Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość aneczka0124
DZiewczyny ale nie zalamujcie się czasem tak jest że kobieta jest wciaży a okres nadal jest więc może jeszcze nic straconego, ja planowo jutro więc czekam jak się nie pojawi to w poniedzialek lub wtorek kupie sobie pierwszy test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli chodzi o tą III fazę, todo tej pory myślałam, że ta ilość dni nie może się wahać, tylko jest zawsze stała. Najczęściej trwa 12-16 dni, ale u konkretnej kobiety jest to zawsze ta sama ilość dni, np. 14 i się nie zmienia... aneczka0124 - fakt, okres w ciąży może być, ale sama musisz przyznać, że gdy @ nadejdzie, to jednak szansa, że jest się w ciąży, drastycznie maleje ;). A ja sama nie wiem co z tym moim cyklem. Śluz płodny pojawił się za 1,5 dnia, a teraz znów zniknął. Szyjka nadal wysoko, więc chyba to jeszcze dni płodne, ale znowu nie będę tego umiała dokładniej określić... Ech, wszystko mi się ostatnio poprzestawiało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już plamienie wiec jutro będzie konkretna @. Cieszy mnie tylko fakt, że mam idealnie co 28 dni. Plamienie w 28 dniu, a konkretna już w 29. Bałam się, że po wielu latach brania tabletek będzie z tym kiepsko, ale wszystko wróciło do dawnego porządku. Nie wiadomo tylko czy płodność ok. Nie próbowałam wcześnifj starać się o dziecko. Zaczynam zatem 2 cykl. Tym razem postanowiliśmy zacząć z mężusiem już od 8 dc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka0124
No tak macie racje, ale nie wolno ię poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Dużo. Słońca na dzisiaj Wam życzę! ja wyjeżdżam z miasta trochę odpocząć. U mnie przepiękna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dostałam @, którego spodziewałam się od czwartkowego (-) testu. Ale wbrew pozorom cieszę się, bo to oznacza że skrócił mi się cykl do 34 dni. Efie - życzę, aby te tregularne cykle się utrzymały, bo u mnie nie wiem co się podziało. Po latach tabletek też miałam regularne 30 max 35 dniowe, aż do stycznia kiedy nie dostałam wcale i wywoływałam luteiną (76), następny 46, więc teraz naprawdę cieszę się, że dostałam @ po 34 dniach :) dziki - dzik - zatem przyjemnego weekendu. U nas się chmurzy, ale to już chyba taki zwyczaj, że od piątku do poniedziałku kiepska pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem przeklejam oststnią tabelkę i zmieniam swoje dane: STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ Klasyka. ......... . .26.....nowego cyklu ....1 dziecko...............28.04 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 roxien21.................27........1 cykl.........1 dziecko.............15.05 RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........29.05 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się zaktualizuję :) STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ Klasyka. ......... . .26.....nowego cyklu ....1 dziecko...............28.04 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........29.05 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję siebie :-) STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ Klasyka. ......... . .26.....nowego cyklu ....1 dziecko...............28.04 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 roxien21.................27........1 cykl.........1 dziecko.............15.05 RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........29.05 Efie.......................33.........2 cykl...........1 dziecko..........15.06 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się aktualizuję, bo cykl mi się mocno wydłużył i termin @ mi się przesunął na później. Klasyka, a jak u ciebie z terminem @, masz wpisany jeszcze kwietniowy? STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ Klasyka. ......... . .26.....nowego cyklu ....1 dziecko...............28.04 RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........04.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efie, przepraszam, wkleiłam złą tabelkę, już cię dodaję ponownie ;) STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ Klasyka. ......... . .26.....nowego cyklu ....1 dziecko...............28.04 RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........04.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 Efie.......................33.........2 cykl...........1 dziecko..........15.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam datę @, oby nie przyszła! STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ RybkaPlum .............28 .......1 cykl .........2 dziecko ........ 17/18.05 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 Klasyka. ......... . .26...........1 cykl.........1 dziecko...............26.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........04.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 Efie.......................33.........2 cykl...........1 dziecko..........15.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka, u mnie @ przyszła punktualnie jak miała przyjść;) I wcale mnie nie zaskoczyła;P Zaczynamy więc 2 cykl:) Nawet lepiej, bo jedno mam zimowe dziecko, to drugie mogłoby być wiosenne:))) Efie, to ja mam tak jak ty-cykle jak w zegarku, w zależności od jajnika-raz 29, raz 30 dni:) no jest to pewne pocieszenie:) Też się poprawiam w tabelce. STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ RybkaPlum .............28 .......2 cykl .........2 dziecko ........ 15.06. zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 Klasyka. ......... . .26...........1 cykl.........1 dziecko...............26.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........04.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 Efie.......................33.........2 cykl...........1 dziecko..........15.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... szkoda że u was pzyszła@ następny cykl będzie napewno wasz. Ja dalej niecierpliwie czekam na 22 maja...nie umiem przestać o tym. Myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RybkaPlum - przynajmniej @ masz punktualną. Mi zapowiada się cykl conajmniej 34-35 dni, dawno nie miałam tak długiego. patija23 - oj, ja też jestem niecierpliwa, a przede mną jeszcze dużo więcej czekania... Ok, idę z dzieckiem na podwórko, bo już go nosi w domu. Jak dobrze, że pogoda w miarę ładna dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słodkiej cytryny
słodka cytryno w tabelce jest napisane, ze dlugo sie staraliście jak to się stało że zaszłaś? brałas jakieś "wspomagacze" przepraszam ale nie mam czasu czytać wątku od samego początku. Jeśli możesz odpisz, czy po prostu się udało, czy jakoś sobie pomogliście. A może ktoś inny wie jak to było u cytrynki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też dodam STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ RybkaPlum .............28 .......2 cykl .........2 dziecko ........ 15.06. zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 Klasyka. ......... . .26...........1 cykl.........1 dziecko...............26.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........04.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 Efie.......................33.........2 cykl...........1 dziecko..........15.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko....... kambel 21 cykl 3 dziecko 1 13 06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariuję. Cały dzień siedzę na necie, czytam o temperaturze, śluzie, szyjce... Do końca cyklu pozostał tydzień. Czasami czuję podbrzusze, jajniki, albo już mi się wydaje... Nie nastawiam się, przynajmniej się staram, ale przeżywam bardzo. Za tydzień albo @ albo test. Czekanie nie należy do przyjemnych rzeczy. Kambel - jesteś w ciąży? Ale sądząc po terminie porodu, wpisałaś termin @, Trzymam kciuki żebyś jak najszybciej była w drugiej części tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie złe dodałam.pisze z tel więc mam trochę trudniej :) niestety jestem u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U mnie @ jeszcze nie ma ale chyba z rana przyjdzie bo mam już takie wrażenie jakby mi leciało, brzuch boli nieziemsko. W dodatku nie mogę go wciągnąć mam takie wrażenie jakby był pełny taki wzdęty. W pochwie mam takie straszne uczucie gorąca, aż mnie pali, a raczej infekcja to żadna nie jest bo gin nic nie mówił, nic nie swędzi nie szczypie, nie ma upławów, ani nieprzyjemnej woni. Jakaś taka rozpalona się czuję takie gorąco eh. Testu chyba nie ma sensu narazie robić skoro miałam tak późno owulację, bo pewnie nic nie wykaże. Mam pytanie do was o śluz przed okresem? Czy macie czasem taki biały śluz (mleczny wręcz czasem taki jest na początku ciąży) bo ja kiedyś nie miałam a teraz po poronieniu mam co miesiąc właśnie taki, a potem on znika i przychodzi okres. I czy którejś z was dziewczyny przed okresem wychodzą strasznie żyłki na piersiach, bo mi właśnie po poronieniu tak się zrobiło że piersi przed okresem mam całe w siatce z niebieskich żyłek i znikają one w 2/3 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ RybkaPlum .............28 .......2 cykl .........2 dziecko ........ 15.06. zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 Klasyka. ......... . .26...........1 cykl.........1 dziecko...............26.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........04.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 Efie.......................33.........2 cykl...........1 dziecko..........15.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 kambel .............21............. cykl 3......... dziecko 1 .............13 06 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko....... poprawiłam kambel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) ja też miałam taki śluz . Teraz @ mi się spóźnila 3 dni i już miałam jakąś nadzieję a tu o wczoraj niespodzianka i niestety kolejny miesiąc przed nami. Teraz planuje kupić olejek z wiesiolka podobno poprawia śluz a szczególnie plodny ale nie wiem jak to z rym jest? Stosowala może już to któraś z was? zmeczona - ja oprócz bólu podbrzusza w pierwszy dzień @ nie mam żadnych objawów a w tym mies nie było nic ani trochę bólu . Inne dolegliwości związane z @ na szczęście albo i nie mnie omijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zamierzam kupić olejek z wiesiołka i do tego siemię lniane. Sporo czytałam i podobno jest skuteczne. Cały czas mam biały, nierozciągliwy śluz, ostatnio dostrzegłam dosłownie tyćkę śluzu rozciągliwego... Czy to był ten płodny? nawet jeśli to pewnie było go za mało:( Cały czas mam wrażenie jakbym okres niedługo miała dostać ale jeszcze 8 dni zostało... dziwnie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka0124
Hej :) Ja planowo @ mialam dostać wczoraj a dziś nadal nic. Nadal czekam jeżeli nic się nie pojawi to w przyszłym tygodniu kupuję test , mam nadzieje że coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz chyba pisalam-bralam olej wiesiolka z oeparolu I mi pomogl bardzo, mialam slaby sluz, a po nim dosc sporo. Do do slodkiej cytryny-my straralismy sie od ponad roku, wiem ze dla niektorych to nie jest dlugo, ale dla mnie bylo. Na poczatku skrupulatnie obliczalam dni plodne, obsserwowalam sluz, na jego poprawe stosowalam wiesiolka. Nic nie wychodzilo. Ja zdawalam sobie sprawe ze moge miec trudno bo mam niedoczynnosc I jestem na tabletkach. W marcu wybralam sie na konsultacje do gina I on zaproponowal mi monitoring cyklu. I w kwietniu zaczelismy obserwacje. I tu sie zaczelo. Na usg wyszlo ze pecherzyki nie pekaja Zbadano mi prolaktyne I dostalam bromergon na jej zbicie-to bylo ok 19 dnia cyklu. @ mi sie spoznial nawet nie pomyslalam ze to przez ciaze, ale w 35 dc zrobilam wreszcie test a tu 2 grube krechy. I tak po wszystkim jak tak sobie mysle, to ten miesiac potraktowalam chyba tak testowo, moze przez to troche wyluzowalam I sie udalo, albo tez przez to ze przytulanki mielismy w tym miesiacu codziennie - w dni plodne takie jak wyszly na usg, bo w poprzednich miesiacach kochalismy sie co drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. @ dalej brak, nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test - I kreska, ale czego innego mogłam się spodziewać, skoro od owulacji minął tydzień. Dziś 31dc. Test robiłam pepino o czułości 10mIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek1983
hej dziewczyny tez sie dpisze do tabeli STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ RybkaPlum .............28 .......2 cykl .........2 dziecko ........ 15.06. zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........17/18.05 lulika..................30/31 .......1 cykl..........2 dziecko...........21.05 Klasyka. ......... . .26...........1 cykl.........1 dziecko...............26.05 milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 tymianek111............28.........2 cykl..........2 dziecko...........04.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 Efie.......................33.........2 cykl...........1 dziecko..........15.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 kambel .............21............. cykl 3......... dziecko 1 .............13 06 stempelek1983........30..........3 cykl..........1 dziecko.............31.05 W CIĄŻY: NICK..............WIEK........CYKL..........DZIECKO.....T ERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi...............................1 cykl............2 dziecko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek1983
do wczoraj zaczelam brac luteine to juz moj 4 cykl z tymi tabletkami i juz zaczynam odczuwac jej skutki chce mi spac jak tylko zasne to potrafie ok 13 godzin bez przerwy ale ma mnie chyba te tabletki tak dzialaja.od pieciu dzi robie testy owulacyjne i nic ,no chyba juz w tym cyklu sie nie doczekam jak juz wczeniej pisalam skupiam sie na przygotowaniach do wakacji i chyba do przeprowadzki co nie bezdie latwe ani przyjemnie ale przynajmniej pozwli mi na chwile oderwac mysli do tych staran, testow itd ostatnio wyczytalam ze ok 80% par starajacych sie zaczodzi w ciaze w ciagu pierwzego roku taka tak wiem ze dla kazdej z nas to wydaje sie wiecznoscia ale ten czas naprawde zleci nam bardzo szybko i w naszej tabelce ze staraczkami nie bedzie juz zadnej z nas same brzuchatki tego nam zycze poprostu trzeba uzbroic sie w cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka0124
Nadszedł poniedzialek a u mnie nadal cisza z @... Więc czas na test dziś sobie kupię , bo jestem juz ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×