Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Kajmilla
Gratulacje Makinka:) trzymaj kciuki za mnie - choć ja mam całe 3 tyg do testowania;) najpierw muszę zaliczyć ov . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Zmęczona bądź dobrej myśli, wszystko będzie dobrze. Pomodlę się za Was. Daj znać jak będzie coś więcej wiadomo bo chyba wszystkie się martwimy. Jutro mam usg, ale dopiero po godz. 20.00. Tak bardzo się boję... Tak bardzo chcę zobaczyć serduszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Kajmilla, dzięki! Będę trzymać oczywiście i daj znać co i jak. Klasyka86, nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze. Ja mam jeszcze daleko do pierwszego USG, bo pójdę gdzieś w połowie grudnia dopiero, ale trzymam się tego że musi być wszystko :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hej Zmęczona wszystko będzie dobrze trzymamy za ciebie i maleństwo wszyscy kciuki trzymaj się i jak bedziesz mogła to powiadom co się z wami dzieję bo wszystkie będziemy się stresować co u cibie i dzidzi Dzikidzik jak byłam w 3 miesiącu zmarła moja babcie która ze mną mieszka i byłam przy jej śmierci nie do końca bezpośrednio ponieważ w jej pokoju byli lekarze dziadek i jej córka więc był tłok a zmarła w domu i powiem szczerze że bardzo sie bałam ale dzięki cioci pożegnałam się z babcią i byłam na pogrzebie tyle że do mnie ogólnie przez pierwsze dni w ogóle nie doszło co się stało nawet na pogrzebie miałam wrażenie że jestem u obcej osoby a nie u babci jakoś tak nie mogłąm uwierzyć w to wszystko. A na pogrzebie były dwie moje kuzynki w ciąży jedna w 5miesiącu druga w 4tygodniu i dodatkowo miała zagrożoną ciąże ale była tylko nie podchodziłyśmy blisko do tego grobu do tej kuli bo wiesz jak jest czasem zrobi ci się słabo z emocji możesz zemdleć i coś wtedy się stać może.Ale ja się cieszę że byłam bo jakoś teraz mi tak lzej na sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Makinka gratulację;-) Klasyka na pewno będzie dobrze i zobaczysz bijące serduszko też mam jutro usg połówkowe i też mam nadzieję że będzie wszystko w porządku z dzidzią;-) nie ma wyjścia odezwij się po usg i pochwal co tam widziałaś;-) Zgadzam się z gościem wyżej ciąża to nie choroba a ruch jest wskazany o ile lekarz nie zabroni z jakiś powodów;-)przecież nawet są ćwiczenia dla kobiet w ciąży;-) Pomylcie o kobietach które mają jakiś narwanych meżów i żyja w steresie a rodzą zdrowe dzieci nie można się wszystkim przejmować bo wpadniemy w paranoję;-) ja na początku tez panikowałam bo z każdej strony słyszałam dobre rady na co uważać i wyszło że nawet nie powinnam wsiadać do samochodu i jechać do sklepu bo za dużo ludzi i ktoś moze mnie nie chcący popchnąć ale stwierdziłąm że jeżeli jest mi pisane coś złego to nie uchronię się przed tym nie wychodząc z domu bo nawet wychodząc do łazienki może mi się coś stać jak mi to pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Dokładnie, ciąża to nie choroba, ale pod warunkiem że przebiega prawidłowo. Ciąża zagrożona to już inna sprawa. Ale tak jak jest wszystko w porządku to należy żyć normalnie. Przy pierwszej ciąży pracowałam do 8 mca i czułam się z tym dobrze, mimo że dojazdy do pracy zajmowały mi prawie 1,5 h w jedną stronę.Teraz akurat nie pracuję bo siedzę na wychowawczym. Po pierwszej wizycie i USG jeśli będzie wszystko ok to odetchnę, bo na razie opieram się tylko na testach... Ale jestem dobrej myśli :) Życzę Wam książkowych ciąż dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje leki powstrzymujace porod. Lekarz mowi ze kazdy dzien sie liczy bo na chwile obecna nasza kruszynka nie ma szans. Wazy ok 450gr. Ze.dopiero od 24 tyg moga dac sterydy a ja jestem w 23 tyg. Rozwarcia mam ciagle skurcze sie troche po lekach uspokoily ale brzuch twardnieje. Do tego podkrwawiam troche. Dziekuje za troske i modlitwe dziewczyny. Zmeczona26. Lekarz mowi ze urodze w tym roku jeszcze :( jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona wszystko będzie dobrze, jesteś w dobrych rękach i lekarze na pewno Wam pomogą. Cały czas o Was myślę, jesteś dzielną i silną kobietą, pamiętaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Zmęczona dobrze że jesteś pod opieką lekarzy słuchaj nie myśl o tym że urodzisz w tym roku bo może akurat wszystko się tak ułoży że dzidzia urodzi się najwyżej 2tygodnie przed terminem czego ci bardzo życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Cześć dziewczyny! Miałam iść do gina w czwartek, ale idę dzisiaj. Od kilku dni mam koszmarne bóle podbrzusza, nie pomaga leżenie, siedzenie, chodzenie ani żadne leki przeciwbólowe czy rozkurczowe. Ból zaczął promieniować do kręgosłupa i strasznie do pachwin i ud, nie mogę chodzić ani spać. Ból przypomina mega silny ból miesiączkowy, coś podobnego do rozpoczynającego się porodu. Boję się. Jutro zaczynam 13 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Jejku dziewczyny jak przykro się czyta ile niechcianych przez nas rzeczy dzieje się w ciąży. I chyba dlatego tak panicznie boję się dzisiejszego usg... Zmęczona musisz być silna. Nawet jak urodzisz dużo wcześniej to pamiętaj, że medycyna wiele może. Ale oby ciąża trwała jak najdłużej. Judka - oby nie było to nic poważnego. daj znać co lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis urodzila sie nasza coreczka. Byla zywa jednak nie miala szans przezyc bo za malutka byla. Dziewczyny wykreslcie mnie z tabelki. Przepraszam ale nie bede sie udzielac na forum juz bo to ponad moje sily. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Zmęczona... płaczę razem z Tobą :( Tak bardzo mi przykro :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - pewnie już tego nie przeczytasz, ale współczuję z całego serca, Żal ściska gardło i serce :( Z nas wszystkich Ciebie los doświadczył najbardziej. Od początku do końca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje was i tak bardzo mi szkoda zmęczonej zwłaszcza że miałyśmy termin prawie taki sam. Jestem sama tą wiadomością przybita.. To jest najgorsze przeżycie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Zawsze zadaję sobie pytanie: dlaczego, po co... Ale nigdy nie ma odpowiedzi na nie w takich przypadkach. Strasznie współczuję... I nie wiem co dalej napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zmęczona- tak mi przykro, nie wiem nawet co napisać, bądź dzielna i nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera zmęczona nie tak miało być. tak bardzo mi przykro tyle się wycierpiałaś. płacze razem z tobą. musisz być dzielna choć wiem że łatwo pisać. pisałam już kiedyś zrób badanie w kierunku celiaki. anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Tak bardzo mi przykro, brak słów żeby to wyrazić. Ogromnie mi przykro Zmęczona :( Bądź dzielna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
dziewczyny ja też jestem w szoku co stało się, teraz boję się jeszcze bardziej, myślałam, że to tylko strach do 12 tyg, a tu chyba całą ciąże aż do porodu będe umierać ze strachu. Anula a co to za badanie co o nim piszesz? I tak się zastanawiam, czy lekarze nie mogli nic zrobić, żeby powstrzymać poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia celiakia to choroba przy której nie toleruje się glutenu. zazwyczaj choruje się od dziecka ale czasem zdarza się w dorosłym życiu. 2 koleżanki miały problemy z zajściem w ciążę jak już się udało to właśnie było poronienie w 4 czy 5 miesiącu. później okazało się że to celiakia. przeszły na diety i teraz jedna już na dziecko. ja też w dzieciństwie chorowałam ale nie mam do końca stwierdzone. nawet nie wiedziałam że takie coś grozi. anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Po dzisiejszym ciężkim dniu wniosę trochę pozytywnej atmosfery... Byłam na usg i widziałam serduszko:) Dzidzia ma 1,5 cm. Termin porodu wg ostatniej miesiączki mam na 30 czerwca a wg usg na 2 lipca. Tak bardzo się cieszę. Kolejną wizytę mam 4 grudnia, później przed świętami będę mieć usg genetyczne. Patrzę na usg i uwierzyć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - czekałam na pozytywne wieści od ciebie :) są dziś szczególnie potrzebne. Cieszę się razem z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Zmęczona aż mi serce stanęło;-(, Nie mogę w to uwierzyć tak mi przykro;-( Brak mi słów;-( Klasyka dobrze że u Ciebie wszystko w porządku gratulację dzidzi i przede wszystkim serduszka;-) Ja dziś tez byłam na usg i będę mieć synka;-)i ogólnie wszystko jest dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
niulek w którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyka super bardzo się cieszę i gratuluje. a ja siedzę zdołowana i pije piwo i dalej nie mogę uwierzyć w to co się stało...anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Klasyka to superowo! Ja 4 grudnia będę mieć USG, zapisując dziś się położna uznała że to będzie już dobry termin. Tak więc 2 tygodnie i się okaże czy widać dzidzię :) Niulekx gratulacje synka! Oby dalej rósł zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, @ przyszła planowo, więc się aktualizuję w tabelce (górna część ma duże zaległości ;) ) Przy okazji usuwam też Zmęczoną, tak jak sobie życzyła NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25................................. ... ......2dziecko................03.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl........ ... ........1dziecko................13.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dzieck o ................23.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... .......2dziecko.................07.09 Ana87...................26................2cykl.......... ... ......2dziecko.................08.09 livia323232...........32................3cykl............ ... ...1dziecko..................16.09 mi-fa-so................31................6cykl.......... ........2dziecko...................17.09 dziki-dzik..............26................8cykl.......... ........1dziecko...................26.09 87_asik.................26.................2cykl......... ........1dziecko...................04.10 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1dziecko...................07.10 czekamynanaszcudd...22……..4 cykl …………..1 dziecko ……….…..17.10 Klasyka. ..............26.................5 cykl..................1dziecko...................21.10 agnieszka515........20................3cykl.............. ....1dziecko...................06.11 jaskółka87............26................10cykl......... ........1dziecko....................12.11 oczekuje...............21..............3cykl.po poron......1dziecko....................05.12 makatka03............32...............15cykl............... ..1dziecko....................22.12 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. .....TERMINPORODU titi........................................1cykl......... ...2dziecko............................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi eck o ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko...................27.01.2014 inez10.....................37............1cykl........... .3dziecko...................31.01.2014 tymianek111............28............2cykl............2dziec ko...................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2cykl.......... ..2dziecko.......................02.2014 RybkaPlum..............29............2cykl............2dziec ko...................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dziecko.................26.02.2014 niulekx ................ .22...............2cykl...........1dziecko.................. ..7 .04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl........... 2dziecko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5cykl............1dzie cko.......................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3cykl.............1dziecko..... .............26.04.2014 Judka86................27..............1cykl............. .2 dziecko................ 04.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×