Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Klasyka86
Też myślę, że to ciąża i możemy gratulować:) Kreska to kreska. U mnie też pierwsze były blade, później z dnia na dzień ciemniały, tyle, że ja używałam zawsze tych samych testów o czułości 10. Polecam pepino z tesco, około 5 zł kosztuje. Ale w Twoim przypadku to radziłabym zrobić betę i po 48h ją powtórzyć. Tylko 2 dni miałam bez zbytniej ochoty na jedzenie, dzisiaj już wszystko wcinałam:) Tak mogłabym się czuć całą ciążę. W poniedziałek zacznie mi się 9 tydzień. Jejku jak ten czas leci:) We wtorek mam wizytę u gina. Boję się niesamowicie, modlę się by dziecko dobrze się rozwijało, bym wyraźnie zobaczyła serduszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga89
Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa. Mam nadzieję, że Wasza pozytywna energia wpłynie i na mnie, bo też staram się o dziecko :) Narazie 2 cykle stracone, dzisiaj dostałam @ :( Zaczynam mój drugi cykl z duphastonem na wyregulowanie cykli. Po za tym zakupiłam dzisiaj witaminki dla mnie i dla Męża :) A w przyszłym tygodniu robię badania krwi, bo możliwe, że mam niedoczynność tarczycy, i to jest powodem moich niepowodzeń.. Miłego weekendu Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Klasyka na pewno będzie dobrze;-) ale stres jest przed każdą wizytą i to chyba nie uniknione napisz jak minęła wizyta;-) czas szybko leci zanim sie obejrzysz a będziesz miała maleństwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmilla
Mi do prognozowanej o zostało jeszcze ponad 10 dni, cykle mam długie , ale mam nadzieje, ze dołączę do Was niebawem :-) czego wszystkim nam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmilla
* czego wszystkim starającym życzę:-) miało być , jMakinka , pewnie sie nie możesz doczekać poniedziałku , co?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Oj tak, nie mogę się doczekać. Myślę że będzie dobrze :) Kupiłam w końcu 2 testy i to te same co robiłam wcześniej właśnie dla porównania wyniku :) Będę pisała jak się sytuacja rozwija. A do dziewczyn wyżej, na pewno Wam się uda zaciążyć, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
cześć Dziewczyny :) Makinka trzymam kciuki :) Ja dzisiaj kończę 7 tydzień, jutro początek 8. Dzisiaj u mnie jak na łajbie - kręci się w głowie, mdli... ale bardzo się cieszę :))) no i piersi bolą baaardzo. Dzisiaj dzień oglądania filmów i niewypełzania z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
dzikidzik - mamy tylko tydzień różnicy:) ja w poniedziałek zaczynam 9 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Klasyka no faktycznie :))) idziemy łeb w łeb :) fajnie :) ciekawie będzie w czerwcu/lipcu :D gorący czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła89
Ja dziś kończę 6tydzień, o ile dobrze liczę... Musze wytrzymać do wtorku - pierwsza wizyta u gin. A wszyscy z rodziny już Nas pytają czy rośnie coś w tym brzuszku... Chciałabym się już pochwalić ale muszę wytrzymać jeszcze te kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
U nas też pytają, rodzina, koleżanki... ale powiedzieliśmy tylko moim rodzicom. Jak zobaczę serduszko to może komuś się pochwalimy, ale to prędzej znajomym... Reszta rodziny dowie się w Święta Bożego Narodzenia. Wtedy będę miała już 2 usg za sobą i będzie to 14 tydzień, więc spokojnie będzie można mówić, że rodzina nam się powiększy. Mam nadzieję, że pretensji mieć nie będą, że tak późno mówimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła89
My chcemy powiedzieć rodzicom, a informacja do reszty dalej poleci :) Wtorek już nie daleko - a z rodzicami chyba spotkamy się w środę, żeby się pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesttem w szpitalu dostalam skurczy mam rozwarcie zatrzymuja mi porod bo to dopiero 23 tydz. Prosze pomodlcie sie za moja kruszynke. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
No i zrobiłam dziś kolejny test i oczywiście są! dwie piękne kreski :) Termin wg kalendarzy internetowych mam między 25 a 27.07.2014. Ależ jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Zmęczona, trzymaj się dzielnie. Musi być dobrze! Pomodlę się oczywiście kochana za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga89
makinka moje gratulacje :) Oby dzidzia dobrze się rozwijala :) A powiedz mi czy brałaś jakies witaminki? Robiłaś testy owulacyjne? Mam nadzieję, że mi też się uda w tym cyklu, już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Nie zaglądałam tu przez weekend, więc dopiero przeczytałam, co się dzieje, zmęczona trzymam kciuki, pomodlę się. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończyło. :( Słuchajcie: w weekend zmarła mi bliska osoba. Czy któraś z Was była na pogrzebie we wczesnej ciąży? Chcę wesprzeć męża, ale jednocześnie nie chcę, żeby coś się stało dziecku. Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - wszystko będzie dobrze. Jesteśmy z tobą. Makinka-moje gratulacje. Mnie w weekend chorubsko rozlozylo na szczęście już jest lepiej tylko z nosa skórka schodzi co strasznie boli. Nawet na 2 dni wszystkie objawy zniknęły nawet piersi nie bolał. Aż się przestraszylam że coś nie tak Ale wszystko do normy wraca i dziś na powitanie w pracy 2 razy wymiotowalam. Pogoda u nas straszna albo pada albo zimno. Masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik bez przesady ciąża nie jest stan, w którym nic nam nie wolno. czasem mamy okropne przeżycia w ciąży i dzieci rodzą się zdrowe. oczywiście jeśli nie czujesz się na siłach to nie idź, ale wg mnie przeciwwskazań nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
mi nie chodzi o to, czy wolno, czy nie wolno, czy o przesądy, które osobiście uważam za skończoną głupotę. Tylko o stres, emocje itp. Była to osoba bliska a ja nie wiem, na ile uda mi się uspokoić i wyciszyć zamiast ryczeć. Zastanawiam się, czy to może zagrozić dziecku, które jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju i do 12tyg jeszcze daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Aga89, nie robiłam testów owulacyjnych, nie brałam żadnych wspomagaczy, a dni płodne miałam od razu po @ i wtedy się udało :) Powodzenia, na pewno i Ty będziesz niedługo szczęśliwą przyszła mamą :) Dzikidzik, pogrzeb w żadnym razie nie ma wpływu na ciążę, chyba że są jakieś przesądy i Ty w nie wierzysz, albo byś mogła zbyt emocjonalnie go przeżywać to co innego. Ja byłam na 2 pogrzebach w poprzedniej ciąży i nic nam się nie stało :) było to w I i w III trymestrze. ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Nie zauważyłam powyższej wypowiedzi. Skoro uważasz, że za mocno możesz przeżyć pogrzeb, o ile da się mocniej niż wiadomość o śmierci, to nie idź. Zdrowie dziecka jest najważniejsze. Niestety w ciąży nie mamy wpływu na emocje jakie przez ten czas będzie dostarczać nam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka17
Ja niestety narazie nie mogę się starać. Starania mogę zacząć w 2014 ;-( i to między kwietniem a majem :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Zmęczona- ja też trzymam kciuki, żeby udało się zatrzymać poród, wierzę, że wszystko będzie dobrze i że przeciągną to chociaż kilka tygodni... Dzikidzik- pamiętaj, że jeśli nie pójdziesz na pogrzeb bliskiej osoby to możesz potem całe życie tego żałować. Jeśli nie czujesz się na tyle silna psychicznie to rzeczywiście lepiej zostań w domu, ale rozważ wszystkie za i przeciw. Zawsze możesz wypić meliskę, która Cię uspokoi choć odrobinę. To ciężki wybór, wiem. Dobrze to przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
zmęczona trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało, i by lekarzom udało się przeciąnąć jeszcze parę tygodni ciąże. Jeśli chodzi o pogrzeb to ja osobiście nie poszłabym, bo to jest za wzruszające wydarzenie i możesz to bardzo przeżyć a to może nie być dobre dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzikidzik jeśli przyjęłaś wiadomość o śmierci jakoś to pójście na pogrzeb chyba nie będzie takie traumatyczne, a tak to możesz później tego żałować. Będziesz siedzieć w domu podczas ceremonii i będziesz się lepiej czuć. Dziewczyny ciąża to nie choroba, a jak tak uważacie to najlepiej przez 9 miesięcy leżcie i tyle, bo wszystko może się odbić niby na dziecku. Wyjdziecie na ulice i może was auto potrącić, w sklepie ktoś wam zrobi awanturę i też narażacie dziecko na stres. Ogarnijcie się trochę, bo przed wami jeszcze tyle miesięcy. Zmęczona trzymam kciuki i cały czas się modlę, choć już się tu nie udzielam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×