Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość dorina00
Dziewczyny wybieram sie na zrobienie testu pappa i w ty samym dniu usg.Moze wie któraś z was czy najpierw iśc na pobranie krwi a potem na usg czy odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie do mam planujących ciąże. Biore kwas foliowy odżywiam się raczej zdrowo. czy przyjmujecie dodatkowo jakieś suplementy diety? Pije olej lniany, czy wystarczy ??? Koleżanka mówi że piła soki marchwiowe bo jak twierdzi duża ilość b-karotenu przy poczęciu gwarantuje ładny kolor skóry dziecka :D mąż się śmieje że to " durne wierzenia, wiejskie pierdoły" :)myślicie że to prawda? Pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niupek jak tam beta? Odezwij sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona- bardzo się ciesz. Ze wszystko dobrZe. Może organizm się oczyszczal albo miałaś czas @? I dlatego te plamienia? Niulek- co za feralny dzień oby beta humor poprawiła:) Anielica-gratulacje :) Alexandra- trzymam kciuki za pozytywny test :) Gość ja biorę kwas foliowy tak jak zalecaly pielęgniarki w szpitalu dodatkowo do owulacji brałam wiesiolek ale już nie biorę. Wydaje mi się ze kwas f. Powinien wystarczyć. A mnie dziś zalewa. Ehh jak ja nie cierpię @ .ale niedługo sobie pójdzie co bardzo mnie cieszy. Pół dnia przespałam i teraz czas wykorzystać wieczór i zająć się zwierzakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa. Soku nie powinno się pić w zbyt dużych ilościach bo ta śniada cera dziecka nie świadczy o zdrowiu tylko że karoten nie dał rady się całkowicie rozłożyć w dziecięcej wątrobie. Owszem normalne ilości to witamy ale żeby specjalnie pić duże ilości to bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta raczej nie ma sensu skoro testy negatywne wychodzą.... sok marchwiowy wydaje mi sie ze moze byc o tyle niebezpieczny, ze zawiera duzo wit A a na poczatku ciazy to raczej niewskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Hej sorki ze tak pozno pisze beta 726 mezowi przeszlo od razu jak zobaczyl wyniki powiedzial ze w sumie auto sie naprawi hehe powidzielismy najblizszej rodzinie rodzice i rodzenstwu i ucieszyli sie wszyscy Zmeczona to super ze wszystko dobrze mocno za ciebie wszyscy kciuki trzymali Jaskolka nadzieja jest poki nie ma okresu ja trzymam kciuki za ciebie i reszte dziewczyn Aleksandra witaj na pewno spodoba ci sie u nas brzuch nadal boli mam nadzieje ze jutro minie Niulek x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona, niulek... Bardzo się cieszę! Mimo stłuczki dziś u nas tyle dobrych wiadomości:-) Dorina... Ti raczej bez różnicy. Picie większej ilości soku marchwiowego... Bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Niulek x- gratuluje :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niulek gratulacje sliczna beta :) to juz niedlugo pecherzyk bedzie widac bo jak beta ok 1000 to juz pecherzyk powinien byc widoczny. Powtorz za 2 dni jeszcze to juz powinno byc ponad 1400. Jak sie czujesz? Masz jakies jeszcze objawy? Mnie tez brzuch boli jak na @ ale to niby normalne. Mozna nospe brac na to bo ma dzialanie rozkurczowe i jest bezpieczna tak mi gin powowiedziala. Mnie meczy straszny posmak w buzi. Wszystko jest takie mdle i bez smaku najlepiej bym jadla ostre i pikantne. Dzis na obiad maz przywiozl rosol od babci mojej to tyle pieprzu nawalilam ze szok ale mi takiw pierne najbardziej smakuje teraz. Nastepna wizyta u mnie za 2 tygodnie. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Gość ja też biorę kwas foliowy i czasem pije magnez ale to przez to że pije dużo kawy a sok marchwiowy pije czasami ale nie żeby dziecko miało ciemniejszą karnację tylko bo lubię;-) a duże ilości soku marchwiowego są szkodliwe i to nawet lekarz Ci powie Anielica to gratuluję;-) myślałam ze napisałam ale nie więc gratki;-) ja jeszcze nie wiem kiedy mam iść do lekarza na razie się zastanawiam Kafateria ma wymogi co do nicku nie może mieć spacij i paru innych rzeczy Niulek X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kurde moze wy mi pomozecie. Wg om ktora byla 16.06 dzis jest moj 44 dc czyli 6 tydz 2 dni, u mojej gin pokazywalo wg om 6 tydz i 1 dzien a wg usg 5 tydz 5 dzien. a wg kalkulatora na necie pokazuje 7 tydz. Jak to liczyc? Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu mi-fa-so, ale nie mogę się zalogować Witam :) dawno nie nie było, a to dlatego, że miałam urlop i jakoś trzymałam się z dala od komputera, spędzając czas z córcią. Nigdzie nie wyjeżdżaliśmy, bo mąż niestety nie miał urlopu. Ale za to byłyśmy stałymi bywalczyniami na basenie :) zawsze to coś :) Jutro powrót do pracy :( - aneczko0124 - gratulację:) wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) - kambel - dziwna Twoja sytuacją, te wyniki bety, raz w dół raz w góre.. o co to może chodzić, ciekawe. Oby już to wszystko się wyjaśniło - niulek x, anielicaaaaa -gratulacje :) niulek x - współczuję stłuczki i nerwów:) ale beta Wam wynagrodziła:) ładny wynik :) - zmeczona - bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki, zdrówka i sił dla Ciebie i fasolki!:) fajnie, że wizyta się udała :) - alexandra2p - witaj :) dziewczynom, które w ostatnich dniach dostały @ życzę powodzenia w kolejnym cyklu!! :) a dziewczynom, które na dniach będą testować życzę dwóch kreseczek:) u mnie po ostatnich miesiącach celowania w dni płodne, aż dziwnie, bo teraz tych dni płodnych z mężem musieliśmy unikać, choć to trudne, bo nawet nie wiem, który dziś mam dzień, bo nic nie liczyłam, nie mierzyłam, ani nie sprawdzałam. Pozdrawiam dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niulek a ile placilas za bete? Pytam z ciekawosci. Mi gin kazala jeszcze jedna bete zrobic no i cala lista badan. Jak patrzylam na cennik najtanszego laboratorium u nas to wyjdzie ok 300/350zl szkoda ze jak lekarz prywatny to trzeba za badania na jakie skieruje placic 100% eh. Mysle niulek ze mozesz isc tak gdzies kolo 6/8 tyg jak nie bedzie nic zlego sie dzialo. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Klasyka. Też mam problem z zalogowaniem się. Dziewczyny gratuluję pięknej bety i pozytywnych testów :) Co do marchewki... nie przesadzałabym. osobiście bardzo lubię soki marchwiowe i kupuję sobie jednodniowe, ale 1-2 razy w tygodniu. Najlepiej zapytaj lekarza ile można pić. Wkurzyłam się dzisiaj troszkę bo najpóźniej w środę muszę mieć zrobione usg, a dziś mój ginekolog powiadomił mnie, że ma urlop:/ Zapisałam się na jutro do innego, chyba najdroższego w mieście :/ No, ale trudno, ważne żebym wiedziała, czy wszystko jest ok. Dziś 11 dc, zapewne od jutra staranka :D Mąż już doczekać się nie może bo 3 dni go przetrzymałam :P U Was też są takie upały? u mnie jest niesamowicie gorąco i duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje serdecznie za mile przywitanie w waszym gronie. Niulek serdeczne gratulacje. Niech wam fasolcia zdrowo rosnie:-). Co do witamin w czasie ciazy to w pierwszej ciazy bralam kwas foliowy i witaminki dla kobietek w ciazy. O soku z marchwii i jego wplywie na karnacje malucha nigdy nie slyszalam. Padam na twarz po malowaniu pokoju - a jutro powtorka z rozryki w koncu trzeba druga warstwe polozyc:-) Slodkich senkow wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek piękna beta a który to masz dzień cyklu, bo moja w porównaniu do Twojej to strasznie mała wyszła. Zmeczona ja za bete płaciłam 27 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Zmeczona ja place 42zl w szpitalu a lekarza mi mama chce zalatwic jakiegos dobrego ale tez chyba w szpitalu ale u nas w szpitalu tez sie placi bo maja limity ale niewie kiedy pojde zalezy kiedy bedzie wolny termin moze szybciej jak cos sie zwolni bo dlugo sie czeka na wizyte ja prywatnie czekalam prawie miesiac Ta beta nam wynagrodzila:-] ja mam ciagle mldosci ale naszczescie wymiotow nie jem migdaly niby pomagaja ale ja nie widze efektu zbytnio zmykam do pracy milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak wczoraj rano przewidzialam przyszła niestety @ jak w zegarku, dokładnie wtedy kiedy miała przyjść. Jak dziewczynki któraś będzie zmieniać tabelke to proszę wpisać mnie i 4 ty cykl następny termin @ 23.08. Ten cykl zaczynam z ziołami, wiem że nie każda z was to popiera, ale próbuje wszystkiego. Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagietko - no cóż, przykro mi. Masz rację, próbuj czego się da. Zioła nawet jak nie pomogą, to też nie zaszkodzą. Ja też brałam te wszystkie wiesiołki, oleje lniane, castagnus, jednak problem zapowiada się "mechaniczny" (zrosty), więc co bym nie brała, jak bardzo się relaksowała, "odpuszczała", to i tak jajeczko się nie przebije przez zatkany jajowód. Do tego hormony nie takie jak powinny. Naprawdę się niecierpliwię przed jutrzejszą wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) właśnie obudził mnie sen śniło mi się, że mi wyszły dwie kreski na teście:-) test był taki jakich chyba jeszcze nie produkują ale jakie to były emocje, jak się cieszyłam do tej pory mnie trzyma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka... Może wizyta cię jutro uspokoi, może się okaże że sprawa nie jest taka poważna? Dagietka... Przykro mi:-( dobrze, że chociaż cykle mamy regularne i niema niepotrzebnych stresów i złudzeń. Zmęczona... To 7 tydzień:-) nie patrz na termin z usg bo on pokazuje od wielkości dziecka i za każdym razem będzie pokazywał inaczej raz z jedną raz w drugą stronę. Klasyka... Oby starania były owocne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makatka oby jutro się pozytywnie wszystko rozwiazalo i problem nie okazał się tak poważny Dagietka współczuję ale też bym pewnie po pewnym czasie próbowała innych sposobów. Kicccia mi też się śniło jakis czas temu że wyszły mi dwie kreski i to były tak realne że jak się obudziłam nadal myślałam że to prawda:-)więc oby u ciebie też się sen spełnił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicccia - niestety, chyba się nie uspokoi, bo skoro na zwykłym rutynowym usg zauważył, że sa zrosty i prawy jajowód jest przyrośnięty do ściany macicy zanim jeszcze mu powiedziałam o moim przypadku z przeszłości, to coś musi być na rzeczy. Wspomniał też, że może się nie obyć bez laparoskopii lub conajmniej HSG. Do tego hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
widzę, że macie już sny prorocze:)- kto wie może się faktycznie spełnią, dzisiaj zauważyłam, że przez dlugie cykle jestem ciągle na szarym końcu :) makatka- bądź dobrej myśli. To teraz został dzikidzik i ja :), ja nie mam złudzeń, ale kto wie jak jest u koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
ta wyżej to ją niulek x zapomniałan się podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Makatka badz dobrej mysli. Mysl zadaniowo. Ze kazde badanie przybliza cie do celu i jestes juz krok blizej niz przed nim. Ja mam problem z psinka. Nie wie co zrobic. Podchodzi do mnie a ja nie moge wytrzymac i odsuwam sie od niej bo tak mi smierdzi. Maz ja kapal ale to nic nie dalo. Wczesniej mi to nie przeszkadzalo a teraz czuje ja z daleka i mnie mdli okropnie. A wiadomo jej tez przykro bo nie wie co sie dzieje ze jej pancia ja odsuwa od siebie. Dzis w nocy okropna burza byla u nas ale plus taki ze sie ochlodzilo troche nie jest juz tak duszno ale i tak pogoda letnia. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
wystraszona nie ma @jest nadzieja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
makatka właśnie musisz być dobrej myśli tak jak dziewczyny radzą. Zmęczona ciężka sprawa z psinka a może jakis inny szampon?może też zapach jaki wydziela i miesza się z tym szamponem tak na ciebie wpływa?oby szybko przeszło ci to. Bo psiaki czują że coś jest nie tak. A możesz już więcej się ruszać czy nadal leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - ja jestem zadaniowcem :) i właśnie dlatego oczekuję jutro konkretnych decyzji, chociażby to było skierowanie na zabieg. Bo twarda jestem i dużo zniosę, ale nie cierpię takiego zwodzenia i czekania aż samo się naprawi, skoro ewidentnie wiadomo, że coś nie gra Do nas deszcz doszedł dopiero dziś koło 9:00. Nadal jest ciepło, ale trochę przyjemniej. A w pracy i tak klima :) specjalnie jej nie lubię, ale obecnie ratuje sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×