Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

dziki dzik... gratulacje:) przykro ze @ jednak jest:/ psikoniku.... powtórz test z innej firmy może bardziej czuły czarna... to czekany na wynik testu ciążowego, może to prawda z tymi testami owu:) Rybko... to przykre:( Ale jeszcze nic straconego... może za tydzień będzie coś widać:) Powodzenia! A ja dziś w ostatniej chwili powstrzymałam się od kupienia testu ciążowego. Wiem, że bym go zrobiła i jak wyjdzie jedna kreska to będę się łudzić, że ciąża jest a test zrobiony za wcześnie:( Nie chce wyszukiwać objawów, ale... piersi takie czułe... aaaaa nie zapeszam ale zaczynam głupieć:( dziś dopiero 24dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasikonik88 - może za wcześnie na test, mi też ściemniały sutki w pierwszej ciąży, trzymam kciuki na pozytywny kolejny test:) dzikidzik - kurcze przykro mi z powodu @ czarna8306 - wiele słyszałam o pozytywnych testach owulacyjnych we wczesnej ciąży, ale chyba nie jest to regułą, więc sama nie wiem co myśleć. RybkaPlum - przykro mi :( też wielokrotnie słyszałam, że organizm sam eliminuje wadliwy płód, dlatego w niektórych krajach (nie u nas) nie ratują ciąży przed 12 tyg. kicccia i inne dziewczyny wkrótce testujące - trzymam kciuki za pozytywne testy!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za inne wszystkie dziewczyny zeby byly pozytywne testy... mnie boli caly czas brzuch wiec chyba @ bedzie no ale identyczny bol podbrzusza jest w ciazy... wiem jak mialam z corka i w ostatniej ciazy... zrobie jeszcze jeden test jutro rano albo dzis wieczorem i napisze jaki wynik :) ale mozliwe ze moge dostac okres bo po tym poronieniu te cykle sie wachaja od 29- 32 dni raz nawet byl 38...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u lekarza, owulacja potwierdzona, pękły dwa pęcherzyki:) od kilku dni działamy, ale jeszcze dziś i jutro pomęczę męża :) W razie czego mam brać d*phaston, jest to lek na podtrzymanie ciąży. Biorę od dziś przez 12 dni 3 tabletki dziennie. 12 dnia mam zrobić test ciążowy... będzie to 16 lipiec. Jejku, niesamowicie przeżywam... staram się nie nakręcać, ale z drugiej strony nie mogę się doczekać. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - super wiadomość:) oby 16 lipca były jeszcze lepsze wiadomości:) pasikonik88 - trzymam mocno:) i czekam na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam... iii.. uwaga... jest bardzo blada druga kreska cien cienia.. jjutro powtorzze test z rannego moczu... na razie sie nie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyka bardzo sie ciesze! juz nie moge sie doczekac wyniku twojego testu ciazowego! ja jestem 2 dni po spodziewanej i dzisiaj dopiero chyba widac druga kreske... ale skoro moj maz ja widzi to znaczy ze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-fa-so...nie dziękujemy;-) Mąż dzwonił z pracy że trzeba iść dzisiaj do apteki po tabletki, jak sam nie pójdzie tylko mnie wyśle to chyba kupie test. Czy możliwe żeby już wyszedł jeśli jest ciąża? Wy pisalyscie o testach z rossmana, że tanie i lepsze? Klasyka... Super! Oj ciężko Ci będzie wytrzymać te 12 dni:-) powodzenia! Pasikonik... Świetna wiadomość! Czekamy na potwierdzenie z porannego moczu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny aż mi się smutno zrobiło jak czytam o tych poronieniach. Ale macie rację - widocznie tak jest lepiej, organizm wie co jest najlepsze. Choć z drugiej strony to wszystko jest bardzo niesprawiedliwe bo kobiety które bardzo pragną mieć dzieci trafiają na takie trudności a inne babska z patologii co wiecznie na gazie chodzą rodzą dzieci jedno za drugim, i te biedne albo trafiają do domów dziecka albo ulica je wychowuje. A tu człowiek tyle by oddał żeby mieć to upragnione dzieciątko i czasem tak długo się nie udaje. Jednak musicie być dobrej myśli bo ja wierzę że przyciągamy to czego pragniemy i prędzej czy później to się spełni. Pasikonik trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Daj znać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasikoniku, po cichu gratuluję... powtórz jutro test i od razu daj znać:) Często bywało, że dziewczyny miały bladziuchne kreski a po kilku dniach grube krechy. Trzymam kciuki, ale prawdą jest żeby się nie nakręcać, bo później jest rozczarowanie... Mi dzisiaj lekarz zrobił niesamowitą nadzieję, powiedział, że sanse są bardzo duże... boję się negatywnego wyniku... ale z drugiej strony myślę pozytywnie. My już chyba skończyliśmy starania w tym miesiącu, hehe oboje z mężem mamy dość :P 3 dni przed owulacją kochaliśmy się 2 razy dziennie, dziś w nocy była owulka i dziś też współżyliśmy. Myślę, że jeśli miałoby dojść do zapłodnienia to to wystarczy :) Przyznam, że niektóre zbliżenia były trochę na siłę... np dzisiaj żadnemu z nas się nie chciało:P ja już odpuściłam, nie chciałam męża zmuszać, ale on stwierdził, że jeśli jest jeszcze szansa to trzeba działać :D I kto wie, może dzięki temu będzie maluszek :) Nigdy nie przypuszczałam, że aż tak będę planować ciążę. Myślałam, że będzie zaskoczeniem, niespodzianką, ale jak się pragnie dziecka to chyba tak nie da rady, tylko o tym się myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - bardzo pozytywnie się zapowiada :) Pasikoniku - trzymam kciuki i z samego rana wchodzę na forum i sprawdzam jakie masz dla nas wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
pasikoniku super wieści trzymam kciuki ja jutro rano też testuję bardzo się boję klasyka trzymam kciuki i czekamy na wieści za 12 dni Rybko przytulam i współczuję wiem co przeżywasz,ale widocznie tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - przykro mi, że wizyta tak wypadła :(. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli co do ciebie. W pierwszej ciąży miałam wizytę na przełomie 6-7 tygodnia (wiedziałam, kiedy mam płodne), lekarz widział tylko pęcherzyk, zarodka jeszcze nie było, ocenił wiek ciąży na 5 tydzień. A wszystko było w porządku, dzidziuś rozwijał się prawidłowo, zobaczyłam go fikającego na kolejnej wizycie miesiąc później. Mam nadzieję, że u ciebie będzie taki sam scenariusz. dzikidzik - gratuluję :) Ja dziś w końcu pojechałam na pierwszą serię badań, niestety pobieranie krwi jest od 8.00-10.00, więc przyjechałam dość późno do pracy, będę to musiała odrobić. Mdłości mnie męczą (czyli bez zmian), ale dziś mam dobry nastrój, bo skończyłam 2 miesiące, zaczyna mi się trzeci :) Trzymam kciuki za was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasikoniku - super wiadomość, oby kolejne testy były coraz ładniejsze :D Klasyka - no to za ciebie trzymam za bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o testach strumieniowych? W rossmanie są w promocji dwa za 14,99 a płytowy jeden za 11zl. Jeszcze takiego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
wiesz jakiego mam stresa nie potrzebnie zrobiłam ten test owulacyjny bo teraz się nakręcam że się udało i boję się rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasikoniku, czarna... Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie! Ja jutro kupie test i w niedzielę rano zrobię bo już szału dostaje! Chodź nie daje po sobie poznać, nawet mężowi nic nie mówię... Tylko Wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
hej dziewczyny zrobiłam test no i jest blada druga kreska !!!!!!! :-) masakra nie wierzę normalnie że się udało za pierwszym razem ,boję się że to sen kicccia trzymam kciuki za Ciebie pasikoniku twoja też była blada kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - ale wieści z rana! cichutko gratuluję i czekam na ciemniejsze kreski na następnym teście :) Pasikoniku - jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna... wielkie gratulacje! faktycznie za pierwszym razem to jesteś podwójna szczęściara:) J ednak jesteś przykładem tego, że test owu wskazuje ciąże:) Masz jakieś objawy ciążowe? Ja w pierwszej ciąży też miałam bladą kreske:) Nie musi być gruba jak w testach owu, wystarczu, że coś widać:) Pasikoniku jak u Ciebie? Cały czas się zastanawiam nad tymi strumieniowymi testami, może powstrzymam się żeby jeszcze dzisiaj nie kupić. Od czasu do czasu łapie mnie taki dół, że poprostu sobie wkręcam tą ciążę i nic z tego nie wyszło:( Oj będzie mi bardzo przykro:( Jeżeli to nie ciąża to znaczy, że już dostaje do głowy i muszę znaleźć sobie jakieś zajęcie poza zachodzeniem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
kicccia na testach sie nie znam ale głowa do góry mi w środę wyszedł negatywny a dzisiaj zobacz albo kup owulacyjny mi wyszedł prędzej i ładne dwie grube krechy heheheh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
makatka03 dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna- gratuluję, pasikoniku czekam na informację i życzę powodzenia:-) U mnie jak nigdy od tygodnia bóle na @. Szlak mnie trafia, pewnie przez to czuję, ze sama się nakręcam i liczę na cud, ze jak się nie starałam to zajdę:-( Planowana @ w czwartek także pozostaje mi czekać. A od soboty idę na urlop do końca miesiąca i tylko tym już zyję. Synek już lepiej, buzia wygląda ładnie, co prawda w wymazie wyszła mu jakaś bakteria, ale taka wszędobylska więc może obejdzie się bez antybiotyku. W poniedziałek idę do pediatry. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - ogromne gratulacje! miło się czyta takie wiadomości z samego rana :) Ciężko będzie mi wytrzymać jeszcze 11 dni... pewnie za 10 zrobię pierwszy test :P Dziwi mnie jedna sprawa... owulacje mam potwierdzoną usg, więc temperatura powinna podskoczyć w górę? mi pokazuje tylko 36,63 :/ Dlaczego tak? owulacja była z czwartku na piątek. Znacie się na temperaturach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula... Najważniejsze, że synkowi już lepiej! Klasyka... Ja miezylam temperaturę przy pierwszej ciąży i w teorii tak jest że skok powinien być na owulacje, ale najważniejsze że owulacja u Ciebie potwierdzona w stu procentach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×