Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny! Witaj tomaszkowa. Ale masz farta z tym że od razu zaszłaś :) Jak któraś z was zauważyła (sorki że nie odpowiadam imiennie, ale tak tylko przeleciałam wzrokiem) pogoda super to i więcej czasu spędza się poza domem. Ja dziś do południa miałam załamanie nerwowe jakieś, aż mną zatrzęsło, płakać mi się chciało jak się nasłuchałam jak nas "kochani sąsiedzi" obgadują. Ogólnie jestem jakaś tak wkurzona. Wszystko mnie denerwuje. Dziś 6 dc @ koniec a pojawił się śluz taki jak płodny. Podchodzić zaczynam do starań że po co się starać marnować kasę na badania i lekarzy jak i tak dziecka nie będziemy mieć, bo zajsc nie moge. Boli mnie to strasznie,jestem zła na siebie za to, na męża i na cały świat. Ale pewnie jutro już mi przejdzie, bo dziś mam mega zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona nie przejmuj się sąsiadami! Jest szansa że niedługo się wyptowadxicie i będziecie mieć ich z głowy. Mam nadzieję że do jutra nastrój ci się poprawi;-)poprawi My też dość długo stosowalismy stosunek przerywany i było ok:-) a mówią że to taka zła metoda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa
o kurcze nie spodziewałam się dziewczyny aż takiego odzewu na moje wypociny:) takie to miłe jak każdy gratuluje i nawet nie przypuszczałam, że pisanie na forum jest aż tak fajne:) to chyba uzależnia:) kicccia- no właśnie chyba wola Boża ma tu najwięcej do powiedzenia:) trzeba oddać się rozkoszy a jak przyjdzie właściwy moment to po prostu samo się zrobi:) ja na początku się denerwowałam i latałam do apteki po testy a to ciążowe, a to owulacyjne i codziennie się martwiłam czy to już ale mąż mnie dopingował i tłumaczył codziennie, że nie ma znaczenia kiedy się uda i żebym nie świrowała bo staramy się bardzo krótko i jeśli się nie uda teraz to będziemy działać dalej:) no ale jego mina kiedy wyszłam z gabinetu z werdyktem była warta milion dolarów:) zerwał się z krzesła i na całą poczekalnie krzyknął: "no i co???" a ja w śmiech:) zresztą jak cała reszta pacjentów:) tymianek111 - ja uważam, że stosunek przerywany jest najlepszy bo niestety tabletek nie uznaję a w prezerwatywie to mi seks nie sprawia przyjemności:) polecam każdemu :) zmęczona262626- nie martw się sąsiadami, zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie coś pasowało, więc żyj dla siebie a nie dla innych:) a ja też mam sąsiadów i nie gadam z nimi bo co im się powiedziało to później po całym miasteczku plotki roznosili:) cały czas uczę moją mamę sztuki nie przejmowania się innymi i jakoś mi to wychodzi ale moja mama bardzo szanuje zdanie sąsiadów co mnie osobiście doprowadza do furii... no ale każdy robi co uważa za słuszne- cierpliwości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
hej dziewczyny mam pytanko z mężem staramy się o drugiego dzidziusia dopiero 1 cykl no i mam problem od początku robię testy owulacyjne no i od 8 do 10 dnia wydawało mi się że wychodziły pozytywne oczywiście przytulanka zapobiegawczo są co drugi dzień później testy wychodziły negatywne ale wczoraj i dzisiaj wyszły te kreski bardzo wyraźne i juz nie wiem czy dopiero teraz owulacja przede mną dodam że dziś już 31 dzień cyklu ,cykle wahają się 37-42 dni zgłupiałam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa
czarna8306 - ja raz też robiłam test owulacyjny i wyszedł negatywny ale na pewno był negatywny. na ulotce czytałam że jak kreska nie jest wyraźna to test uznaje się za nieważny wiec skoro teraz masz dopiero wyraźne kreski to ja bym się trzymała wersji, że masz owulacje teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
też mi się tak wydaje bo lewy jajnik kłuje ale śluzu nie zauwazyłam ale staranka będą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszkowa
no to do dzieła :) samo się nie zrobi:P hi hi hi hi no to chyba najlepsze momenty te starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
dokładnie mąż też zadowolony ale najpierw dzieć musi zasnąć żeby można było działać ;-b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna8306 przy staraniach o pierwsze dziecko dużo naczytałam się, że testy owulacyjne zrobione pod koniec cyklu mogą pokazać ciąże, że są bardziej czułe, ale czy to prawda to nie wiem:-) Oby tak było u Ciebie. Co do mieszkania z teściami, to my mamy właśnie osobne liczniki, wejście, kuchnie, łazienkę, ale i tak chcemy jak najszybciej się wybudować. Po prostu marzy nam się wreszcie chwila samotności i intymności, bo jednak po cały domu przewija się sporo ludzi. A budujemy się niedaleko teściów, także tez będzie można podrzucić dziecko i zrobić zakupy. Co do opieki to teściowa przy pierwszej ciąży nie pomogła mi zbyt wiele, bo najpierw była obrażona za imię które wybraliśmy, potem że nie dajemy poduszki dziecku, że nie karmię piersią tylko ściągam (mam jakieś fanaberie, dziecko na pewno nauczy się po jakimś czasie ssać pierś, ale ja już nie dawałam rady i po 3 tyg przerzuciłam się na laktator i ściągałam 6 miesięcy. Nas teraz poniosło przez d ni i było bez zabezpieczeń ale jestem dopiero w 10dc wiec szanse marne, a moze uda sie na dziewczynke. Wystraszona doskonale Cię rozumiem, sama z jednej strony chciałabym szybko zajść w ciąże, z drugiej strony chciałabym w wakacje sobie jeszcze odpocząć, napić się piwka na urlopie przy grillu:-) Ale wszystko w rękach Boga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Tomaszkowa Gratulacje i Witaj:) dziewczyny piszecie jak szalone ale to fajnie ze tak wszystkie sie udzielaja:) u mnie 29dc no i czuje juz brzuszek i zlapalam juz malutkiego małpiowego dola...przyjechala wczoraj szwagierka ktora zaliczyla"wpadke" a my sie juz tyle staramy i nic a u Niej juz taki brzuszek widac juz w 4 miesiacu jest...przykro mi strasznie...usmiecham sie pytam ale w glebi serca chce mi sie ryczec...jeszcze jest na ten czas gdzie zaraz pojawi sie @ a ja bede musiala na nia patrzec...myslalam ze @ bedzie w srode ale juz boli mnie brzuch i mam takie typowe objawy jak na swoja @ i dodatkowo spadla mi tempka wiec juz nic z tego nie bedzie i pewnie okres wczesniej dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka, niulek x, jaskółka87, Westa i Hestia, a co u Was jak sie czujecie? u Was testowanka nadszedl czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dawno sie nie oddzywałam ale cały czas was bacznie obserwuje :) witam wszyskie nowe przyszłe mamy :) u mnie na razie spokuj, wizyte mam w srode i juz sie doczekac nie moge :) no al;e musze wytrzymac czasu nie przyscpiesze. A u mnie takie gorąco że cieżko cokolwiek zrobić, czlowiek nawet jak siedzi i nic nie robi to się poci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - ech, cóż ci jeszcze powiedzieć o tych sąsiadach? Przede wszystkim - nie przejmuj się już nimi, nie ważne, co by gadali, czy robili. Nie warto! Ale wiem, że trudno się tak odciąć od tego, że ktoś gada za plecami... Nie wiem, czy sama bym tak potrafiła, pewnie też bym "doła" złapała :( Tomaszkowa - fajnie, że twój mąż tak przeżywał ciążę :) A sytuacja faktycznie świetna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie!:) Zjazd klasowy przeżyłam i na szczęście nikt się za bardzo nie dopytywał:) Która testuje na dniach?Przyznawać się!Bo nie wiem za którą mocniej trzymać kciuki:) Ja niestety złapałam anginę jakąś i jadę do lekarza zaraz...Obawiam się,że antybiotyk pójdzie w ruch, bo gardło boli tak,że w nocy spać nie mogłam...Mam nadzieję,że nie zaszkodzi Dzidz:/// Tak czy tak nie mam wyboru, bo nieleczona angina, to dopiero masakra dla ciąży...:((( Tomaszkowa, Kicccia ma rację, pod koniec ciąży dziecko już jest za duże na usg 4d i nic nie będzie widać.Ja byłam właśnie w 21 tyg gdzieś i super by wyszło, gdyby mój uparty Syn nie przespał całego usg wtulony twarzą w łożysko;PPP Ale przynajmniej potwierdzili,że jest zdrowy jak rydz, no i że chłopak:D Kiccia, ja myślę,że to tylko i wyłącznie kwestia losu/Woli Bożej...My jesteśmy tylko pionkami... Wystraszona, a ja i tak wierzę w Ciebie i ten cykl:* Czarna, ja niestety z testami owu nie pomogę, bo w życiu nie robiłam...Staranka nie zaszkodzą nigdy;P Aneczka, cześć:) Jak się czujesz?Wierzę,że nie możesz się doczekać wizyty:) Podsumowując kwestię mieszkania z Rodzicami/Teściami-jak ni ma wyboru to się mieszka:) I wtedy się trzeba dostosować, zminimalizować minusy i cieszyć tym co się ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - bólem brzucha nie ma się co sugerować, ale ten spadek temepratury faktycznie nie wróży dobrze :( Tomaszkowa - nie pisałam nic o stostunku przerywanym... chyba, że mam sklerozę, co jest dość prawdopodobne ;). Myśmy kilka razy spróbowali, ale za bardzo się tym stresowałam. Więc nasza metoda - w dni płodne gumki, w pozostałe dni bez zabezpieczania. aneczka - moja wizyta już jutro, też już na nią czekam z niecierpliwością :). Ale ty masz już pewnie kolejną, a nie pierwszą? :) Dziewczyny testujące - i jak tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, wklejam uzupełnioną tabelke - niestety uaktalniam wciąż te górną cześć.... a jak u reszty testujących? jakieś dobre wieści?! STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko................27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko................11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko................13 06 kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko..............17.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ................24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko...............30.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1 dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko................04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2 dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1 dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl......... .......1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko...............22.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 r. Tomaszkowa............25...............1cykl............. ..1sze dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna poprawka - zaczynam 7my cykl, oby szcześliwy:) A jak u Was millenka, dzikidzik, kambel, kiku, klasyka, niulek westa i hestia?cześc Dziewczyn już dawno po terminie:) STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko................27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko................11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko................13 06 kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko..............17.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ................24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko...............30.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1 dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko................04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2 dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1 dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl......... .......1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1 dziecko...............22.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 r. Tomaszkowa............25...............1cykl............. ..1sze dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. My wczoraj imprezowaliśmy u mojej mamy na 50tce. Do dziś na słodkie patrzeć nie mogę. U mnie 8 dc cyklu, starania ruszyły :) kurczę pełno śluzu mam płodnego, zastanawiam się czy to nie za szybko? Od 16 dc znów zacznę z luteiną, zastanawiam się tak skoro poprzedni cykl miałam 27 dni to owulacja powinna wystąpić gdzieś w okolicach 12/13/14 dc. Ale będziemy się starać codziennie w tym cyklu. Wpadłam na chwilkę bo zaraz musimy na chwilę wyskoczyć. Dobrze że jutro już normalne dni się zaczynają to więcej czasu będę miała bo weekend zawsze zabiegany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
hejka;-)ja dopiero wróciłam do domu;-)i od razu zaglądam do was;-) ja nadal czekam na @ bo nie dostałam i mi się spóźnia rzadko się to zdarza ale no w tym cyklu widocznie się zdarzyło wczoraj czułam że dostane ale dziś już nic nie czuję;-) a test zrobiłam wczoraj rano bo nie mogłam wytrzymać z ciekawości i jeszcze rano jak wstałam i zobaczyłam że jeszcze nie ma to szybko z ciekawości pobiegłam i jedna kreska. Dziś powtórzyłam test i nadal negatywny więc czekam na @ i zastanawiam się kiedy dostanę jaskółka oby to był ostatni szczęśliwy cykl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mało piszecie, że aż głupio:-( mam nadzieję, że od poniedziałku wszystko wróci do normy;-) oficjalnie oświadczam, że uzaleznilam się od tego forum i waszych wpisów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się póki co uniknąć antybiotyku-do środy mam kurować się Tantum Verde, Paracetamolem i domowymi sposobami. Wizytę u gina mam 4 lipca-oczywiście już nie mogę się doczekać;P Jaskółka, siódemka to podobno szczęśliwa cyfra:) Zmęczona, Ty imprezowiczko!:D Trzymam kciuki za starania:) Niulek, nigdy nic nie wiadomo-może akurat się udało:) Testuj jeszcze jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
hej ja też dochodzę do siebie wczoraj miałam imprezę urodzinową ale przed zrobiłam test i wyszedł negatywny więc czekam do początku lipca zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Rybka to dobrze że obyło się bez antybiotyka;-) ja chyba dopiero zrobie test następny we wtorek albo w środę chyba że szybciej dostanę @ ogólnie co jakis czas boli mnie brzuch i sobie myśle oj chyba zaraz dostanę a po chwili przechodzi i mnie myli ;-D normalnie z głupiałam ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
czarna8306 dopisz sie do tabelki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
to proszę o dopisanie bo coś jeszcze nabroję wiek 30 starania 1 cykl, 2 dziecko @ 3 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
Trzeba być pozytywnej myśli, ja też uważam, że to kwestia siły wyższej, nie mamy w 100% wpływu na własne losy:) Antybiotyki w ciąży dostaje się w ostatecznej ostateczności, a anginy nie zazdroszczę, przechodziłam ją dwa razy i źle to wspominam. Ja tylko nie wiem jednego czy jeszcze chce być w ciąży, w każdym razie co będzie to się pewnie okaże za jakieś max 7 dni. Okresu nie dostałam, ból podbrzusza prawie całkowicie zniknął, a sądziłam, że pojawi się już dzisiaj @. Kłucie jajnika pojawia się pary razy dziennie, nic mi nie jest, czuję się prawie wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek... Oby @ się nie pojawiła:-) Rybko... Też bym nie mogła doczekać się wizyty:-) ja już trzeci dzień walczę z chorym gardłem. Czarna... Do terminu @ jeszcze czas więc test by jeszcze nie wyszedł. Wiesz kiedy były dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszona... Już niedługo:-) oby wszystko poszło po twojej myśli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
no z tymi dniami płodnymi to jest tak że testy owulacyjne tak mi się zdaje wychodziły pozytywnie 8-10 dc i teraz 30-31 dc i dziewczyny pisaly że może ten test owulacyjny pokazywał ciąże ale nie bo robiłam test ciążowy i był negatywny wiem więc płodne były teraz to zatestuje ok. 3 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko................27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko................11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko................13 06 kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko..............17.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ................24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko...............30.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1 dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2 dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko................04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2 dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1 dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl......... .......1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1 dziecko...............22.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 r. Tomaszkowa............25...............1cykl............. ..1sze dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×