Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość sylwia04011985
DZIDZIK mój mąż czuł się świetnie, nawet stwierdził, że będzie je brał nadal, choć już się udało. Androvit kosztuje jednak dość sporo ok. 30zł więc teraz kupuje mu trochę tańszy Vitotal, pomaga bo ma więcej teraz siły i nie choruje. KLASYKA to chyba się zaczyna. U mnie też najpierw zaczął mi śmierdzieć płyn do mycia naczyń, a po tym przyszły mdłosći. A ja mam inaczej niż ty zachcianki na całą parę a najlepiej wchodzą właśnie hamburgery, pizza i zapiekanki. DZIEWCZYNY DZISIAJ WSPANIAŁY DZIEŃ WIDZIAŁAM PO RAZ PIERWSZY JAK MOJEMU DZIDZIUSIOWI BIJE SERDUSZKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Sylwia a w którym tygodniu jesteś? Ja jak pójdę na wizytę będzie 1 dzień 9 tygodnia (czyli za tydzień) Boję się bardzo.... Jakoś muszę ten tydzień przetrwać i nie myśleć/czytać o głupotach. Chyba dopóki nie poczuję ruchów dziecka będę panikować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Klasyka- dopóki nie poczujesz ruchów dziecka albo... dzieci:) Wszystko będzie dobrze, nie stresuj się, beta ładnie przyrasta, tym razem wszystko będzie jak należy:) Sylwia- super uczucie, co?:) U mnie 12 tydzień się zaczyna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
dzisiaj zaczął się 10 tydz, także jak wczoraj byłam to było 9 pełnych tygodni. Uczucie naprawdę niesamowite, nie do opisania. Rozumiem Klasyka że się martwisz, bo ja czekając w gabinecie na swoją kolej myślałam, że umrę ze strachu, z tego wszystkiego ciśnienie mi podskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
dziewczyny a robicie sobie te badania prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Sylwia gratuluję :) teraz wszystko będzie dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Po usg na początku 5 tyg było widać, że jest to ciąża pojedyncza (jeden pęcherzyk ciążowy), bliźniaki może następnym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
klasyka ja też tak myślałam, ale wcale tak nie jest, w 5 tyg może i widać 1 pęcherzyk tylko on może się jeszcze podzielić. Także szansa ciąży bliźniaczej jest. Dopiero można to ustalić tak ok 8 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Sylwia- dokładnie tak jak mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
co byście powiedziały na bliźniaki? to niezły szok musi być :D mam znajomych z 8letnimi bliźniakami i twierdzą, że jest to wyjście bardzo ekonomiczne :) ale jak sami powtarzają - nie spali przez pierwsze 3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmilla
Do Agnieszka 515:) , wiec jak narazie tak jak powiedziałam to mój 2 cykl starań . Staramy sie "gimnastykować " wtedy kiedy jest tylko okazja ;) a z nią bywa rożnie :-) czasami zmęczenie bierze gore;)! Bardzo chciałabym szybko zajść w ciąże . Jak narazie to mój 6 dc a cykle mam dosyć długie - 31 dni . Narazie nie używamy wspomagaczy , temperatury tez nie mierze , daje sobie spokojnie pare cykli starań , na bank bedą przyjemne;) a jak u was dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmilla
Agnieszka515 a w którym dniu cyklu jesteś? Może tym razem sie uda? Trzymam kciuki za owocne starania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Przepraszam usg było na początku 6 tygodnia bo 5 tydz 1 d. Ale nie ma to chyba większego znaczenia. Z bliźniaków byśmy się z mężem bardzo ucieszyli! Jak będzie jedno to będziemy się starali aby drugie było po roku. Chciałabym aby była mała różnica wieku. No ale póki co muszę myśleć pozytywnie i dbać o maluszka, który jest w brzuszku. Nie mogę się już doczekać usg. Dzisiaj wcześniej wróciłam z pracy i całe popołudnie przespałam (prawie 4h...), ciekawe jak będzie w nocy, ale po prostu padłam, mimo, że nie byłam zmęczona. Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki! Oby w tym miesiącu też wielu z was się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Hej;-) Dzięki Zmęczona i Aabbccddeeqq za pamięć;-) u mnie 19tc wczoraj byliśmy na pogotowiu bo tak bolał mnie brzuch wszystko ok poprostu macica się tak rozciaga mocno ale nospa nie pomogła a nie mogłam dodzwonić się do swojego lekarza mam nadzieję że teraz już będzie wszystko ok i obejdzie się bez wizyt w szpitalu poza wejściem na poródówkę bo wczorajszej wizyty nie wspominam dobrze brzuch mnie bolał strasznie a do tego lekarka robiłą mi badania i tak strasznie bolało że aż łzy leciały mi z bólu ale dobrze że dziś jest ból do zniesienia. Ale dowiedziałam sie że dziecko jest źle odwrócone ale nie mam się stresować bo duzo czasu zostało i może się odwrócić w piatek mam lekarza i będę wiedzieć więcej miałam nadzieję że poznamy płeć ale niewiem czy dziecko się odowróci. W przyszły wtorek mam usg 3D i teraz przez tą wizytę wczoraj w szpitalu zastanawiam się czy nie za dużo będzie tego usg? ja już kupuję sobie rózne rzeczy bo nie mogę oprzeć się pokusie;-) Dziewczyny trzymam kciuki za dwie kreski;-) i oby były jak najszybciej;-) A te którym się udało gratulację;-) te które z was męczą się z mdłościami i wymiotami próbujecie sobie czymś pomóc? bo dużo jest sposobów i nie którym pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajmilla u mnie 2 dc, @ pełną parą... Do tej pory też kochalismy się z A na spontanie bez żadnego mierzenia, liczenia dni etc. A w ostatnim cyklu do 24 dnia przytulanki były co drugi dzień. Później też w miarę często. Ale tak jak pisze 3 cykle już nam minęły a fasolki jak nie było tak nie ma... Cykle też mam długie. W granicach 32-38 dni. Dlatego postanowiłam że spróbuje z tym mierzeniem. Nie zaszkodzi mi to przecież a może pomoże? Tak bardzo bym chciała być już w ciąży że momentami łzy mi z oczu lecą... Na sama myśl o ciąży, o dzieciach. A jak widzę kobietę w ciąży to aż mi się serce ściska... Wiem że 3 cykle to jeszcze nie wyrok ale chwilami już zaczynam panikować... Też będę trzymać za Ciebie kciuki:-* Miejmy nadzieję że teraz się uda:-) I Tobie i mi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła89
Hej, wybieram się na pierwszą wizytę 19.11 :) będzie wtedy 6tydzień i 2 dni czyli tak jakby 7 tydzień?? Co można zobaczyć w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Perła, też mam 19.11 wizytę:) Co zobaczysz? ciężko powiedzieć. Być może będzie już widoczny zarodek z serduszkiem, ale niekoniecznie... dlatego się nie stresuj. na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła89
stresuje się bo to pierwsza ciąża :) nie wiem jak to będzie boję się... Głowa mnie teraz strasznie rozbolała, nie wiem jak wytrzymać do 19.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Wiem, łatwo powiedzieć, ja sama się stresuję :) Będzie dobrze! obie ujrzymy nasze malutkie pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Perła tak z ciekawości to powiem ci, że słyszałam i czytałam, że jak kobiety w ciąży boli głowa to będzie chłopiec,ma to związek z kształtowaniem się męskich organów płciowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła-faktycznie moja znajoma miała okropne bóle głowy żadnych wymiotow i chłopak malowany :) Agnieszka-bardzo mi przykro, oby ten cykl był szczęśliwy Witaj kajmilla :) Dzik dzik- widzę że nie jestem sama .mi może nie śmierdzi wszystko ale na nic nie mam apetytu Niestety codziennie mdłości i wymioty też mnie męczą. I jeszcze jakieś chorubsko mnie dopadło kaszel i katar. Wczoraj byłam u lekarza i chyba coś zlapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmilla
Agnieszka515 , pomiar temperatury na bank nie zaszkodzi a tak jak mówisz może pomoc:-) jmoze tez sie skusze , choć nie jestem zbytnio obeznana w temacie :-) wiem , ze podwyższona temperatura po owulacji może świadczyć o ciąży , to chyba tyle mojej wiedzy:) nic sie nie martw , spokojnie , może teraz sie uda ,:-) dlaczego kobieta ma jedna szanse w mc ;)? Kto to wymyślił?:) powinno być przynajmniej 2 x:-;) ja teraz mam 7 dc , wiec do owu jeszcze sporo ( o ile uda mi sie ogarnąć temat kiedy dokładnie będzie ) pozostaje nam staranko:-) przynajmniej to jest przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmilla
Są tu jeszcze jakieś aktywne starające sie czy już same zaciazone:-) które oczywiście pozdrawiam i ściskam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej jest starających się niż zaciążonych, ale nie wszyscy się regularnie odzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częśc dziewczyn jest tuż przed owulacją więc więcej info będą przekazywać za jakieś 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
czesc! ja jutro rano robie test. Jutro mam termin @ ale juz jeden test robiłam 3 dni temu i wyszla taka cienka ledwo widoczna kreska. Strasznie sie boje, ze to nie ciaza :( staram sie od 4 cykli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, więcej wpisów jest po owulacji, osobiście nic nie piszę bo nie mam o czym :) czytam regularnie ale straszna cisza nastała:) Wspomną może tylko tyle, że wspomagam się czerwonym winem, migdałami i suszonymi morelami, biorę też wiesiołek i piję dużo wody:) Jeśli chodzi o robienie testu przed @ to jestem przeciwnikiem, na początku starań tak robiłam, bo byłam niecierpliwa teraz spokojnie czekam na to co będzie..a uwierzcie, że pragnę dziecka jak niczego innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmilla
No to super :-) livia3232, widzę, ze jesteśmy w podobnym dc:-) mam nadzieje , ze i Tobie sie uda:-) a ile już sie starasz? Przepraszam , jeżeli informacja gdzieś krąży - nie doczytalam. Makinka, trzymam kciuki za Ciebie :-) koniecznie daj znać jak poszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się od czerwca tego roku i w sierpniu się udało, jednak 1 października poroniłam samoistnie, wszystko się oczyściło więc starania rozpoczynam od nowa, jestem pozytywnie nastawiona, teraz musi się skończyć dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×