Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

My na razie musimy poczekać 1-2 cykle bo niestety okazało się, ze mam przykra dolegliwość (żylaki w pupie) II stopnia, dostałam leki i trzeba czekać na poprawę. na wtorek wzięłam sobie L4 i chyba mnie pokarało, bo pojechałam coś załatwić i zaparkowałam w miejscu, w którym zawsze to robię i stoi dużo aut. Parkowałam tylko 5 minut a zdążyła mi straż miejska założyć blokadę. Byłam z dzieckiem i aż z nerwów się rozpłakałam, a mój synek przy panu ze straży miejskiej się pyta mamusiu czemu płaczesz przez pana, nie płacz proszę. Synek ma 2,5. pan jednak okazał sie s... i wlepił mi mandat 100zł i 1 pkt. I tyle;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A ja dziś mam 27 dc, 10 dni po owulacji, a temperatura jakaś dziwna:/ 6 dzień już utrzymuje się 37 st,bez żadnych wahań...Nigdy tak nie miałam... Anula, ale miałaś "szczęście"...Wyjątkowy gnojek!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, współczuję nieprzyjemnych dolegliwości...Mnie na szczęście ominęły...Mam nadzieję,że szybko się z nimi uporasz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula---> współczuję, pewnie też bym się popłakała, też tak mam jak czuję się bezsilna, łzy lecą mi i nie mogę nad tym zapanować. Oby wszelkie dolegliwości szybko minęły!!! Rybko---> może to jakiś znak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efie, nie no, w aż takie znaki nie wierzę;) Myślałam,że termometr się zepsuł, ale nie...Sprawdzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ale piszecie duzo ale fajnie:) nie pamietam juz ktorej co dolega...przykro mi bardzo ze jednej z Nas zostal wyciety jajowod- jestesmy z Toba kochana...ktos ma zylaki- moge wiedziec jak sie cos takiego objawia? u mnie dzis 20dc od 3 dni test ovu jak najbardziej pozytywny i to nie slabo tylko kreseczka testowa nawet ciemniejsza od kontrolnej...niestety wzrostu tempki nadal nie ma...licze ze jeszcze sie pojawi bo jajniki nadal bola i mam mnustwo plodnego sluzu...ale jestem w szoku ze dopiero teraz mialabym ovulke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
witajcie dziewczyny chciałabym do was dołączyć :) jeśli można...oczywiście nie przeczytałam waszych wpisów bo to aż 60 stron i zajęło by mi to chyba wieki:) wraz z mężem postanowiliśmy że to już czas na rodzeństwo dla naszej córci ( 5lat) wiem że to już duża różnica będzie ale człowiek swoje a życie swoje....no okazuje się ze to takie proste raczej nie będzie staramy się już 8 miesięcy.......przyznam że jestem rozczarowana, spodziewała się że to może potrwać ale nie aż tyle;/ z córeczka zeszło nam 4 miesiące.w tym miesiącu postanowiłam kupić wiesiołek i castagus miałam nadzieje że chociaż złagodzą dokuczliwe PMS no ale niestety....za 4 dni miesiączka moje piersi bolące jak zawsze i cała gromada innych dolegliwości związanych z okresem ;/ dziś po raz pierwszy zwątpiłam....zaczynam pękać....szczególnie że koleżanka zadzwoniła z informacja o ciąży....to chyba już czwarta z rzędu. Nigdy nie naciskałam stwierdziłam że jak będzie to będzie nie ma co szaleć ale właśnie mam kryzys chyba zostanę przy jednym dziecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! No i znowu was nie nadrobię... ;) Ja swojemu synkowi nie kupuję markowych ubranek. Ma bardzo dużo rzeczy po swoich starszych kuzynach, czasami zdarza mi się dokupić coś, czego mu brakuje, ale nie patrzę wtedy na markę, a na jakość materiału. I nie zawsze te firmowe są lepszej jakości. katagw - witaj! Ja na pewno wybrałabym inną kolejność (tzn. dziecko już po ślubie), ale tobie życzę powodzenia ;) Jeśli masz cykle do 33 dni, to jakaś szansa jest :) lulika - wszystkie znaki na niebie i ziemi w postaci okresowego bólu brzucha nie wskazują jednoznacznie na okres, równie dobrze mogą wskazywać na ciążę. Poczytaj sobie moje "wszystkie znaki na niebie i ziemi" sprzed 3 tygodni, bo pisałam w takim samym stylu, co ty teraz ;) mi-fa-so - ja tobie życzę (i innym dziewczynom również), żebyś wkrótce mogła sobie na takie mdłości ponarzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, pamietacie mnie? Pisałam do was jakoś 2-3 tyg. temu. Teraz juz wiem na 100% - JESTEM W CIĄZY W 5 TYGODNIU :))) Jeszcze w to nie moge uwierzyć, że tak za pierwszym razam nam się udało. Pozdrawiam serdecznie wszystkie staraczki i kobietki majace dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja zła bo znów mam problemy żołądkowe normalnie masakra, parę dni spokoju i z powrotem. I nie wiem co myśleć, czy to jakaś bakteria, czy to z nerwów i przez zespół jelita drażliwego czy może przez zagięty woreczek żółciowy. Kurcze robiłam w maju morfologie,ob, crp, i próby wątrobowe przy badaniach hormonów i wszystko mam ok, mocz też ok, w marcu miałam usg brzucha i też było ok, jedynie ten zagięty woreczek. Biorę teraz od paru dni probiotyki i zobaczymy czy pomoże. Jak nie to do lekarza się wybrać będę musiała a nerwów mam teraz sporo. Choć pamiętam że u mnie takim objawem ciążowym był biegunki, ale się nie nakręcam. Kupiłam 2 testy pepino i czekam. Dziś mam 25 dc i był to ostatni dzień z luteiną, pozostało czekać na @. U nas w weekend rocznica ślubu i fajny byłby prezent na rocznicę. Witam nowe dziewczyny. Zmykam, się kąpać i spać bo dziś jakaś padnięta jestem bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efie, makatko - życzę pozytywnych testów! anula2500 - ja niestety również mam ten sam problem. Mi hemoroidy pojawiły się w czasie porodu :o. Na razie ich nie leczę (bo nie przeszkadzają mi aż tak bardzo), ale zdaję sobie sprawę z tego, że kiedyś wreszcie będę musiała się tą "sprawą" zająć :O Co do sytuacji podczas parkowania - współczuję, naprawdę miałaś pecha... :( RybkaPlum - a jakie u ciebie są normalnie temperatury (chodzi mi o te wyższe po owulacji?) Niższe niż 37st? Nie chcę cię "nakręcać", ale to może być faktycznie dobry znak, ja też mam do tej pory takie wysokie temperatury :) Bo jeśli chodzi o długość utrzymywania się wyższych temperatur, to 6 dni to raczej niezbyt długo, trzeba poczekać conajmniej do conajmniej 14 wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - ja też miałam w ostatnim cyklu nieco przesuniętą owulację. Zazwyczaj cykle miałam 29-31 dniowe, a teraz owulacja była właśnie ok. 20dc dopiero, więc wychodziłoby na to, że cykl zapowiadał się 34 dniowy. A jakie długie cykle masz zazwyczaj? kiku88 - witaj :) Przede wszystkim się nie poddawaj. A w zasadzie... to możesz trochę "odpuścić", a nuż wtedy właśnie się uda ;). Masz rację, najgorsze są takie cykle, które są dla nas nieudane, a w tym samym czasie któraś ze znajomych ogłasza, że jest w ciąży... Też przez to przechodziłam w czasie pierwszych starań. Trzymam kciuki, żeby twoja córeczka miała wkrótce rodzeństwo :) Pomelo - super, gratuluję! Pisz coś więcej. Na kiedy obliczyłaś sobie termin porodu? Kiedy wizyta u ginekologa? zmęczona - współczuję dolegliwości. Być może masz dobre przeczucie i to faktycznie objaw, chociaż moim zdaniem to jednak trochę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
cześć dziewczyny nie było mnie dwa dni a mam znów do nadrobienia tyle piszecie:-) anula współczuję ci co i przykro mi co cie spotkało;-( Rybka trzymam kciuki;-) katagw i kiku88 witam;-)dopiszcie się do tabelki;-) kiku nie załamuj się na pewno się uda czasem jest tak jak człowiekj już zwątpi to wtedy ta wiadomość na niego spadnie;-)mam nadzieję że tak będzie w twoim przypadku i za 4 dni zobaczysz dwie kreski;-) kicica i roxien przykro mi:-( i mam nadzieję ze uda wam się w następnym cyklu;-) inez to fajnie że wszystko jest w porządku odpoczywaj teraz i dbaj o siebie i dzieciątko;-)tymianku tobie również życzę spokoju;-) Pomelo Gratulację;-)!!!!!!!normalnie Ci zazdroszczę mam nadzieję że niedługo będzie nas już coraz więcej na tej dolnej części tabelki;-) lulika jak twoja cierpliwość?;-)wytrzymujesz czy już testowałaś;-) ja dzisiaj zrobiłam toksoplazmoze,morfologię i coś jeszcze i dziś byłam od rana jakaś wymęczona po badaniu boję się pobierania krwi a dziś mnie jeszcze jak na złość tak bolało i nie było widać wogóle żył jak na złość czasem mam tak mocno widoczne a dziś się wszystkie pochowały;-( ale dobrze że miałam miła pielęgniarkę i załatwiła to w miarę szybko ja czuję że @się zbliża więc w sumie teraz mam takie podejście że czekam na nią żeby zacząć nowy cykl starań chociaż gdzieś tam w środku mam ciuchutką nadzieję ;-) życzę wam dziewczyny dzisiaj owocnych przytulanek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin porodu obliczyłam na 17-21 luty 2014 :) Do ginekologa ide w przyszłym tygodniu, to bedzie 6 tydzień. Pierwszy test zrobiłam po dwóch tygodniach i były dwie blade kreski, we wtorem powinna dostac @ - brak, i dziś zrobiłam test, wynik: dwie wyrażne kreski po 10 sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Pomelo gratulacje!!!! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dawno nie pisałam a wy tu za mnie nadrabiacie :) wczoraj byłam na pobraniu krwi w celu ustalenia grupy, a także razem z misiem ustaliliśmy sobie cywilny na 18 lipca no i się zaręczyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula2500 - współczuję dolegliwości, moja koleżanka się z tym męczy po pierwszej ciąży RybkaPlum - oby temperatura dalej utrzymywała się na wysokim poziomie, a teścik pokazał 2 kreseczki:) Pomelo24 - gratulacje :) zmęczona262626 - życzę dwóch kreseczek z okazji rocznicy!! :) aneczka0124 - gratulacje z okazji zaręczyn, przed Wami gorący przedślubny czas, przygotowania, emocje:) Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia:) Ja od wczoraj biorę femifertil, powinnam od 1 dc, ale dopiero wczoraj mi przyszedł pocztą, więc zaczęłam od 6 dc, ale coś mi dziś niedobrze po tej kapsułce, może przez to, że wzięłam na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku oby Twoje słowa "wszystkie znaki na niebie i ziemi w postaci okresowego bólu brzucha nie wskazują jednoznacznie na okres, równie dobrze mogą wskazywać na ciążę" były prorocze :D, ale o tym zaraz... zmęczona naprawde fajny prezent byłby na rocznice, trymam kciuki ninulek heheh... czy ty mnie przypadkiem za dobrze nie znasz ;-) moja cierpliwośc sięgnęła zenitu i testowałam dziś rano ponownie... wiem wiem miałam w niedziele... Opisze wam co i jak po kolei... jak pisła ostatnio bolał mnie ten brzuch typowo na @ i wczoraj to nawet co chwile do wc chodziłam sprawdzić czy ie dostałam czasem bo ciągle jakos tam mokro miałam.. po powrocie do domu rozkręciły się piersi... w nocy bolały mnie tak, że za boga nie mogłam leżec na brzuchu i wstawałam chyba z 3 razy na siusiu a wcale jakos dużo na noc nie piłam.... rano przed pracą stwierdziłam, że jak nie zrobie testu to i tak cały dzien będe o tym myśleć więc zrobiłam i pewna nie jestem, męża jeszcze nie informuje, ale: po zrobieni testu ukazala się zaraz kreska kontrolna i nic więs zerknęłam na instrukcje i tam czytam że poczekać 3-5 min. zerknęłam na test i druga kreseka taka bladziutka, prawie niewidziana musiałam na swiatło dzienne wyjść... zgłupiałam całkiem połozyłam test i mysle se zerknełam jeszcze raz 2 min zerknęłam za jakies 3 i były całkiem 2 kreski co prawde jedna jasniejsza druga ciemniejsza ale zdecydowanie widoczne... :-) z jednej strony się ciesze ale z drugiej jeszcze nie wierze.. sama nie wiem co o tym mysleć.... niby pise jak wół, ze po 3-5 min sprawdzić i wszystko się zgadza, ale jakos tak.. kurcze przy pierwszej ciąży w ułamkach sekund wyszły mi dwie krechy, ale prawdą jest też to, ze przy pierwszej ciązy robiłam test dopiero w 31 dniu cyklu, a teraz mam 29 dzien cyklu więc może hormonów jeszcze mało poprostu jest i dlateko tak ekspresowo wyniku nie było... co myslecie dziewczyny, tak szczerze i obiektywnie.. nie pogniewam sie za żadną opinie wiecie z jedej str mysle... przecież wyszło ci jak wół a zaraz przychodzi do głowy.. nienakręcaj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka moje gratulacje :-)... jak tam kreacje już wybrana, masz jakiś tym... planujecie jakieś wieksze przyjęcie czy coś bardziej kameralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulika - wow super wiadomość z rana :) gratuluję :) moim zdaniem druga kreseczka jasna, bo dopiero 29 dc, spokojnie, za 2-3 dni znów zrób test i już na pewno będzie ciemniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie zrobie :-), chociaz nie wiem czy jutro tez nie zatestuje, bo chyba nie dam rady czekać caaaałe 2 dni :-).... jak powtura siedwie balde nie blade to będe pewniejsza, ważne zeby znów byłe 2 sztuki :-) Robiłam test ten sam który mi wykrył pierwsza ciąże więc poczytuje to na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz być spokojniejsza, to rób codziennie, na pewno z każdym dniem będzie ciemniejsza kreseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale tu dziś pozytywnie :) * Aneczka0124 – przyjmij zaręczynowe gratulacje! * Pomelo – super! Życzę aby się wszystko dobrze rozwijało * Lulika – no to kariera będzie musiała poczekać :) Gratulacje! Blada kreska pewnie jest właśnie dlatego, że jest jeszcze wcześnie i za kilka dni będzie ciemniejsza. Naprawdę się cieszę :) a w przyszłym tyg. Zawsze możesz zrobić b-HCG i zobaczysz jak już jest duża * A teraz coś ode mnie…wkurzona jestem strasznie. Nie rozczarowana, nie zawiedziona, tylko właśnie wkurzona. Rano wstałam i @ jak ta lala. Tyle się staraliśmy i znów się nie udało. Naprawdę jestem cierpliwa, ale tym razem właśnie „wszystkie znaki na niebie i ziemi” [ :) ] pokazywały, że jest szansa, wszystko było inaczej niż w poprzednich cyklach. No ale jest też kilka + tej sytuacji i na tym staram się skupić :) Pierwszy raz w życiu miałam 27-dniowy cykl, może w końcu się wszystko normuje. Myślę, że to ten Castagnus zadziałał i tak wszystko przyśpieszył. Byleby tylko teraz nie poszło w drugą stronę i cykle się nie stały zbyt krótkie. Drugi + jest taki, że jutro robię przyśpieszoną o kilka dni imprezę urodzinową dla znajomych i mogę się bez obaw napić wina :) Bo już obmyślałam co powiem, dlaczego na własnych urodzinach nie chcę się napić…miałam być kilka dni przed @, a nikt nie wie, że się staramy…No i problem z głowy :) Jak się wam tak „wygadałam” to już ze mnie trochę „zeszło” i już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka03 - przykro mi z powodu@, ja miałam podobnie, nie byłam zasmucona, zdołowana, tylko po prostu zła!! no ale co zrobić głowa do góry i trzeba działać dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie obliczyłam, że jakkolwiek długi byłby ten cykl czy 27, czy koło 30 dni to i tak dostanę @ na wczasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika... Gratulacje! U mnie też druga kreską była sporo jasniejsza jak byłam w ciąży;-) sprawdź jutto:-)jutro Pomelo... Gratulacje! Jak dolegliwości? Dzień dobrych wiadomości:-) Zmęczona... Czekamy na Twoje rocznicowe dwie kreseczki:-) byłby super prezent:-) Makatka... No przykro, ale dobrze że są chociaż jakieś plusy:-) miłej imprezy:-) Aneczka... Dużą impreza się szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka... eh... kurcze jakie to wszystko przewrotne jest.... Masz racje trzeba skupić się na plusach.... i korzystaj z chwilowej wolnosci, bo zobaczysz nie znasz dnia ani godziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×