Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Kilka dni mnie tu nie było a nie jestem już w stanie nadrobic wszystkich zaległosci. Dziś jakoś tak marnie się dla mnie ten dzień zaczął. Nad ranem koszmary senne, spałam do 8 jak zabita a teraz już prawie zasypiam przed kompem. Nie pamiętam kiedy ostatnio taka zmęczona byłam. Witam wszystkie nowe dziewczyny. Fajnie, że coraz więcej osób ma potrzebę znalezienia takiego forum jak nasze, żeby móc się zwyczajnie wygadać. U mnie dziś 14dc, kilka staranek też było. Martwię się tylko tym, iż wcale nie zauważam u siebie śluzu płodnego. Nie wiem, jakoś wcześniej jak pamiętam nie było takiego problemu, a odkąd zaczęliśmy się starać nie potrafię go zauważyć, rozpoznać, nie wiem co się dzieje i czy to jest właściwie możliwe. Czy któraś z was też tak miała/ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxien ja w pierwszej ciąży właśnie tak miałam, przed staraniami morze śluzu, a jak zaczeliśmy się starać to nic nie widziałam. lekarz wytłumaczył mi że czasem jest tylko w środku i to wystarcza ()hehe i wystarczyło, w końcu mam synka). dziewczyny jak to jest że kilka lat temu człowiek się modlił, żeby plemniki nie dały rady dotrzeć do komórki, a teraz jak było coś w 9 i 10dc to tak bym chciała, żeby były mega silne:-) dziś czuję ból owulacyjny, ale na przytulanki nie ma szans, mąż wczoraj ostro poparzył sobie nogę, Zal mi go strasznie, nie mogę się doczekać wakacji, bo zdecydowanie za dużo pracuję;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Miałam ostatnio bardzo dużo innych zajęć i ani chwilki spokoju aby coś napisać. W weekend byłam z mamą na zakupach :-) zaczęły się wyprzedaże i promocje więc troszkę poszalałyśmy! Mam w planie jeszcze kilka rzeczy kupić, ale to już po wypłacie ... na dzisiaj jestem spłukana. Mój zapał do fitnessu nie zmalał, nawet upały mi nie przeszkadzają ;-) wskakuję później pod zimy prysznic i jest ok. W domku też mam sporo do ogarnięcia a w pracy szaleństwo ... nie wiadomo w co ręce włożyć. U mnie dzisiaj 11dc. Wczoraj zaczęła ciemnieć kreska na teście LH (nie jest jeszcze identyczna jak testowa, ale ciemniejsza niż w dni poprzednie), czyli identycznie jak miesiąc temu. Ciekawa jestem jaki będzie wynik dzisiaj. Dzisiaj będę robiła ten taki z allegro i ten apteki ... ciekawa jestem wyniku. U nas staranka takie spontaniczne teraz. Jak nam się chce to są, a jak nie to bez spinania się ... wczoraj padliśmy ze zmęczenia. Ja w salonie nawet nie wiem kiedy zasnęłam na kanapie a mąż u nas w sypialni. Chcemy wyjechać teraz na kilka dni tak jak planowaliśmy i mam nadzieję, że odpoczniemy! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula2500 miejmy nadzieję, że to co w środku wystarczy. Takie to czasy nastały, kiedyś się trzeba było zabezpieczać, żeby nie wpaść a dziś pragnie się dziecka i im dłużej czasu to zajmuje, to tym więcej żalu człowiek ma do siebie, że tak kiedyś robił. Przykro mi z powodu męża, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć. Co dzisiaj taka cisza? Witaj Bablinka;-) ja wczoraj przeczytałam was tak na szybko i szybko napisałam co u mnie....widzę że i wam się nie którym cykle poprzestawiały szkoda że tak musi być ale coż u mnie dziś prawie cały dzień pada i czuję że bierze mnie coś zaczyna mnie boleć gardło więc musze cos wziąść zresztą dzisiaj mnie ta pogoda dobiła od rana źle się czułam że nic w domu nie zrobiłam trochę się przespałam i mi przeszło więc teraz musze ogarnąć mieszkanie;-) życzę wszystkim owocnych przytulanek dzisiaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
a jak u was z pogodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Pisze z tel. U nas pogoda okropna. Co chwila pada,szaro i ponuro. Drugi dzien z rzedu boli mnie glowa taka typowa migrena ze musialam wziac tabletke. Juz ostro jajniki mnie kluja i sluz plodny zalewa ale mam takiego lenia ze nie chce mi sie dzis starac nawet. W dodatku dzis oboje strasznie zmoklismy mam nadzieje ze nic nas nie wezmie. Duzo zdrowka zycze dla meza kolezanki ktory poparzyl sobie noge. (sorki ze tak bezosobowo ale czytalam tak po lebkach). Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
Też zauważyła, że u nas jakoś cicho dzisiaj, a przecież słonecznej pogody nie ma :) Nie ma co się dziwić, że ciążowe przeszły na inne forum, w końcu to już inna grupa wtajemniczenia :), mają już trochę inne problemy, niż dwie kreski na teście ciążowym. U nas straszna ulewa, zalało piwnice w firmie, wybiła kanaliza, także działo się, zapach był tak przyjemny, że po wyjściu z biura z super miętową gumą w ustach i poczuciu tego przyjemnego zapachu o mało nie zwymiotowałam przy drzwiach heh tak było wesoło, dziewczyny mi powiedziały, że jak weszłam wyglądałam tak jakbym śmierć zobaczyła hehe, przez tą przygodę cały dzień czuję się źle, jakby mi ktoś żołądkiem kręcił, a to było kilka odruchów wymiotnych, wyobrażam sobie jak muszą czuć się kobiety w ciąży z mdłościami:( Ja jednak nie zważając na to, że źle się czuję, przebiegłam sprintem z peronu do domu, dzięki temu dobiłam swój żołądek, teraz zjadłam kinder bueno i nie wyszło mi to na dobre, jak to mówią człowiek stary, a głupi :) Poza tym jajnik nadal boli jak przed okresem, czuję ciągnący ból od owulacji i momentami kłucie, dzisiaj silniejsze ale tylko kilku sekundowe kłucia, takie, że aż sobie trochę na głoś mówię ała :) niestety już kiedyś tak miałam od owulacji do @, wtedy jak spałam musiałam podkładać sobie kołdrę pod nogę tak mnie bolało i wtedy miałam piękna 4 dniową @ jak to powinno normalnie być. Dziewczyny ja tam w ogóle kiedyś już planowałam, że jak już będę miała rodzić to późną wiosną, żeby nie musieć kombinezonów dla takiego maleństwa kupować i pocić się przy ich ubieraniu, nie wspomnę już o dymie z kominka heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) A ja jeszcze jestem w pracy, właśnie mąż dzwoni ze synek ma 38,5;/;/ jestem wściekła na siebie i teścia. na teścia, ze wieczorem wziął synka na dwór, niby ubrał ale nie miał skarpetek tylko adidasy, chciałam mu załozyć a teściu mówi, żebym nei przesadzała, p[rzeciez tylko na chwile i on biega. A pod wieczór goraczka, oby się nic nie wykluło, bo mały już wiele razy był na antybiotykach, a teraz udało nam się ich nie brać od stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko................13 06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ................24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko...............30.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1 dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2 dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko................04.07 dziki-dzik...............26................5 cykl.................1 dziecko................08.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2 dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1 dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl......... .......1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1 dziecko...............22.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 r. Tomaszkowa............25...............1cykl............. ..1sze dziecko.........17.01.2014 wreszcie się poprawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
anula2500- nie ma co słuchać dziadka, w końcu matki mają x+n zmysł odpowiedzialny za dziecko Zapomniałam jeszcze o jednym od wczoraj mam mleczny śluz, taki maksymalnie gęsty nie płynny, czy to normalne w dni nie płodne? nie zwracałam wcześniej na to uwagi, wydawało mi się, że teraz powinnam mieć już super sucho do@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
ciężko stwierdzić, nie mam żadnych przeczuć, nic do mnie intuicja nie przemawia, wręcz przeciwnie. Wierze, że jak będę w ciąży to od razu to poczuje:) Przy moich dawkach leków, różne mam przeboje, więc nawet bym się nie zdziwiła, zabezpieczając się, że mam brzydkie odruchy wymiotne, po zjedzeniu jabłka po 4h od eutyroxu miałam takie objawy, także już nie jadam tych owoców rano. Nawet teraz mam torsje, oparłam się arbuzowi, a to już coś, straszny ze mnie żarłok. Ten śluz mnie tylko zdziwił, żeby tylko nie była to znowu jakaś infekcja, od marca do maja leczyłam się z powodu infekcji po wizytach na basenie, u gin. byłam na początku maja, niby jestem zdrowa, ale kto wie. Mogłam coś po drodze złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
przeczytałam o tym śluzie, to podobno normalne :) uciekam spać, to był ciężki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nawet ładnie było do 14, a później się popsuło. Nawet teraz pada, ehh :( przez tą pogodę nic się nie chce, a człowiek jakiś taki nijaki. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) kurcze niby mało piszecie ale i tak jest co czytac:) kurcze u mnie 32dc a @ nie ma i daj bozia oby jej nie bylo...brzuszek czasami zaboli jak na @ i zawsze mysle ze ja zaraz dostane bo raczej zawsze tak mialam a brzuch jak na @ boli juz od soboty czy piatku i nadal nic....szyjka tez bardzo twarda i zamknieta szczelnie jak talala ale dziwnie krotka ta szyjka mi sie zrobila ciekawe o co chodzi...nie pisalam tez bo bylam na 3dni nad jeziorkiem udalo sie ze pogoda w miare dopisala:) a co u Westia i hestia? wystraszona jesli chodzi o ten sluz to ja taki serkowaty to mialam wlasnie jak mialam infekcje ale moze u Ciebie to inny rodzaj taki bardziej ciazowy:) ale podobno w ciazy bardzo latwo o infekcje wiec moze to infekcja ale ciazowa hehe:) trzymam za Ciebie kciuki i za inne dziewczyny te w czasie ovulacji i te czekajace na testowanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witaj Bąblinka :) Ja ostatnio się całymi dniami bardzo źle czuję. Nie dość, że całodniowe mdłości, co chwilę odruchy wymiotne, to jeszcze czuję się strasznie słaba, senna i zmęczona. Wczoraj chciałam do was napisać, ale napisałam tylko na "lutówkach 2014", a potem poszłam od razu do łóżka, bo nie dałam rady dłużej wysiedzieć. Więc nadrabiam i piszę dziś: Byłam wczoraj u ginekologa na pierwszej wizycie. Dzidziuś jest i ma się dobrze, ma 11mm, serduszko bije, puls prawidłowy. Teraz jestem w 8 tygodniu (7 tydzień 4 dzień), przewidywany poród początek lutego (między 4 a 9 lutego). Wszystko jest w najlepszym porządku i strasznie się z tego cieszę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) witam wszystkie, u mnie 19 dc, testy owu, wciąż negatywne, a temp przedwczoraj 36,4, wczoraj 36,3 a dziś już 36,6, ciekawe co będzie jutro, tak czy inaczej starania trwają:) doszły do mnie w pracy plotki na mój temat, że jestem w ciąży (ech fajnie by było:)), koleżanka, z którą jestem najbliżej usłyszała to od dwóch innych, którym to powiedziała moja dyr - tak niby podejrzwa ;/ nie mam pojęcia co mogło wzbudzić jej podejrzenia, może przeglądała moją historie na komputerze i jakiś ciążowy temat znalazła;) pytanie do dziewczyn, które robiły badania poziomu tsh, ft3, te4 czy eo badania robi w jakimś konkretnym dniu cyklu, czy to nie ma żadnego związku z cyklem? oczekuje - jak sytuacja? jednodniowy spadek temp to ponoć nic złego i wcale nie musi oznaczać, że @ nadejdzie :) RybkaPlum - zdrówka!! :) niulek x - czy już coś wiadomo? czarna8306 - najlepsze życzenia urodzinowe:) roxien21 - mam tak samo ze śluzem płodnym, odkąd zaczęliśmy starania, to wcale go nie widzę, a na dodatek zaponiałam o tym wspomnieć mojej gin;/ ciekawe czy by w ogole coś zrobiła w tym temacie trzymam kciuki za dziewczyny wkrótce testujące!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - a kiedy będziesz robić kolejny test? tymianek - super, że wszystko dobrze, jeszcze raz gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
mi-fa-so bardzo dziękuję mnie jakoś też brzuch pobolewa i nie wiem czy na @ czy malenstwo się zagnieżdża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszona - mi się przed okresem zdarza taki biały lepkawy śluz o konsystencji kremu. Ale jeśli u ciebie to nie jest norma, to trzymam kciuki, żeby to był dobry objaw :) oczekuje - oby już nie przyszła :) roxien - mi też przy staraniach bardzo trudno było zauważyć śluz płodny, ale to pewnie dlatego, że teraz wszystko się miesza z nieco innym rodzajem wydzieliny ;). Za to mogę cię uspokoić w tym względzie, że brak zauważalnego śluzu absolutnie nie wpływa na możliwość poczęcia ;) makatko - przykro mi, takie bezpośrednie pytania są najgorsze, bo albo trzeba się tłumaczyć, albo zbywać wszystko żartem, chociaż wcale nie jest do śmiechu. Mam nadzieję, że już wkrótce się doczekacie potomka, a kolejne pytania będą dopiero o rodzeństwo dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Tymianek to super i bardzo Ci gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa ;-* ;-) Mi-fa-so nic się nie zmieniło. Nadal nie mam @ i nie wiem czy jutro zrobić test chyba się boję zawieść że znów będzie jedna kreska a @ dalej brak.Sprawdzałam mój cykl i najdłuższy miałam 34 dni dziś mija 34dc i dalej nic nie wiem czy zrobić ten test dziś jakoś wytrzymałam i nie zrobiłam a jutro nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek gratuluje serduszka:) Ja zatestuje...sama nie wiem kiedy jutro raczej nie postaram sie tego nie zrobic...jutro zawsze moze przyjsc @ wiec jeszcze poczekam moze do czwartku lub piatku jak dam rade:) moj najdluzszy cykl mial wlasnie 32dni wiec zawsze jutro moze byc @...ale strasznie przewraca mi sie w jelitach no masakra jakas juz od kilku dni i mam male problemy z zalatwieniem sie a nigdy tak nie mialam zawsze zaraz po sniadanku "na posiedzenie":) i moglam tak nawet 3 razy dziennie a teraz sie pozmienialo cos....oj tak bym chciala tak bym chciala:) z reszta jak kazda z nas:) dobrej nocki kochane zapisze jutro jak sie sprawy maja....a dodam ze nie wiem jak tempka bo nie wzielam termometru na wyjazd ale moze to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam ale jakoś nie miałam czasu. W sobotę rano dostałam krwawienie i stwierdziłam że muszę chwilę odpocząć id tego. Ale następne 2 dni krwawienie bardzo skąpe wczoraj już plamienie do tego doszedł ból jajników i piersi. Zrobiłam test i... Blada 2 kreska. Dziś rano powtorzylam i delikatnie bardziej widoczna Ale nadal blada. Wczoraj temp 36.3 Dziś 36,45 , mam nadzieję że jednak mi się udało ale boję się co z tym krwawieniem. Czytałam że czasami jest burza hormonów i to jest normalne. Ale jeszcze ta niska temp:( najgorsze jest to że mieszkam w uk i wiem że dużej pomocy u lekarza raczej nie uzyskam :( ostatnio jak miałam plamienie ( przez 6 dni od krwawienia) to pan doktor stwierdził że wszystko jest ok. I bądź tu człowieku mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
Tymianku- gratuluje :) dużo zdrowia :) Ja czuję się fatalnie, doszedł ból gardła w sumie to palenie w przełyku, odruchy wymiotne, ucisk żółądka, złapałam jakieś chorubsko, w zeszłym, tygodniu koleżanka źle się czuła, a teraz przeszło na mnie :( Wieczorem nie mogłam zasnąć, a teraz jestem ledwie żywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie dziś 13 dc, zaczęły się bóle okołoowulacyjne *Tymianku - gratulacje i dobrego samopoczucia życzę:) *Kambel - oby kreseczki ciemniały i było wszystko w porządku *Wystraszona - zdrówka życzę *Oczekuje - pamiętam, jak Słodka Cytryna czekała na @ i miała mega zaparcia, a teraz jest na temacie styczniówek 2014. Może to dobra wróżba dla ciebie? *Niulek - jak się sprawy mają? *Mi-fa-so - u mnie w pracy też doszukują się jakichś znaków :) wczoraj akurat miałam taką sukienkę z odciąta talią, wiązaną pod biustem i padło pytanie czy w ciąży jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kambel... No to chyba można Ci gratulowac! Oczywiście sprawdź jeszcze testem, nie możesz zrobić tam badania z krwi? Krwawienie na początku czasem może się zdążyć. Oczekuje. Niulek... Zapowiada się u Was bardzo dobrze:-) Tymianku... Rady na to niema. Staraj się wypoczywać. Chodzisz do pracy? Gratulacje serduszka;-) U nas już drugi dzień leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek x - skoro dziś mija już 34 dzień, to moim zdaniem jutro wynik powinien być jak najbardziej prawidłowy, także spokojnie możesz robić jutro test :) oby był pozytywny!!:) oczekuje - zaparcia to faktycznie może być dobry znak:) trzymam za Was kciuki dziewczyny:) kambel - oby wszystko było dobrze, moja koleżanka miała krwawienie w ciąży przez pierwsze 3 m-ce, urodziła zdrowego synka wystraszona - zdrówka:) makatka03 - u mnie w pracy było podobnie, w czasie upałów ze 2 razy ubrałam sukienki odcianane pod biustem, no i chyba stąd te podejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek111, mi-fa-so -kurcze wczoraj pisałam o braku takiego śluzu, a dziś się pojawił :). Szczerze to pierwszy raz od 3 cykli. A jestem jeszcze bardziej szczęśliwa bo mąż dopadł mnie z samego rana, no i dziś temp podskoczyła, czyli jak nic ovu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Cały elaborat Wam tu wczoraj wypisałam, po czym moje dziecko podeszło i mi lapka guziczkiem wyłączyło;P Się wkurzyłam, nie powiem;P Ja od wczoraj na antybiotyku...Jednak wzięłam, bo te domowe sposoby, to tyle sprawiły,że gardło bolało mocniej, a ja nie mogła jeść i pić z bólu...W nocy budziłam się co 2 godz,tak mnie napierniczało...Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale modlę się,żeby nie zaszkodziło Dzidziulowi:/ 4 lipca mam wizytę to zobaczę co i jak... Dagietka, mam nadzieję,że udało Wam się wstrzelić w dni płodne i że @ nie nadejdzie!:) Nadzieja umiera ostatnia:) Elena, nie poddawaj się, w końcu przecież się uda!:) Zmęczona, ja też nie znoszę duchoty:/ Upały zdzierżę, ale duchota mnie dobija...Super,że psinka uczy się sygnalizować potrzebę wyjścia:) Co do słodyczy-mój Mąż zarzeka się,że on nie jada, ale jak się dopadnie, to wyje mi wszystko i potem mam zonka jak goście wpadają...;) Ale on nie lubi;P Tomaszkowa, Kochana, a jak ja daję popalić otoczeniu;PPP Czasami mam ochotę wszystkich pozabijać, a za chwilę łażę i ryczę...Wiem,że w pierwszej ciąży byłam nie do zniesienia(czepialska i złośliwa), więc teraz bardzo się pilnuję,żeby nie uprzykrzać innym życia;) Wystraszona, Ty nasza panikarko kochana:* Wspomnisz moje słowa,że jak zobaczysz dwie kreski, to będziesz przeszczęśliwa i wszystko się pięknie poukłada:) Nawet jeśli początkowo wystąpi szok:) Wszystko pięknie ogarniesz, bo przecież do tego zostałaś stworzona przez Matkę Naturę:) A to forum jest właśnie po to,żeby się wyżalić na tematy, których nie poruszysz z nikim innym, więc bez krępacji;) Bablinka, witaj:)Chciałam skorzystać z tej aplikacji, ale już nie zdążyłam;P Niulek, może jednak się uda?Powtórz test raz jeszcze, bo może stężenie hormonu za niskie było jeszcze... Klasyka, zawsze plus jest taki,że chociaż odkryli te wahania hormonów i można je wyrównać... Makatka, i właśnie dlatego ja nie pytam znajomych dlaczego jeszcze nie mają dzieci...Przestałam kiedy trochę kafeterię poczytałam...Może to głupie, ale kiedyś nie wydawało mi się to nietaktowne...A teraz wiem,że można komuś zrobić przykrość, a po co? Roxien, ja nie pomogę, bo zawsze miałam bardzo wyraźny śluz płodny... Anula, współczuję Mężowi i Tobie przy okazji, bo pewnie robisz za pielęgniarkę teraz;)Zdrówka dla Synka!!! Efie, zakupy, to jest to:D I spontaniczny sex, to jest to!:D Oczekuje, może coś się wykluło??? Oby, oby! Może rozpoczniesz kolejny ciąg ciężarnych:D Tymianek, jeszcze raz gratulacje Dzidziuli i serduszka:* Mi-fa-so, może te plotki zapoczątkują ważne wydarzenia w Twoim życiu?Może coś wywróżą/przyciągną?:)Tego Ci życzę:) Kambel, krwawienie w ciąży może się zdarzyć...Moja Teściowa z drugim dzieckiem skapnęła się,że jest w ciąży dopiero w 5 miesiącu, bo do tego czasu miała @-bardziej skąpy, ale był;) Może i u Ciebie tak będzie...Rób testy i sprawdzaj czy kreska ciemnieje... Pogoda taka,że się ryczeć chce...Non stop leje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×