Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Dziwne rzeczy dzieją się z forum :-( masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa posty dzisiaj napisałam i ich nie widać, u Was też tak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wybaczcie że nie odpisuję na wasze wiadomości, ale jeszcze jestem w lekkim szoku ;) Dziś rano obudził mnie ból piersi, więc po pracy postanowiłam zmarnować test (w końcu po to kupiłam te testy po złotówce, żeby móc ich używać do woli), a tam... 2 wyraźne krechy! Potwierdziłam przed chwilą testem z innej firmy, znowu wyszedł pozytywny :D. Ale się cieszę!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wczoraj myślałaś, że nie ma szans, że okres tuż, tuż, a tu taka niespodzianka i to chyba kilka dni przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc: najpierw przyjemności ;) STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 stempelek1983........30..........3 cykl........1 dziecko.............31.05 mi-fa-so..................31........4 cykl............2 dziecko...........08.06 dziki-dzik................26........4 cykl..........1 dziecko............11.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 kambel .................21......... cykl 3.........1 dziecko...........13 06 lulika....................30/31 .......2 cykl..........2 dziecko....... ok 13.06 RybkaPlum .............29 .......2 cykl .........2 dziecko ........ 15.06. kicccia....................24.........1 cykl..........2 dziecko..........16.06 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........18/20.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 Klasyka. ............ . .26...........2 cykl.........1 dziecko..........22.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIECKO.....TERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi....................................1 cykl............2 dziecko....... tymianek111...........28.......2 cykl............2 dziecko...........02.2014 aneczka0124................................................................ aneczko - zaczęłam cię dopisywać, ale... nie mam żadnych informacji oprócz twojego nicka ;) czekam na twoje dane ;) millenka - trzymam kciuki, żeby okres się nie pojawił :) Lulika - masz rację co do tego podejścia kobiet do macierzyństwa. Ale to po prostu natura... u nas pojawia się silny "instynkt macierzyński" (nie wiem, czy facet, nawet ten gotowy do zostania ojcem, odczuwa coś takiego jak instynkt ;) ). A poza tym niechęć do kochania się z chłopem w pierwszych miesiącach po porodzie (u niektórych kobiet nawet dłużej) to nic innego jak hormony, które "zmniejszają" kobiecie libido, żeby całą uwagę poświęciła swojemu bezbronnemu dziecku. Więc babki, nie bierzmy całej winy na siebie, trzeba trochę zrzucić na "matkę naturę" ;) Efie - ja myślę, że w ciągu kilku dni sprawa z twoim mężczyzną się wyjaśni (pozytywnie oczywiście). Myślę, że nie pozwoli ci zrezygnować ze starań o dziecko i że jemu też zależy, tylko w inny sposób do tego podchodzi. makatka - dzięki za podpowiedź, jak zobaczyć najnowsze posty, ta metoda ze zmianą końcówki linku bardzo dobrze działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka - dokładnie, wczoraj byłam na prawie 100% pewna, że nie wyszło, objawów ciążowych żadnych, już się zaczynał śluz taki nieco bardziej żółtawy pojawiać, tak jak mam zawsze na ok. 2 dni przed okresem, więc spisałam cykl na straty. A tu taka niespodzianka :) Cieszę się bardzo, ale jeszcze obawy zostały, bo jestem przed terminem okresu. Mam nadzieję, że nie przyjdzie i wszystkiego nie zepsuje... A na całego będę się cieszyć w przyszłym tygodniu :) A swoją drogą bardzo się dziwię, że te krechy z popołudniowego moczu wyszły takie wyraźne, skoro w sobotę z porannego moczu nie było nawet cienia drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę krótko ... to był cudowny wieczór z bardzo miłym zakończeniem!!! Dawno nie było tak cudownie!!! :-) Porozmawialuśmy, dobrze się bawiliśmy a w domku było już tylko cuuuudownie!!! Buziaki i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiccia - ja też mam wrażenie, że moje cykle wcześniej były regularniejsze, a teraz jak na złość żyją swoim życiem;) tymianku111 - gratulację:) co za miła wiadomość:) efie - Twoja wiadomość też bardzo pozytywna:) cieszę się, że doszliście do porozumienia. A może ten cudowny wieczór okaże się równie owocny jak cudowny?:) tego Ci życzę u mnie dziś 21 dc, temperatura lekko poszła do góry, czyżby jednak późna owulacja? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku - ogromne gratulacje! Efie - widzisz, wszystko będzie dobrze:) Pewnie niedługo wrócisz do tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć mogę się dołączyć?ja zaczynam starania od tego cyklu:-)biorę kwas foliowy i od dziś żelazo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że nie mogę się doczekać dni płodnych, jakiegoś powera dostałam:P Jutro 4dc - odbiór wyników i 11dc usg. Jak ostatnio zobaczyłam, że dostałam okres to troszkę się zdołowałam, nawet gdzieś po kryjomu łezka poleciała, ale spodziewałam się tego... Teraz mam siłę i energię do działania:D Jestem ciekawa czy zawsze tak jest nawet u par które długo się starają. Najgorsze są później rozczarowania i negatywne testy... Ale ja jestem dobrej myśli! milllllenka, stempelek1983 wkrótce powinny dać znać jak zakończył się cykl. Trzymajcie się dziewczyny! Jutro dam znać jak wyniki LH i FSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek x - pewnie, że tak:) Dopisz się do tabelki. Powiedz nam coś o sobie, starasz się o pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 stempelek1983........30..........3 cykl........1 dziecko.............31.05 mi-fa-so..................31........4 cykl............2 dziecko...........08.06 dziki-dzik................26........4 cykl..........1 dziecko............11.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 kambel .................21......... cykl 3.........1 dziecko...........13 06 lulika....................30/31 .......2 cykl..........2 dziecko....... ok 13.06 RybkaPlum .............29 .......2 cykl .........2 dziecko ........ 15.06. kicccia....................24.........1 cykl..........2 dziecko..........16.06 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........18/20.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 Klasyka. ............ . .26...........2 cykl.........1 dziecko..........22.06 niulek x ............ . .22...........1 cykl.........1 dziecko..........22.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi....................................1 cykl............2 dziecko....... tymianek111...........28.......2 cykl............2 dziecko...........02.2014 aneczka0124............................................. ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
tymianek gratulacje!!!! :))))) no no, oby tak dalej :D ej dziewczyny ja jeszcze a propos tych testów owulacyjnych: albo ja je źle robię (no ale w sumie jak? :D ), albo za dużo piję, albo coś jest nie tak albo one są do d**y, bo jestem w 15 dc, a żadnej kreski ni dudu... no moze taka bladziutka... wczoraj była ciut bardziej wyraźna, ale dzisiaj tak jakby znowu zbladła... ech. no może ja je za późno robię. dzisiaj w sumie już po 20. może dlatego.... hmmm... sorry za chaos w wypowiedzi, ale piszę dyplom mgr obok i mną adrenalina rzuca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
To tak trochę o mnie:-) znam się długo z moim M;-) i postanowiliśmy zacząć starać się o dzidzie od teraz nie wiem czy nam się uda bo wyjechał teraz i wraca akurat w 15dc więc nie wiem jak będzie jestem dobrej myśli;-)od około 7-8 miesięcy biorę kwas foliowy brałam też przez jakiś czas mg+wit.B6 żelazo i wapno a teraz zostałam tylko przy kwasie foliowym i dziś kupiłam żelazo w tabletkach dla kobiet które starają się o dziecko w ciązy i karmiących;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidzik - a powstrzymujesz się z piciem na dwie godziny przed zrobieniem testu? Ja starałam się mało pić i test zrobić tak za 4 siusianiem. Na początku też testowa była dużo bledsza od kontrolnej - oznacza to wynik negatywny. Raz tylko pojawiła mi się taka sama - mocna. W ogóle drażnią mnie te testy bo bywało, ze testowa była naprawdę minimalnie bledsza od kontrolnej. Poszłam do apteki po kolejne testy i zagadałam babeczke co sprzedawała. Powiedziała, że jak widać nawet minimalną różnicę to wynik jest negatywny. Że intensywność kreski nie ma znaczenia. Ja już sama nie wiem co o tym myśleć... raz bladziuchna, innym razem widoczna ale nadal słabo, czasami minimalna różnica... , przecież jakiś związek z LH to ma? na mój rozum powiedziałabym, że im ciemniejsza kreska tym bliżej owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek!! gratulacje!!!! Juz ci podaję :) mam 21 lat to był mój pierwszy cykl starań i to moje pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie działa to nasze forum. Wczoraj próbowałam dodać post tel , a tu błędy wyskakują. Trzeba było czekać do dzisiaj. Tymianku gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku... Założycielko naszego tematu... GRATULACJE! Jak szybko Wam poszło:-) teraz jakieś rady dla staraczek?:-) Efie... Czyli starania będą? a może już się wystaraliscie;-) Mi-fa-so...może tak być:-) Niulek... Witamy:-) 15dc to mąż może wrócić w idealnym momencie:-) Klasyka... Za każdym razem jest rozczarowanie, czym więcej cykli tym trudniej... aż jak było u mnie człowiek trochę traci nadzieję, odpuszcza i są największe szanse że wtedy się uda:-) Dzikidzik... Co do testów to narazie nie używam więc nie pomogę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dziś forum trochę lepiej działa, może że względu na porę, zobaczymy jak będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy wierzycie w kalkulator dni płodnych w necie? na kazdej stronie z kalkulatorem dni płodnych niby wychodzi mi tak samo ale nie wiem czy to prawda? a jak z testem owulacyjnym? wypowiedzcie sie prosze na ten temat:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... człowiek zaspany przed kompem siada.. a tu taka pobódka :-) Gratulacje tymianku, też trzymam kciuki :-) Efie równiez sie ciesze, że wszystko zakonczyło sie oki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowita ja te kalkulataory internetowe traktuje jako baze, a swoim torem licze sama i obserwuje swój organizm... zresztą te kalkulatory maja sport "zapas" dni przed i po dniu owulacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Tymianku gratuluje Ci,super że Ci się udało :) U mnie nadal nie ma @ ale testu na razie nie robię boje się rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Efie - no to pięknie, że się dogadaliście. Ale decyzja jest o staraniu się, czy odłożeniu? * Klasyka - najbardziej mi było przykro przy pierwszym negatywnym teście, taka byłam "pewna", wykres był idealny, objawy chyba wszyskie możliwe, ale to chyba poprostu były emocje związane z pierwszymi staraniami. Potem 2,3,4 cykl czułam się lekko zawiedziona. Każdy następny raz robiłam test, ale jakoś już bez złudzeń i też (-) się pokazywał. * dziki-dzik - jutro zamierzam zrobić swój pierwszy test owu, zobaczę jak będzie * Jowita - jeśli ma się regualrne cykle to takie kalkulatory internetowe pomagają, ale w zasadzie ta pomoc polega na ułatwieniu nam dodawania i odejmowania w kalendarzu, bo poprostu wyznaczają najczęściej datę 14-15-16 dnia od spodziewanego końca danego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita... Ja sprawdzałam kalkulator ale nie można tylko na nim się opierać. Teraz kalkulator wskazuje że dni płodne zaczynam od jutra mam jeszcze tydzień, a z objawów wczoraj już napewno były i dziś też... Szyjka otwarta, śluz jest... Już nie mam wątpliwości:-) więc tym razem nie bardzo się pokrywa... Owu będzie szybciej:-) wiem że nie u każdego są jak widoczne objawy ale najważniejsze nauczyć wsłuchiwać się w swój organizm:-) Mu dużo daje badanie szyjki... Widzę kiedy mam te dni.. Czy @ się zbliża:-) Pamiętam jak w pierwszej ciąży przez pierwsze dwa tygodnie biegała i sprawdzałam czy szyjka nie ,,mięknie" i się nie otwiera bo się bałam że @ przyjdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
tymianku- wielkie gratulacje, będę trzymała kciuki:) od poczatku pisałam, że to forum będzie zbiorem szczęśliwców :) Jeśli druga krecha jest bardzo bardzo wyraźna, to bardzo dobrze świadczy, teraz umów się już na wizytę za 3 tygodnie i testuj za kolejny tydzień :) chyba, że u Twojego lekarza nie ma tak wielkich koljek. Przeczytałam informację o testach za 1zł, ja też takowe kupiłam, także cieszę się, że pokazują dwie kreski, gdy trzeba:) W styczniu wydałam sporo pieniędzy na testy i w końcu stwierdziłam, że za cene jednego mogą mieć 10, więc po co przepłacać. Ja owszem wypoczęłam, nowych pokładów energii jakoś nie zebrałam :), było miło, odetchneliśmy od wszystkiego, ale czas starsznie szybko ucieka i trzeba było wrócić do szarej rzeczywistości. A ta jest naprawdę szara, ale na szczęście jutro wolne :) U nas póki co bez zmian, w trakcie urlopu żadnych spektakularnych działań nie było, wręcz przeciwnie szansa jest prawie równa 0 :). Do rozmowy wrócimy w październiku, więc może będzie to preznet na 3 rocznicę ślubu :) Póki co oddam się pracy i remontowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×