Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Tymianku to wspaniale takie inf o serduszku:) .Teraz nie pozostaje nic tylko życzyć dużo, dużo zdrówka mamusi i maleństwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! jaka cudowna pogoda nam się zrobiła nie uważacie? w końcu chłód:) w końcu wiaterek:) ooo jak ja na to czekałam :) dziś jak tylko mąż pojechał do pracy otworzyłam okno i na całą szerokość (on by zaraz zamknął z adnotacją "zaraz będziesz znów chora") więc wyczekałam momentu aż pojedzie :) no i wtuliłam się w kołderkę i tak mi się dobrze spało jak chyba od dawna nie spałam:) nawet na siku się nie budziłam co ostatnio się nie zdarza:) tymianku111- GRATULUJĘ :) super, super, super jest usłyszeć, że wszystko jest w porządku:) a teraz dziewczynki pomóżcie mi jakąś radą bo mam problem... słuchajcie mam gęste, zdrowe włosy i nigdy nie miałam z nimi problemu aż tu nagle byłam wczoraj u fryzjerki, ona oczywiście nie wie że jestem w ciąży i podczas mycia głowy mówi do mnie, że włosy mi lecą z głowy i to bardzo.... no i jestem przerażona... co prawda jeszcze nie wyłysiałam ale no kurcze nie miałam nigdy takiego problemu a już na pewno nie przypuszczałam, że może mnie to spotkać... czy macie na takie wypadanie włosów jakąś receptę? bo ja mam książkę "w oczekiwanie na dziecko" i tam wyczytałam, że teraz moje włosy powinny lśnić i stawać się mocniejsze, a ja co? a ja łysieje... help me:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*kambel ale numer:) Gratulacje :) tempka sie nie przejmuj sama jej nie podniesiesz:) z reszta nie wszyscy maja w ciazy 37.....to zalezy jaka masz ta najnizsza...moja np zaczyna sie tak od 36,0. *niulek rob kochana test bo umieram z ciekawosci:) *a u mnie 34dc test negatywny tempka 36,4, szyjka wysoko ale jakby robila sie miekka ale moze to dlatego ze zbadalam ja rano a zawsze robie to wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dopiero 18 dc i jeszcze 8 długich dni do testowania. Żadnych objawów, ale pewnie to i tak za wcześnie byłoby. Na razie cierpliwie czekam umilając sobie czas czytaniem forum. Miłego dnia dziewczyny :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę na betę udało mi się wyprosic skierowanie. Tomaszkowa - ja kiedyś w aptece kupiłam olej rycynowy i z żółtkiem mieszkałam i poskutkowało. Oczekuje- najniższa u mnie to 36.3 .i mimo że mierze od poprzedniego cyklu nadal momentami nie rozumiem tego. Dagietka- mnie ok tydz po owu bolały piersi i raz były gorące. Teraz znów mi to wróciło dodatkowo bóle podbrzusza i jajników. Chodź piersi nigdy w życiu mnie nie bolały :) roxien- to do dzieła :) oby tym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kambel trzymam kciuki za bete:) a wynik kiedy bedziesz miala? a swoja droga ktory to Twoj dzien cyklu? przed "@" robilas testy ciazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 6 dpo a wydaje sie że już miesiąc, tak ten czas sie dluzy. Nie chce wymyślać sobie objawów, bo robiłam tak w poprzednim cyklu, miałam mnóstwo ciazowych objawów, a okazało sie że w ciąży nie jestem. Więc teraz jesli nawet będą jakieś symptomy to poczekam na test. Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia kiedy wyniki. mój cykl zaczął się 19 maja ovu była ok 7 czerwca tydzień później miałam plamienie w sobotę już krwawienie więc powinien nowy cykl być bo i Test negatywny miałam. A wczoraj zrobiłam tylko dlatego że mnie piersi bolały a tu taką niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek1983
witam dziewczynki oj pozmienialo sie tu pozmienialo sporo straczek zgniezdzilo sie na pole tabeli-wszystkim ogromne gratulacje witam nowe staraczki-im wiecej tym razniej ja dzisiaj ze zdziwieniem ogromnym zorientowalam sie ze mam @ to dopiero 27dc a tu juz, zazwyczaj cykle mam 30dniowe zanim jeszcze wstalam z lozka dopadly mnie ogromne mdlosci i zawoty glowy(takie jak na kacu gigancie tylko ze ja nic nie pialam od dawna)juz myslalam zeprzez caly dzien bede w takim stanie ale jakos dolegliwosci ustaly no i przeszlo mi przez mysl ze jak tak wyglada poczatek ciazy to bedzie ciezko jutro juz na wakacje jade wiec jakis czas bede miala mysli zajete nam nadzieje ze pogoda bedzie mi sprzyjac i zaraz przemieszcze sie w tabelce po raz kolejny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek1983
STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ...............24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1dziecko................04.07 dziki-dzik...............26................5 cykl.................1 dziecko................08.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIECKO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sze dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
witajcie dziewczynki:**** od kilku dni usiłuje usiąść i do was napisać ale ciągle coś wypada :/ czytałam was regularnie ale jakoś ostatnio okropnie śpiąca i zmęczona jestem....to pewnie ta pogoda i niskie ciśnienie. Do tego trochę problemów doszło w pracy napięta atmosfera i brak porozumienia ze zwierzchnikiem i do tego dowiedziałam się że dobra koleżanka podkopuje mnie przy dyr. U mnie 10dc czuje się podle staranek jeszcze nie było mąż nocami w pracy w dzień dziecko obserwuje :) od dwóch dni pobolewa mnie podbrzusze jak na @ pogubiłam się w tych moich cyklach :( Gratulacje ty co mają pozytywne testy :* a tobie Tymianku gratulacje serduszka:) to cudowne uczucie usłyszeć jak serce drugiego człowieka bije w naszym ciele :) poprawie się odpisze osobowo jak poczuje się troszkę lepiej.Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
Kambel z niecierpliwościom czekamy na wynik bety:) na pewno będzie pozytywny stempelek1983 :( przykro mi z powodu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, dawno tu u was nie pisalam ale czytam codziennie i mocno kibicuje. Oczekuje faktycznie tez mialam jako pierwszy objaw straszne zaparcia, moze to jest to. U mnie jutro juz 13 tydzien zaczynam. Ach ten czas leci. Mdlosci jako takich juz nie mam, ale za to pojawily sie odruchy wymiotne, zawsze musze miec cos w buzi choc gume i mi to pomaga. bylam na badaniach usg prenatalnych i dzieciatko ma wszystko co powinno miec sa raczki, nozki, kosc nosowa, prawdlowy przeplyw krwi i przeziernosc karkowa w normie. Podczas badania maluta nie chcial wspolpracowac nie dosc ze spal to jeszcze pupa sie odwrocil. Lekarz musial sie sporo nagimnastykowac zeby go obudzic i zmusic do odwrocenia. Pieknie wierzgal nozkami. ale sie rozpisalam mam nadzieje ze was nie zanudzilam. Trzymam kciuki za testujace. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynko a moze pochwalisz sie Nam swoim maluszkiem:) moze jakies zdjecie z usg:) przynajmniej Ja bardzo chetnie zobacze:) apeluje w tym temacie do reszczy przyszłych mam zeby przesłały nam jakies zdjecia:) *kochane a u mnie nadal cisza, w jelitach sie miesza jak nie wiem do tego przez chwile myslalam ze sie "zaprykam" hehe:) i bardzo bardzo czesto chodze sisi, brzuszek czasem delikatnie zaboli jak na @ ale to doslawnie na sekundy i cisza....a szyjka wysoko wysoko:) i ewidentnie zamknieta ale juz nie taka twarda jak skala bo byla taka np wczoraj tylko taka..hm..zrobila sie z jednaj strony krótka jakby chciala zlac sie zaraz ze sciankami pochwy a druga strona chyba gorna jest długa..mam nadzieje ze mnie zrozumiałyscie :) cytrynka moze Ty powiesz mi cos na ten temat...jak Ty odczuwałas szyjke w dniach oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas cały dzień zimno i przelotne opady. Ponuro strasznie. U mnie chyba owulacja dziś bo taką mam ochotę na przytulanie aż mnie skręca, i w taka nakręcona chodzę że normalnie bym męża wymolestowała już na zapas :P Dziś cały dzień mieliśmy zalatany w trójkę, ja mąż i psinka :) a teraz oni przysnęli a ja weszłam na neta by do Was napisać :) Muszę przyznać że strasznie uzależnia to forum, bo łapię się że w ciągu dnia myślę co tam napisałyście :) Tomaszkowa jeśli chodzi o włosy to ja miałam kręcone i bardzo gęste grube włosy a jak zaszłam w ciąże to zaczęły mi strasznie wypadać już od momentu po owulacji, i wyprostowały się ( tzn z loków zrobił się taki puch), ale szok był dopiero po poronieniu bo wtedy to całe garście gubiłam. Ja używałam płynu piloxidil po poronieniu (nie wiem czy w ciąży można) i bardzo pomógł na wypadanie, piłam też galaretkę, brałam tabletki merz special, nakładałam maseczkę do włosów suchych i zniszczonych bio wax firmy l'biotica też jest bardzo dobra, mniej wypadają. Teraz po ponad roku moje włosy dopiero wracają do siebie, dużo odrostów mam i zaczynają się kręcić. I polecam szampon babydream z rosmanna (dziecięcy taki niebieski), ja próbowałam szamponów i z górnej półki cenowej, aptecznych, drogeryjnych i ten mi najbardziej pasuje. A na przetłuszczające się włosy polecam zamiast szamponu płyn do higieny intymnej (tylko potem odżywkę dobrą nałożyć bo trochę przesusza włosy). Dopadły mnie mega wątpliwości w kwestii mieszkania, boje się sprzedaży i wizja kredytu mnie przeraża, długi śnią mi się po nocach. Przez sąsiedztwo znienawidziłam to mieszkanie, ale wizja kredytu na kilka/kilkanaście lat mnie paraliżuje wręcz. Nie wiem co o tym myśleć? Bo zakładaliśmy początkowo że pomieszkamy tu kilka lat zajdę w ciążę i odchowamy dziecko tak do 2/4 lat max, w międzyczasie postaramy się odłożyć trochę by wziąć mniejszy kredyt. A teraz sama nie wiem, mąż też bije się z myślami, tylko że on podchodzi do tego że nie chce idiotom ustąpić i się wyprowadzić dla świętego spokoju, bo włożył w to mieszkanie bardzo dużo pracy. Ale na dłuższą metę też ciężko nerwowo wytrzymać żyjąc wśród takich ludzi. I tak źle i tak nie dobrze. A z drugiej strony sprzedać to i kupić bez kredytu 2 pokoje znów się nie opłaca, bo szkoda kasy na te wszystkie formalności prawne.Bo jak już zmieniać to na coś większego, by poprawić sobie a nie pogorszyć. Aj czemu to wszystko takie ciężkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka cytryna cofnelam sie w wypowiedziach zeby troszke o Tobie poczytac:) i tam napisalas ze Twoja siostra zauwazyla ze mozesz miec tarczyce a mozesz powiedziec mi po czy to stwierdziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szyjki to nigdy nie sprawdzalam i nie u miem okreslic jaka jest ale jak ostatnio bylam u gina to mowil ze jest zamknieta a macica miekka, taka spulchniona. postaram sie jakas fotke wrzucic ale dopiero w weekend, bo musze komputer uruchomic, a tak z tel. Pisze. co do tarczycy to siostra leczy sie od malenkiego i jest wyczulona na ten temat. Kiedys tak mi sie przyjrzala i stwierdzila ze mam wole powiekszone - szyja taka grupsza i kazala mi isc na konsultacje do jej lekarza, po wizycie okazalo sie ze mam niedoczynnosc tarczycy i caly czas biore euhyrox najpierw 50 a teraz w ciazy 100. Mam tez male zapalenie wola i mialam guzki ktore podczas leczenia sie wchlonely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz:) a teraz inne pytanie:) czy na badanie beta musze byc naczczo? i czy musze isc z rana czy moge np o 9 lub 10:00?? chyba pojde jutro na bete jak do tych godzin sie nie pojawi @...trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki raz jeszcze za kolejna odpowiedz:) chcialabym zrobic jutro badanie tak sobie pomyslalam ze przynajmniej nie bede sie nakrecala tylko wszystko bedzie jasne...zastanawiam sie jeszcze czy jest sens teraz robic to badanie a nie lepiej poczekac jeszcze chociaz kilka dni ale mam jutro rozmowe o staz i chcialabym wiedziec bo gdyby sie okazalo ze jetsem w tej upragnionej ciazy:) to zrezygnuje z tego stazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh coś dzis pozytywne nastawienie mnie opuściło, wczoraj sie naczytalam na różnych forach jak to się dziewczyny już długo starają o dzidzie i pomyślałam sobie dlaczego mi niby miałoby sie poszczescic szybciej? Lekarz mi powiedział niech Pani nie czyta forum bo kazda kobieta jest inna i każdy przypadek jest inny. I tak jak tu zawsze nastawiam sie mega pozytywną energia tak wczoraj ja głupia weszlam na inne fora i od razu dół. To nauczkę dostałam i już więcej tego nie zrobię, ale dziś mam w głowie te wszystkie wypowiedzi. U mnie dziś 19 dc wczoraj bolalo mnie podbrzusze tak że musiał sie położyć, ale dziś już jest ok. Czuję że tym razem sie nie udało. Pozytywnej energii dziewczyny. Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
slodka cytryna- jesteś wielka szczęsciarą, nam pozostaje trzymać kuciuki za Ciebie i malucha. Rybka plum- z ciebie też szczęśćira, uwielbiam Twoje poczucie humoru, wysyłasz pozytywne fluidy :) Ktoś musi trochę poprzeżywać... :)) Dziewczyny nie ma co się załamywać i porównywać do innych, jesteśmy różne, w różnym czasie zajdziemy w ciąże, tak to już jest :) Ja sobie daję 6 miesięcy na swobodne działanie, a później zaczne wyliczenia :) U mnie dzisiaj trochę lepiej, wczoraj polożyłam się wcześniej, pije osłonowo siemie lniane, jem tylko to co nie może mi zaszkodzić i czuje się o 50% lepiej niż wczoraj. Do soboty pewnie się zregeneruje, nie ma to jak złapć jakiegoś wirusa. Oczywiście okazało się, że dzieciki mają rota wirusa, mama niby zdrowa ale po kilku dniach mnie załapało, nie jest tak tragicznie, ale po co mi to bylo, ewidentnie to przewód pokarmowy płata mi figle,a człowiek byłby w stanie uwierzyć, że po 4 dniach ma objawy ciąży :) W każdym razie dzięki za wsparcie :), co bym bez was zrobiła, moja potencjalna ciąża- ma na imię rota :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Cześć dziewczyny.Ja wróciłam już z urlopu i próbuję nadrobić wszystko ale tyle napisąłyście że chyba nie dam rady :/ U mnie bez zmian @ jak wiecie była bardzo spóźniona teraz już sama nie wiem kiedy powinnam dostać,ale w tym miesiącu raczej nic nie wyszło więc czekam na kolejną @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milllenka... witaj w końcu:) Wystraszona... czasem tak bywa:) Szybkiego powrotu do zdrowia:) Dagietka... niestety wiele lekarzy mówi, że kobiety w ciąży (i jak widać starajęce się) powinny mieć zablokowany dostęp do internetu. Niepotrzebne nakręcanie się i stres! Oczekuje, kambel... czakamy na wynik bety! Powodzenia;) Słodka cytryna... ja też chętnie zobaczę zdjęcie Twojego maleństwa. Zmęczona... jak były wczoraj u Ciebie takie ,,ochoty" to mam nadzieje, że staranka były:) Mi ostatnio też bardzo włosy wypadają, ale jak narazie nie znalazłam na to lakarstwa:( Co do mieszkania... bardzo trudna sprawa:( musicie to sobie dobrze przemyśleć, nie działać pod wpływem emocji. Stempelek... znów ta wredna @... szkoda:( Plus taki, że dziś pogoda się poprawia! Wreszcie nie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*SłodkaCytryno – jak fajnie, że się pokazałaś :) super, że wszystko w porządku z maleństwem. Ja jeszcze nawet w ciąży nie jestem, a bardzo się boję urodzenia chorego dziecka *Dagietko – popieram twojego lekarza, ale sama czasem popełniam ten sam błąd, co ty, czyli czytanie for. Niestety największą ich wadą dla takich dziewczyn jak my, jest ich temetyczność, czyli na danym forum zbierają się tylko osoby które mają dany problem. Wchodzisz na takie forum i widzisz jego ogrom: 20, 50 osób które np. nie mogą zajść w ciążę i myślisz dlaczego mnie miałoby się udać. A prawda jest taka, że jest setki innych for na których jest 20, 50, 100 szczęśliwych ciężarnych i mam. Tylko, że tam raczej nie wchodzimy, bo sprawa nas nie dotyczy i nie chcemy się dołować i „zazdrościć”. Trzeba tam czasem zajrzeć i pomyśleć w drugą stronę – pozytywnie – jak im się udało, czasem po wielu przejściach, to czemu mnie miałoby się nie udać :) No to napisałam co wiedziałam…a głowa swoje i i tak się martwię ile to jeszcze u mnie potrwa. Dziś 14 dc. Wczoraj i dziś mam bóle owulacyjne, na jutro wieczór umówiłam się do innego lekarza (prywatnie), żeby przyjrzał mi się dokładnie, zrobił USG na porządnym sprzęcie, sprawdził czy pęcherzyk pękł, czy owulacja wogóle się odbyła itp., czyli profesjonalnie potraktował mnie i mój problem, bo problem nieważne czy mały czy większy na pewno jest i samym czekaniem hormonów sobie nie poprawię. A mój obecny lekarz tylko mówi, żeby poczekać, wszystko się powoli samo ureguluje przy tej 1 tabletce luteiny (swoją drogą biorę ją chyba jako jedyna inaczej niż reszta świata - 1 tabl. podjęzykowo codziennie przez cały cykl). Cykle się może powoli regulują w sensie czasu ich trwania (tu tez raczej obstawiam działanie castagnusa a nie samej luteiny, bo cykl znacząco się skrócił dopiero jak go zaczęłam zażywać), ale co się dzieje w trakcie tego nie wiem, a po roku wypada to już sprawdzić…Bagatelizuje też wiek, a wiadomo, że mimo, że starowinką się jeszcze nie czuję, to w kwestii ciąży po 30 powoli każdy miesiąc zaczyna mieć znaczenie…ehhh wewnętrzna maruda się we mnie odezwała Ale pogoda się za to u nas poprawia z minuty na minutę :) Temperatura może jeszcze nie powala, ale jest słońce i energia i humor wzrastają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam takiego stersa ze mała bania...no szok totalny...to czekanie mnie zabije...bylam dzis rano w labolatorium i pobrali krew po czym okazalo sie ze wynik bedzie jutro wiec ja uznalam ze jak juz sie zdecydowalam to tyle czekac nie bede musze wiedziec dzisiaj i pojechalam do innego labolatorium:) i wynik bedzie dzis o 17:) oczywiscie ten co bedzie jutro tez odbiore:) ale na wyniku nie bedzie podana ta liczba co wszystkie o tym piszecie tylko poprostu czy jetsem w ciazy czy nie..takie badanie kosztuje 15zl..a zdokladnym wynikiem 29zl wiec uznalam ze jak bede w ciazy to wtedy pojde zrobie ten dokladny.. *kochane wczoraj wieczorem mialam takie bole brzucha ze bylam pewna ze dostane okres nawet poszłam spac z moja kolezanka podpaska:) ale sie nie przydala...ale teraz znowu mam taki moment ze boli mnie brzuch bardzo i boje sie ze nici z tego beda o matko a ja juz zyje tym ze jednak sie udalo....nigdy nie mialam tak dlugiego cyklu...dodtkowo szyja caly czas wysoko...no musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Oczekuje 3mam kciuki zeby byly dobre wiesci. Makatka to naprwde dziwnie ta luteine masz. Bo z tym co ja sie spotykam to przewaznie daja od 15/16dc. Ja mam od 16do 25 dc. Zla jestem bo wczoraj taka ochota byla, rozkrecilam sie w najlepsze starania w trakcie a do finalu nie doszlo bo meza taki skurcz w lydke zlapal ze az lzy w oczach mial .dziewczyny wlasnie ostatnio moj mezus ma skurcze lydek w nocy. Czy to moze byc niedobor magnezu? Bo tak wyniki ma bardzo dobre morfologie ob crp cholesterol cukier itp. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×