Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Kurcze Millllenka, przykro.. Ale póki nie ma @ zawsze jest jakaś nadzieja. Mnie już co chwile pobolewa brzuch i miałam z rana lekkie plamienie więc tylko dotknąć i ta wredna @ przylezie.... :( Makatka03 chętnie dopisze sie do tabeli ale doszłam do wniosku ze zrobię to jak @ przyjdzie bo nie ma sensu za chwile jej poprawiać, to starania o 1dziecko. Oczekuje, makatka03 i zmeczona26- widzę ze my jak narazie gorujemy w ilości cykli starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elena77:)) Bardzo mocno trzymam kciuki za pozytywny test, ja pewnie bym się już testowała, ale jak jesteś cierpliwa to wytrzymaj do poniedziałku i wtedy powinno być wszystko jasne!Gorąco życzę fasoleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka03 Chętnie dopisze sie do tabeli ale zrobię to dopiero od nowego cyklu, w tym raczej nic nie będzie.. Niedawno znowu pobolewalo mnie podbrzusze no i mam już lekkie plamienia :( zapewne niedługo dostanę @.. Staramy sie o 1 dziecko. Milllllenka a moze Oczekuje ma racje? Nie ma co myslec ze bedzie napewno ale póki nie ma @ jest nadzieja ze jednak sie udało,, testy często nie wykrywają ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka03 Chętnie dopisze sie do tabeli ale zrobię to dopiero od nowego cyklu, w tym raczej nic nie będzie.. Niedawno znowu pobolewalo mnie podbrzusze no i mam już lekkie plamienia :( zapewne niedługo dostanę @.. Staramy sie o 1 dziecko. Milllllenka a moze Oczekuje ma racje? Nie ma co myslec ze bedzie napewno ale póki nie ma @ jest nadzieja ze jednak sie udało,, testy często nie wykrywają ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka03 Chętnie dopisze sie do tabeli ale zrobię to dopiero od nowego cyklu, w tym raczej nic nie będzie.. Niedawno znowu pobolewalo mnie podbrzusze no i mam już lekkie plamienia :( zapewne niedługo dostanę @.. Staramy sie o 1 dziecko. Milllllenka a moze Oczekuje ma racje? Nie ma co myslec ze bedzie napewno ale póki nie ma @ jest nadzieja ze jednak sie udało,, testy często nie wykrywają ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka03 Chętnie dopisze sie do tabeli ale zrobię to dopiero od nowego cyklu, w tym raczej nic nie będzie.. Niedawno znowu pobolewalo mnie podbrzusze no i mam już lekkie plamienia :( zapewne niedługo dostanę @.. Staramy sie o 1 dziecko. Milllllenka a moze Oczekuje ma racje? Nie ma co myslec ze bedzie napewno ale póki nie ma @ jest nadzieja ze jednak sie udało,, testy często nie wykrywają ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka przykro mi ale naprawde glowa do gory Wiem ze jedna kreska wywoluje smutek jesli czeka sie na dwie ale nie mozna sie zalamywac Lepiej wiedziec na czym sie stoi.. Bo widzisz czesto to my same sie wktecamy Mysle tez ze nie ma co panikowac bo jedno przesuniecie cyklu o niczym zlym nie swiadczy... Ma na to wplyw i nasza psychika i wiele innych czynnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka03 Chętnie dopisze sie do tabeli ale zrobię to dopiero od nowego cyklu, w tym raczej nic nie będzie.. Niedawno znowu pobolewalo mnie podbrzusze no i mam już lekkie plamienia :( zapewne niedługo dostanę @.. Staramy sie o 1 dziecko. Milllllenka a moze Oczekuje ma racje? Nie ma co myslec ze bedzie napewno ale póki nie ma @ jest nadzieja ze jednak sie udało,, testy często nie wykrywają ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka03 Chętnie dopisze sie do tabeli ale zrobię to dopiero od nowego cyklu, w tym raczej nic nie będzie.. Niedawno znowu pobolewalo mnie podbrzusze no i mam już lekkie plamienia :( zapewne niedługo dostanę @.. Staramy sie o 1 dziecko. Milllllenka a moze Oczekuje ma racje? Nie ma co myslec ze bedzie napewno ale póki nie ma @ jest nadzieja ze jednak sie udało,, testy często nie wykrywają ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
hejka ale wczoraj naklikałam;-) ale coś się nie pojawiały wogóle posty. Milllenka strasznie mi przykro ale może coś się przesunęło i nie wszystko stracone;-)ja nadal trzymam za ciebie kciuki;-) mi-fa-so też dziś byłam w pracy do 20 i miałam tyle zajęcia że ledwo się mogłam obrobić a myślałam że będzie spokój i będę się nudzić a tu takie zaskoczenie przynajmniej czas szybko zleciał;-) witaj Elena77 ;-) a napiszcię dziewczyny z jakich pochodzicie rejonów i co robicie na codzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
i znów nie wyświetlają się posty;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
kurcze ja już nie mogę się doczekać aż moj maż wróci niby się widzieliśmy ale nawet nie dobę i się wogóle nie nacieszyliśmy sobę bo tak szybko to zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
kurcze ja już nie mogę się doczekać aż moj maż wróci niby się widzieliśmy ale nawet nie dobę i się wogóle nie nacieszyliśmy sobę bo tak szybko to zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowicie dużo piszecie, czytam regularnie ale nie zawsze mam chwile, żeby napisać. Odebrałam wyniki LH i FSH do lekarza idę dopiero w środę ale na moje oko i po lekturze w internecie myślę, że mam podwyższone LH. Wiem, że to się wiąże z pco ... jestem też badana pod tym kątem (od tego miesiąca) i w środę mam początek monitoringu. Któraś z Was pisała o tabletkach anty, ja myślałam, że jak przestanę brać wszystko będzie dobrze i od razu zajdę w ciążę a tu zaczęły się problemy. Pierwszy cykl 34 dni drugi 73(!), po tym długim poszłam na usg i mam podejrzenie pco:/ Na początku byłam przerażona, mężowi całe dnie płakałam ale teraz wierzę, że lecząc pco, można zajść w ciążę i mam nadzieję, że wkrótce będę mamą :) Zastanawiam się tylko czy tabletki miały wpływ na to wszystko, niby je przepisują żeby zahamować pco, ale ja szczerze powiem, że wydaje mi się, że to ich sprawka :/ Biorę wiesiołek i dzisiaj 6dc, czuję, że chyba trochę zaczął działać, śluzu mam dużo więcej ale oby tego płodnego przybyło:) Dni płodne zbliżają się wielkimi krokami, wkrótce zaczynamy intensywnie działać :P No może jeszcze z 5 dni, ale ja już się nakręcam :P ehh... Zobaczę jeszcze co lekarz powie po usg, dopiero będę się albo cieszyć albo smucić. Oby cieszyć, że pęcherzyki ładnie rosną i pękają :D A czy któraś z was ma monitorowany cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stampalek1983
hej dziewczyny tymianek ogromne gratulacje inez witam i rowniez gratuluje milllenka przykro me ale chociaz nie jestem sama moja @ przyszla regularnie dzisiaj rano az mi sie wstawac nie chcialo bo wiedzialam co mnie czeka :( juz nawet moj R powiedzial ze ok umow mnie na to badanie nasienia (w zeszlym cyklu mu o tym mowilam ale powiedzial ze to chyba nie jest potrzebne bo to nasz 2 cykl) wiem ze powiedzial to dla swietego spokoju ale jestem mu za to bardzo wdzieczna no i zawsze powtarza ze w nastepnym miesiacu nam sie napewno uda oj dzisiaj mialam podly humor a juz myslalam ale moze ja poprostu bardzo o tym mysle i dlatego nam nie wychodzi no i to byl masz 3 cykl dopiero a lekarz wyraznie mi powiedzial ze starania zajma mi nie standardowe 3 a 6 miesiecy ale jakos z kazdym cyklem mam nadzieje do dzisiaj wisiolek, wit b complex, i magnez no i oczywiscie dalej kwas foliowy no i od 9.06 solidne starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stampalek1983
mala aktualizacja STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl................2 dziecko..............27.05 mi-fa-so.................31................4 cykl.................2 dziecko..............08.06 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko..............11.06 roxien21................27................2 cykl..................1 dziecko..............12.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko..............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko....... ..ok13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............15.06. kicccia..................24................1 cykl..................2 dziecko..............16.06 zmęczona26..........26...............dawna............. .... 1 dziecko.........18/20.06 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..........ok21.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko..............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko..............22.06 oczekuje...............21.................8 cykl..................1 dziecko.............26.06 stempelek1983......30.................4cykl...................1 dziecko.............30.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........ nasza tabelka coraz wieksza oby w natępnym miesiacy tez przybylo nas troche(badz wszystkie :) ) na dole tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro się czyta o @ :( W tym cyklu mam bardzo pozytywne nastawienie, chyba też mniej się nakręcam - co nie wyklucza nieustannego myślenia o ciąży :P Życzę wam (i sobie też) aby w przyszłym roku 1 czerwca - dzień dziecka był już z naszymi pociechami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millenka, bardzo mi przykro:(((( Ciekawe czemu tak Ci się rozregulowało wszystko:/// Koniecznie idź do ginekologa! Zmęczona, ja bym nie zwracała uwagi na mieszkanie-co będzie to będzie!:) Elena, witaj!:) Trzymam za Ciebie kciuki! Wyniki już niedługo z tego co czytam:) Niulek, ja jestem z Poznania (okolice), a na codzień wychowuję dziecko, bo jestem na urlopie wychowawczym:) Ale pracuję w branży medycznej;) Stempelek, ech, wrdena ta @ :| Ale to dopiero 2 cykl! Nie masz co się przejmować póki co...Choć wiem,że łatwo się mówi... Klasyka, i zobaczysz,że w przyszłym roku, tak właśnie będzie:))))) Ja jestem w trakcie starań, ale kiepsko nam idzie, bo mój Małżowinek wkurza mnie na maxa i mam focha;PPP Więc ten cykl niniejszym skazuję na stratę.No cóż bywa;) Na siłe nic robić nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam tyle śluzu! Polecam wiesiołek! rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - a ile mg ma twój wiesiolek? U mnie też poprawa ze sluzem po wiesiolku. U mnie 16 dc temp ciągle niska 36.3 . Testy owu negatywne. Prędzej na kontrolnej widoczna kreska minimalna ale była a dziś już nie było nic tylko testowa :( owulacja już powinna być a nadal jej nie ma czyżby cykl bez owulacyjny się szykował : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika@stopstop
Witam Dołączam się do dyskusji.Właśnie podjęliśmy z mężem decyzje ,że bardzo chcemy 2 dziecko.Od tego miesiąca zaczynamy starania :), choć wiem , że to nie takie proste.O pierwsze staraliśmy się 2 lata. Teraz mam nadzieje, że to wszystko szybciej pójdzie. Zaopatrzyłam się już w testy owulacyjne i cóż do roboty. Pozdrawiam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie cos wiecej o tym wiesiolku gdzie to sie kupuje w aptece czy w zielarskim to jest w saszetkach czy do sypania jak to si robi i ile sie tego je/pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zaczęłam obić testu owu od 7dc i wyszły mi dwie ciemne kreski z tym że testowa tylko minimalnie jaśniejsza i każdego dnia jest coraz jaśniejsza dziwne bardzo może źle jest że robie z rana?tylko tak mi najwygodniej przed wyjściem do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
ja też zaczęłam obić testu owu od 7dc i wyszły mi dwie ciemne kreski z tym że testowa tylko minimalnie jaśniejsza i każdego dnia jest coraz jaśniejsza dziwne bardzo może źle jest że robie z rana?tylko tak mi najwygodniej przed wyjściem do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek x - testów owulacyjnych nie powinno się robić rano, gdyż wtedy jest wyższe stężenie LH w moczu i testy wychodzą fałszywie dodatnie. Sprawdzałam w zeszłym cyklu. Najlepiej zrób jak wrócisz z pracy. Tylko pamiętaj żeby wcześniej nie pić. Co do wiesiołka to mam oeparol, zawiera on 510mg oleju z nasion wiesiołka, biorę 3 razy dziennie po 2 tabletki. Nie spodziewałam się takiego działania. w zeszłym cyklu była totalna susza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Klasyka a myślisz że jakbym robiła codziennie tak o 21 to nie było by za późno?bo wtedy dopiero tak wracam z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja też mam pytanie dot.testów owulac. Mam ten sam proble co niulek x .Wracam z pracy o 22.30. Czy to będzie dobra pora na zrobienie testów?Wcześniej nie dam rady , bo pracuje na zmiany . Cyba , że codziennie o 7 rano, ale widze po wypowiedziach , ze wtedy to sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak test zrobiłam przed pracą ok 12była widoczna kreska kontrolna a jak zrobiłam jeszcze jeden po pracy po 22 była tylko testowa. Dziwne są te testy. Dlatego ja mierze jeszcze temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×