Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Już mi lepiej :-) Pomyślałam, pomartwiłam się ale już mi przeszło. Nie można stale się zamartwiać i myśleć o tym. Postanowiłam zacząć ponownie jeździć konno. Uwielbiałam to i teraz chcę wrócić. Przy koniach relaksowałam się i czuję, że tego mi potrzeba. Dzisiaj po pracy zajadę i kupię karnet. makatko---> u mnie od zawsze cykle 28 dni. Przed tabletkami, podczas brania i teraz. @ pojawia się co cztery tygodnie w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki88
zmęczona 262626 Rozumiem Twoje comiesięczne rozczarowanie;( a teksty że raz zaszłaś i na pewno się uda kolejny raz to doprowadzają mnie do ostateczności wiem ze ludzie nie mówią tego w złej wierze ale dla staraczek to temat trudny i to one przeżywają comiesięczne rozczarowanie niestety tymianek111 super ze z synkiem lepiej;) Rybka Plum ale ten Twój mąż urwis;p ale nie ważne że prezent przyśpieszony taki efektywny podarunek warto dostać z przyśpieszeniem wystraszona27 efektywnych zbliżeń życzę:p dziękuje wszystkim z kciuki i że odganiałyście moją @ ale śluz mam już różowawy wiec najpóźniej jutro dostane:/ tak jak większość widziałam że dostane ale była ta iskierka no ale już po niej;p Wiecie co mnie najbardziej denerwuje że moje cykle są książkowe co 28 zawsze wiem kiedy dni płodne bo mam specyficzne bóle jajnika więc co to jest wycelować jak wiesz kiedy a tu guzik a nie ciąża ;) wiecie co dziś sie już nawet nie złoszczę tylko zaczęłam się śmiać - normalnie jak jakaś wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efie - jak przeczytałam twoją wypowiedź, to pomyślałam "ale szczęściara z tak regularnymi cyklami", ale odpowiedź Kiku88 potwierdza tylko, że wszystko ma swoje plusy i minusy, bo jeśli przy tak regularnych cyklach nie ma problemu z "wcelowaniem", a i tak nie wychodzi, to naprawdę może być dołujące :( Ale wielkie brawa za powrót do swojej pasji, bo to pozwoli oderwać myśli od tego tematu i jak sama mówisz, odpręża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
Aktualizuje tabele bo moja przyjaciółka @ jak zawsze nie zawiodła i jest jak zawsze punktualna STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko................27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko................11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko................13 06 kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko..............17.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko................22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko...............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko...............30.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1 dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko................04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2 dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 kiku88..................30.................9cykl..................1dziecko..................14.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko................27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko................11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko................13 06 kiku88...................30................9cykl..................1dziecko.................14.07 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko................22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko...............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko...............30.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1 dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko................04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2 dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko.................23.02.2014 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
makatka03 - może momentami jestem zbyt szczera, ale tak już mam, najważniejsze, że jeszcze nikogo nie uraziłam, swoim poczuciem humoru :) U mnie wszystko dobrze, tylko ta praca, przychodzę do domu, drzemię, wstaję i idę spać ;) efie- nie ma czegoś takiego jak pech, to my sami szukamy nieszczęść i tak je nazywamy, głowa na góry :) Dziewczyny skąd ten smutek, powinnyście się pozytywnie nastawiać, póki nie ma maluchów w drodze skupić się na sobie by później oddać się w pełni macierzyństwu :)) Jazda konna to super pomysł ;) W celu odwrócenia uwagi od proponuję pooglądać meble firmy błękitna komoda :) Spodobało mi się zestawienie z lawendą, tylko ta cena, wydaje mi się odrobinę wysoka jak na meble dziecięce, za to wprowadzę kilka poprawek w swojej sypiani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko................27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko................11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko................13 06 kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko..............17.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko................22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko...............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko...............30.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1 dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko................04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2 dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie............33..............3 cykl..............1 dziecko........13.07. kiku88..................30.................9cykl......... .........1dziecko..................14.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam się ponownie ... chociaż ten cykl ma być na luzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efie - witamy z powrotem :) Wystraszona - poczucie humoru w sam raz, żeby czasem rozładować nasze gorsze nastroje. Mebelki rzeczywiście piękne, lawendowe chyba faktycznie najładniejsze, takie nieprzeładowane, czyste wnętrza mmmmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja od środy zaczynam dni płodne, więc zaczną się starania. Mam nadzieję, że uda się w tym cyklu. Co chwilę kolejna koleżanka oświadcza, że będzie mamą. A ja już chciałam w zeszłym roku dzidzię , ale jak zaczęłam robić badania, to okazało się, że mam torbiel endometrialną i trzeba zrobić laparoskopię, a potem leczyć się jeszcze kilka miesięcy po zabiegu. Na szczęście jajowody drożne i niby wszystko po lekach ok powinno być, ale obawy są ogromne. Męża nie chcę tym dręczyć, on mówi, że na mnie też przyjdzie czas i nie mam się czym stresować, ale ja się boję. Lekarz dał mi czas do września, jeśli nie zajdę w ciążę, to mam do niego przyjść i będzie stosował inne metody wspomagające. Nie wiem co ma na myśli, ale ten termin "do września" wywołuje na mnie straszną presję. Kurcze sorki, ale musiałam się wygadać, w domu się uśmiecham, bo po co mam dodatkowo tym obciążać męża, ale w duchu ciągle myślę o tym, żeby się udało tym razem. Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
hejka ale dużo piszecie;-) Rybka jeszcze raz gratuluję;-) Zmęczona tak mi przykro nawet nie wiem co Ci napisać bo ciężko mi zrozumieć co musisz czuć mogę sobie to wyobrazić ale to nie to życie jest niesprawiedliwe ale jestem pewna że na pewno będziesz miała swoje dzieciątko w końcu zawsze przychodzi do nas nagroda za cierpienie i na pewno do ciebie przyjdzie;-) Ja dziewczyny czuję że się nie udało ale staram sie tym nie przejmować i patrzeć na to i szukać samych plusów;-) jak znam siebie to moja ciekawość i tak zrobi nade mną przewagę i zrobię ten test hehe;-)ale jestem tak przygotowana że się nie udało że sama się dziwię ale to chyba przez to że czuję coraz bardziej zbliżającą się @ pewnie i tak się rozczaruję trochę mogę wam napisać jakie mam plusy może czytając mnie znajdziecie jakieś dla siebie;-) po 1 ~ nie licząc dni płodnych mierzenia temp itp mogę się przytulać z mężem bez myślenia po czy dzisiaj się udało;-) po 2 ~ póki nie mam dziecka mogę zająć się innymi sprawami jakieś hooby może remont ;-) po 3 ~ nie mam na razie żadnych zobowiązań o której mamy wracać do domu;-) na razie to tyle jak macie jakieś inne pozytywne plusy to dopiszcie;-) w grupie raźniej;-) a oderwiemy głowę od tych zamartwień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszona mebelki śliczne. dziewczyny ja to mam właśnie problem, siedzę w domu i nie wiem co z sobą zrobić, wiadomo obowiązki domowe i piesek ale to trochę za mało dla mnie. myślałam o studiach podyplomowych ale no właśnie przeliczam wszystko na leczenie już. podyplomówka to koszt 2100 za całość plus potem 400 za egzamin, dojazd, kserówki itp i wyjdzie 4000 zł. a za to mam 4 podejścia do inseminacji jeśli będzie potrzebna. a co jak zajdę i np będzie ciąża zagrożona to i będę musiała przerwać naukę. Kurcze wszystko widzę ostatnio w czarnych barwach pisałyście o plusach póki nie ma dziecka to i ja coś dołożę: - mogę się wyspać :) u nas śliczna pogoda opalić można się super ale ja blada póki co bo męczy mnie na dworze straszna alergia i bym nie wytrzymała za długo na takim słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny też macie skłonność do robienia zapasów?ja dziś natrafiałam na same promocje: -mleczko czerowone garnier 400 ml za 9,99 więc kupiłam 2 - uwielbiam je -balsam do ciała dove ze złocistymi drobinkami za 10,99 też kupiłam -balsam soraya z drobinkami za 12 zł kupiłam tez eh -i moją ukochaną farbę casting bez amoniaku granatową czerń za 16 zł wzięłam 2 opakowania bo jedno na moje włosy nie starcza. ale nawet mąż mówi że przesadzam bo mam mega zapasy chusteczek, podpasek, ręczników papierowych, i chemii gospodarczej, że nie ma gdzie tego trzymać już. bo zawsze jak natrafię na promocję to kupuję np ostatnio w jakimś markecie była promocja na żele pod prysznic nivea za 4,99 to kupiłam od razu 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek x - tez tak robilam. Rano wstawalam szlam do lazienki I patrzac w lustro wymienialam 10 powodow, byly to min. Wspaniala praca, ktora kocham, chodzenie spac o ktorej chce, wychodzenie kiedy chce, maz tylko dla mnie itd. I tak sobie mysle ze chyba pomoglo ;) wiec dziewczyny glowa do gory piers do przodu I do dziela, mocno w to wierze ze niedlugo mamusiami zostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, fajnie z Wami na tym forum:) tez staram sie zachowac optymizm, chociaz nie zawsze jest łatwo:) dzis bylam u gina bo dodatkowo, oprócz bólu jajnika podczas przytuanek okropnie zaczal mnie dzis bolec caly brzuch, dosłownie no i okazalo sie niestety ze mam torbiel... no coz, staram sie mimo wszystko patrzec do przodu:) niulek tez chyba nie wytrzymam i zrobie test, nie doczekam niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona ja raczej nie robię takich zapasów;-) częściej jeśli chodzi o prowiant np. makarony;-) balsamow wogóle nie kupuję bo jestem za leniwa żeby się smarowac:-) Dziś wykonalam pierwszą kąpiel w basenie na podwórku:-) raczej mąż z synem się kapie a ja mam tysiąc powodów żeby nie. A dziś widziałam jak szaleją i myślę sobie,, no idź, czy ty zawsze musisz być taka poważna''. Zawsze byłam zbyt racjonalna jak na swój wiek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszona, witaj witaj:D Pokonaj stracha, nie jest tak źle:) Ale wizja sceny łóżkowej-Twojej i Męża rozbawiła mnie na maxa;PPP Dzieci są Potworkami tylko czasami, ale są nasze, więc wieeeele im się wybacza(ja myślałam,że u mojego dziecka będzie mnie drażniło to co w innych, ale to bzdura;) i wstaje się też chętnie mimo wszystko) Trzymam za Ciebie kciukasy na maxa(ale młodzieżowo mi się napisało) 30 czerwca:D Lulika, ja bym jeszcze poczekała z tym antybiotykiem...Ale jak tylko poczujesz,że jest gorzej, to bierz natychmiast-dla Dzidziucha nie ma nic gorszego niż choroba Mamy, w takiej sytuacji już nawet antybiotyk jest lepszy... Anula, cuuudowną masz tą koleżankę z pracy://// "Uwielbiam" takie aroganckie cwaniary://// Co do celiakii-ja na nią cierpię, ale trzymam dietę i jak widać w ciążę zaszłam:) Efie, a kysz dołowi!!! Konie super sprawa, choć ja osobiście się ich boję(nie wiem dlaczego);) Ale wszystko dobre, co relaksuje. Będzie dobrze, Kochana, zobaczysz:) Zmęczona, mogę tylko dać Ci :*** Życie jest tak cholernie niesprawiedliwe,że czasami chce się ryczeć://// Ale ja wychodzę z założenia,że w końcu odpłaci nam z nawiązką za całe zło:) Będzie dobrze,sama zobaczysz! Swoją drogą, ja pierdziu, jakie Ty zapasy robisz;))) Mój Mąż mi nie pozwala, bo potem mamy tego tony w szafkach, a ja zapominam;P Kiku88, no co za bycz, z tej Twojej @;P Niulek, ja nadal trzymam kciuki! Może dobra passa jeszcze się nie skończyła:) Jaskółka, trzymam kciuki!!! Dobrze,że wiesz już co powoduje ból...A powiedział gin, co z tym będziecie robić? Kicccia, ja tak samo-i racjonalna i za leniwa na balsamy;P Tylko w ciąży się pilnowałam, bo strach przed rozstępami przegonił lenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskólka wspolczuje torbieli. ja przeważnie robię zapasy bo potem mam z głowy jak coś się skończy, nie muszę na g***t lecieć do sklepu i zauważyłam że taniej mi wychodzi bo do marketów mam kawałek a ceny są tam dużo tańsze niż w porównaniu ze sklepikami pod domem. ja uwielbiam szukać promocji bo np te mleczko czerwone garnier normalnie kosztuje 19,99 a tu w promocji za 9,99 więc za tamto jedno mam 2. a przeważnie balsam starcza mi na jakiś miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie, my odwiedzaliśmy rodziców, teściów no i zleciały te 2 dni. U mnie dziś 10 dc, dziś robiłam test owu ale negatywny jeszcze. Rybka - gratuluje:) super wiadomość:) czyli jednak ta stała temperatura coś oznaczała:) Zmęczona, Efie, Kikku - dziewczyny przykro z powodu Waszych@ :( Mnie dopadają takie chwile zwątpienia ostatnio, że po co się starać skoro i tak znowu nic z tego nie wyjdzie. Ech. A tak bardzo chciałabym drugie dziecko, i to nie chodzi już tylko o mnie, tylko tak bardzo nie chcę, żeby moja córcia była jedynaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dagietko mam pytanie - czy jest jakiś powód, że lekarz podejmie jakieś poważniejsze kroki już we wrześniu jeśli się oczywiście nie uda wcześniej? Czy może to taki lekarz, który się bardziej przejmuje? Bo tak liczę i to będzie 4-5 cykl, a przeważnie lekarze bagatelizują i poniżej roku nie chcą nic robić. Ale wierzę, że do tego czasu już będziesz w dolnej części naszej tabelki :) *słodka cytrynko - fajnie, że nadal do nas zaglądasz :) *niulek x, cytrynko - moje plusy to tylko to, że nie mam zobowiązań, wracam kiedy chcę, nie muszę gotować porządnych obiadów dla dzieci jeśli się nie chce :) bo poza tym...niewyspana jestem notorycznie, więc w ogóle sobie nie wyobrażam jak to będzie później :) praca którą lubiłam przysparza mi coraz więcej frustracji, firma z ogromnymi tradycjami nie do końca ze swojej winy idzie na dno jak Titanic, remont już zrobiłam (na tyle, na ile kasa pozwalała)...ale ogólnie nie narzekam, pierś może niewielkich rozmiarów, ale ciągle do przodu haha :D *jaskółko - przykro mi z powodu twojej dolegliwości *zmęczona - czasami jak jest okazja to robię zapasy, ale niewielkie, najczęściej jak zaczynam ostatnie opakowanie jakiejś rzeczy, to kupuję już nową sztukę albo dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, naprawdę jest dużo plusów nieposiadania dziecka ;). Ja to czasami zrobiłabym sobie chętnie "urlop" od mojego dziecka i wróciła na chwilę do dawnego życia :P. Także korzystajcie dziewczyny z "wolności" póki możecie :). Zróbcie sobie może jakąś listę rzeczy, które chcecie zrobić przed pojawieniem się dziecka na świecie. Może jakieś górskie wędrówki, ognisko ze znajomymi, "domówka" do późna w nocy, spontaniczny wyjazd gdzieś na weekend albo coś z tym stylu? Bo potem z dzieckiem już naprawdę z tym jest ciężko. Już nie wspominam o tym, że nawet głupich zakupów nigdy na spokojnie nie mogę zrobić, zawsze tylko "na łapu-capu" to co najważniejsze, żeby zapełnić lodówkę, bo muszę do dziecka jechać, a "tymczasowi opiekunowie" czas mi liczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rybka plum - ale energia! moja torbiel ma sie niby wchlonac, chociaz nie ufam za bardzo mojemu ginowi.... zobaczymy po @, bede te kunde na pewno obserwowac:) zmeczona podziwiam ze zuzywasz 1 balsam na miesiąc, ja to wstyd sie przyznać, po kilka miechów do roku potrafir jeden miec, i to jeszcze nie zuzyc, taki ze mnie leń:) a z zapasów to lubie czasem zrobic makarony czy paste do zebow - to to zawsze szybko schodzi a potem do sklepu sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Rybka dzięki;-) ja ogólnie zwątpiłam al;e napewno was na bieżąco poinformuję;-) tak mi poprawia humor czytanie was że aż z wrażenia zjadłam prawie całą paczkę chipsów a teraz mi wstyd że tak się objadłam niezdrowo hehe;-D Zmęczona faktycznie masz zapasy ja myślałam że ja robię duże ale śmiało mogę powiedzieć że wygrałaś;-) a co do balsamu z soraya z drobinkami złota też go mam i jest fajny ale pierwsza firma która nie żałowała drobinek ;-D jaskółka współczuję torbieli;-(pewnie razem będziemy testować ja na razie nie mam testów zamówiłam przez allegro ale na moje szczęście na razie nie przyszły;-)więc mnie nie będą kusić;-) mi zawsze mówili że ciekawość to pierwszy stopień do piekła a i tak wszyscy sprawdzamy co będzie bo ciekawość zwycięża;-) ale super że napisałyście swoje plusy;-) moim plusem jest jeszcze to że mam czas żeby pochodzić na saunę i się odprężać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to mąż czasem zły jest ze takie zapasy robię, ostatnio nadał mi ksywkę chomik, w sklepie jesteśmy a on do mnie ty chomik co już tam oglądasz. bo cała szafa jedna zapasami zapchana. ale kupuję w zapasach tylko te rzeczy, które mi dużo idą np te ręczniki papierowe idą jak woda przeważnie rolka na tydzień mi starcza, czy tak samo podpasek muszę mieć zapas bo nie wyobrażam sobie że dostaję okres a nie mam nawet jednej i co wtedy?i najgorszy 2 i 3 dc to co chwila latam zmieniać bo zalewa mnie. to ja mam szwagierkę (siostrę męża), która non stop mi dogaduje, że ja wszystkiego mam dużo a ona nie ma. pamiętam jak jeszcze chodziliśmy z mężem to szlag ją trafiał jak na różne okazje mąż mi dawał w prezencie biżuterię, a ona dogadywała że jej nie pożyczył na coś tam a mi kupił np kolczyki czy łańcuszek. i teraz też za każdym razem jakieś kąśliwe uwagi że mam tyle ubrań, czy nowe buty, czy obwieszę się biżuterią a przecież nie pracuje ( ona też nie pracuje jest na utrzymaniu teściów bo jej się nie chce). ale olewam ją totalnie i na następny raz jeszcze bardziej się odwalam a ona pluje jadem i nerwy ma. często się też próbuje przymówić by jej pożyczyć coś ale już parę razy pożyczyłam a zwrotu się nie doczekałam i nie daję więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym z plusów dodala to ze jak wracasz styrana po pracy to sadowisz sie pod kocem na wygodnej kanapie i piszesz sobie na forum takim jak TO i nikt Ci nie przeszkadza, no chyba, że mąz ma jakąś ciekawą, zazwyczaj przyjemną propozycje spedzenia wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
a i mam czas żeby się uczesać i zrobić na spokojnie makijaż bo ze mnie taki leń rano że jak mam wolne to od obudzenia się do wstania z łóżka zajmuję mi dobre 2 godziny a czasenie i makijaż robię na raty bo w między czasie obejże tv i zrobię kawę i śniadanko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powód jest taki, że od laparoskopii największa szansa na zajście w ciążę to 1 rok. Potem już coraz trudniej, bo jest szansa że torbiel może się odnowić, Mam wczesny etap endometriozy, co może powodować trudności w zajściu w ciążę. Tym bardziej się stresuję. Niby byłam u lekarza miesiąc temu i wszystko było w porządku, żadnych zmian, nawet lekarz na usg pęcherzyk zauważył, ale niestety nie udało się w poprzednim cyklu. Mąż badania nasienia także wszystkie zrobione. Lekarz na prawdę dba o nas i jest bardzo przewidujący, mogę powiedzieć że nie marnuje czasu. Wiem że poprowadzi mnie tak, że prędzej czy później zajdę w ciąże, tylko ja wolałabym żeby to było jednak prędzej.... Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicccia, Rybka, Jaskółka - a ja myślałam, że tylko ja jestem balsamowym leniuszkiem :) Jeden wystarcza mi na kilka miesięcy...pewnie kiedyś tego pożałuję jak mi skóra zwiotczeje :( za to nie wiedzieć czemu zużywamy straszne ilości papieru toaletowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam te wasze "plusy" i kurcze jakie to prawdziwe wszystko, odkąd mam dziecko tak wiele rzeczy już nie mogę, nie mam czasu, możliwości itp. Ale oczywiście czasu bym nie cofneła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
jaskółka zgadzam się z twoim plusem w 100%:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×