Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Anula, dopiero doczytałam jaki masz hardcore z Teściową...Jakby moja tak gnębiła moje dziecko z jedzeniem to chybabym gołymi rękami udusiła:/// Kurczę, jak dziecko nie chce jeść to może nie jest głodne? Ja mam teorię,że każde dziecko je inaczej, jedne więcej inne mniej...Na szczęście mam najwspanialszą Teściową pod słońcem-szanuje nas i nasze decyzje, nigdy się nie wcina, a zawsze pomaga:) Z Mamą miałam troszkę scysji, bo ona lubi się wtrącać, ale już jest dobrze:) Kiccia, kurczę, tak młodo zmarła Twoja Mama:/// Bardzo mi przykro:( Makatka, zawsze jest szansa,że ta badziewna @ się nie pojawi:) Oby! Tak czy tak zazdroszczę wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Lulika, wielkie gratulacje! to ciąża na 100%, nieważne że jadna kreska jest bledsza, u mnie w poprzedniej ciązy to tylko pod światlo było widać dopiero po paru dniach od terminu @ stawała się ciemniejsza. Pamela dla Ciebie Również ogromne gratulacje! RybkaPlum trzymam kciuki za pozytywne zakończenie cyklu, bo ta stała podwyższona temperatura moze o czyms swiadczyc:)))) Ja dzisiaj bylam na pierwszym scanie i widziałam swoje 11milimetrowe maleństwo, wszystko dzięki Bogu jest dobrze, dzidziuś rozwija się, serduszko bije i najprawdopodobniej te plamienie zwiazane było z implantacją, bo innych przyczyn nie zauwazyli-Bardzo się cieszę i kamień spadł mi z serca. Mój synek też należy do tych niejedzących,ile ja muszę się nagimnastykować zeby zjadł(stół w zabawkach i wtedy je)Wygląda dobrze, jest wysoki i w siatce centylowej we wzroście to jest powyzej jej skali a wagowo na 75%, ale jakbym olewała to na pewno by był chudziutki, nie zmuszam go ale prubuję róznych sposobów aby zjadł, ma lepsze i gorsze dni, ale ogólnie to ma długie ząbki do jezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika... To napewno dla Was stresowa sytuacja:-( ale trzeba czekać na wyniki. Inez... Jak fajnie... O takich rzeczach aż miło się słucha... Znaczy czyta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usunęłam się z listy.Nie wiem kiedy i czy wogóle do Was wrócę.Dbajcie o siebie:) STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko...............27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko...............11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko........ ..ok13.06 kicccia..................24................1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............17.06. zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko...........18/20.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko...............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko...............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko..............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko...............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko...............04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko..............09.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko...............10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..............12.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika - gratuluję!!!!!! :D :D :D To nie zdolność prorokowania... Po prostu pamiętam, co sama pisałam 2 tygodnie temu przed zrobieniem testu ciążowego. Specjalnie dla ciebie odszukałam moje słowa (cytuję):"Ogólnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że do 3 dni dostanę okres" ;) aneczka - gratuluję zaręczyn :) makatko - przykro mi, mam nadzieję, że za miesiąc na wyjeździe już @ nie przyjdzie, tylko wrócisz do nas z dobrymi wiadomościami. Jeśli chodzi o działanie forum, to u mnie niestety nadal kiepsko. Po kliknięciu "wyślij wypowiedź" strona ładuje mi się ponownie, tylko z pustymi okienkami "pseudonim" i "treść" i pisze na czerwono "required" :o Tego posta próbuję wysłać od godziny 15.00... Ale fakt - nowe strony wyświetlają się już bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula2500 - masz rację, lepiej trochę poczekać, niż ryzykować. Jak długo musisz brać ten lek? zmęczona - przykro mi, że wszyscy w domu męczycie się z jakimś choróbskiem. Tak sobie myślę, może to jest jakiś wirus, który zaatakował też pieska? Jest to możliwe? Bo w zasadzie objawy macie wszyscy podobne... Jeśli chodzi o jedzenie trawy - psy tak robią, gdy chcą zwymiotować, bo coś im "siedzi na żołądku". Po zjedzeniu trawy łatwiej im się "zwraca". kiciu - przykro mi z powodu twojej mamy, naprawdę młodo zmarła. Ja mam tylko o 3 lata młodszą szwagierkę (siostra męża), nasi rodzice wszyscy żyją, w dodatku mam jeszcze żyjące obie babcie i 1 dziadka. Nie wyobrażam sobie takiej tragedii :(. lulika - dla twojej mamy życzę dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko raczej nie ma problemów z jedzeniem. Ja mam problem w drugą stronę, a mianowicie strasznie dopomina się o słodycze. Dziadkowie mu oczywiście dają jak tylko mu się zachce, a on chyba tak się do tego przyzwyczaił, że teraz ciągle mu mało. Odmawiam mu, ale cały czas mi płacze o te cukierki :/ antenko - rozumiem twoją decyzję. Mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz i że jeszcze doczekasz się swojego upragnionego trzeciego dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Maz juz dobrze sie czuje piesek tez tylko ja tak do d**y. Mysle ze psinka chyba wymioty ma po pedeegree tubos junior takiej przekasce dla szczeniaka. Bo jak zjadla to to wymioty byly a jak pare dni nie miala to nie wymiotowala. I jak od razu co maz ja przywiozl tez na poczatku wymiotow nie miala dopoki tego nie jadla. Bo po trawie to wymiotuje jeszcze kawalkami trawy a nie sama zolta piana. Teraz odstawie jej to na tydzien i zobaczymy ze wymioty takie sie dalej pojawia. Ja dzis bralam juz smecte,wegiel,laremid ale jakos tak nie czuje sie super. Kiedys po zatruciu mialam tak ze musialam brac antybiityk bo nie moglam do siebie dojsc bo pare dni spokoju i mnie meczylo. Zobaczymy teraz jak bedzie bo najwyzej po weekendzie pojde do lekarza jak nie przejdzie. Staram sie duzo pic zeby sie nie odwodnic. Czuje sie glodna ale nie wiem co zjesc zeby nie pogorszyc sobie. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko...............27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko...............11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko........ ..ok13.06 kicccia..................24................1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............17.06. zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko...........18/20.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko...............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko...............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko..............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko...............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko...............04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko..............09.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko...............10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..............12.07 kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko.............17.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........... dziewczyny ale wy jesteście płodne w tym pisaniu:) poległam. Weszłam teraz na kompa i pewnie potrwa zanim doczytam co i jak.....dziękuje za miłe przyjecie tego najbardziej potrzebuje wsparcia innych staraczek:) i oczywiście gratuluje pozytywnych testów:**********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszecie jak szalone:) wiec teraz pomocy hehe:) juz 5 dzien test ovu jest pozytywny i to bardzo, za kazdym razem kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej...miala tak ktoras z Was? ja testy robie dopiero pierwszy cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pewnie mnie nie pamiętacie. Dawno już nie pisałam. Staram się was czytać ale szczerze nie nadążam ;) teraz częściej bywam na ovufriend.pl z stamtąd wiele się dowiedziałam. Mojaovu się przesunela. Jeszcze tydz do @. Moje piersi coś mnie pobolewaja chodź nigdy nie bolały i mam strasznie dużo śluzu. mam nadzieję że będzie pozytywnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kambel pamietamy trzymam kciuki tymianku moja cora tez lubi lasuchowac i powiedzialam po rodzinie dziadkowie ciocie itd ze ja chca malej cos przyniesc to niech to bedzie soczek jogurt owos serek ale nie typowe slodycze.... Dzieki temu nie mam zapasow w domu i nawet jak cora swoimi metodami probuje wyprosic to slodyczy nie ma wiec jest bez obawy ze komus serce zmieknie :-) Zreszta sama czasami kupie jej jakies ciacha ale wszystko w granicach rozsadku ... A na dziadkow znalazlam sposob powiedzialam ze jak dziecko zaczna zeby bolec to oni beda to mieli na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja też regularnie zaglądam i czytam wasze wpisy, umilają mi dzień w pracy i pomagają przetrwać do owulacji :) Jejku jak ja bym chciała, żeby w tym cyklu się udało, ale ja mam takie "szczęście", że zawsze pod górkę:/ no cóż zobaczymy. Dziś się dowiedziałam, że kolejna koleżanka w ciąży, wszyscy na około w ciąży... a ja się uśmiecham i im gratuluję, choć w środku mi przykro, bo sama bym chciała być w stanie błogosławionym. No nic od jutra zaczynamy starania, pomimo że to dopiero 7dc, ale im częściej tym większe szanse :) Cudnie by było, jak by się udało w tym cyklu, to by mąż miał piękny prezent na urodziny, które obchodzi w lipcu. Miłego wieczorku dziewczyny :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kurde nie wie kiedy testowac dzis mam 26 dc. Jutro bedzie 27, a cykle w tym roku mialam nastepujacej dlugosci: 28 dni, 29 dni,28 dni,29dni i ostatni 31 dni. Testy mam o czulosci 10wiec te czule. Dzis juz bez luteiny jestem. Brzuch mnie boli na @. I kurcze nie wiem czy jutro zrobic jak @ nie bedzie czy poczekac do niedzieli. Obiecalam sobie ze zrobie dopiero w terminie okresu lub jak sie spozni ale nie wiem jak po tej luteinie dostane. Bardzo duzo piszecie ze jestem do tylu z czytaniem musze nadrobic. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - a o jakiej porze robisz te testy? Może masz zbyt duże stężenie LH w moczu, więcej pij albo częściej chodź siku ;). Testy nie powinny tak długo pokazywać wysokiego LH. Przez cały cykl LH powinno być niskie, tylko przed owulacją powinien się pojawić "pik" (krótkotrwały mocny wzrost). Jeśli masz zaburzony poziom LH w cyklu, to być może to jest przyczyną niepowodzeń, bo może to uniemożliwiać pęknięcie jajeczka i blokować owulację. Miałaś już kiedyś badane poziomy hormonów? Kiku88, kambel - nie wiem, czy którakolwiek z nas nadąża ;). Trzymam kciuki, żeby @ do żadnej z was nie przyszła (i przy okazji kiku88: przesuń się wyżej w tabelce - jest ustawiona wg terminu spodziewanej @ ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona nie wiem co ci doradzic ja jak widzisz wytrzymac nie moglam :-) pierwszy test robilam w 27dc i byl negatywny drugi robilam dzis tak jak pisalam i to jest 29 dc wyszly dwie ale jasny kolor wiec mozna powiedziec ze wykrylo sam poczatek...mam nadzieje ze jutro bedzie ciemniejsxs Ja bym chyba na twoim miejscu testowala tak ok 28/29 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
heja;-) ale piszecie dużo nie nadążam z odpisywaniem ani z czytaniem kicccia przykro mi z powodu rodziców;-( twoja mama była bardzo młoda masakra współczuję;-( anula to ciężko ma z teściową takie gadanie normalnie dobija ale rzadko się zdarza że trafisz na idealną teściową;-)każdy ma różny charakter i ciężko się współgrać;-) Ineż gratuluję to musiało być niesamowite zobaczyć i usłyszeć serduszko;-) lulika ja wiedziałąm że na bank nie wytrzymasz hehe;-) i wczoraj jak się kładłam spać tak sobie pomyślałam o tobie i wiedziałąm że jeżeli wczoraj nie testowałaś to dzisiaj na pewno to zrobisz hehe;-) i normalnie czułam że wyjda cie dwie kreseczki byłam tego tak pewna że niewiem i moję przeczucie mnie nie myliło co bardzo mnie cieszy gratuluję kochana;-) zmęczona a ile twoja psina ma?bo mi weterynarz mówiła że szczeniakom nie dawać żadnych smakołyków tylko nie pamiętam już do którego tygodnia/miesiąca ja wiem że to kusi bo ja też nie mogłam wytrzymać żeby dać tylko już nie pamiętam ile piesek musi mieć żeby mu można dawać trzymam za ciebie kciuki i żeby to były objawy na plus;-) Aneczka gratuluję zaręczyn!!!to teraz zacznię się szykowanie;-) makatka kurcze szkoda że ta głupia@ przyszła mogła sobie nie przychodzić przez dziewięć miesięcy;-)życzę udanych wakacjii;-)bardzo udanych z dwoma kreseczkami na teście;-) Bridgetjones28 jak po wizycie?;-) ja już idę spać odpiszę jutro dalej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicia doczytalam o twoich rodzicach bardzo mi przykro. Moja mama za tydz konczy 50 lat i nie wiem co jej kupic. Bo perfumy ma bizuterii nie nosi bo do pracy nie moze a po jej sie nie chce zakladac jedynie cos w weekend. Kosmetyki tez nie bardzo czy kremy bo czesto ja uczulaja i ma robione w aptece. Myslalam zeby moze jakas torebke lepsza kupic do tego bukiet roz i tort. Bo nie mam pomyslu co by kupic innego. Niulek psinka skonczy 21 dokladnie 4 miesiace. To poczekam z testem do poniedzialku chyba ze @ przyjdzie to wtedy test zostanie na nastepny cykl. Mielismy pierwszy odzew w sprawie mieszkania ale ktos nie powazny chcial upust ponad 15 tys rece opadly normalnie jak to uslyszalam.mieszkania nie widzial a gosc chcial sie targowac przez tel Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiku... Będziesz się poprawiać to weź aktualnie tabelke bo ta nie jest najnowsza! Co do testowania wiem że nigdy nie wytrzymała bym zbyt długo i dlatego mam jeden sposób nie kupuje testu do terminu @ Rodzice młodzi... Mama 44 a teść 53. Ale co zrobić:-( Teraz potrzebuje sue skupić na czym innym... Aktualnie starania a potem mam nadzieję dzieciątko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... Z samochodem i widać z mieszkaniem jest tak że człowiek cieszy się dwa razy... Najpierw jak kupi a potem jak uda się sprzedać. Co do prezentu to itak z kobietami jest łatwiej, ja najgorszy problem mam z prezentem dla mężczyzn... A teraz dzień ojca:-( Może mamie jakąś pamiątkę, zegarek itp? Nie można doradzić jak się kogoś nie zna;-)zna Miłych snów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
hejka;-) zmęczona mi się wydaję że mi mówił max chyba 2 albo 2,5 miesiąca żeby nie dawać a może zamiast pedigree kup jakieś w sklepie zoologicznym na pewno coś ci doradzą;-) ja mam swój ulubiony sklep i tam zawsze mi doradzają co jest fajne i co mozna dawać antenka36 rozumiem i mam nadzieję że wrócisz;-) oczekuję ja się na początku cieszyłąm że testy fajnie mi pokazują do wczoraj bo wyszedł pozytywny z tym że testowa ciemniejsza więc nie rozumiem o co chodzi bo dziś mój 25dc i na bank nie bede mieć owu bo mój organizm już czuje że przygotowuję się na @ więc niewiem o co chodzi może ten test co ja kupiłam był trefny bo innego wyjścia nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninulek dxiekuje za mile slowa..i pomyslec ze ja bylam taka zrexygnowama :-) Zmeczona mysle ze torebbka ewentualnie portwel beda w sam raz oczywiscie + bukiey kwiatow test powtorzylam i wczoraj po poludniu hihihi i dzis rano i caly czas 2 kreski :-) wieczorem poprawie sie w tabelce bo teraz pisze z tel Czy ta ostatnia tabelka jaet najaktualniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
ale super lulika fajnie że zapełnisz tabelkę w dół;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dla mamy wykupić wizytę u kosmetyczki na relaksujące zabiegi dostosowane do jej delikatnej skóry :) Moja była bardzo zadowolona jak dostała taki pakiet 2 wizyt wraz z manicure . Do tego piękne bukiet i kartka własnoręcznie robiona z życzeniami :) Z doświadczenia wiem, że takie prezenty, w które wkłada się swoją pracę cieszą najbardziej :) Ja kartki zawsze robię sama, czy to na urodziny czy ślub :) Miłej soboty dziewczyny Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny w sloneczny poranek. Czytam was codziennie-Chyba sie uzaleznilam I z niecierpliwoscia kazdego dnia czekam na wiesci od was. GRATULACJE dla nowych mamusiek. U mnie juz 11tydzien leci troszke lepiej sie czuje, juz mnie nie mdli przez caly dzien, tylko wieczorami. zmeczona wspolczuje sasiadow I szkoda psinki ze miala takie ciezkie dni, tak to jest z tymi zwierzakami, ja mam kotke I jak mi sie rozchorowala to tez bylam cala w nerwach tymianku jak ci ciaza sluzy? Jak samopoczucie. oczekuje tez mialam tak ze dwie krechy na tescie owulacyjnym utrzymywaly sie przez ok 5dni, a testy zawsze robilam ok godz. 17. Ja za tydzien mam badanie na przeziernosc karkowa I bedziemy sprawdzac czy kosc nosowa sie juz wytworzyla, zeby wykluczyc zespol downa, musze wam powidziec ze czekanie na to usg to katorga. Nic byle do przyszlej soboty. Pozdrawiam was goraco I trzymam kciuki za testujace I wszystkie was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...tescik robie tez tak ok 17.00....co do badan hormonalnych to nie mialam robionych....ale skoro byl skok to chyba pecherzyk pekl nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu muszę dzielić wiadomość na kawałki, chyba za bardzo się rozpisuję ;) Zmęczona - i jak, testowałaś, czy się wstrzymujesz do tego poniedziałku? :) niulek - dziwna sprawa z tymi testami owulacyjnymi. Ja testowałam tylko przez 1 cykl (3 lata temu) i wyszło "książkowo", tzn. bladziutkie kreski, potem 1 dzień ciemna 2 kreska i potem znowu jasne aż do zaniknięcia. Możliwe, że jakieś felerne są te wasze testy. Oczekuje - nie przejmowałabym się tymi testami, bo skoro inne dziewczyny piszą, że też im tak wychodzi, to to raczej problem testów, a nie twoich hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulika - super!!!! :) Będziemy obie na luty :D Ja testowałam też drugi raz tego samego dnia popołudniu i też mi już druga wychodziła. Nie widziałam w zasadzie różnicy między testem z moczu porannego i popołudniowego... Dagietko - podziwiam, mi trochę szkoda czasu na takie ręczne wykonywanie kartek. Chociaż nie - ostatnio ja też robię urodzinowe "laurki". Ale mam trochę łatwiej, bo daję kartkę młodemu, on tam coś pobazgroli, ja składam na pół i dopisuję życzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka cytryna- miło, że się odezwałaś :) U ciebie już końcówka 1 trymestru :). Napisz jaki masz dokładny termin porodu, to poprawię cię w tabelce :). Z tego co piszesz, to początek ciaży nie wyglądał u ciebie najgorzej. Miałaś tylko mdłości, czy wymioty też? Ja mam mdłości w ciągu dnia, ale na szczęście nie są bardzo nasilone. Mogę powiedzieć, że bardzo dobrze się czuję, jak na 1 trymestr. W pierwszej ciąży miałam dużo gorzej. Chociaż najgorsze może jeszcze nadejść, bo o ile dobrze pamiętam, to ostatnio zaczęło mnie mocniej męczyć ok. 7-8 tygodnia (a właśnie zaczynam siódmy...) Mój synek dziś dostał wysokiej gorączki. Słaby jest strasznie i płaczliwy, właśnie leży w łóżku i patrzy na sufit... Oby to nie było coś poważnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×