Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Rybko - bardzo miłe wiadomości przekazałaś:) super, ciszę się, że wszystko pozytywnie się wyjaśniło, zdrówka dla Was :) Zmeczona - nie wiem co Ci doradzić, wiem, że luteine dają lekarze na podtrzymanie, ale czy tak sama na własną rękę brać dalej, nie wiem. Oby udało Ci się dodzwonić do lekarza, i oby jutro kreseczka była o wiele bardziej wyraźna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kauflandzie na jakim dziale są te testy? Bo ja nigdy nie znalazłam:-/ Rybko... To świetnie:-) teraz niech spokojnie rośnie i nie daje Ci podpalić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybka gratuluje widzisz trzeba byc dobrej mysli. Te testy w kauflandzie sa przy kasie u nas obok prezerwatyw tabletek przeciwbolowych itp. Caly czas wylaczony telefon :-( ma lekarka moja. Sprobuje do innego lekarza sie dodzwonic i podpytac. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka plum a ile ma Twój synek? U mojego napletek dopiero zszedł po zastosowaniu maści Diprolene jak miał 20 miesięcy. Ale i tak za każdym razem jak chce umyć po kąpieli to muszę go czymś zająć i często mówi, ze go boli. Jak jesteśmy na wizycie u nefrologa to zawzse robią to na siłę, a później mówią, ze siusiak jest zaczerwieniony;/;/;/ ale badania moczu są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonilam do lekarza u ktorego bylam z wynikami badan powiedzial zeby odstawic luteine i poczekac jak ciaza ok to sie sama utrzyma a jak nie to luteina niepotrzebnie chora podtrzyma w poniedzialek jak okres nie przyjdzie po odstawieniu to isc na bete. Kurde sama nie wiem bo poronienie mam juz za soba jedno. Bede jeszcze probowac do mojej gin sie dodzwonic. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszaleje cholera no. Udało mi się wreszcie dodzwonić do mojej pani doktor i co? i zgłupiałam doszczętnie bo ona powiedziała że luteinę brać do poniedziałku tak jak do tej pory po jednej tabletce, w poniedziałek iść na betę, jak wykaże ciąże to dzwonić do niej, jak nie będzie ciąży to odstawić, to wtedy cykl mi się może trochę wydłużyć. i co ja mam teraz zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyżej to ja zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... Ciężka sytuacja:-( ja bym chyba nie brała już ale to sama musisz zdecydować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona ja myślę, ze to Twoja lekarz jest najbardziej zorientowana w sytuacji i chyba jej należy słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już sama nie wiem czy ja widziałam tą drugą kreskę czy to moje omamy wzrokowe. Teraz ta druga kreska znacznie ciemniejsza się zrobiła, a była taka bardzo blada ledwo widoczna, taki zarys widziany pod kątem przy światle dziennym. Zaraz zrobię zdjęcie tego testu to zobaczycie jak wyglada teraz. a test robiłam po godzinie 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotoszok.pl/show.php/1640646_2013-07-12-12.24.40.jpg.html niby wiem że po pewnym czasie może się "matka boska" na teście pojawić ale kurcze do tej pory jak w robiłam a ciąży nie było to się ta druga nie pokazała. Nie wiem dziewczyny czy ja mam omamy i sobie wmawiam bo tak chce tej ciąży czy faktycznie coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmęczona gratulacje :) druga krecha jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona - no ja tez widzę druga kreche :) moim zdaniem powinnas swojego lekarza posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona najważniejsze że była:-) Słuchaj swojego lekarza, musi i będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze normalnie kołomyja, oddzwoniła do mnie pani doktor że lepiej d*phaston brać zamiast luteiny jak było te wczesne poronienie. Powiedziałam że mam całe opakowanie to kazała 2 x 1tabletke dziennie brac do poniedziałku na wszelki wypadek. i jak bete wyjdzie to ok a jak nie to odstawimy i cykl się trochę wydłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona - no i dokładnie tak bym zrobiła:) powodzenia, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmęczona a masz jeszcze jakieś testy, powtórz teraz i zobacz co wyjdzie nie masz nic do stracenia. Ale moim zdaniem kreska jest nie ważne jaka była ale jest więc ciąża jak nic :) radzę powtórzyć teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona, jest krecha, jest!!! Nawet blada krecha to krecha:D Boże, jak ja się cieszę:D Gratulacje Kochana:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze test też o czułości 20, ale czekam bo mąż ma mi kupic jak będzie wracał test o czułości 10 i zobaczymy. Tylko nie wiem czy wyjdzie bo strasznie dużo pije i czy za bardzo rozcieńczony mocz nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobię to dam wam znać co wyszło. Wzięłam właśnie d*phaston. kolejną tabletkę wezmę pod wieczór. To jeszcze nic pewnego więc się nie nastawiam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmęczona trzymam kciuki :) Podczytuję was cały czas od początku wątku i za wszystkie trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmęczona trzymam kciuki :) Podczytuję was cały czas od początku wątku i za wszystkie trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale by było śmiesznie jakby ciąża się potwierdziła bo akurat zamówiłam zestaw 50 testów owulacyjnych na przyszłe cykle i dziś już powinien przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych objawów to niestety one pasują i na okres i na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - krecha jest! :D Daj znać co pokazał kolejny test. Będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dam znać tylko czekam na męża bo ma mi kupić po drodze test o czulosci 10 chyba ze wczesniej przyjdzie paczka z testami owu bo tam też były ciążowe gratis. Zobaczymy kto bedzie pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam makatka bo ona na dziś też miała termin @. A dziewczyny powiedzcie mi jak długo nie pić przed tym kolejnym testem żeby mocz nie był za bardzo rozcieńczony?bo pije i co chwila sikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w kauflandzie i testów nie było :( Zapytałam panią z obsługi, powiedziała, że przy kasach, ale niestety nie było :( kupiłam pink test, w aptece kosztował 4,99zł a taki sam w naturze 13,99zł ... Skąd aż taka różnica w cenie? Niestety z czułością 10 nigdzie u mnie nie ma :/ został mi tylko jeden z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×