Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość niulek x
Hej ;-) postaram się dziś nadrobić i wszystkim odpisać:-) Czarna trzymam kciuki żeby ten bolący brzuch był objawem zagnieżdżającego dzidziusia;-) Kambel gratuluję myślę że to plamienie to może coś na zasadzie jak nie ktore kobiety mają "okres w ciąży" coś tam leci bierze się za @ mam nadzieję że to nic poważnego i nie ma się czym martwić;-) Wystarszona masakra że cię po drodzę jakieś chorubsko bierze ;-( a jak twoje obawy trochę zmalały? Makatka,Roxien życzę owocnych staranek ;-) Rybka na pewno będzie dobrze;-) nie leczona choroba to któś tutaj napisał że jeszcze gorzej.Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia ;-) Babilinka wchodziłam na tą stronkę z tą aplikacją ale szczerze to nie wiem co będzie więc w najbliższym czasie nie skorzystam z niej Anula a jak Twój mąż już lepiej? Tomaszkowa możesz spróbować też naftę kosmetyczną też wzmacnia włosy Oczekuję trzymam mocno kciuki za ciebie;-) Dagietka mam nadzieję że udało Ci się w tym cyklu;-)i wytrzymasz z testem;-) Kiku musisz jakiś sposób znależć na dziecko;-)żeby miało rodzeństwo;-) Stempelek przykro mi że @ przyszła;-( Zmęczona u mnie pogoda się dzisiaj robi ładna;-)zazdroszczę ci że masz taką mała psinkę ;-) moja już jest duża i ma takie sposoby na radzenie sobie czasem się śmieję że zachowuję się jak człowiek jak chce na dwór to teraz natychmiast i tak samo jak jest głodna;-) tak długo prosi a jak czasem mówie jeszcze chwila i idziemy to warczy;-)i ogólnie jest śmiesznie ale jak była mała to sobie myślałam żeby już była bardziej samodzielna żeby prosiła za potrzebą i wogole...........Musisz dzisiaj się zabrać za meża i niech to już ostatni cykl;-) niewiem co Ci poradzić z takimi sąsiadami bo ja takiego problemu nigdy nie miałam a cięzko doradzać jak się nie jest w tej sytuacji i nigdy nie było bo można tylko sobie wyobrazić przez co przechodzicie ale musi się wszystko ułożyć jak to mówiła po burzy zawsze wychodzi słonce:-) Dagietka nie czytaj za dużo bo to strasznie dołuję ja też na początku czytałam różne fora za nim znalazłam to;-) i na niektórych to można się strasznie podłamać może twoję przeczucia cię oszukają oby tak było;-) Cześć Millenka;-) a jak urlop się udał? A u mnie nic ciekawego się nie stało @ brak test zrobiłam dzisiaj i ciąży też nie ma chociaż już jak patrze to mi wyobraźniea płata figla że czesme wydaje mi się że widzę cien cienia ale sama się z tego śmieję;-) bo tam nic kompletnie nie ma a ja sobie coraz bardziej coś wkręcam jeszcze do tego dziś rano się źle czułam pojechałam na zakupy i byłam tak rozkojarzona że nie wiem ale to juz przez stres i to że źle się czułam to też ma wpływ przez ten stres wczoraj juz tak czułam że dostanę @ tak mnie brzuch bolał a teraz znów przeszło ja już mam dosyc dziś dostałąm fajną książke i zaczynam czytać żeby trochę się oderwać Sorki za błędy;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
ja zaczęłam pisać przed dziesiątą ale po drodze pojechałam na zakupy i zrobiłam sobie obiad a wy już napisałyście;-) ja nie nadażam znów jestem do tyłu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
zrobiłam przed chwilą drugi test i negatywny ale z innej firmy już sama nie wiem czemu nie ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny szukam tematu gdzie mogłabym zabawic na dłużej :) właśnie zaczęliśmy starania, pierwsze koty za płoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka... dobrze, że wybierasz się do innego lekarza warto mieć porównanie. oczekuje... wyobrazam sobie co czujesz... jak stres:) Trzymam kciuki i szybciutko dawaj znać jak się dowiesz! zmęczona... to tak jak u nas! Jaki zbieg okoliczności:) Jaka byłam zła! Tak było miło a tu takie zakończenie:( Ale potem na szczęście zrobiliśmy powtórkę, mąż miał chyba wyrzuty sumienia, że tak wyszło hehe:) Na skórcze każą brać magnez. U mnie już chyba będziemy kończyć starania... pozostaje czekać choć szanse w tym cyklu mamy nikłe:( Niulek... kurcze u Ciebie już powinien test wychodzić. A beta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj fibisiunia:) Opowiedz coś o sobie:) Pierwsze dziecko? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat, to będzie moje pierwsze dziecko, celuję na chłopca ale ciężko wytrzymać do dnia owulacji hihi. niedawno odstawiłam tabletki, Czytałam różne opinie niektórzy zalecają się wstrzymać kilka miesięcy inni nie. Sama nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona26- tak to najprawdopodobniej spowodowane jest brakiem magnezu. Trzeba się więc trochę go pobrać :). U mnie dziś tempka dalej rośnie wprawdzie nie wiele ale :) Także jak mi mąż nie zaśnie, to go dziś też dopadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć Fibisiunia;-)fajnie że spodobał Ci się nasze forum;-) co do tablet nigdy nie brałam Zmęczona masakra co napisałaś musiałaś byc bardzo zła a na skurcze to nie wiem co dobre mnie często też łapie ale mąż mi robi masaż szybko;-) Makatka dobrze że zrobisz badania u innego lekarza;-) Kicccia bety nie robiłam na razie bo testy wszystkie negatywne ale jak nadal nie będzie @ to chyba w poniedziałek pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka- dziwne z ta Luteina, ja kiedyś brałam ale to było tylko kilka dni w trakcie cyklu, nie słyszałam żeby ktoś musiał zażywać ja cały czas. Miejmy nadzieje ze nowy lekarz znajdzie inne lepsze rozwiazanie Oczekuje- no to trzymamy kciuki za wynik Bety, pisz jak będziesz wiedziała od razu Zmęczona no to mieliście pecha, moj brat miewal często skurcze mięśni ale zaczął brać codziennie magnez i ustały, już ich nie miewa Niulek trzymam kciuki mimo tych testów Jezeli chodzi o mnie to zarzekalam sie ze nie zrobię testu, ale leżał bezczynnie w łazience więc zrobiłam we wtorek, oczywiście negatywny. Gdyby nie to ze moja tempka to teraz 36,8 to miałabym podejrzenie ze moge byc w ciazy ( od dwoch dni pobolewa mnie brzuch i myśle ze dostanę zaraz @, mam sporo białego śluzu no i piersi powiększone i sutki czerwone i bardzo bolesne) więc dzięki temperaturze spadlam na ziemie i nie bujam w oblokach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Elena a ja trzymam za Ciebie kciuki;-) żeby te wszystkie objawy były na ciąże;-) może za szybko test zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Elena, Zmęczona - właśnie wiem, ze wszyscy biorą po owulacji ok. 15,16 dc przez 10 dni, a ja chyba jedyna na świecie inaczej...przekopałam cały internet i nie znalazłam podobnego przypadku. Lekarz mówił, że na wyregolowanie cylku mam brać właśnie tak... *witaj fibisiunia! * jeszcze mnie dziś dopadła jakaś nowość - o okresie okołoowulacyjnym miałam zawsze tylko bóle i kłucie jajnika lewego i piersi, a teraz bolą mnie plecy na samym dole. Dotychczas miałam tak tylko przed samym okresem, dosłownie chwilę przed...mam nadzieję, że znów się coś nie miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - trzymam kciuki ja dziś byłam na becie i wyniki dopiero za tydzień!!!! Masakra. Zabrałam że sobą test zrobiony rano widoczna 2 krecha a pani pielęgniarka stwierdziła że nie jest pewna bo jest jasniejsza a muszą być takie same no i dodatkowo to że miałam krwawienie więc pewnie w ciąży nie będę.i że nie mam robić już testów tylko się zrelaksować. Tyle że dziś mam brązowe plamy takie jak na koniec @ i nie wiem co myśleć. Kupiłam też falvit mama. Bo stwierdziłam że lepiej dmuchać na zimne. Bo dla ang medycyny albo jest coś oczywiste albo tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, fajnie że tyle piszecie:-) Maż już lepiej, noga nie wygląda źle, za to synek dalej gorączkuje, ale nic więcej poza temperaturą. Wczoraj trochę spanikowałam i pojechaliśmy na pogotowie, bo o 19 miał już 39,7, jakoś tak dziwnie łapał oddech i skarżył się na ból oczek. Zrobiąłm mocz ( jest ok), lekarz zbadał, ma jedynie powiększone węzły, gardło czyste, osłuchowo czysty, ma apetyt (oczywiście na kanapki z dżemem), marudny jest tylko jak bardzo podskoczy gorączka. Dziś wzięłam wolne, ale piątek-sobota pracuję. Sama już nei wiem czy to 3 dniówka ( nie jestem pewna czy przeszedł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane moje:) soreczki, że się tyle nie odzywałam ale jakoś całe dnie śpię i jak się budzę to muszę już obiad dla męża robić :) no i tak opływają nam dnie:) *oczekuje- ja za betę płaciłam 34 zł i miałam na wyniku same cyferki, więc zadzwoniłam do ginekologa i pani mi powiedziała, że gratuluje:) no i tak to było u mnie :) trzymam kciuki żebyś i Ty dziś to samo usłyszała:) *kambel- u mnie testy robiły mi takie figle, że głowa mała:) jeden wyszedł z jaśniejszą kreską i to tak jasną, że musieliśmy się z mężem wpatrywać, następny wyszedł negatywny a beta pozytywna:) więc nie polecam wierzyć pielęgniarce:) ale się okaże... szkoda tylko, że tydzień musisz czekać, ja miałam wynik tego samego dnia wieczorem:) ale trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia Witaj:) dopisz sie do Naszej tabeleczki:) co do tabletek ja tez bralam i zaraz po odstawieniu zaczelismy sie starac i tak leci 8 cykl wiec to roznie bywa jak sama widzisz:) * kambel tydzien !!!! to jakas masakra ja uznalam ze nie wytrzymam do jutra a Ty musisz az tydzien... *anula ale szkoda mi Twoich chlopców:) biedny maluszek...wyganiam te wredna chorobe akysz *chyba nigdy mi sie tak czas nie dluzyl...dopiero 15 a a myslalam juz z 3 godziny temu ze to juz bedzie czas na wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - trzymam kciuki BARDZO MOCNO!!!! A nie robiłaś jeszcze żadnego "sikanego" testu? Jeśli chodzi o szyjkę, to we wczesnej ciąży była u mnie identyczna jak zwykle pod koniec cyklu przed okresem: wysoko i zamknięta. Za to pochwa bardzo miękka i "rozpulchniona". kambel - tydzień czekania na wynik... to chyba jakieś kpiny. Ja ci radzę powtarzać test z moczu, choćby jakiś najtańszy, co kilka dni. Będziesz wtedy widziała, czy kreska staje się mocniejsza, czy (nie daj, Boże) zanika. fibisiunia - witaj :) anula - zdrówka dla synka! niulek - @ jeszcze nie ma, więc nadal trzymam kciuki :) millenko - witaj! Fajnie, że o nas nie zapomniałaś po tak długiej przerwie :) Zaktualizuj się w tabelce. Tomaszkowa - ja też ostatnio rzadziej siedzę przy komputerze, bo czas wolny poświęcam na... drzemki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się u nas dzieje :), nie nadążam kto jest już na jakim etapie :) niulekx..-obawy nadal są, ale zostały troche stłumione przez rozsądek, po co mam martwić się na zapas, skoro jeszcze w ciąży nie jestem, zacznę szaleć jak tylko zobaczę dwie kreski hehe, ale fakt boję się jak... pewnych rzeczy :) Po szczegółowej analizie stwierdzam, że nie boję się ciąży ale jej wpływu na mnie i oczywiście porodu :D .W każdym razie działać nadal będziemy, co prawda spontanicznie, ale lepsze to niż nic :) Ja to mam szczęście, nie ma to jak dobry wirusik w cyklu w którym mogłabym zajść w zdrową ciążę :) A już były mdłości, zawroty głowy, bóle .. wszytsko można było by ładnie dopasować :). W każym razie dzisiaj 26 dzień cyklu koniec jest bliski :) Pamiętam jak mi okres spóźnił sie w styczniu 5 dni- byłam pierwsza w porannej kolejce na badania krwi :D Oczywiście co się okazało, tarczyca:) Witamy nowa staraczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
poprzedni post gość- to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek111 - ja mam wręcz odwrotnie... w chwilach wolnych od snu siadam do kompa albo coś gotuje dla męża, a jak on wraca z pracy to już padam ze zmęczenia... zmęczona 262626- ja też jakąś miałam dziś niespokojną nockę, obudziłam się o 12 w nocy i też rozmyślałam o remoncie, który nas czeka... o tym co przed nami i jakoś też nie mogłam spać, więc obudziłam męża i zaczęłam mu gadać o tym co mnie dręczy i o moim braku snu:) a on jak zawsze stanął na wysokości zadania i zgadnijcie co powiedział... brzmiało to mniej więcej tak: " aha, yhy, no, no wiem, wiem... niunia idź spać... " no i cóż miałam począć :) poszłam spać:) także doskonale Cię rozumiem, że sprzedaż mieszkania to dla Ciebie jeszcze większy powód do zmartwienia i do rozmyślania co będzie lepsze... ale dacie rade pamiętaj, że wszystko jest po coś i nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło, więc może tym złym są sąsiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Oczekuję już mało czasu zostało trzymam kciuki;-) i daj jak najszybciej znać jak wynik;-) Kambel strasznie długo musisz czekac na wyniki ;-( Anula życze zdrówka dla męza i synka Tymianek dzięki;-) Wystraszona ja też najbardziej boję się porodu ale to chyba każdy się boi tego;-) już nie długo będziesz testować będę trzymać za Ciebie mocno kciuki;-) U mnie beta kosztuję 40 zł i wyniki są popołudniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystko wiadomo test hcg negatywny... poczułam sie jakby ktos dał mi z lisia i powiedział "ty głupia przeciez ty nigdy nie bedziesz miala dzieci" chce mi sie wyc wyc wyc....wczodzac do budynku zeby odebrac wynik usmiechalam sie sama do siebie i myslalam ze jestem w ciazy a tu takie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj na wizycie i jestem w 9 tyg :) moje dzidzi ma 2,43 cm także rośnie jak na drożdzach bo na ostatniej wizycie miało tylko 0.43 :) więc jest różnica :)tymianek jesli ty jesteś w 8 tyg to może twoje dzidzi ma 1.1cm a nie 11mm tak jak przeczytałam :) gratulacje dla kolejnych dziewczyn którym się udało :) :** i Aktualizuję tabelkę bo mniej wiecej znam termin porodu :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ...............24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1dziecko................04.07 dziki-dzik...............26................5 cykl.................1 dziecko................08.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIECKO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sze dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - kochana nic się nie martw... będziesz miała jeszcze swojego bąbelka... cierpliwości niunia no i może troszeczkę wyluzuj? nie napinaj się że nigdy nie będziesz miała dzieci bo to nie pomoże w niczym, ściskam mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka cytrynka, jej, dopiero co gratulowałyśmy Ci ciąży, a to już 13 tydz:D Ale fajnie! Super,że się jeszcze odzywasz:) Wystraszona, :* To Cię choróbsko w pole wyprowadziło;P Ale już wiesz jak możesz się czuć w ciąży...Mam nadzieję,że nie wystraszy Cię to jeszcze bardziej;P To prawda-czuję się szczęściarą i dlatego często się boję,że za dużo mam,że coś mi zostanie odebrane...Dlatego z Mężem pomagamy jak i komu możemy-chcemy się odwdzięczyć losowi/Bogu za to co sami mamy:D Kiccia, miałam dreszcza na tym filmiku:) Milllenka, heloł egen:D nie ma się co podłamywać-ja też byłam przekonana,że nie zaszłam i proszę:) Tomaszkowa, ja na włosy nic nie poradzę...W pierwszej ciąży mi zgęstniały i przestały wypadać...Za to po porodzie był taki sajgon,że hej!Wypadło to co urosło;P Myślę,że to sprawka hormonów i samo się ureguluje...Może witaminkami się wspomóż?Zapytaj ginka co byś mogła brać... Dagietka, oj fora potrafią niezły zamęt spowodować;P Staram się ograniczyć do minimum;) Makatka, dobrze,że wybierasz się dolekarza.Zawsze będziesz spokojniejsza jak zmonituruje co trzeba...Z tym wiekiem to nie przesadzaj:)30 lat to jeszcze niedużo:) Zmęczona, ale pecha mieliście:/ Na skurcze magnez polecam.W aptece jest taki specjalny na skurcze z dodatkiem jakimś-wiem , bo mój Mąż też na nie cierpiał i minęło mu po tym. Niulek, powtórzę się-nie ma @, jest nadzieja:) Fibisiunia, witaj:) Roxien, dopadnij Męża koniecznie:DDD Elena, nadal trzymam kciuki... Kambel, tydzień masz czekać?Pierwsze słyszę!!!Toż to masakra jakaś:/// To już sikaniec Ci wcześniej coś pokaże:/ Anula, współczuję choroby Synka...Bidulek:(Oby to była 3-dniówka... Tomaszkowa,Tymianek, ja jeszcze nie zasypiam na stojąco;P Ale chyba za wcześnie na takie objawy póki co...Tylko zmęczona się robię szybka... Aneczka, gratuluję dorodnej Dzidzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RybkaPlum - no właśnie mam zamiar zapytać lekarza co póki co to oprócz kwasu foliowego nie kazał mi nic brać ale wtedy jeszcze mi włosy nie wypadały... no a co do zasypiania to ja od pierwszych dni jak jeszcze nie widziałam o ciąży to potrafiłam w pracy przy kompie drzemkę sobie uciąć... więc może Ciebie po prostu to ominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - strasznie mi przykro, nawet nie wyobrazam sobie jak sie czujesz... ;( kambel - w UK faktycznie sluzba zdrowia do kitu...tydzien czekania na wynik bety? przez ten czas sie moze wszystko zdarzyc....np wyjdzie negatywna a za 2 dni moglaby byc juz pozytywna. Taki wynik po tygodniu jest srednio miarodajny. U mnie wynik tego samego dnia, cena zaleznie od laboratorium 22 i 26 zl. Rybka - 32 :P dramatu nie robie, ale napewno musze sie bardziej sprezac, niz jakbym miala 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
oczekuje- zajdziesz w ciążę, szybciej niż się Tobie wydaje, od samego początku powtarzam, że to forum jest szczęśliwe, spójrz ilu osobom już się udało, a wkrótce uda się też Tobie i to pewnie w najmniej oczekiwanym momencie- tj. w dniach niepłodnych, albo gdy powiesz sobie dość starań, muszę odpocząć:). Nie załamuj się tylko głowa do góry i ruszaj na wyprzedaże, a odnośnie wyprzedaży mam nadzieję, że do soboty wydobrzeje i udam się na zakupy:) Koleżance urodził się maluszek, a ja uwielbiam robić zakupy heh, a tym bardziej jak mogę kupić coś na wyprzedaży i to dwie rzeczy zamiast jednej :) Rybka plum-nie wystraszyło mnie to bardziej, nawet trochę odpuściłam tj. jakieś 30%, co ma być to będzie :) A co mnie teraz boli, wkrótce przestanie, a jak tak nastawiłam się na wyprzedaże :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje, tak bardzo mi przykro:-( ale proszę nawet tak nie myśl, na pewno przyjdzie ten dzień kiedy będziesz miałą małą istotkę przy sobie:-) Tak sobie teraz przypomniałąm, ze moja koleżanka starała się chyba 2,5 roku o ciąże, jak zaszła to poroniła w 5 tyg i dała sobie spokój, miałą już dość i wtedy zaszłą w pierwszym cyklu. ja wiem, że to trudno przestać o tym myśleć, ale taki już nas organizm, że potrafi się przez te myśli zablokować i stąd taka niewiadoma bezpłodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×