Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Dzidzik na pewno 2 dzieci. Jak się trafi drugi chłopak to może jeszcze pomyślimy. Dom będę miała duży ale przy trójce to i już auto inne. Zobaczymy jak to będzie Jutro już wracamy do domu a w weekend już do pracy. Po weekendzie oczekiwanie na @ chyba że będę miała tyle szczęścia i nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Czesc jestem po becie po 16 wyniki ale niewiem co to bedzie po drodze z badan mielismy wypadek i tak mi pas szarpnal na brzuch i jeszcze mocno sie zddenerwowalam i ciagle mnie boli tak sie boje teraz ze niewiem moj maz jest tak zly o ten samochod bo znow nie potrzbnie trzeba wydac kase i jeszcze jestesmy bez auta wiec masakra ja sie cieze ze nic sie nam nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidzik - ja obstawiam, że w związku z wiekiem, tempem postępu "prac", a własciwie z chęciami też skończy się na 1 jeśli wogóle będzie pozytywny finał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stempelek... Wszystko jeszcze może się zdążyć:-) jeśli owulacja była później co potwierdził lekarz to cykl dłuższy a co za tym idzie test powinien wyjść za kilka dni. Jeszcze może być dobrze:-) powodzenia! Dzikidzik... Dwoje napewno, ale nie wykluczam trzeciego... Zależy jaka będzie sytuacja życiowa... Za szybko by to planować:-) narazie czekam na drugie;-) A u mnie już jakiś czas po staraniach i przyszedł najgorszy czas oczekiwania... I niestety wypatrywania objawów. Dziś 19dc cyklu więc przedemną jeszcze półtora tygodnia. Niby niedługo a tak się dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek x - bardzo mi przykro, mam nadzieję, że nie zaszkodziło to przede wszystkim ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek... Jaka historia! Co się stało? Nie martw się o samochód! Ważne że z Wami ok. Może mimo wszystko dzień szczęśliwie się zakończy pięknym wynikiem bety:-) trzymam kciuki i daj znać co wyszło! Jak by brzuch Cię dalej bolał to może wybierz się do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Makatka trzymam kciuki zeby było dobrze na badaniach i u lekarza wyszły już konkretne decyzje Stempelek póki nie ma @ jest ciągle szansa;-) super że będziesz miała nowy domek;-) oj będziesz zajęta bardzo przeprowadzką i dekorowaniem;-)ale super;-) Dzikidzik u mnie pogoda nie za ładna pada co chwile i przez moment była burza Wystraszona ale kto wie my z moim mężem wczoraj rozmawialiśmy i tak stwierdziliśmy że dziwne żebym zaszła akurat w tym miesiącu bo jakoś sobie odpuścilismy i nawet było 3-4dni przerwy bo albo nie było ochoty albo przez upały mocno zmęczęni po pracy i jakoś tak rzadziej duzo było niż zawsze a ja ogólnie nie liczyłam nic chciałam nawet nie obserwować śluzu ale tego to się nie da;-D i tak mniej więcej wiedziałąm kiedy miałam płodne ale może 2-3razy było w płodne dni i byłam pewna że nie wyszło więc u Ciebie nadzieja też jest;-) Anula trzymam kciuki żeby @ nie przyszedł;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
przede mną jeszcze 4 dni do okresu... z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej jakoś tak nie mam specjalnie dobrego nastroju, że coś mogłoby z tego być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek83
Niulek dobrze ze wam nic nie jest a samochod no coz najczesciej jest tak ze jak mamy juz zaplanowane wszystko lacznie z wydatkami to pojawia sie calkiem niespodziewanie cos i psuje wszystko mam nadzieje ze z 'fasolka' tez bedzie ok Dzikidzik co do sondy to ja tez mysl o trojce ale jw mam problem ze zrobieniem jednego a co dopiero 3 ;) ale juz dawno przeslismy ta rozmowe z mezem ze chcemy adoptowac dzieciatko albo dwoje ta kwestia jeszcze nierozstrzygnieta jestchoc moj maz na czasami napady na jedynaka ale ja nie chce.nie wyobrazam sobie zycia bez mojego rodzenstwa z calymi zaletami i wadami i chcialabym zeby moje dziecko tez mialo rodzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
trzymam za was wszystkie kciuki zeby jak najwięcej było nas na dole tabelki;-) dzikidzik ja bym chciała dwoje ale nie mówię że jakbym miała dobrą sytuację życiową to wolałabym trójkę;-)ale to zależy wszystko jak życie się potoczy Makataka,Kiccia dzięki;-) ogólnie mieliśmy małą stłuczkę i nic nam się nie stało mała stłuczka ale z autem gorzej bo dużo do naprawy będzie trochę się załamałam bo wydaliśmy się mocno na remont i kolejny wydatek zawsze coś ale trudno moj mąż jest tak zły o to auto bo to było jego wymarzone;-)i teraz się uszkodziło a ja się przejmują czy mi się nic nie stało bo ten brzuch mnie ciągle boli bo mocno mi się pas wbił przy szarpnięciu i tak mnie za bolało a do tego stres od razu i tak sie boje teraz. A co w szpitalu mi pomogą jeżeli to taka wczesna ciąża jest? coś zaradzą bo niewiem?kurcze strasznie się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
właśnie fajnie mieć rodzeństwo ja zawsze mogę na moim bratu polegać nawet w nocy by przyjechał zeby mi pomóc i to jest fajne.Auto trzeba naprawić i tyle ja jakoś do tego nie przywiązuję dużej wagi no szkoda mi samochodu ale nie jest dla mnie aż tak ważny dla mnie najważniejsze żeby beta wyszłą pozytywnie i nic się nie stało z dzidzią i tyle rozumiem męża bo dla faceta auto to świętość ale dla kobiety nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Ja mam dosyc dzisiejszego dnia maz jest zly na mnie za wypadek i wogole nie rozmawiamy i sama zostalam ze wszystkim po wyniki tez pewnie pojde bez niego jestem ciekawa kiedy mu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Niulek- mąż ochłonie , przemyśli i wszystko będzie ok. Wiadomo że jak są nerwy to nie jest łatwo i do tego człowiek chciałby żeby wszystko się dobrze układało ....a tu ciągle pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
A co do ilości dzieci to myślę że dwójka jak narazie wystarczyłaby. Mam synka 4 letniego i bardzo chciałabym dla niego rodzeństwo. boję się troszkę o to wszystko ponieważ z pracą cienko , zaczęliśmy budowę domku..... jednak nie chcem żeby mój syn był jedynakiem. sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie żeby jej nie było :) a czy na dwójce bym poprzestała...... :) sama nie wiem , czas pokaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek83
Niulek napewno wszystko sie ulozy wiesz z facetami to jak z dziecmi ktore maja swoja ulubions zabawke i jak cos sie w niej popsuje to sa potwornie zle wydaje mi sie ze wszystko lada moment mu przejdze moze musi pocierpiec w samotnosci a co do szpitala to lepiej isc moze dadza ci cos na podtrzymanie .wierze ze wszystko bedzie ok i beta i maz .trzeba myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek - ale mieliście przygode, dobrze że tylko tak się to skończyło, a auto się wyklepie. odebrałam bete - wynik 130 termin u gina mam umówiony na 07.08 to będzie 42 dc myślicie, że będzie coś widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielcia... Wielkie gratulacje po raz kolejny! Napewno będzie widać pęcherzyk ale raczej jeszcze bez serduszka:-) Niulek... Jak Twój wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mam nadzieje ze przygarniecie nastepna staraczke do waszego forum:-) Prawie 5 lat temu pisalam na forum kafeterii gdy oczekiwalam pierwszego dziecka:-) Po 4 latach dojrzelismy do decyzji zeby sie starac o nastepne. Cykle mam w miare regularne (roznica 1-2 dni). Mam nadzieje ze w tym cyklu nam sie udalo chociaz jak na razie testu nie robilam ale mam objawy jak w pierwszej ciazy a wiec: powiekszone, bolesne piersi, brodawki stojace na bacznosc:-) i do tego bole ciagnace w podbrzuszu. @ powinna przyjsc 04 sierpnia wiec czekam no i jak nie przyjdzie to bede testowac:-) A wiec trzymajcie kciuki. I ja rowniez trzymam kciuki za was wszystkie. Takie forum to skarb:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandra... To trzymam kciuki żeby się udało!:-) to pierwszy cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi wiec jesli sie udalo to bede przeszczesliwa bo z pierwszym maluszkiem troche nam sie zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielica gratuluje. Niulek jak tam twoja beta? Ja juz po wizycie u lekarza widac zarodek cialko zolte i lekkie echo plodu. Wielkosc pecherzyka 24 mm. Termin porodu wg om 23.03.2013 wedlug usg 23.03.2014. . Zarodek wielkosci 5 tyg i 5 dnia. Dzis 44 dc. Ale co do serduszka upewnimy sie za dwa tyg. Dalej mam brac d*phaston 3 razy i nospe. Mam odpoczywac duzo ale juz nie musze plackiem lezec tylko. Moge wstawac ale nie za duzo. Skierowanie na badania dostalam cala lista eh. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug usg 26.03.2014 mialo byc. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde zle cos naposalam. Zaraz wam opis napisze z usg. W powiekszonej jamie macicy uwidoczniono prawidlowo umiejscowiony pecherzyk ciazowy z echem zarodka crl -2,1 (zle odczytalam nie 2,4). Fhr nie i nie wiem co napisane jest. Jajniki bez patologii w obrazie usg. Ciaza 6 tyg wg usg 5tydz 5 dni. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica- wielkie gratulacje :) Niulek x - jak tam? mężowi zaniedługo przejdzie... Zmęczona - bardzo, bardzo się cieszę :D wg terminu będziesz już wiosenną mamą :) Alexandra - witaj! jeśli masz się ochotę dołączyć do tabelki, to ostatnia jest na stronie 98. Dopisać się możesz wg terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona26 - super wiadomosc!!!. Trzymamy kciuki zeby wszystko bylo w porzadku. A wiec odpoczywaj jak najwiecej i dbaj o siebie i fasolke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zmęczona :) czyli dzieli na jakies 11 dni:) ciekawe czy ja ujrzę zarodek na usg w przyszłą środe :) odpoczywaj teraz dużo :) wszytsko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka - chetnie sie dopisze:-) tylko troche pozniej bo teraz swojej coreczce pokoj maluje. Wyslalismy ja na wakacje do moich rodzicow a przed wyjazdem maluch nas uprosil zeby jej pokoj na rozowo i fioletowo pomalowac wiec dzialam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, umnie 38 dc i nic sie nie dzieje... ani w jedna ani w druga... testy negatywne, @ brak.... martwie sie ze juz sie na dobre rozregulowalam, nigdy tak wczesniej nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskolka a moze bete zrob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×