Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość sylwia04011985
cześć Kiku, ja akurat pamiętać ciebie nie mogę, bo na forum jestem od niedawna. To bardzo dobra wiadomość, że ci się udało. Jak widzisz, to forum jest naprawdę szczęśliwe, większość dziewczyn jest już w ciąży, a jetem pewna że te co nie są niedługo będą. Klasyka myślę, że masz dobre beta. Na pewno wszystko będzie dobrze. Ciesz się jeszcze z tych ostatnich dni gdy nie ma mdłości i zgagi, bo pewnie już nie długo cię dopadną. I oby te plamienia nie powróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
Fajnie że ktoś mnie pamięta:) Ciesze się wiadomością że duża część dziewczyn jest w ciąży:D mam nadzieję ze na dniach przeczytamy o kolejnych wyczekiwanych dwóch kreskach :D dzikidzik Fanie będziemy pewne etapy przechodzić razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiku gratuluje dwóch kreseczek! Dziewczyny ja wczoraj robiłam test i znowu jedna kreska:-( cały dzień chodziłam jak struta i chciało mi się wyć...:-( 3 cykle za nami a rezultatów żadnych:-( Na dodatek dziś powinnam dostać @ a nie mam nawet żadnych jej objawów... Jedynie piersi mnie bolą. Pewnie znowu mi się poprzestawia wszystko... Chyba faktycznie kupię termometr i zacznę mierzyc tempke. Chociaż będę wiedziała czy w ogóle mam owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
agnieszka nie poddawaj się, jeszcze masz dużo czasu :) niestety najgorsze jest to "dużo czasu", bo niektórym udaje się szybko, a inni niestety muszą poczekać... powiem Ci, że całe to "staranie" nieźle uczy cierpliwości, której człowiek nie za bardzo chce się uczyć... Ja sobie teraz zdalam sprawę, że przede mną jeszcze więcej czekania - na pierwszą wizytę u lekarza, na pierwsze usg, na zaokrąglający się brzuch, na pierwsze ruchy płodu, na końcówkę kolejnych trymestrów, na poród. Cała ciąża to czekanie w dodatku podszyta troską o prawidłowy jej przebieg i rozwój Malucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Agnieszka, trudno pocieszać cię, nie wiem jakich można byłoby słów użyć, żeby cię pocieszyć. Mnie np. bardzo wkurzało to jak wszyscy dookoła mnie pocieszali, że jeszcze mamy czas. Musicie po prostu dalej się starać i próbować. Może zakup jakieś witaminki dla siebie i męża? Nam to pomogło. A staraliśmy się 3 lata, kupiliśmy witaminki i po dwóch miesiącach się udało. A i jeszcze przytulanko jeśli się da to co drugi dzień zaraz po okresie. Ja np. nigdy dokładnie nie wiedziałam, kiedy mam dni płodne. Stosowałam nawet jakiś czas testy owulacyjne, ale one pokazywały mi prawie cały czas że są dni płodne. Później lekarka mi wytłumaczyła, że tak mogło być, bo było kilka pęcherzyków i pękały w różnym czasie. No i nóżki w górze po przytulanku. Nie wiem czy te metody coś poskutkowały, czy to one nam pomogły. Pewne jest jedno jak nic nie robiliśmy to się nie udawało, a jak zaczęliśmy je stosować to się udało. A teraz już jestem w 9 tyg.Także życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiku gratulacje rowniez z mojej stronydc:) dbajcie o siebie:) i "nudnej" ciąży życze:) a ja relacjonuje co u mnie a mianowicie...straszne bole brzucha co jakis czas..juz od kilku dni,,piersi bola nadal test dzis rano negatywny ale @ nadal nie ma..dzis 29dc...a i jajniki tez bola raz prawy raz lewy raz delikatnie a raz niezle siagna..i bądz tu czlowieku mądry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiku-Ja również pamiętam:) moje gratulacje:) jakieś objawy ciążowe juz masz? Oczekuje- oby za kilka dni się wyjaśniło i oby na pozytywnie.,a jakiej czułości test robiłaś? U mnie różnie bywa raz lepiej raz gorzej, raZ wymiotuje 2 razy dziennie a później trochę spokoju, mdli mnie tylk o gdy jestem głodna.jednak najgorsZE są zaparcia aż mnie czasami tak okropnie jelita bolą że ciężko się ruszyć. Ale jeszcze trochę i koniec pierwszego trymestru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Czuję się bardzo dobrze, póki co żadnych mdłości:) Plamień już nie mam. Dzisiaj powtórzyłam bete po 48 h i z 9499 wzrosło na 14776. Więc chyba jest dobrze bo beta teraz już wolniej rośnie (o czym niedawno się dowiedziałam, wcześniej myślałam, że ZAWSZE musi się podawajać po 48h, a to nie jest prawda. Powyżej 1200 podwaja się ale co 4 dni). Jestem już spokojna. Mąż jest pewien, że wszystko będzie dobrze. Ja jeszcze mam głupoty w głowie typu puste jajo płodowe itp, ale mężowi nawet o tym nie wspominam. Cieszę się razem z nim, ale mimo wszystko dopóki nie zobaczę serduszka boję się... Tak to już chyba jest, że rodzice od samego początku martwią się i troszczą o swoje dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
agnieszka515 dziękuje:* i strasznie mi przykro z powodu negatywnego testu....nie ma na to słów pocieszenia.....coś o tym wiem na te dwie kreski czekałam ROK. A kolejny okres kolejna frustracja:( Ale póki nie ma @ jest nadzieja!!!! U mnie był ból piersi i podbrzusza wszystko jak na @ ale tak nerwowa nigdy przed @ nie bywam.....może test za mało czuły? oczekuje :* oby była "książkowo nudna" :) życzę Ci żeby test okazał się za mało czuły:****** ach z tymi objawami, nigdy nie wiadomo czy to nadchodząca @ a możne coś innego:) kambel :*** hmmmm tylko ból piersi, straszna senność i makabrycznie nerwowa jestem.....i straszne zaparcia :/ a tak to w ogóle nie czuje się jak w ciąży :) Już koniec pierwszego trymestru ????? jejku jak ten czas leci.....:**** Klasyka86 mój gin powiedział że to martwienie to po prostu instynkt macierzyński :) więc najbardziej naturalna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Jak tam u was dziewczyny? U mnie 2 dni przerwy i znowu te okropne mdłości dzisiaj powróciły. No i masakrycznie słaba jestem, nic mi się nie chce i ciągle bym spała. A u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
U mnie zmęczenie, gazy i niestety kręgosłup się odezwał... Zrobiłam już wyniki z krwi (toksoplazmoza, HIV, HCV,TSH itd) i teraz czekam do 21.11 na wizytę u gina. Denerwuję się, bo będzie wtedy badanie czy dzidzia nie ma zespołu Downa itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też 2 dni przerwy a jak wczoraj sie zaczęło to skończyc nie może. W pracy to aż wytrzymać nie mogłam. Ale na szczęście dziś zaczęłam 10 tydz więc żyje nadzieją ze niedługo wszystko minie a zaczną si. Te bardziej przyjemne aspekty ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - może powolutku któraś zechce się przenieść na dół :D NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25................................. ... ......2dziecko................03.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl........ ... ........1dziecko................13.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dzieck o ................23.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... .......2dziecko.................07.09 Ana87...................26................2cykl.......... ... ......2dziecko..................08.09 livia323232...........32................3cykl............ ... ...1dziecko..................16.09 mi-fa-so................31................6cykl.......... ........2dziecko...................17.09 dziki-dzik..............26................8cykl.......... ........1dziecko...................26.09 87_asik.................26.................2cykl......... ........1dziecko...................04.10 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1dziecko...................07.10 czekamynanaszcudd...22……..4 cykl …………..1 dziecko ……….…..17.10 Klasyka. ..............26.................5 cykl..................1dziecko....................21.10 oczekuje...............21..............2cykl.po poron... ...1dziecko....................05.11 agnieszka515........20................3cykl.............. ....1dziecko....................06.11 jaskółka87............26................10cykl.................1dziecko.....................12.11 makatka03............32...............14cykl................ ..1dziecko....................19.11 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. .....TERMINPORODU titi.......................................1cykl......... ...2dziecko............................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dziecko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1cykl........... .3dziecko..................31.01.2014 tymianek111............28............2cykl............2dziecko...................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2cykl.......... ..2dziecko.......................02.2014 RybkaPlum..............29............2cykl............2dziecko...................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dziecko.................26.02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron....1dziecko.................23.03.2014 niulekx ................ .22...............2cykl...........1dziecko.................. ..7 .04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl........... 2dziecko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5cykl............1dziecko.......................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3cykl.............1dziecko..... .............26.04.2014 Judka86................27..............1cykl............. .2 dziecko................ 04.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Cześć Dziewczyny, ja byłam w czwartek u lekarza, zleciła mi dużo badań, a na następnej wizycie założy mi kartę ciąży. Powiedziała, że pierwsze usg to dopiero ok 11tygodnia mi zleci. Miała moze ktoras z Was tak? Czy wszystkie z Was miały usg juz w 6,7, czy 8 tyg? W sumie lekarka polecana przez wszystkich, więc jej ufam... mi tez piersi i niestety się okazali, ze mam w prawej jakieś zmiany :( (do tej pory mialam tylko w lewej), wiec za tydzień mam usg piersi co by się dowiedzieć co to. Mam nadzieję, że nic groźnego... Ja się przeniosę jak napiszę z kompa :) pozdrawiam!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wpisze jak będę znać termin :) 29 mam wizytę więc jeszcze troszkę Dzikdzik W uk pierwsze usg jest 12/13 tydz. Po pierwsze dla potwierdzenia a po drugie jest to usg genetyczne i wtedy już wszystko ładnie widać. Chyba że ktoś ma problemy ( tak jak ja) to ma prędzej . Więc nie stresuj się :) bynajmniej zobaczysz dzidzie w całej okazałości :) i pewnie będzie już fikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Dzikidzik ja usg mam przy każdej wizycie a wizyty mam mniej wiecej co trzy tygodnie, do 13 tygodnia miałam robione 5usg przy każdej wizycie. Ostatnio byłam u lekarza jakoś w środę i tak tylko zerknelysmy szybko jak dzidzius bo następnego dnia byłam z nią umówiona na usg genetyczne i wtedy dłużej sie napatrzylam :) teraz jestem w 16 tyg i wizytę mam w środę, juz sie nie moge doczekać :) Klasyka tym razem napewno wszystko bedzie w porządku, beta piękna :) uważaj na siebie :) Agnieszka współczuje, przypominam sobie ile ja miałam takich sytuacji jak Ty.. I kreska i @. W końcu sie uda, trzymam kciuki :) Oczekuje jak u Ciebie wyglada sytuacja? Niulekx a jak u Ciebie? Powiedz co tam słychać bo masz troche starsza ciaze i ciekawa jestem jak u Ciebie sytuacja na tym etapie? Znasz juz płeć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
makatka03 Ja wizytę mam 20 wiec wtedy na pewno przeskoczę na dół :) dzikidzik w pierwszej Ciąży lekarz robił mi usg na pierwszej wizycie w 7tc i na każdej kolejnej co 3tyg. teraz będzie podobnie bo wybieram sie do tego samego lekarza a on w standardzie wykonuje usg przy każdej wizycie :) Mam nadzieję że usg piersi wyjdzie dobre tego Ci życzę A ja zdałam sobie sprawę że w tej ciąży chyba nie utrzymam fajnej figury....to dopiero początek a mój brzuch nie jest już idealnie płaski :( tłumaczyłam sobie to zaparciami , wzdęciami.... no ale to chyba nie to.....wiem że mam dziwne podejście ale jestem zszokowana w poprzedniej ciąży 10tc byłam płaska jak deska a 17tc nadal wchodziłam we wszystkie ciuchy....więc muszę sie chyba pogodzić z tym że teraz szybciej będę wyglądać ciążowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25................................. ... ......2dziecko................03.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl........ ... ........1dziecko................13.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dzieck o ................23.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... .......2dziecko.................07.09 Ana87...................26................2cykl.......... ... ......2dziecko..................08.09 livia323232...........32................3cykl............ ... ...1dziecko..................16.09 mi-fa-so................31................6cykl.......... ........2dziecko...................17.09 dziki-dzik..............26................8cykl.......... ........1dziecko...................26.09 87_asik.................26.................2cykl......... ........1dziecko...................04.10 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1dziecko...................07.10 czekamynanaszcudd...22……..4 cykl …………..1 dziecko ……….…..17.10 Klasyka. ..............26.................5 cykl..................1dziecko....................21.10 agnieszka515........20................3cykl.............. ....1dziecko....................06.11 jaskółka87............26................10cykl............ .....1dziecko.....................12.11 makatka03............32...............14cykl................ ..1dziecko....................19.11 oczekuje...............21..............3cykl.po poron... ...1dziecko....................05.12 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. .....TERMINPORODU titi.......................................1cykl......... ...2dziecko............................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzieck o ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1cykl........... .3dziecko..................31.01.2014 tymianek111............28............2cykl............2dziec ko...................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2cykl.......... ..2dziecko.......................02.2014 RybkaPlum..............29............2cykl............2dziec ko...................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dziecko.................26.02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron....1dziecko.................23.03.2014 niulekx ................ .22...............2cykl...........1dziecko.................. ..7 .04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl........... 2dziecko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5cykl............1dzie cko.......................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3cykl.............1dziecko..... .............26.04.2014 Judka86................27..............1cykl............. .2 dziecko................ 04.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec kochane @ przyszla..zaczynamy nowy cykl...ogolnie dziwnie bylo 4 dni plamien ale to doslownie po kropeleczce na dzien a jak przyszla to bardzo bardzo bolesna i obfita..no coz chyba taa Nasza natura..milego weeendu i powodzenia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Ja się przeniosę po wizycie u lekarza, czyli za około 10 dni. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ogólnie czuję się ok, czasami mnie mdli, ale tak leciutko, staram się jeść małe porcje, nie zawsze mam ochotę np na to co robię mężowi na obiad/kolację. Jem dużo owoców przede wszystkim kiwi, śliwki, pomarańcze, jabłka. Oczekuje i inne dziewczyny trzymam kciuki za nowy cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskółka widzę, że na jutro masz termin @ Daj znać jak tam spawy się mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok? Wtedy ten wątek nie istniał jeszcze na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, U mnie @ przyszła wczoraj z 6- dniowym opóźnieniem... Bez żadnego większego bólu, dlatego do końca miałam cicha nadzieję że może jednak testowałam za wcześnie?... Ale jednak nie... *Sylwia a jakie witaminki zażywacie z mężem? Ja łykam tylko kwas foliowy. *Wiem że jestem młoda, że mam "dużo czasu", ale co zrobić jak chęć bycia matka jest silniejsza? I nie chce się czekać tylko po prostu zobaczyć te upragnione 2 kreski? A tymczasem każde kolejne rozczarowanie sprawia coraz to gorszy ból... Tak wiem, muszę uzbroić się w cierpliwość... Szkoda że to nie jest takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Po badaniu nasienia, jak wyniki wyszły nie za dobre tzn. morfologia prawidłowych plemników tylko 2 %, dowiadywaliśmy się co możemy zrobić żeby poprawić jakość. I tak trafiliśmy na ANDROVIT dla mężczyzn. To taki zestaw witaminek dla panów, który dodatkowo wpływa na płodność. Kosztuje ok 25 zł za opakowanie czyli 30 tab. Do tego dokupiliśmy SALFAZIN to też takie witaminki, tylko z przewagą cynku, który również dobrze wpływa na nasienie, opakowanie ma 90 tabl lub 100 teraz już nie pamiętam, bo musiałabym zajrzeć, i też tak kosztuje ok 20 zł tylko starcza na całą kuracje tj. na 3 miesiące, androvit niestety tylko na miesiąc. Lekarze nas uprzedzali żebyśmy się od razu na cuda nie nastawiali, bo plemniki dojrzewają i wymieniają się co ok. 70 dni, tak więc jak się zacznie brać ten zestawik to efekt dopiero będzie za ok 70 dni. A ja zakupiłam sobie witaminki firmy OLIPM taki zestaw dla pań planujących-w ciąży- i karmiących, kosztuje ok 15 zł za 30 tabl. Zawiera 400 kwasu foliowego, czyli dodatkowo nie trzeba już go dokupować. U nas efekt był już po 2 miesiącach, nawet chyba niecałych. Zachęcam was do stosowania tych witaminek, bo pamiętajcie, że nawet jeśli wam nie pomogą to na pewno nie zaszkodzą bo to przecież tylko witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
no i dolegliwości pokarmowe chyba się zaczynają :D ... jak tylko otwieram lodówkę, albo pomyślę o jedzeniu to aż mi gardło ściska... nie ma chyba obecnie takiej rzeczy (oprócz soków owocowych), na którą miałabym ochotę. Głód doskwiera i zastanawiam się jak coś zjeść skoro nie mogę na nic patrzeć... Sylwia - a jak Twój mąż czuł się po Androvicie? Bo mój czuł się znacznie gorzej, źle się czuł, chciało mu się spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmilla
Witam wszystkie kobietki :) mam nadzieje, ze mogę sie dołączyć do starających sie o dzidziusia :-) mój 2 cykl starań . Zobaczymy jak pójdzie w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kajmilla:-) Życzę Ci szybkiego zaciążenia:-) Używacie z partnerem jakiś wspomagaczy? Mierzenie tempki? Lub innej metody? Czy kochacie się na spontanie wtedy kiedy jest ochota?;-) Dopisz się do tabelki:-) My z moim A mamy już za sobą 3 cykle... Bez żadnego efektu... Ostatnio zakupiłam termometr i od tego cyklu planuje rozpocząć mierzenie temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Typowych mdłości nie mam, ale chyba powoli coś się zaczyna dziać. W ogóle nie mam ochoty na jedzenie:/ Staram się zdrowo odżywiać, ale dzisiaj to dałam radę jeść tylko bułki z masłem. Udało mi się wypić świeży 100% sok pomarańczowy i to tyle na dzisiaj z owoców/warzyw :/ Póki co wymioty mnie nie dotyczą. A najbardziej to mi "śmierdzą" budki z fast foodami bleeeee chyba przez całą ciążę nie zjem hamburgera, zapiekanki...:P Moja mama ostatnio pizze robiła, przywiozła mi kawałek to kilka gryzów wzięłam i miałam dość. Jedynie frytki mnie póki co nie rażą Ale powiem wam, że jak odpycha mnie od jedzenia to przynajmniej wiem, że ciąża się rozwija. Piersi bolą ale lekko. Wizytę u lekarza mam 19 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła89
Cześć dziewczyny, chciałabym się dopisać do Waszego grona, Ostatnia @ była 06.10 i teraz powinna być 03.11 i nie ma :) Zrobiłam test 06.11 i był pozytyw. Dzwoniłam do lekarza 07.11 i powiedział że mam dzwonić za 2 tygodnie, ale chyba jutro zadzwonię do innego lekarza, bo po chwilce rozmowy z koleżanką dowiedziałam się że lepiej aby ciąże prowadził lekarz który pracuje w szpitalu. Może uda mi się zapisać do samego ordynatora :) na razie bóle podbrzusza i czasami głowy, poza tym całkiem spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×