Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

przeszukałam nawet swoje badania i nic, może faktycznie jutro zrób jeszcze raz albo idź do laboratorium z zapytaj o interpretacje wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmęczona ja miałam 2 kłócia. weź ze sobą cytryny lepiej smakuje. da się wtedy bez problemu wypić anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
W lab powiedzieli, że ciąża jest ale wynik jest bardzo niziutki (240 w dniu miesiączki to aż tak mało?) i, że jeszcze się nie kwalifikuje do tygodni ciąży:/ Tak sobie myślę, że może mają normy od zapłodnienia... Wtedy jeszcze jako tako by się zgadzało. Ale od kiedy są liczone tygodnie to oni nie wiedzą:/ Chyba rzeczywiście pójdę jutro gdzie indziej. Przynajmniej będę spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladna beta ;) Ja mialam pierwsza jakos moze tydzien po @ 136 . Moim zdaniem jest ok. I od dnia ostatniej miesiaczki sie liczy, wedlug ich norm Bez obaw klasyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne maja normy bo zazwyczaj nawet jest 2-3 tydz ciazy oznaczony..a tu nie nic. Wszystko jest ok, powtorz bede za 2 dni musi wzrosnac 3 krotnie jak moka gin mi kiedys mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 3 na gluloze.. Pierwsze przed wypiciem, drugie po wypiciu raz po 1h potem 2h Ja mialam 75gram o ile sie nie myle. Ochydne na maksa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Klasyka oni może liczą od ostatniej miesiączki ale jak ja robiłam w dniu spodziewanej @ i wyszło mi że to jest troszkę powyżej 2tygodnia i wg mnie wynik bety jest od zapłodnienia bo nie całe 3 tygodnie później byłam u lekarza i wyszło że to 7 tydzień wg ostatniej @ i wielkości dziecka wg bety byłby 5 tydzień. Zrób w innym laboratorium najlepiej w tym co zawsze robiłąś i byłaś pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam 1 dzień po spodziewanej @ bete równa 136. Liczony wiek płodu. Wczoraj byłam natomiast na kolejnej wizycie u gin. Jest serduszko - 150 tetno :) maluch ma już 12 mm, usg i ostatnia @ wskazywaly tak samo czyli 7t3d.Trzymajcie sie. Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry_bird
witajcie dziewczyny! któraś z Was tutaj niedawno napisała, że to forum jest szczęśliwe i chyba rzeczywiście!! :-) kilka dni temu moje piersi stały się bardzo tkliwe co nigdy nie zdarza mi się przed okresem, a dodatkowo powiększyły się o dobre pół rozmiaru (nawet mąż robił oczy jak widział hehe) i dziś rano coś mnie tknęło (a jestem około 3 dni przed okresem), żeby zrobić test i druga kreska się pokazała! trochę blada, ale nie muszą się szczególnie przypatrywać, aby ją zobaczyć. nie wiem czemu, ale odkąd urosły mi te piersi zaczęłam mieć dziwną pewność, ze to jest to! :D na razie jeszcze nie skaczę do nieba z radości bo wiem, że różnie może być i, że dziewczyny miały przed okresem kreski, a później wychodziły różne cuda (ciąże biochemiczne etc.) ale jakoś tak wydaje mi się, że jednak się udało w tym cyklu! :-) ach co za emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Witam dziewczyny, Klasyka mi sie wydaje ze wszystko zależy od dnia owulacji, potem od zagniezdzenia bo u niektórych trwa to 4 a u niektórych 8 dni wiec wyniki mogą sie diametralnie różnic. U mnie przed terminem @ miałam cos około 209 i lekarz początkowo stwierdził ze to wcale nie musi oznaczac ciazy bo wynik jest niski no ale oni musza cos takiego mowić żebyśmy sie nie nakrecaly za bardzo :) jak widzisz niektóre dziewczyny po terminie @ miały niższe wyniki. Jezeli beta ładnie przyrasta to napewno jestes w ciazy :) mam przeczucie ze tym razem bedzie wszystko w porządku :) Angry_bird gratulacje! U mnie 13 tydzien, wczoraj byłam u lekarza na ogólnych badaniach, dzidzius skakał jak szalony i ma juz 55 mm :) dzis idę na usg genetyczne i bede widzieć wszystko wyraźniej, sprawdzimy czy wszystko rozwija sie prawidłowo :) mdłości i wymioty nadal męczą ale mam nadzieje ze niedługo dadzą mi spokój. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, gratuluje tym ktore noszą pod serduszkiem swoją kruszynke i zycze duzo zdrowka! A starającym sie.... II kreseczek ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 012356987
test byl do d.. niby kreska rozowa grubosci wlosa pojawila sie w przeciagu 3 minut.. i nie jestm w ciazy dostalam okresu wczoraj.. to tyle... witaj 17 cyklu staran.. gartuluje Wam i zazdrosze.. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 012356987
dziewczyny zrobiłam przed chwila test.. jest druga jasna kreska... ale ze mnie leci normalny @ tego dnia co zrobiłam ten babychick test co pokazała się dziwna druga kreska, postanowiłam zrobić innej firmy i to następnego dnia z 3 moczu i był cień.. dzisiaj jest kreska.. ale i tak pewnie po ciąży o ile jest... :((( ech trudno matka natura wie co robić.. zrobiłam ten test dla świętego spokoju i proszę jakie zaskoczenie. krew jest ciemniejsza bardziej bordowa.. ale nie ma to chyba znaczenia skoro jest okres, ciąży brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Opcje są dwie: albo jesteś w ciąży i u niektórych dziewczyn zdarza się, że maja okres, druga opcja jest gorsza może doszło do zapłodnienia i hormon HCG jest tylko niestety mogło dojść do poronienia i stąd ta krew. Czytałam gdzieś, że nawet 50 % poronień jest właśnie w dniu okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
AaBbCc na kiedy masz termin?;-) angry_bird gratulację;-);-) 012356987 dziwne że testy pokazują pozytyw a masz @ może jest inny niź zawsze czasem podobno tak jest że ma się @ a potem się okazuję że ciąża może też jesteś tym wyjątkowym przypakiem;-) Klasyka i co postanowiłaś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. Klasyka to wcale nie jest niski wynik. Bierz duphaston, powtórz bete i bądz dobrej mysli. Niulek mąż jeszcze nie czuje ale to takie dziwne uczucie jakby mi taki bąbelek łaskotał brzuch, a jak leże na plecach to jakby jakaś piłeczka mi w dół spadała ja przynajmniej tak to czuję. Przeraża mnie ta glukoza eh. Zaczynamy myśleć powoli o imieniu dla naszej kruszynki i narazie mamy kilka typów: kasia, ola, ada, dorotka, paula. Ale to takie wstępne. Ciężko będzie coś wybrać :) zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Niulekx lekarz mi jeszcze nie wyznaczył terminu ale wg kalendarza internetowego to początek maja :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
0123659... Zrób Bete będziesz miała pewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 12345
moja mana bendac w ciazy z moja siostra miala krwawienia przez 3 mies w dniach kiedy powinna byc @, ciaza przebiegala ok I siostre mam zdrowa. Lepiej zrob bete, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*012356987 nie mart sie na zapas...mi pani doktor powiedziala ze jak jest bordowe krwawienie to ze sie konczy czyli moze poleci chwilke ale zaraz przestanie...pewnie byloby fajnie gdybys miala duphaston...zawsze mozesz zadzwonic do lekarza w koncu masz do tego prawo..i powiedziec ze jestes w ciazy i zaczelas krwawic..moze Ci cos poradzi albo zaprosi po recepte....zycze powodzenia... *klasyka co do Twojej bety to uwazam ze jest super....najwazniejszy jest przyrost a nie jaka jest w dniu @ a na prawde jest sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga Witajcie kochane po tak dlugiej przerwie...potrzebowalam troche odpoczac od ciaglego myslenia...czytalam Was czasem ale nie pisalam...zaczelam juz 2 cykl po stracie...bylam w poniedzialek na pierwszej wizycie po zabiegu i wszystko jest super..ladnie sie zagoilo a endometrium sie odbudowalo...wlasnie jestm w czasie owulacji...endometrium mialam 9mm a pecherzyk 17mm...o nie wiem czy moge sie juz starac czy nie....co myslicie??? pytalam lekarza to powiedziala ze lepiej poczekac 3 miesiace ale jak zapytalam czy nie wystarczy ze wszystko sie odbudowalo i wrocilo do normy to nie umiala mi odpowiedziec wiec mysle ze oni poprostu tak mowia a nie ze na prawde tak musi byc...nie chce tez czekac bo to kolejne cykle mijaja a mowia ze po zabiegu jest latwiej i chcialabym chociaz sprobowac a przeciez nikt nie daje mi gwarancji ze odrazu sie uda...kochane poradzcie mi prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25................................. ... ......2dziecko................03.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl........ ... ........1dziecko................13.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dzieck o ................23.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... .......2dziecko.................07.09 Ana87...................26................2cykl............. ......2dziecko..................08.09 livia323232...........32................3cykl............ ... ...1dziecko..................16.09 mi-fa-so................31................6cykl.......... ........2dziecko...................17.09 dziki-dzik..............26................8cykl.......... ........1dziecko...................26.09 87_asik.................26.................2cykl......... ........1dziecko...................04.10 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1dziecko...................07.10 czekamynanaszcudd...22……..4 cykl …………..1 dziecko ……….…..17.10 Klasyka. ..............26.................5 cykl..................1dziecko....................21.10 agnieszka515........20................3cykl.............. ....1dziecko....................06.11 jaskółka87............26................10cykl............ .....1dziecko.....................12.11 makatka03............32...............14cykl................ ..1dziecko....................19.11 oczekuje...............21.................2cykl.po poron... ...1dziecko.................05.11 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIECKO. .....TERMINPORODU titi.......................................1cykl......... ...2dziecko..........................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko.............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1cykl........... .3dziecko..................31.01.2014 tymianek111............28............2cykl............2dziec ko...................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2cykl.......... ..2dziecko.......................02.2014 RybkaPlum..............29............2cykl............2dziec ko...................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dziecko.................26.02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron....1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl...........1dziecko.................. ..7 .04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl........... 2dziecko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5cykl............1dzie cko.......................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3cykl.............1dziecko..... ............26.04.2014 Judka86................27..............1cykl..............2 dziecko................ 04.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Ja myśle że możesz śmiało się zabierać do roboty, odczekałaś dwa cykle, wszystko się ładnie zagoiło więc zabierajcie się do roboty. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Oczekuje - ja chyba bym się już starała... skoro masz potwierdzone, że wszytsko się zagoiło... Lekarze muszą tak mówić bo gdyby coś się stało to nie możesz mu wtedy nic zarzucić, bo kazał czekać 3 miesiące czy 6.... a Ty np nie posłuchałaś. Jednak myślę, że spokojnie możesz:) . Poszłam dzisiaj na betę do innego laboratorium gdzie mają inne normy ale jednostki stężenie hcg takie same. Wczoraj beta wynosiła 240,99 mIU/ml a dzisiaj 410,5 mIU.ml Badanie było wykonywane mniej więcej o tych samych godzinach. Z mężem mamy cichą nadzieję, że dwa jajeczka się zapłodniły bo na 100% pękły dwa dojrzałe pęcherzyki.... Pani w laboratorium powiedziała, że przyrost bety jest bardzo ładny, ogólnie wysoki i pytała czy w rodzinie mam bliźniaki :P Ehh tak naprawdę obojętnie czy jedno czy dwa jajeczka się zapłodniły, ważne, żeby ciąża rozwijała się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyka o super przyrost gratulacje:) i zycze blizniakow :) musze cos sprostowac...sylwia to moj 2 cykl wiec w sumie odczekalam tylko jeden ten zaraz po poronieniu a teraz jestem po pierwszej @...oczywiscie bede sie starac zobaczymy co z tego bedzie:)....licze ze bedzie tak jak mowia ze po zabiegu jest latwiej...trzymajcie za mnie kochane kciuki:) milego wieczorku papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka super wieści, taki przyrost świadczy o zdrowo rozwijającej się ciąży i faktycznie może sugerować bliźniaki:) Oczekuje jeżeli dobrze Cię zrozumiałam to jesteśmy w takiej samej sytuacji tzn. będziemy bo ja czekam na pierwszą @ po poronieniu(będzie to jakoś za 2tyg) i też mam zamiar próbować. U mnie oczyściło się wszystko samo i też słyszałam że za 3 m-ce możemy starać się o ciążę.Czuję się dobrze, miałam już w tym cyklu owulację, a przynajmniej wszystkie jej objawy. U mnie starania zaczynam w drugiej połowie listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje-Ja bym działała.mój gin powiedzia. Ze juz nue ma czegoś takiego ze trzeba odczekać 3 mies. No i ja jestem tego przykładem 2 cykl po był właśnie tym szczesliwym bo się udło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Klasyka- super! Bardzo się cieszę, że wszystko idzie dobrze i beta tak super przyrasta:) Byłam wczoraj u gina. Dzidzia ma 17 mm, serduszko bije i fika już w brzuszku. Rozwija się idealnie co do dnia. Jak ją zobaczyłam to naszło mnie przeczucie, że to dziewczynka. Nie wiem czemu. W pierwszej ciąży nie miałam nic takiego. A teraz jakoś nie umiem myśleć o kruszynce jak o chłopcu, bo jakoś mi to nie pasuje. Zobaczymy:) Choć mój synek pewnie bardziej ucieszyłby się z braciszka. A nam to wszystko jedno:) Pozostaje czekać. Zaczynam 9 tydzień. Życzę wszystkim dziewuszkom owocnych starań. Zapełniajcie dolną część tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Klasyka ja też się bardzo cieszę, że u ciebie wszystko na dobrej drodze. Nie zamartwiaj się głowa do góry teraz musi być dobrze!!!Musi nam się udać. Ja niepokoje się trochę sobą, bo dzisiaj wyskoczyło mi "zimno", na razie taki mały pęcherzyk. W poprzedniej ciąży też niestety miałam zimno, dosyć duże i jakaś pielęgniarka powiedziała mi że to właśnie przez tą opryszczkę mogło dość do poronienia. Wyczytałam w necie dzisiaj jak tylko wstałam i zauważyłam ten pęcherzyk, że opryszczka owszem jest niebezpieczeństwem ale nie ta w okolicach ust tylko na narządach płuciowych. A wy dziewczyny coś o tym wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka gratulacje.bedzie dobrze. na tzw zimno ja stosowałam kiedyś pastę do zębów,maści różne, ale najszybciej pomagała mi polopiryna tzn pokruszyć tabletkę usta delikatnie zwilżyć wodą i w miejscu gdzie wyszło obsypać polopiryną. A jak czuję że zaczyna mnie coś swędzieć czy robić się czerwone przykładam cebulę żeby sok odkaził to miejsce i czasem pomaga. i maści apteczne tez stosuje. zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
dzięki Zmęczona, a słyszałaś coś o wpływie opryszczki na ciąże? Bo właśnie o to się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×