Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

tymianek ---> GRATULUJĘ!!! i trzymam kciuki za cudowną i bezproblemową ciążę!!! :-) Klasyka ---> ja miałam takie powera na początku tego cyklu i bardzo pozytywne nastawienie :-) również boję się tego jak będę reagowała tuż przed @ ... ostatnio było na luzie ponieważ pierwszy cykl był tan na spontana i po leczeniu antybiotykami więc może u mnie się coś poprzesuwało. dziki dzik ---> ja mam testu owu z Rossmanna LH Test domowe laboratorium. Robiłam od 4 lub 5 dc i każdy paseczek przypinałam na kartce aby widzieć jak zmienia się pasek kontrolny. W 10dc pasek był ciemniejszy niż w 9dc ale nadal nie identyczny jak testowy (robiłam test o 11), powtórnie zrobiłam wieczorem i pasek testowy był jak dla mnie identyczny jak kontrolny, a wczoraj rano czyli 11dc już ciemniejszy od kontrolnego. Dodatkowo wczoraj najmocniej czułam jajniki ze wskazaniem na lewy, który kół niemiłosiernie i aż musiałam w aucie podkurczać nogę aby ból minął. Dzisiaj jajników nie czuję tylko jakby takie odczucie gorąca w macicy. jowita ---> ja korzystam z kalkulatorów tak tylko informacyjnie. Mam cykle 28/29 dni więc jak na razie sama jestem w stanie policzyć kiedy mniej więcej są płodne. ------------------------------------------------------------------------------------ Wczoraj tak jak pisałam był bardzo miły wieczór. Mój mąż po prostu miał rano gorszy dzień, a dzień wcześniej źle się czuł ... nie przyznał się i tak po prostu wyszło ... głupio mu było i chciał mnie przepraszać. Oj ci faceci ... w każdym bądź razie wieczór zakończył się ulubionym winkiem, fajnym filmem i przytulankami ;-) Czy wracam ... zobaczymy za kilka dni. Mąż chce dziecka, a ja oczywiście już sobie po tym poranku jakiś głupot nawkręcałam do głowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek, najserdeczniejsze gratulacje!!!Super,że tak szybko się udało!!!:))) Oby nam też tak poszło;) Millllenka, rób test, może i od Ciebie usłyszymy szczęśliwy news:) Efie, super,że z Mężem się ułożyło:) To najważniejsze! A reszta jakoś pójdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo się nie odzywałam, ale po zmianie kafe z telefonu nie mogę się w ogóle zalogować, ani jako ja ani jako gość. Nie wiem co jest grane. Witam wszystkie nowe staraczki, a za następne testujące trzymam mocno kciuki. U mnie jest wszystko ok, serduszko bije, następną wizytę mam 6 czerwca to będzie prawie 10 tydzień. Zastanawiam się nad badaniami prenatalnymi, bo wiecie mój wiek, a do tego pierwsze dziecko. Kurcze sama już nie wiem. Pozdrawiam Was wszystkie. Tymianku jeszcze raz GRATULUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Nie wiem dziewczyny co o tym wszystkim myśleć.Okresu nie ma nadal nigdy mi się nie spóźniał,a tu 2 dni po terminie i cisza.Może rzeczywiście rozregulowało mi się wszystko i okres dopiero dostane.W niedziele mam komunię chrześnicy i nie chciałabym iść z bólem brzucha itd na uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millllenka, testuj Kochana! Może to ciąża! dni od okresu to już na bak sikaniec wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Wkurza mnie to forum powoli pisze i pisze a to wcale się nie pojawia,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Wkurza mnie to forum powoli pisze i pisze a to wcale się nie pojawia,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milllenka - wpisz/zmień w pasku adresu strony na końcu linka =1140, wskoczy nowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Boję się rozczarowania :( i nie wiem czy zdobędę siłę żeby zrobić ten test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Wcześniej testowałam następnego dnia jak @ nie przyszła i było wielkie rozczarowanie i łzy więc chyba jeszcze troszkę poczekam.Ja należę do osób niepijących (jeśli już to lampka wina) więc na uroczystości komunijnej dziecku nie zaszkodzę (gdyby okazało się że jednak to ciąża).Nie mam żadnych objawów oprócz wrażliwych piersi ale nie nakręcam się,bo to może być sygnał że @ się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku szczęściaro gratulacje!!!!!!!!!!!!!! milllllenka nie trzymaj nas w napięciu.Testuj kobieto.Te wrażliwe piersi i brak @ to naprawdę dobre znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
anetka36 wiem kochana że was trzymam w napięciu ale naprawdę boję się rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Może kupie test dzisiaj jak będę na zakupach i jutro zrobię,nie wiem już sama,mam taki mętlik w głowie że lepiej nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny: makatka03, mi-fa-so, Klasyka., dzikidzik, aneczka0124, roxien21, kicccia Lulika, milllllenka, wystraszona27, Efie, RybkaPlum, slodka cytryna100, antenka36 (mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam) - bardzo wam dziękuję :) Gdy widzę wasze gratulacje, to zaczyna do mnie docierać, że ta ciąża jest realna... chociaż dalej mi się ciężko do tej myśli przyzwyczaić. Chyba za szybko mi to poszło ;) Lulika - cieszę się, że się na coś przydałam, chociażby miała to być skuteczna pobudka :P Efie - cieszę się, że dobrze się ułożyło, wracaj tutaj jak najszybciej ;) niulek x - witaj! Bardzo długo już bierzesz kwas foliowy, myślicie już o dziecku od dłuższego czasu? powodzenia w staraniach :) kicccia - rady dla staraczek? ;) Chyba same wiecie najlepiej... :) Kochaliśmy się ile się tylko dało :P przez cały miesiąc aż do teraz, nie patrząc na płodne czy niepłodne (maksymalna przerwa to 1,5 dnia). Nie wiem, może paradoksalnie pomogło też to, że spisałam ten cykl na straty i skupiłam się już na myśleniu o kolejnym? ;) jowita1986 - obserwowania własnego ciała: mierzenie temp, sprawdzanie śluzu i szyjki albo testy owulacyjne na pewno będą dużo dokładniejsze, ni kalkulator dni płodnych na internecie. Jeśli cykle nie są jak w zegarku, tzn. okres nie przychodzi równo po np. 28 dniach co miesiąc, to i tak nie przewidzisz dni płodnych, dopiero w czasie ich trwania można je zaobserwować. wystraszona27 - do ginekologa chodzę prywatnie, nie będę miała problemów z zapisem. Zamierzam się umówić właśnie za jakieś 3 tygodnie, dzwonić będę dopiero w przyszłym tygodniu, bo jeszcze mam niewielką obawę, że okres przyjdzie w długi weekend... millenka - kochana, trzymam kciuki, żeby nie było rozczarowania, tylko radość :) słodka cytryna - jak przechodzisz pierwszy trymestr? męczą cię jakieś dolegliwości? Gratulacje, to cudowne uczucie widzieć albo słyszeć bijące serduszko :) Na kiedy masz wyznaczony termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję aneczkę0124: STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 stempelek1983........30..........3 cykl........1 dziecko.............31.05 mi-fa-so..................31........4 cykl............2 dziecko...........08.06 dziki-dzik................26........4 cykl..........1 dziecko............11.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 kambel .................21......... cykl 3.........1 dziecko...........13 06 lulika....................30/31 .......2 cykl..........2 dziecko....... ok 13.06 RybkaPlum .............29 .......2 cykl .........2 dziecko ........ 15.06. kicccia....................24.........1 cykl..........2 dziecko..........16.06 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........18/20.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 Klasyka. ............ . .26...........2 cykl.........1 dziecko..........22.06 niulek x ............ . .22...........1 cykl.........1 dziecko..........22.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi....................................1 cykl............2 dziecko....... tymianek111...........28.......2 cykl............2 dziecko...........02.2014 aneczka0124...........21......1 cykl............1 dziecko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
tymianek jak coś będę wiedziała to na pewno dam wam znać.mam cały czas obawy że @ przyjdzie ale mam nadzieję że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez10
Witam Was wszystkie dziewczynki. Pragnę się przedstawić: Mam 37 lat, Jestem mamą dwójki dzieci, 16 letniej Dominiki i 15 miesięcznego Mateuszka, obecnie jestem w 5 tygodniu ciaży-planowanej. Moje średnie dzieciątko będzie miało 2 latka jak urodzi się maleństwo. Gratuluję wszystkim mamusiom przy nadziei i trzymam kciuki za te które starają się o dzidziusia. Nie czytałam jeszcze wszystkich postów ale obiecuję pomału to nadrobić-szczególnie wieczorami. Pozdrawiam wszystkich gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Inez10.Ja też planuję trzecie dziecko.Jak narazie pierwszy cykl spisany na straty.Mam dwóch synów i celuję w dziewczynkę;).. Jak długo staraliście się o ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradźcie proszę! W niedzielę tydz temu zakończyłam opakowanie KONTRACEPTU. Teraz z nowego opakowania wzięłam 2 pigułki, czy jeśli odstawie z dniem dzisiejszym to mogę starać się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradźcie proszę! W niedzielę tydz temu zakończyłam opakowanie KONTRACEPTU. Teraz z nowego opakowania wzięłam 2 pigułki, czy jeśli odstawie z dniem dzisiejszym to mogę starać się o dzieck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka03 - dziękuję za pamięć. Tymianek - co do dolegliwości to od dwóch tygodni mam mdłości i nie wiem czemu nazywają się poranne, bo mnie męczą cały dzień - ale nie narzekam, znalazłam już kilka sposobów na ich łagodzenie (herbata z imbirem, woda z cytryną czy sok pomarańczowy). Drugim objawem jest straszny smak w ustach i ślinotok, trochę pomaga na to guma do żucia i śpię całymi dniami ale do pracy chodzę i powiem wam, że trochę jestem zmęczona. Millllenka - też się bałam zrobić test, ponieważ wcześniej jak się nie udawało to byłam zrozpaczona. Ten ostatni to zrobiłam w 34 dc. i oprócz bólu piersi i zaparcia żadnych objawów nie miałam. Głowa do góry i rób test - trzymam kciuki. Aneczka0124 - gratulacje przepraszam że wcześniej nie dojrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Bardzo się boje zrobić ten test i nie wiem kiedy go zrobie,moze w weekend.Nie chce rozczarowania i lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez... Witamy:-) Jowita... Ja bym poczekała do pierwszej naturalnej miesiączki, nie takiej wywołanej przez odstawienie tabletek. Milllenka... Ja bym nie wytrzymała już ani chwili. Teraz już test wyjdzie taki jak ma być... Albo w tą, albo w tą po co się denerwować. A ja czuje, że będzie dobrze;-)dobrze jutro czekamy na wynik testu, nie zastanawiaj się! Powodzenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez10
anetko36, u nas udało się za pierwszym razem:)) i mam cichą nadzieję na dziewczynkę, bo było w 8 dniu cyklu, poczęcie Mateuszka za 2 razem i tu liczyliśmy na chłopca no i udało się, ale u męża w rodzinie same chłopaki więc jak trafi się córcia to będzie fenomen,bo moja Dominika to z pierwszego małżeństwa. anetko36 a w jakim wieku masz dzieciaczki?Trzymam kciuki-na pewno się uda, no i oby ta dziewusia. Jowita 1986-ja też bralam długi czas antykoncepcję, cężko mi powiedzieć, ale z tego co wiem powinno odczekać się minimum pół roku a nawet niektórzy obeznani w tym temacie doradzają dłuższą przerwę, ja przed synkiem Mateuszkiem nie brałam świadomie nic przez prawie cztery lata-oczywiście tak długo nie zalecam czekać-to była po prostu moja decyzja bo na anty byłam prawie 10 lat. Do slodkacytryna100-ja też w poprzedniej ciąży miałam młdości cały dzień przez jakieś 3 miesiące-ratowałam się cukierkami imbirowymi ale najgorszy dla mnie był metaliczny smak w ustach , którego nic nie chciało zabić-ochyda! Teraz to dopiero początek i na razie bez większych ekscesów, zobaczymy jak będzie dalej- mam nadzieję że lepiej. milllllenka nie dziwię się że boisz zrobić się testu, ja też paniczne balam się rozczarowania i tej jednej krechy-trzymam kciuki za dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita - ja odczekałam 3 miesiące, chociaż przy dzisiejszych tabletkach podobno nie trzeba. Ale zastanawia mnie dlaczego zaczęłaś nowe opakowanie (2 pigułki) skoro chciałaś się starać o ciążę? To było celowe czy tak nagle się zdecydowałaś zacząć starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Dziekuję dziewczyny za mile slowa i wsparcie ;) temp utrzymuje sie caly czas taka sama @ nie ma nadal zobaczymy co będzie dalej,mam cicha nadzieje ale nie nakręcam sie. Dobranoc ja się klade bo źle sie troszke czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×