczna większość z nas jeszcze nie jest (albo jest, tylko jeszcze o tym nie wie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - oczywiście, uaktualniaj :) Udało się słodkiej cytrynie100 i titi. Zapomniałam o kimś jeszcze? Tak na marginesie - trochę mnie irytuje słowo "zafasolkowane" i inne tym podobne określenia. Wybaczcie - wiem, że teraz większość starających tak mówi, ale ja tego nie lubię. Ja fasoli w brzuchu nie będę nosić, tylko dziecko :P Bridgetjones28 - ty jesteś Marina Mara 28? Ja też mam i synka, i 28 lat :) Popatrz na tą tabelkę kilka postów wyżej - widać o które dziecko się staramy, część z nas o pierwsze, część o drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bridgetjones28 - mój ma 2 latka, więc nawet się jeszcze z pieluch nie wygrzebałam ;). Ale i tak wydaje mi się, że za drugie zabieramy się o jakieś pół roku za późno. Ech, wkurzyłam się na chłopa, bo ja go próbuję do łóżka zaciągnąć, a on woli sobie pograć na komputerze :(. Idę spać, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SłodkaCytrynka, gratuluję, gratuluję, gratuluję!!!!:) Bankowo jesteś w ciąży:))) Tymianku, dzięki,że odważyłaś się napisać o tych "fasolkach"...Bo ja też miałam z brzuchu Dziecko;) I chciałabym znowu;))) BridgetJones, hejka, witaj!:) Ja też o 2 dziecko walczę:) I też mam 28lat (na razie;P) Karolina, we 3 raźniej:))) Zatem czekamy na 17 lub 18 maja:) Klasyka, ja również trzymam za Ciebie kciuki:) Napisz jak będziesz coś wiedziała! A ze mną coś się dzieje...Straszne mam zawroty głowy...Tak u nas burzowo,że szok.Chyba ciśnienie daje mi się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha typowy facet, moj gra w wii i ciagle wojna w domu bo dziecko chce grac i on :) ! U mnie jest bardzo pozno ale wczesniej nie dalam rady. A teraz moge sobie na to pozwolic :) ! Dobranoc :) rano trzeba do pracy wstac :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×